Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trucker career - Doshke

ETS2

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
17 atsakymai į šią temą

#1 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.365 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 01 sausio 2015 - 19:17:16

night-cloud-truck.png

Karjeros pradžia

Sveiki visi, tikiuosi gerai atšventėte naujus metus ir nepadauginote degančių skysčių. Aš pats atšvenčiau juos, bet jau šiandien vakare išsiruošiau į tęsti dar prieš šventes pradėtų darbų - Tolimųjų reisų vairuotojo darbo. Kolkas nuvežiau tik du krovinius, vieną iš vienos Klaipėdos pusės į kitą, o vėliau iš Klaipėdos patraukiau Kauno link, kur nuvežiau dar vieną krovinį. O dabar traukiu į Vakarų Europą, kur turėčiau gauti daugiau darbo ir neblogus pinigus.

Tiesa, kolkas savo sunkvežimio neturiu, bet ateityje ketinu įsigyti, visgi, tai turėtu atnešti daugiau pelno. O kolkas ieškosiuos įvairaus darbo, įvairiose firmose, kurios man suteiks vilkikus.

Kitą pranešimą įdėsiu turbūt tik, kai įvykdisiu kitą darbą, o kolkas iki. :)

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Reklama

#2 tripledouble

tripledouble

Komandos lyderis

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 988 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2015 - 19:20:09

Opa, štai ir tu Doshke prisijungei prie šiokių tokių dinastijų vedimo! Įdomiai turėtų būti čia, pasistengsiu kuo dažniau paskaitinėti (žinoma, daug kas priklauso ir nuo tavo rašymo tempo :D), ką gi, sėkmės tau "darbe"! :)

• 2

hf44qyG.png

#3 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.230 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 01 sausio 2015 - 19:55:36

Opa. Fūrists Doshkins. Bus įdomu. Sekmės tau ! Daug energetinio papigiai Lukoile prisipirk ir užtaškyk su savo fūra !

• 2

KOkyl8.gif

#4 Fargo

Fargo

David Crawford

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 467 Pranešimai
  • Komanda:Dallas Maverics

Parašė 01 sausio 2015 - 20:00:35

PAGALIAU !!!! :lol: Prisidėjei prie manęs kolega,taigi pradėjai savo karjerą.Kolkas neturi savojo monstro,bet su laiku manau jis atsiras kai pataupysi šlamančiųjų,dabar vyksi į NVS ir darysi savo litus.

• 1

ec29cc344408a00b37167a2ec24a0b70655.jpg

Komentuoji Tu - Komentuoju Aš

#5 Gražvis

Gražvis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.993 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 01 sausio 2015 - 21:10:14

Dar viena dinastija su fūrom, daugiau tokių!! Galėsi varžytis su TIR' :D Linkiu gerų reisų ir pasiekti dabartinį tikslą, kuris yra įsigyti savo vilkiką!

• 1

#6 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.365 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2015 - 22:57:11

dbcd51f79ef73592b0a4d745c8b1452d985.jpg

Pirmoji kelionė - pirmasis prisvilęs blynas

Pagaliau! Galiu tai ištarti užbaigęs pirmąją savo košmariškąją darbo kelionę iš vieno Europos miesto į kitą. Savo darbą pradėjau Hamburge, gavau pasiūlymą iš vienos firmos pervežti obuolius į Danijos miestą Koldingą. Kelionė netolima, tik 239km, bent toks atstumas turėjo būti iš pradžių... Viskas prasidėjo nuvažiavus gerus 20-30km. Nusileidimas į autobaną buvo uždarytas.. Bet priešinga kryptim atidarytas! Nusprendžiau važiuoti tuo keliu, žinoma, viskas pasibaigė tuo, jog vokiečiai atvažiavo priešais mane, nors laisvai galėjo praleisti, bet jie nepraleido, o man atgal nebuvo, kaip važiuoti. Nusprendžiau atsargiai brautis pro juos, bet viskas pasibaigė, jog teko susimokėti 400 eurų baudą už avariją.. Na nieko galvoju, darbas už atlygį bus didesnis. Taigi, nusileidau viaduku ir važiavau jau Koldingo kryptimi, beeet neveltui viadukas buvo uždarytas, nes visa autostrada pilnai uždaryta...

