Peršokti prie turinio

Nuotrauka

NBA Yahoo Fantasy Menedžeris | S08 |

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
1190 atsakymai į šią temą

#1181 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 21 kovo 2022 - 15:27:06

Ištikro savaitės viduryje, jau galvojau, kad visai neblogas pasiekimas ir pusfinalis. :D Bet po vienos nakties, berods ketvirtadienį situaciją ėmė gerėti, o po šeštadienio jau ir patikėjau, kad laimėsiu. Ypač, kai pasiskaičiavau, kad išnaudojai rinkos limitą, o man taip ir liko 4 transakcijos atsargoje, tai sekmadienį jau praleidau ramesnės nuotaikos. Ištikro, net nesupratau, kodėl favoritu mane laikei, nes ir pats 2 vietą užėmei reg. sezone ir buvai ant bangos, o mane krėtė traumos - Simons iškrito ilgam laikui, Davis negrįžta, C. Johnson traumuotas. Ištikro ir pats nežinau, kaip buvo iškovota pergalė. 

Nemažiau džiugu, kad į finalą išėjo ir viso sezono diskusijų kolega - Rokiškis Royals, kuris po pirmų dviejų kovų reguliarame sezone sakė, tikiuos playoffuose nesusitiksim. :D Na bet finale jau turbūt sieks atkeršyti. Tikiuos nesustos dabar komanda ir bus pasiekta pergalė. 

Na, jei jau visiškai teisingai, tai sekmadieniui buvau pasilikęs vieną transkaciją, bet jau minėtas Okongwu negalvoaju, kad bus ta panacėja, kuri pakeis esmę, bet tikrai labai blankai pasirodė. Na, o kas dėl traumų, tai pas mane tų bėdų irgi buvo - pusę sezono neturėjau PG13, o ir paskutinius porą mėnesiukų nebebuvo ir Anunoby, kurie draftuose buvo 2 ir 3 - as, apie smulkmes net nekalbėsiu, bet šiaip smagu, nepaisant draftuose turėjom 13 ir 12 šaukimus, bet tai nesutrukdė būti geriausiųjų ketverte, nors iš tavęs laukiu titulo, nes kaip ir nerašyta taisyklė yra, kad jei jau pralaimi tokią svarbią kovą, tai norisi pralošti čempionui. :D Žinoma reikia atiduoti duoklę ir naujokui Rokiskis Royals, kuris debiutiniam sezonui turi šansą laimėti taip pat, čia jau tokiu atveju būtų tiesioginis sekimas Tytuvos pėdomis. Paskui dar ir kitas naujokas Dzūkų tankai aplenkė Beerzus, o iš 8 vietos dabar dar gali ir 5 vietą iškovoti, taigi svarstymai prieš sezoną ką duos naujokai, tai matom, kad jie tik sustiprino lygą, dėl ko yra džiugu.

• 2

giphy.gif

Reklama

#1182 Rokiskis Royals

Rokiskis Royals

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 4 Pranešimai

Parašė 21 kovo 2022 - 17:32:11

Tikrai smagus debiutinis sezonas, kupinas sėkmės ir naujų atradimų. Esu dėkingas Doshkei, kad pakvietė į šį turnyrą, ir ironiška, kad su juo teks varžytis dėl pirmosios vietos. Tikiuosi naujoko sėkmė neaplenks finale ir galėsiu atsilyginti Doshkei už tuos du skaudžius pralaimėjimus.  :D  :D  :D

• 3

#1183 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.381 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 22 kovo 2022 - 12:52:50

Na jo traumuos daugelį kamavo šį sezoną arba tiesiog žaidėjų nenorėjimas žaisti, arbaa išvis Irvingas su vakcinos problemom.. :D Bet mane va čia šitos įvardintos užklupo Playoffų metu arba prieš pat juos, kur atrodė tikrai bus visas - galas ir nuotaikos tikrai nebuvo pačios geriausios.

Na o dėl naujokų, tai jo pats galvojau, kad bus neaktyvūs visi :D Bet žiūriu 2 iš 3 patiko. Na o jau svarstant apie kitą sezoną, tai gal reikėtų apsvarstyti neaktyvių komandų problemą? Nes yra tokių, kurios porą sezonų nelabai aktyvios? 

