Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui?


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1 Syska

Syska

    NBA Fantasy čempionas

  • Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.245 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 27 spalio 2014 - 22:56:37

skaititojas.jpg

Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui ?

 

Dauguma šioje forumo skiltyje esančių žmonių dažnai lankotės čia ir greičiausiai vedate, bei komentuojate kitų forumo narių krepšinio, futbolo ar bet kokio kito žaidimo istorijas. Na šis straipsnis bus tik apie Futbolo ir krepšinio dinastijas ir tikėkimės , kad tai padės šio puslapio nariams atsirinkti naudingą informaciją. Taigi iš daugelio vedančių savo sporto istorijas galime pasižiūrėti puikaus varžybų dizaino pateikimą, aukštos raiškos nuotraukas arba detalią statistiką, tačiau kartais tai nėra pats svarbiausias dalykas . Štai čia, mano nuomone, patys svarbiausi dalykai - norint , kad jūsų vedama istorija būtų iš tikrųjų įtraukianti ir įdomi skaitytojams:

 

1. Patrauklus akiai dizainas - Savaime suprantamas dalykas, tačiau be jo neįmanoma nė viena istorija. Šioje srityje dauguma šio forumo narių laikosi puikiai ir turi savitą aprašymo stilių. Vis dėl to vedant istoriją reikėtų vengti penelyg didelių nuotraukų , taip pat nuotraukų be rėmelių, žymiai gražiau atrodo , kai nuotrauka yra apkarpyta iš kampų ar ant jos bent jau uždėtas šioks toks gražus rėmelis : 
 

Pavyzdžiai : 

Spoiler

 

2. Kuo daugiau informacijos "už arenos ribų" - Naujienos už aikštelės ribų kartais net būna įdomesnės už tas , kurios yra pateikiamos varžybų metu . Įvairūs interviu su komandos treneriais, kurioziški nutikimai , komandos treniruotė dar labiau sudomintų skaitytojus.

 

3. Kuo daugiau nuotraukų iš varžybų:  - Ši informacija liečia labiau 2K ir Fifa žaidėjus, bet galioja visiems vedėjams. Visada įdomiau yra stebėti, kai naujienoje yra įdedama pagrindinė centrinė nuotrauka ir vėliau dar apačioje paliekamos 2,3 akiai nerežiančio dydžio nuotraukos iš žaidimo. Skaitytojo akis turi užkliūti už įdomaus epizodo , bet kai visos naujienos metu jis pamato tik titulinę nuotrauką ir krūvą teksto, tai tampa nepernelyg įdomu.


4. Pabrėžti svarbiausią teksto informaciją:  - Skaitytojo akis labiau užklius už tos informacijos kuri yra labiau pabrėžta - kaip vidury teksto įdėta pabraukta ir paryškinta informacija, ar paryškinta kėlinių statistika viduryje teksto. Taip pat, kai kūrinio pateikime yra nurodomi geriausiai žaidę krepšininkai viskas tampa patraukliau skaitytojui

 

5. ! Turnyrinė padėtis:  - Vienas svarbiausių ir įdomiausių dalykų istorijooje skaitytojui yra komandų turnyrinė padėtis ir turų rezultatai . Ši informacija labiausiai liečia PCF ir Eurolygos 2K žaidėjus, bet tuo pačiu ir NBA 2K žaidėjus. Stebint dinastijas retas, kuris parašydavo, kokia yra komandos turnyrinė padėtis grupėje apart jos pergalių ir pralaimėjimų santykio. Maža turnyrinė lentelė po naujiena ir turo rezultatai įneštų daugiau gyvasties tiek PCF tiek Eurolygos dinastijose. Skaitytojams taptų žymiai įdomiau skaityti

 

6. Kėlinių statistika:  - Atrodo menka detalė, tačiau pakankamai praturtinanti varžybų aprašymo turinį - tai yra kėlinių rezultatai, apačioje varžybų rezultato . Taip skaitytojas galės lengviau įsidėmėti varžybų eigą.

 

7. Sudėties pakitimai:  - Niekada nekeiskite komandos sudėties dar prieš pradedant dinastiją ar jos pradžioje . Tik įsibėgėjant dinastijai ar siekiant jos įdomiausius taškus  - pvz: kažkas blogai žaidžia, žaidėjas gavo traumą . - tada galima kažką koreguoti ir tai - labai atsargiai  - ne daugiau vieno žaidėjo.

 

8. Pagrindinė varžybų informacija:  - Maloniausiai atrodo, kai visa pagrindinė varžybų informacija būna sutalpinta vienoje eilutėje, kurioje yra rašomas varžybų rezultatas. Norėdamas sužinoti visą statistiką - skaitytojas galės tiesiog paspausti ant bet kurios komandos pavadinimo , norėdamas sužinoti jos rezultatyviausius žaidėjus , arba norėdamas sužinoti komandų statistiką paspaus ant rezultato , ar bet kurio direct linko nurodyto tekste.

Tai va. Tikiuosi, kad padėjau ir taip, jūs padarysite savo dinastijas dar įdomesnes negu buvo:).


  • 7

KOkyl8.gif


Reklama0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)