Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Administratoriaus atranka

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
60 atsakymai į šią temą

#21 Luxe

Luxe

"the Special One"

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 313 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, Futbolas, F1, Boksas, Ledo Ritulys.
  • Komanda:Bulls, Arsenal

Parašė 24 liepos 2015 - 16:47:57

Man atrodo išvis būtų labai neprotinga atsitiktiniam žmogui iškart suteikti administratoriaus privilegiją. Kažkokią anketą gali parašyti kiekvienas iškalbos dovaną turintis žmogus. Iki administratoriaus reikia kopti mažais laipteliais, bent jau apsišilti forume. O, šiaip aš už Turkaz, be abejo nepamirškime ir DC9 :)

• 0

PaveiksliukasPaveiksliukas

Reklama

#22 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 24 liepos 2015 - 20:07:44

Man atrodo išvis būtų labai neprotinga atsitiktiniam žmogui iškart suteikti administratoriaus privilegiją. Kažkokią anketą gali parašyti kiekvienas iškalbos dovaną turintis žmogus. Iki administratoriaus reikia kopti mažais laipteliais, bent jau apsišilti forume. O, šiaip aš už Turkaz, be abejo nepamirškime ir DC9 :)

Ne , baik juokus tada gal ir galvojau būtų smagu administruoti , tačiau ne dabar kai vasara kiekvieną dieną nuo 2 valandos iki 22 valandos krepšinio aikštelėj kimarinam , fūlę lošiam , o laisvu laiku pažaidžiu PES ar 2k. Mano nuomone tai administratoriaus vertas Turkaz.

• 0

#23 rokytowss

rokytowss

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.987 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 25 liepos 2015 - 02:37:50

Ne , baik juokus tada gal ir galvojau būtų smagu administruoti , tačiau ne dabar kai vasara kiekvieną dieną nuo 2 valandos iki 22 valandos krepšinio aikštelėj kimarinam , fūlę lošiam , o laisvu laiku pažaidžiu PES ar 2k. Mano nuomone tai administratoriaus vertas Turkaz.

Kad aš jo iš dinastijų išlindusio nelabai mačiau per visą forumo gyvavimą. Ką jis veiks tuose adminuose? Čia ne dinastijų forumas

• 0

2mi5v.gif

#24 Rekkles

Rekkles

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 248 Pranešimai

Parašė 25 liepos 2015 - 13:06:29

Dabar tik atradau laiko atrašyti, kadangi pas mus mieste šventė dabar vyksta „Galapagai“, tai grįžau namo apsitvarkyti ir keliausiu toliau, bei po vakar dar nepilnai atsigavau, tai atsiprašau už nerišlų tekstą ar gramatines klaidas ir etc.

Manau Rekkles geras kandidatas arba Turkaz senbuvis

Ačiū labai už nuomonę, vertinu.

Tai yra tai, ko labiausiai reikia forumui šiuo metu - aktyvių narių. Šis žmogus žada išreklamuoti forumą, aš už. ;)

Taip kaip dauguma rašo, kad tai gali ir išlikti pažadai, bet kodėl gi nesurizikuoti?

Rekkles for the president. Daug šneka, bet jei labai nori, tai suteikime jam šansą, taip pat tokio šanso nusipelno ir Turkaz, net ir be anketos. :)

Nežinau tu čia parašei iš tiesų ką manai, ar bandai sarkastiškai parašyti prieš mano kandidatūrai.

Neskubėsime priimti sprendimą, vis tiek niekur dabar nenuskubėsim, nes nieks sporto pasaulyje nevyksta (tas neskubėsime, tai per savaitę su Roku apsispręsim). Per ją tikimės, kad Rekkles parodys aktyvumą ir norą dalyvauti diskusijose (kažkokių įpatingų užduočių nekeliame). Visgi, naujas narys. :) Dėl Turko dar palauksim, forumas dabar nėra didelis, kai narių skaičius padidės ir jei bus poreikis, svarstysim jo kandidatūrą. 