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#1184 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 22 kovo 2022 - 15:33:21

Na jo traumuos daugelį kamavo šį sezoną arba tiesiog žaidėjų nenorėjimas žaisti, arbaa išvis Irvingas su vakcinos problemom.. :D Bet mane va čia šitos įvardintos užklupo Playoffų metu arba prieš pat juos, kur atrodė tikrai bus visas - galas ir nuotaikos tikrai nebuvo pačios geriausios.

Na o dėl naujokų, tai jo pats galvojau, kad bus neaktyvūs visi :D Bet žiūriu 2 iš 3 patiko. Na o jau svarstant apie kitą sezoną, tai gal reikėtų apsvarstyti neaktyvių komandų problemą? Nes yra tokių, kurios porą sezonų nelabai aktyvios? 

Apsvarsyti reikėtų, bet ar tiesiog turėsim tiek aktyvių komandų (Gražvio, Eastbrook, PGreen klubai galėtų būti rezervas, jei laiku atsilieptų, dar aišku lygos legenda Tytuva gal grįš kitą sezoną), kad būtų pakeistos tos neaktyviosios. Kas dėl atrankos, čia labiau, kaip sakai reiktų žiūrėti 2-3 sezonų perspektyvoje, nes yra tokių, kur jau kelintas sezonas yra tas pats štilis, bet yra tokių, kurie geresnį sezoną būna aktyvesni, o blogesnio sezono metu meta viską į šalį nuo vidurio sezono (optimistiniu variantu), tai tokių manau nereiktų įtraukti į juodąjį sąrašą. Kaip bebūtų, bandyti aktyvinti lygą yra gerai, bet ar turėsim pakankamai tinkamos pamainos, nes asmeniškai man tas 14 komandų variantas buvo visai smagus, didesnė konkurenciją dėl PO bei dėl geresnių FA, tai tiesiog užsibrėžus per aukštą kartelę ir ieškant kokybės gali tekti siaurinti komandų skaičių iki 12 ar pan.

• 0

giphy.gif

#1185 Reggie

Reggie

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.514 Pranešimai

Parašė 23 kovo 2022 - 22:19:41

Dėl kito sezono, tai jau anksčiau Firing Squad pranešė man, kad kitąmet nedalyvaus, nes eilinį kartą entuziazmas sezono pradžioje išblėso ir sezono viduryje paliko komandą likimo valiai. Tai jo kitą sezoną tikrai nebus. Taip pat kitame sezone vietos lygoje neliks Turko komandai bei Širdžių čempionams, abu dalyviai gal ir dalyvavo draftuose, bet daugiau ir nieko nenuveikė, traumuoti žaidėjai užėmė sveikų žaidėjų pozicijas ir pan. Geriau mažiau dalyvių turėti, bet turėti juos aktyvius. Todėl labai smagu už tokius naujokus, kaip Rokiškis, kuris nužygiavo iki pat finalo pirmu savo bandymu.

O man asmeniškai pirmą kartą per 8 metus sezonas užsibaigė taip anksti. :D Nors aišku, kad dėl sezono be atkrintamųjų privedė sezono atkarpa, kai dėl traumų ir covid protokolų vienu metu neturėjau 7-9 žaidėjų kelis turus iš eilės. Bet bene didžiausia klaida buvo rinktis 3 šaukimu Dončičių, kuris dalį sezono praleido dėl traumų, o ne Trae Youngą. Galvojau, kad Lukos trigubi dubliai man daugiau naudos atneš negu mano mėgstamos Hawks komandos veidas... 

• 2

N8dX45G.png

#1186 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.381 Pranešimai

Parašė 24 kovo 2022 - 00:47:44

Na jo, čia mano mintis tik buvo ir galbūt jūs matot aktyvumą dalyvių. T.y. ar būna prisijungę ar ne. Man ir tokių sezonų buvo, kur arba pamiršdavau, kad dalyvauju arba mesdavau :D Nors praeitą sezoną pirmoj dalį nelabai aktyvus buvau, o antroj susiėmiau bei per tašką nepatekau į playoffus. Tad visad šansų yra kovoti, jei tik yra noro. 

