Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip fiziškai sustiprėti ir užsiauginti raumenis?

12 atsakymai į šią temą

#1 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 26 spalio 2014 - 09:45:30

.

• 0

Reklama

#2 Kobys

Kobys

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 254 Pranešimai
  • Vieta:Ankara ,TK
  • Komanda:Londono "Chelsea" ir Los Angeles "Lakers"

Parašė 26 spalio 2014 - 14:44:42

Pienas ,varske ,vanduo ,duona ,makaronai ,kiausiniai - sekmes receptas :D Bet as kadangi kiausinius ir varske nelabai megstu tai man sunkiau :( Aisku gerai ,kad sportuoji ,bet bent pasakytai kokia programa sporto klube darai ir koks tavo tikslas pvz : priaugt svorio,isryskint,uzsivaryt kojas ar dar kanors. Ziema geriausias metu laikas svorio augimui ,o po to pavasari ,bei vasara ji ryskinti ir taip augini raumenis. Beto nepamirsk mankstos rytais ,nes irgi nepamaiso.

• 0

#3 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai

Parašė 26 spalio 2014 - 18:25:21

Pienas ,varske ,vanduo ,duona ,makaronai ,kiausiniai - sekmes receptas :D Bet as kadangi kiausinius ir varske nelabai megstu tai man sunkiau :( Aisku gerai ,kad sportuoji ,bet bent pasakytai kokia programa sporto klube darai ir koks tavo tikslas pvz : priaugt svorio,isryskint,uzsivaryt kojas ar dar kanors. Ziema geriausias metu laikas svorio augimui ,o po to pavasari ,bei vasara ji ryskinti ir taip augini raumenis. Beto nepamirsk mankstos rytais ,nes irgi nepamaiso.

Parašiau tik čia tvarkaraštį ką planuoju daryti , kadangi biškį bėdos dėl nugaros tai reikės ir dėl to eiti į klubą , o dėl to maisto tai man tos pačios problemėlės :D nelabai patinka kiaušiniai paprasti , o vandenį tai išgeriu kasdieną daugiau nei reikia tą limitą , nes tiesiog atsimečiau nuo colų visų.

• 0

#4 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.365 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 27 spalio 2014 - 20:34:06

Perkeliu temą į kategoriją "Kita", subkategorija - "Treniruotės".

Apie pačią temą, tai nieko čia daug nepatarsi, jei nori tiesiog sustiprėt, be jokios sporto šakos, tai yra galimybė namie arba sporto klube, o čia jau viskas priklauso nuo tavo valios, aišku sporto klubą lankydamas jausi, jog jam pinigus išleidai ir stengsies eit kiekvieną dieną, namie dažniausiai pirmas kelias savaites pasportuoji, o tada vis trūksta laiko. 

Sustiprėt, tai neaišku, kaip tu nori, nes gali užsiaugint daug nereikalingos masės arba vien raumenis augint. Pirmu atveju rezultatus pasieksi greičiau, antru atveju lėčiau, bet nereikės poto rūpintis riebalų deginimų ir t.t. kad pasimatytu six packas. :D

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#5 Fargo

Fargo

David Crawford

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 467 Pranešimai
  • Komanda:Dallas Maverics

Parašė 27 spalio 2014 - 22:11:04

Ką kobys išvardino t.y Pienas,varške,kiaušiniai tai ne visi juos gali toleruoti,pvž aš jų netoleruoju nu ta prasme kad nepatinka,bet kita prasme.

• 0

ec29cc344408a00b37167a2ec24a0b70655.jpg

Komentuoji Tu - Komentuoju Aš

#6 tomelis

tomelis

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas
  • Sporto šaka:Fitnesas

Parašė 11 liepos 2015 - 14:34:46

Svorio priaugti tai lengva - ėdi viską iš eilės, taip ėdi o ne valgai ir priaugsi. Bet spėju ne to visai norima. Norisi raumenų priaugti o ne lašinių, o tam padaryti reikia sistemos, reikia valgyti 5-6 kartus per dieną, vengti junk foodo, cukraus, konditerijos ir žinoma reikia derinti viską su sportu. Viskas turi būti subalansuota, reikia duoti pastovų reguliarų krūvį kūnui, sukelti superkompensaciją. Pravartu pasiskaityti - http://www.atletiska...riaugti-svorio/

• 2

#7 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 11 liepos 2015 - 14:40:07

Ačiū už nuorodą man irgi kaip temos autoriui riektų svorio

Pasportavus apetitas padidėja taigi reikės daugiau pasportuoti

• 0

#8 xfivas

xfivas

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 604 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:https://www.youtube.com/channel/UCC-urXveN4_ZWKyMM6FS_WQ

Parašė 12 liepos 2015 - 19:44:05

Čia kas nori turėti six packą:

Preso formulė :

60 proc. - mityba

30 proc. - kardio pratimai ( važinėjimas dviračiu , bėgiojimas , plaukimas ) - tai turi užtrukti mažiausiai 30-40 min.