Teko suktis atgal ir važiuoti iš ten, kur atvažiavau. Gerai, kad turiu įsimetęs Europos žemėlapį, nes navigacija nė velnio nepadėjo. Pradėjau ieškoti paprastame žemėlapyje apvažiavimų ir radau vieną. Susiruošiau juo važiuoti ir jau privažiavus kelią, kur turėjau vėl įvažiuotį į tą patį kelią, neradau nusileidimo nuo kalno.. Viskas užtverta betoninėm tvorom. Beliko važiuoti tiesiai, o tai reiškia labai didelį aplinkelį!

Buvau toks susinervinęs, kad net nepastebėjau, kaip prabėgo laikas ir aš jau prie išvažiavimo į autobaną ir kita kryptimi galintis važiuotį į Daniją. Neveltui rašau, kad išsukimas iš autobano, nes kelias gerus 100km buvo tikrai neskirtas sunkvežimiams. Taigi, aš spausdamas ir labai skubėdamas prisivijau prieš mane važiuojančią kitą vilkiką, kuris vilkosi labai lėtai. Prisiminęs kolegą, kuris lenktyniauja F-1 trasoje - Šyšką, nusprendžiau lenkti, kaip tikras pilotas, pirmas lenkimas nepavyko, nes prieš mane atvažiavo mašina, antras irgi ne... Gal ketvirtuoju bandymu pagaliau išvažiavau į kitą juostą ir susilyginau su priešininku. Deja, ir tai nebuvo lenkimas, nes prieš mane atvažiavo tralas ir įvyko dar viena avarija... Susimokėjau dar 400eu. ir tęsiau kelionę, kuri toliau ėjosi pakankamai gerai, tiesa dar labiau nuotaiką apgadino dargana ir dar viena patirta avariją, tiesa ji buvo ne dėl mano kaltės. Likus 20km iki tikslo į mane įvažiavo dar kažkas ir beliko išleisti dar 400 eurų... Tokia va tragiška mano pirmoji kėlionė.

Untitled.png

Užblokuotas kelias

Kelionė iš Hamburgo į Koldingą.

Krovinys: Obuoliai (15t.)

Trukmė: 7val. 36min.

Nuvažiuota: 451km. (Planuota nuvažiuoti 239km).

Sunaudota kuro: 232,2l

Uždarbis: 3530

Baudos: 1223

Untitled2.png

Bandant prisiparkuoti Danijoje

Apibendrinant kelionę galima pavadinti tragiška dėl patirtų nuostolių labiau firmai, nei pačiam, nes aš pats vis dėlto likau pliuse finansiškai. Pats toliau tęsiu darbus ir greičiausiai vyksiu į Didžiąją Britaniją.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#7 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Komanda:Warriors

Parašė 01 sausio 2015 - 23:00:07

Pirmasis krovinys , pirmoji nesėkmės. Buvo užtvertas kelias , pakeliui į Daniją , tačiau vistiek pavyko pristatyti krovinį , nors ir buvo firmai padaryta nuostolių.

• 1

#8 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • 1.230 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2015 - 23:05:43

Nu tu čia drąsiai, drąsiai prieš eismą prišniojęs.:D. Visai, kaip lenktynininkas Šyška. Neužsimušei su fūra, užsimuši ant slidžių. Nu uždirbai 2k eurų visgi neblogai. Aišku kaip tikras lietuvis fūristas tu privalai nuvaryt į Angliją, nes ten vistiek jau pusė jos lietuvių okupuota. Manau kiti važiavimai sklandžiau praeis, nes kadangi esi newbie prie fūros ir neužsiauginai lenkiškų fūristo ūsų ir neužsidėjai kepurės su snapeliu į viršų dėl to ko gero taip ir nesiseka. Sekmės tau toliau

• 1

KOkyl8.gif

#9 Fargo

Fargo

David Crawford

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 467 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2015 - 23:29:49

Va čia tai Vairuotojas! :lol: Nebijantis nieko,prieš eismą varo tiesiai be jokių stabdžių :D

Vežei į Vokiečių į Skandinavus obuoliukus,kurie manau buvo supuvę ;// bet tau kelyje pasitaikė labai daug kliūčių,bet ta kliūtis viena didelė - Tai kelio ieškomumas :lol: gerai kad turėjai popierinį NVS žemėlapį :D iš 200Km teko nuvažiuoti 450KM ir sumokėti 1,2 tūkstančio baudos mokeščių ;// kaip pirmas bandymas prisivilęs net per daug :lol:

Sėkmės toliau varant į anglus,žiūrėk nesumaišyk pusių :lol:

P.S Manęs nenukonkuruosi ;)