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#1187 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 24 kovo 2022 - 11:44:34

Dėl kito sezono, tai jau anksčiau Firing Squad pranešė man, kad kitąmet nedalyvaus, nes eilinį kartą entuziazmas sezono pradžioje išblėso ir sezono viduryje paliko komandą likimo valiai. Tai jo kitą sezoną tikrai nebus. Taip pat kitame sezone vietos lygoje neliks Turko komandai bei Širdžių čempionams, abu dalyviai gal ir dalyvavo draftuose, bet daugiau ir nieko nenuveikė, traumuoti žaidėjai užėmė sveikų žaidėjų pozicijas ir pan. Geriau mažiau dalyvių turėti, bet turėti juos aktyvius. Todėl labai smagu už tokius naujokus, kaip Rokiškis, kuris nužygiavo iki pat finalo pirmu savo bandymu.

O man asmeniškai pirmą kartą per 8 metus sezonas užsibaigė taip anksti. :D Nors aišku, kad dėl sezono be atkrintamųjų privedė sezono atkarpa, kai dėl traumų ir covid protokolų vienu metu neturėjau 7-9 žaidėjų kelis turus iš eilės. Bet bene didžiausia klaida buvo rinktis 3 šaukimu Dončičių, kuris dalį sezono praleido dėl traumų, o ne Trae Youngą. Galvojau, kad Lukos trigubi dubliai man daugiau naudos atneš negu mano mėgstamos Hawks komandos veidas... 

Na reikia tikėtis, kad Gražvis bei Tytuva sugrįš, čia jau būtų solidus pastiprinimas, o ir Eastbrook porą sezonų atsisakinėjo, bet prieš šį sezoną buvo lyg apsigalvojęs ir davęs teigiamą atsakymą, nors emailu aiškiai atsisakinėjo, bet deja jau buvom susikomplektavę praktiškai, o aš tą žinutę pamačiau per vėlai, nes jau mintyse buvau atmetęs, bet gal ateinantį sezoną sugrįš, nes tikrai būdavo gana stiprus vidutiniokas, o ir dažnai PO neblogai užjudėdavo. Na, kaip bebūtų bus matyt rudenį, nes dabar tai tiesiog dėliojam ko (ne)reikia, svarbiausia manau, kad kuo mažiau iš tų aktyviųjų atsisakytų dalyvauti, nes ir iš čia negalim nenusimatyti galimų nuostolių. Na ir aišku, kalbant apie papildymus, tai gal Doshke dar kokių perliukų iš naujokų fronto sužvejos, nes šį sezoną 2/3 pasiteisino.

Na jo, čia mano mintis tik buvo ir galbūt jūs matot aktyvumą dalyvių. T.y. ar būna prisijungę ar ne. Man ir tokių sezonų buvo, kur arba pamiršdavau, kad dalyvauju arba mesdavau :D Nors praeitą sezoną pirmoj dalį nelabai aktyvus buvau, o antroj susiėmiau bei per tašką nepatekau į playoffus. Tad visad šansų yra kovoti, jei tik yra noro. 

Na tiesiogiai nesimato, kas kokiu konkrečiu pasijungia, tiesiog galima susidaryti vaizdą pagal tai, kad pusė komandos sėdi ant suoliuko, nes nu galima neapsižiūrėti ir apsižioplinti ko nepasitaiko, bet jei tai jau tendencija, tada tikrai galima daryti pagrįstą išvadą dėl neaktyvumo.

• 1

giphy.gif

#1188 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 28 kovo 2022 - 10:43:59

Sveikinimai Doshkei su pelnytu čempiono titulu (galiu tik pasidžaiugti, kad pusfinalyje pralaimėjau geriausiai komandai), na, o naujokas Rokiskis Royals jau debiutiniam sezone parodė, kad yra ne iš kelmo spirtas bei niekuo nenusileidžiantis lygos senbuviams. Nors ir kiek apmaudoka, bet visgi bronzos medalininkas BC Ras Vegas to visiškai nusipelnė, o pats neatrodžiau pakankamai gerai, kad įveikčiau jį, na, bet ir buvimas tarp 4 geriausių yra tikrai ne gėdingas pasiekimas, tiesiog mano sąstatas buvo pats kukliausias. Įdomiai susiklostė 5-6 vietos mačas, kur lygiosos kaip ir reiškia, kad niekas 6 vietos ir neužėmė, o pirmą kartą turim du 5 vietos laimėtojus, nors sistemoje remiantis kiekvieno žaidėjo profiliais, tai 5 liko Dzūkų tankai, o MĖLCHTOP 6, bet šitai nebent galim paaiškinti tik tuo, kad tarpusavio mačą laimėjo tankistai, tai turbūt dėl to taip. Mače dėl 7 vietos Vildozos Takelis pasiimė paskutinę vietą, kurią reikia apginti, o BC Chicago 14 tiesiog liko, kas liko.