Kaip ir pirmai rašiau, dabar dar dieną ar dvi būsiu dingęs, nes reiks atsigauti po šventimo, bet vėliau su kaupu pasistengsiu nuveikti ką nors gero šiam forumui.

Nori pasakyti, kad tik ką į forumą atėjęs ir kol kas tik daug šnekantis ir žadantis narys labiau nusipelno būti administratoriumi, nei forumo senbuvis, jau daug patyręs ir žinantis - Turkas?

Realiai mastant as tikrai uz naujoves, nauji zmones yra gerai, taciau nauji zmones turi irodyti, jog jais galima pasitiketi, sneketi galime visi. As manau dabar vasara pritraukti nauju nariu naivu tiketis, pats gazas bus rudeni, kuomet pasirodys 2k16 ir t.t As pats dabar reciau sedziu prie kompo, bet karts nuo karto prisedu. Jeigu Rekkless irodys, jog yra vertas ir galima juo pasitiketi tada gerai, as nieko pries, taciau kiek maciau jis tik cia ir parase ta posta, aisku, smagu, jog yra ambicingas, bet ar tik tam, jog taptu adminu ir viskas? Be to, jis vienas nieko nepadarys, nei vienas adminas vienas nieko nepadarys be paciu nariu inciatyvos, visada komandinis darbas yra geriau, nei invidualus, jeigu norime gaivinti foruma, turime patys buti aktyvus ir reklamuoti.

Teisingi žodžiai, kaip supratau iš šio forumo senbuvio. Nuo galo vasaros galima pradėti viską daryti, ir sukurti daug skilčių, temų, kad jau žmonės dalyvautų diskusijose prieš sezonus, bei aktyviai dalintųsi savo mintimis, ir gautų kuo daugiau naujienų kas pakolkas vyksta tuose lygose per pertrauką. 

Ir taip turėtų būt aišku, kad Turkaz daug vertesnis administratoriaus posto, nes naujokas, kaip ir daugelis minėjo, dar turi įrodyti savo vertę, galbūt jis tik daug ir garsiai šneka, tačiau nesiims nieko. Žodžiu naujokas dar neturi pasitikėjimo, kokį turi Turkaz, manau jis daug realesnis kandidatas būtų į administratoriaus posta.

Kaip tu gali teigti, kad aš nesistengsiu dėl šito forumo? Nežinai kas per žmogus esu, nebendravęs, tai turbūt iš pirmo žvilgsnio šovei čia, kad gavęs administratorių/moderatorių stebuklingai pradingsiu? Koks iš to tolkas, jei nebus pasikeitimų į gerąją pusę šio forumo, tai vienaip ar kitaip vistiek man jį nuiims, tai koks tolkas tada išvis čia kažką rašyti, ar žadėti tuos dalykus. Nieko neturiu prieš Turką, matosi žmogus prie sporto, bei domisi tuo. Bet jei neklystu, turi 20 metų, jau darbą, atskirą gyvenimą, ir labai daug laiko turbūt neskirtų šiam forumui(nežinau dar tiksliai, galiu ir meluoti dėl forumo), o aš žmogus kuris dirba prie kompiuterio, dar eisiu tik į vienuoliktą klasę, kurioje pernelyg persistenkt nereikės, bei dauguma dalį laiko praleidžiu prie ekrano stebėdamas rungtynes, naujienas, ir kitą. Aš iš to pakolkas uždirbu, t.y. pardavinėdamas statymus, pelnas neblogas, kadangi rezultatai taipogi neblogi. Daugiau beveik prie kompiuterio nieko ir neveikiu, sportas, sportas ir dar kartą sportas mano arkliukas.