• 1

#10 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.365 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2015 - 00:41:09

cc.png

Keistas žiedas

Naujienos iš Edinburgo

Kaip ir sakiau - pajudėjau iš Danijos miesto Koldingo į Didžiąją Britaniją - Edinburgą. Komentaruose visi juokiatės iš manęs, kad mane nelabai sekasi. Tą ir pats žinau, bet taip pat juokiatės, kad aplankysiu emigrantų sostinę. Na aplankiau su vaišėm - APELSINAIS. :) Nežinau, kaip jie Danijoje atsirado, bet turbūt tautiečiai juos skynė Ispanijoje. :D

Taigi, kelionė prasidėjo puikiai, iki uosto važiavau be jokių bėdų. Tiesa, šio vilkiko GPS taip pat streikavo ir vos nepravažiavau uosto. Gerai, kad pasukau galvą į dešinę. Keltu persikėlęs į kitokį pasaulį pastebėjau iškart jiem būdingus bruožus - lijo. Tuomet pajudėjau iš uosto ir supratau, kad kažkas yra netaip - važiavau įprasta mum puse. Greitai pakeitęs pusę tęsiau kelionę. Tuomet išvydau pirmas mašinas važiuojančias į mano pusę, atrodė keistai, o dar keisčiau atrodė žiedai, kuriuose eismas vyko į kitą pusę. Gerai, kad neskubėjau ir pirmas žiedas pravažiuotas tinkamai, antrame žiede irgi viską dariau taip pat, bet tik pajudėjus man po ratais atsirado džipas - AVARIJA. Susimoku baudą ir judu toliau.

O toliau užmiesčio keliai - autostrados ar plentai. Tiesa, Vokietijoje sakiau, kad buvo blogas plentas, bet šis dar daugiau pastangų pareikalavo, iš praždių vingiais kilau į kalną, sunkvežimis vos kyla, o poto vingiuota nuokalnė. Aišku aš drifto mėgėjas ir net negalvoju apie gręsiantį pavojų taip jau pirmame vingį būčiuoju tvorelę, rezultatas - 2% žalos. Toliau jau užmirštu visus savo troškimus važiuoti, kaip Silverstouno trasoje ir susikaupęs stengiuosi nedaryti avarijų.

Likus apie 20km iki Edinburgo atrodo, kad važiuoti reiks dar visą amžinybę todėl atlieku lenkimą, bet priešpriešais atvažiuoja kitas automobilis.. NE aš į jį nesitrenkiu, suku į savo trajektoriją, bet priekaba kabina aplenktą automobilį -400. :D Ir dar vienas dalykas, kurį verta paminėti - nesvetingas Edinburgas, tik kirtus ženklą pasitiko greičio matuoklis, kuris pareikalauja iš manęs 550 eurų. Tad, dar patyręs nuostolį pristatau krovinį ir apsistojęs motely gaunu pasiūlymą jau kitą dieną vežti kitą krovinį į Amsterdamą su kuriuo sutinku todėl keistojoje Britanijoje neužsibūsiu.

Kelionė iš Koldingo į Edinburgą
Krovinys: Apelsinai (22t.)

Trukmė: 20val. 27min.

Nuvažiuota: 250km

Sunaudota kuro: 123,7l

Uždarbis: 3491€

Baudos: 1350€

scan.png

Šįkart teko vairuoti Scania

Atsakymai į jūsų komentarus

Manau kiti važiavimai sklandžiau praeis, nes kadangi esi newbie prie fūros ir neužsiauginai lenkiškų fūristo ūsų ir neužsidėjai kepurės su snapeliu į viršų dėl to ko gero taip ir nesiseka.

Ūsai užaugs, kai tolimesnė kelionė bus be poilsio, o kepurės gal pavyzdį galite pateikti? Nes apibūdinimą tavo avataro kepurė atitinka. :D O kaip manai šis šokis padėtu vairuojant? https://www.youtube....h?v=PqZAMxv8mNU

Sėkmės toliau varant į anglus,žiūrėk nesumaišyk pusių :lol:

P.S Manęs nenukonkuruosi ;)

Gerai, kad tavo komentarą perskaičiau prieš išvykstant, tikrai nebūčiau atsiminęs, kad jie važinėja kitoje pusėje. :D Konkuruosiu nebent, kai firmą turėsiu, kada nors ateityje ir online galėsiu žaist. :D O dabar nėr ko konkuruot. :P