10 proc. - paprasti pratimai ( atsilenkimai įvairūs )

Tu gali sportuoti labai daug ir sunkiai , bet jei maitinsis nesveikai - rezultatą bus žymiai sunkiau ir ilgiau pasiekti

1- Per dieną reikia valgyti bent 5-6 kartus , bet nepersivalgykite ( pagreitina maisto medžiagų apykaitą )

2- Reikia išgerti bent 2-3 Litrus vandens ( Tai padeda deginti kalorijas )

3- Valgyti daugiau žuvies

4- Vengti margarino ir daug riebiojo aliejaus

5- Valgyti maistą , kuriame yra aukštos kokybės baltymų ( kalakutas , vištiena , žuvis )

6- Į kiekvieną patiekalą įtraukti angliavandenių ( daržovės , javai , košė , rudieji ryžiai , rudieji makaronai )

7- Atsisakyti įvairaus šlamšto ( saldainių , šokoladų ir t.t )

8- Vengti batono ( daug kas mėgsta karštus sumuštinius - jie daug kalorijų turi )

9- Negerti alkoholio

Aš pats buvau lašiniais apaugęs :D ir dabar susiėmiau ir pastebėjau rezultatą.

Vasaros pradžioje - eidavau į kiemą ir padarydavau vos 1-2 prisitraukimus ( svėriau 80 kg. )

Dabar ( Liepos 12d. ) tai praėjo 1 mėnesis ir 12 dienų. Dabar sveriu 74 kg. Ir padarau jau daugiausiai 13-20 prisitraukimų .

Mano diena:

Atsikeliu 8:00 arba 8:30.

Nieko nevalgius . Tik atsigėrus vandens einu pabėgioti 15 minučių ( aišku su pertraukomis )

9:00 arba 9:30 grįžtu namo ir užkandžiauju ( pvz košė, žirnius :D arba kiaušinį )

11:00 vėl kažką užkandu ( kokia nors žuvis , vėl kiaušinis arba vaisiai )

12:00 sportuoju namuose 

pagal šiuos pratimus

Bet nedarau kiekvieną dieną šių pratimų , nes kūnas taip pat turi pailsėti . Dažniausiai darau kas 2-3 dienas 

Kiek girdėjau šitie pratimai neryškiną pilvo presą , o tiesiog jį tvirtiną , stipriną.

13:00 vėl užkandis

15:00 užkandis

17:00 užkandis ir einu pažaisti krepšinį kieme maždaug vieną valandą

19:00 pavalgau paskutinį kartą beleką ką Mama pagamina.

19:30 arba 20:00 keliauju prie turniku pasportuoti . Dažniausiai tai užtrunka 10-30 min.

20:30 einu pabėgioti dar kartą 15 min. ( iš viso gaunasi 30 min. per dieną bėgiojimas )

Atsiminkite , kad jei norite turėti pilvo presą - turi pašalintį pilvo riebalinį sluoksnį ( deginti kalorijas / prakaituoti )

Dabar žadu dar labiau sustiprėti - pradėsiu Rugpjūtį eiti į sporto klubą , bei nusipirksiu svarmenis rankų raumenims auginti

Geriausiai sportuoti padeda du dalykai:

1- Kartu su draugu sportuojant 

2- Dainos - prideda motyvacijos

• 2

#9 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 13 liepos 2015 - 19:42:11

Oooo dėkui dėkui už gerą postą, aš beveik kasdien darau programą ten 8 pratimai, rezultatų būna šiek tiek, bet nesusikoncentruoju į mitybą.

• 1

#10 roonie

roonie

Rich Piana

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 629 Pranešimai
  • Sporto šaka:Kačialkė
  • Komanda:Laboral Kutxa , Neptūnas, Celtics , Mavericks

Parašė 14 rugsėjo 2015 - 18:43:13

Sveiki . Gal kas nors žinote geriausius maisto papildus raumenų masės auginimui?

Aš pats naudoju proteinus ( baltymų kokteilį ) , kokie dar efektyvūs yra?

• 0

kqZ7WL3.gif

#11 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai

Parašė 14 rugsėjo 2015 - 19:57:50

Sveiki . Gal kas nors žinote geriausius maisto papildus raumenų masės auginimui?

Aš pats naudoju proteinus ( baltymų kokteilį ) , kokie dar efektyvūs yra?

Kokį gerą žinai ? Geriau šokolado , žiauriai geras buvo , o ragavau riešutų skonio tai net pykint pradėjo.

• 0

#12 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai

Parašė 14 rugsėjo 2015 - 20:10:21

Kažkada žiūrėjau šį video, vyrukas rodo kaip pasigaminti ten

Deje dar neteko gamintis šio pyrago, o baltymai geras dalykas

• 0

#13 Markusas

Markusas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai

Parašė 29 birželio 2019 - 07:41:17

Ne tik maistas. Jei valgysi ir nesitreniruosi, tikrai sustambesi, tik turbut ne taip, kaip nori. Manau geriausia ivairiapusis sportas. Ir kardiotreniruotes, ir sporto sale, geru oru dviracio minimas. Pastarasis man priimtiniausias, o raumenys tikrai neblogai dirba. Galvoju bekele pradeti vazineti, bus dar didesnis poveikis ir zinoma idomiau. Tik ratus tuomet jau reik keisti. Galvoju ar hibridini ar mtb pirkti https://www.bikko.lt...niai-dviraciai/ kaip manot, kas bus geriau?

Šį pranešimą redagavo Markusas: 29 birželio 2019 - 07:42:12

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)