Kaip ir atsakinėjau jau į kitus komentarus, bei nuomones, ir į šią reikia. Daug ką jau parašiau praeitose atsakymuose, tai dar tik karteli pridėsiu. Kad su kalba didelių problemų neturiu, tai taip, bet pasistengęs žmogus gali parašyti ir dar geriau ir rišliau, pas mane dar kartais pasitaiko paprastų gramatinių ar stiliaus klaidų, bet nenusuksiu nuo temos. Teisingai kalbat, kad po truputi reikia kopti, ateini tipo naujokas, gerai rašai anketas, esi iškalbingas, aktyvus, turbūt draugiškas, tai jau parašęs ta anketą galės gauti administratorių vietoje senbuvio kuris jau labai daug laiko yra praleidęs šiame forume? Bet kaip ir aukščiau vienu laipteliu rašiau, kad aš galima sakyti gyvenu sporte, bei daug laiko praleidžiu prie kompiuterio.

Ačiū už gerus žodžius, bei kritiką. Nežinojau tiksliai ar gali čia žmogus kuris kelia savo kandidatūrą atsakyti šioje temoje, bet privalėjau išsireikšti plačiau. Ir dar pabaigai.

Visada ieškojau tinklapio kuris dar ne toks gausus kaip kiti(kadangi nuėjęs į kokį jau labai popiuliarų, ten gauti ką nors iš privilegijų reikia labai daug laiko) kuriame galėčiau laisvai reikšti savo mintis, dalintis stebėjimais, diskutuoti su kitais sporto fanais, bei padėti šiam sporto forumo tinklapiui kilti ir, kad kuo daugiau naujų dalyvių, galėtų ateit ir linksmai praleisti laiką. Sporte jau nuo mažens, ir informacijos sukaupta labai daug iš dauguma lygų, NBA pradėjau žiūrėti nuo 9 metų, kai pamatęs brolius žiūrinčius, tai aš irgi pradėjau sekti tai, ir kiekvienais metais vis gerėjų toje srityje, neveltui ir užsidirbu iš to. 

Bei anketos pabaigoje rašiau, turbūt susimaišiau čia, nes ketinau pretenduoti tik į NBA skilties moderatoriaus postą, ar krepšinio skilčių, jei ten yra laisva vieta, bet aišku gavęs administratoriaus privilėgijas padarysiu dar daugiau, negu tik vienoje skiltyje. Pažadai kartais lieka pažadais, bet ne šįkart. Ačiū kas skaitėte, ačiū kas esate už, ačiū kurie nepabijojo parašyti kritikos, ar kito velnio, už pabandymą jug niekas nebaudžia, nenoriu su niekuom susipykti, bei aišku ačiū už šiltą priimimą į jūsų dar pakolkas nedidelę grupelę.

• 0

167e286fa9548697ae07675a0822842a891.png

#LFC FOR LIFE

#25 tripledouble

tripledouble

Komandos lyderis

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 988 Pranešimai

Parašė 25 liepos 2015 - 13:14:43

Kodėl, kad kažką naudingo šiam forumui padarytum, tau būtinai reikia administratoriaus? Parodyk bent jau šiek tiek savo iniciatyvos, kad neliktų niekam abejonių, jog ką tik į forumą atėjęs žmogus, dar tikrai nespėjęs kažkuo pasižymėti, yra vertas "to statuso" kaip Doshkė minėjo. :)

• 1

hf44qyG.png

#26 Macao

Macao

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 570 Pranešimai

Parašė 25 liepos 2015 - 13:21:09

O ištikrųjų blaiviai mąstant, dabar forume yra 6 moderatoriai/adminai. Forumas neišvysto tokio aktyvumo, kad reikėtų tiek daug žmonių. Vienintelis moderatoriaus pranašumas prieš kitus šiuo metu - užrašas "Moderatorius" po avataru. (Neturiu nieko prieš esamą staff'ą)

• 1

#27 Rekkles

Rekkles

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 248 Pranešimai

Parašė 25 liepos 2015 - 13:24:40

Kodėl, kad kažką naudingo šiam forumui padarytum, tau būtinai reikia administratoriaus? Parodyk bent jau šiek tiek savo iniciatyvos, kad neliktų niekam abejonių, jog ką tik į forumą atėjęs žmogus, dar tikrai nespėjęs kažkuo pasižymėti, yra vertas "to statuso" kaip Doshkė minėjo. :)