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#11 Fargo

Fargo

David Crawford

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 467 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2015 - 10:13:54

Ir vėl bėdos! :lol: Važiavai į anglus,kuriuose vos nepaklydai dėl vieno žiedo ir kelio pusių :D

Neapsiėjai kaipgi be avarijų,gi čia tavo kredo,važiuok su avarija :lol: Uždirbai 3k bet baudoms sumokėjai 1,3k,manau turėtum labiau žiūrėti į vairavimo stilių :0 Sėkmės toliau :lol:

• 1

#12 tripledouble

tripledouble

Komandos lyderis

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 988 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2015 - 11:32:59

Dar viena įdomi kelionė, šį kartą į Edinburgą! 2'000 su viršum eurų užsidirbai, kas nėra taip blogai, tikėkimės, kad kitos kelionės bus paprastesnės, nes dabar ir su tomis vairavimo pusėmis ten ne kas, vienu žodžiu, sėkmės! :D

• 1

hf44qyG.png

#13 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • 1.230 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2015 - 13:13:15

joeeverymantruckdriver.png

Va apie ką aš kalbėjau omeny. Keliaudamas turėjai problemėlių, nebūtum lietuvis jei prieš artėjantį inkilą nesidrąskytum ant 130km/h. Prieš tai dar žiede mašiną sudaužyt spėjai, bet tai koks skirtumas gi ne kiaušinius vežei. Viskas praėjo pozityviai užsidirbai dar dvi štukas eurų , o kadangi jų Lietuvoj konvertuot nereiks tai gali iš vis ramiai jaustis. Euras ne rublis. Žemyn nenukris.

EDIT: kažkas tokio turi būt.
20a0c02fde582ea24e262150233c5f7d.png

EDIT: Arba kažkas tokio

0127fbdf12f40321641fb67757021c26.png

ece3603cc469cb8739c4c876121440d9.png

7dd8a428a75c0dbab166878de2c12987.png

arba

081020-simon-hmed-530a.standard.jpg

• 8

KOkyl8.gif

#14 Lukas

Lukas

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 81 Pranešimai
  • Vieta:Alytus
  • Komanda:BC"Dzūkija"

Parašė 02 sausio 2015 - 21:14:24

Pirmas reisas tau susiklostė ypač nesėkmingai nuvažiavai 200km daugiau ir patyrei nemažai nuostolių. Antrame reise taip pat, patyrei daug nuostolių, tačiau krovinį pristatei sėkmingai.

• 1

#15 JP9

JP9

-

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 5.519 Pranešimai

Parašė 03 sausio 2015 - 01:22:00

Opa, užvedei dinastiją su Euro Truck Simulator žaidimu. Jau du reisai įveikti, per kuriuos tau buvo visokių nuotykių. Pirmasis reisas ypač turbūt įsirėš atmintyje, kadangi buvo nemažai nugrybauta į šona nuo to miesto, kuriame turėjo būti pristatytas krovinys. Antrajame reise neišvengei avarijų. Nepaisant to, į savo kišenę gavai apie du tūkstančius eurų, kas nėra blogai. Laukiam kitų naujienų iš tavęs, tikėkimės kitas reisas be netikėtumų. 

• 1

#16 Reggie

Reggie

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.426 Pranešimai

Parašė 03 sausio 2015 - 14:35:15

Įdomią dinastiją nusprendei pradėti, kurioje kaip matau netrūksta nuotykių. Kol kas gan nemažai uždarbio paleidi vėjais dėl neatsargaus vairavimo. :D

• 1

J6Tuq3X.png

#17 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.277 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Komanda:Warriors

Parašė 03 sausio 2015 - 14:37:49

Kažkaip nusprendžiau pažiūrėt ką čia užvedei, kaip matau dirbi furistu, tačiau esi pašėlęs furistas, kadangi pas tave netrūksta nei avarijų, nei greičio viršijimų. Aš taip pat važinėju :D Na, bet sėkmės toliau kelyje, spėk žiūrėt visus greičio inkilus, kad nenufotkintu, o jei fotkins bent šypsokis. :D 

• 2

giphy.gif 

#18 rokytowss

rokytowss

Legenda

• Administratorius
  • 3.001 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 03 sausio 2015 - 18:34:46

Žiūriu biški chuliganauji ir baudų prisirenki, reikėtų būti truputį atidesniam, nes kitą kartą išvis be uždarbio gali likti jei taip važinėsi :D

• 1

2mi5v.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)