Tikrai tai nėra būtina, bet dėl pastangų vėliau įgauti kažką šiame forume vistiek jug galima. Tai daryčiau nors ir negavęs šių privilegijų, bet ne taip aktyviai, nes aišku kai jau tapsi administratoriumi, reikės stengtis iš visų jėgų, kad įrodyti, kad nevėltui tai gavau, padidės noras viską labiau rašyti, bei įgausiu daugiau motyvacijos tai daryti.

• 0

#LFC FOR LIFE

#28 JP9

JP9

-

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 5.058 Pranešimai

Parašė 25 liepos 2015 - 13:54:08

Kad aš jo iš dinastijų išlindusio nelabai mačiau per visą forumo gyvavimą. Ką jis veiks tuose adminuose? Čia ne dinastijų forumas

Kaip gali taip sakyt, jeigu dinastijos visa forumo gyvavima palaikė forumo aktyvuma. Jeigu žmogus rašė tik dinastijose, tai dar nereiškia, kad jis nesilanko po diskusijas.

• 0

pacesas.png

RIP RYTAS

#29 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 28 liepos 2015 - 10:42:24

Siekiamybė turėtų būt tuomet, kai forumas yra didelis ir kai tai jau yra garbė būt administratoriumi, prižiūrėt forumą ir pan. O dabar yra juodas darbas jį išpopuliarinti ir forumui reikalingas žmogus, kuris labiau nori tapti adminu, o didesnį norą dabar yra parodęs Rekkles.

Ir tie kas sakot, kad pakalbėt visi moka, tai aš jums galiu pasakyt, kad nepamatęs pastangų iš administratoriaus, jo neužlaikysiu ir adminą nuimsiu.

P.S. kolkas administratorius dar neišrinktas.

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#30 tripledouble

tripledouble

Komandos lyderis

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 988 Pranešimai

Parašė 28 liepos 2015 - 10:48:34

Siekiamybė turėtų būt tuomet, kai forumas yra didelis ir kai tai jau yra garbė būt administratoriumi, prižiūrėt forumą ir pan. O dabar yra juodas darbas jį išpopuliarinti ir forumui reikalingas žmogus, kuris labiau nori tapti adminu, o didesnį norą dabar yra parodęs Rekkles.

Ir tie kas sakot, kad pakalbėt visi moka, tai aš jums galiu pasakyt, kad nepamatęs pastangų iš administratoriaus, jo neužlaikysiu ir adminą nuimsiu.

P.S. kolkas administratorius dar neišrinktas.

Toks tas ir rinkimas, geriau jau mes, paprasti forumo nariai, nubalsuotume už tą, kurį norime matyti šiame poste, o jeigu jau jam nesiseks, visada galima jį pakeisti kažkuo kitu. :)

• 0

hf44qyG.png

#31 Luxe

Luxe

"the Special One"

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 313 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, Futbolas, F1, Boksas, Ledo Ritulys.
  • Komanda:Bulls, Arsenal

Parašė 28 liepos 2015 - 15:01:55

Tegyvuoja demokratija !

O, šiaip visgi jei administracija nori pati išsirinkti kandidatą, tebūnie būna kaip "variantas" Rekkles. Gal ir teisingai Doshke sako, reiktų jam suteikti tą šansą ir pažiūrėti ar pažadai, kaip dažniausiai būna, neliks tik pažadais. O jei taip ir atsitiktų, tada bet kada galima nuimti šį statusą.

Ir dar jei teisingai supratau administratoriaus pagrindinė paieškos priežastis yra pagalba dėl forumo populiarinimo?

• 0

PaveiksliukasPaveiksliukas

#32 Rekkles

Rekkles

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 248 Pranešimai

Parašė 28 liepos 2015 - 15:04:20

Tegyvuoja demokratija !

O, šiaip visgi jei administracija nori pati išsirinkti kandidatą, tebūnie būna kaip "variantas" Rekkles. Gal ir teisingai Doshke sako, reiktų jam suteikti tą šansą ir pažiūrėti ar pažadai, kaip dažniausiai būna, neliks tik pažadais. O jei taip ir atsitiktų, tada bet kada galima nuimti šį statusą.

Ir dar jei teisingai supratau administratoriaus pagrindinė paieškos priežastis yra pagalba dėl forumo populiarinimo?

Tai, kad be žmonių, čia nevyks niekas, tad aišku svarbiausia patys dalyviai, t.y. jūs, o kai susirinksim didelę kompaniją, tada jau visą kitą. My opinion.

• 0

#LFC FOR LIFE

#33 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai

Parašė 16 kovo 2016 - 15:32:22

Kaip matote situacija forume kritinė, o aš nelabai laiko turiu prižiūrėti forumą. Jei yra norinčių - siūlykitės, gal net du paimsim, jei gerai sutarsit. :D Pakeist galėsit mane ir Roką. Aišku mes nedingsim, bet reiškiamės, kaip matote mažai. Anketą pagal pavyzdį pildykit arba taip, kad įtikintumėt mus pasirinkt jus.

Darbų nebūtų daug, svarbiausia, jog būtų palaikomas aktyvumas, atnaujinti tokius dalykus, kaip aktualu ir pan., galbūt perimti viktorinos vedimą.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#34 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Komanda:Warriors

Parašė 16 kovo 2016 - 15:51:17

Galiu pasisiūlyti :) Manau reikėtų biškį pakeisti moderatorius skilčių į tuos kurie aktyvūs , arba domisi sporto šakom , ar bent turės laiko prisijungti.

• 0

#35 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.936 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 16 kovo 2016 - 18:20:13

As galiu, kiekviena diena bunu forume, galiu paziuret tvarka :)

• 0

giphy.gif

#36 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 17 kovo 2016 - 13:31:36

Aš už Turką

• 0

#37 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai

Parašė 17 kovo 2016 - 14:31:58

Aš už Turką

Bus keli atrinkti, tad kolkas abu tinka Haris ir Turkaz. :)

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#38 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.936 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 17 kovo 2016 - 17:12:04

Aš už Turką

Fanu burys :D

• 0

giphy.gif

#39 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.230 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 18 kovo 2016 - 00:17:56

Aš tai manau, kad lai pasilieka adminai kokie buvo - tai Doshke + Rokis berods, o kitus moderais tikrai galim paskirti. Gaivinti puslapį galima ir taip esant nariu ir tą reikia įrodyti ir diskusijom ir viskuo ,o dabar kai net nelabai yra ką prižiūrėti nemanau , kad reikalingas dar didesnis pareigų išmėtymas . Sorry už tokią nuomonę , bet manau bus tokių kurie sutiks. 

• 0

KOkyl8.gif

#40 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai

Parašė 18 kovo 2016 - 00:21:21

Aš tai manau, kad lai pasilieka adminai kokie buvo - tai Doshke + Rokis berods, o kitus moderais tikrai galim paskirti. Gaivinti puslapį galima ir taip esant nariu ir tą reikia įrodyti ir diskusijom ir viskuo ,o dabar kai net nelabai yra ką prižiūrėti nemanau , kad reikalingas dar didesnis pareigų išmėtymas . Sorry už tokią nuomonę , bet manau bus tokių kurie sutiks. 

Reik žmonių, kurie atvestų kažką į forumą, kažką pakeistų, naujų minčių ir t.t. :) O prižiūrėt nėra ką (per dviejus metus tik 2 banai gal duoti :D ), tiesiog, kai aš ar Rokas neužsuku į forumą - visi pradingsta. Tad, reiktų tokių, kurie rašytų visose temose ir jas bandytų palaikyt aktyvias.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)