• 2

giphy.gif

#1189 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 28 kovo 2022 - 11:17:00

DVIKOVŲ REZULTATAI (22 turas (KOVOS DĖL 1, 3, 5 IR 7 VIETŲ))

DIDYSIS FINALAS

(3v.) Telšē 6-3 Rokiskis Royals (5v.)

(Abu mačus laimėjo Telšē - tiek 2, tiek 15 ture identišku rezultatu (5-4)))

MAŽASIS FINALAS

(1v.) BC Ras Vegas 6-3 SAS (2v.)

(Tarpusavio mačą 9 ture 6-3 laimėjo BC Ras Vegas)

MAČAS DĖL 5 VIETOS

(7v.) MĖLCHTOP 4-4 Dzūkų tankai (8v.)

(Tarpusavio mačą 7 ture 5-4 laimėjo Dzūkų tankai)

MAČAS DĖL 7 VIETOS

(4v.) BC Chicago 14 3-6 Vildozos Takelis (6v.)

(Pirmajį tarpusavio mačą 5 ture laimėjo Vildozos Takelis (6-3), antrajį - 18 ture BC Chicago 14 (6-3))

NBA YAHOO FANTASY BASKETBALL SAVAITĖS GERIAUSIEJI:

Revolution LT S08 | Week 22: 
FG: Vildozos Takelis : 50,3%

FT: BC Chicago 14 : 89,3%  
3PTM: Telšē : 79 3PT  
PTS: Telšē : 819 Pts  
REB: Rokiskis Royals : 295 Reb
AST: Rokiskis Royals : 216 Ast  
STL: Vildozos Takelis : 54 Stl 
BLK: Rokiskis Royals : 32 Blk
TO: BC Chicago 14/Dzūkų tankai : 51 TO

GALUTINĖ KOMANDŲ RIKIUOTĖ

1.(3).[9] Telšē

2.(5).[n] Rokiskis Royals

3.(1).[10] BC Ras Vegas

4.(2).[5] SAS

5.(8).[n] Dzūkų tankai

6.(7).[n] MĖLCHTOP

7.(6).[2] Vildozos Takelis

8.(4).[6] BC Chicago 14

9.(9).[7] Beerzai

10.(10).[4] BC Fantasy

11.(11).[n] Allof The lights's Genius Team

12.(12).[12] Fearless Owl's

13.(13).[8] Firing Squad

14.(14).[n] Širdžių Čempionai

(Reguliariajame sezone užimta vieta) [Praėjusiame sezoje užimta vieta]

• 2

giphy.gif

#1190 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.381 Pranešimai

Parašė 28 kovo 2022 - 12:13:24

Netikiu, kad viskas pasibaigė ir dar pirma vieta! :D Kai sezonas prasideda atrodo jis toks bus ilgas, o čia va ir viskas. Ačiū visiem už sezoną, Rokiškiui už kovą finale bei Moralui už sveikinimus ir kas savaitines apžvalgas. Įdomus faktas tas, kad visas tris prizines vietas užėmė Lietuvos miestų pavadinimą ar trumpinį turinčios komandos. Taip, kad atstovaukit savo miestus ir jus aplankys sėkmė. :D

Kalbant apie finalinę savaitę, tai labai pasisekė, kad iškarto komanda sukrovė didelį pranašumą. Tuomet galėjau taupyti transakcijas ypač, kai mačiau, kad varžovas irgi labai nekeičia žaidėjų. Buvau maždaug apsiskaičiavęs, kad reikia taupytis keitimus, nes šeštadienis ir sekmadienis gali tapti esminės dienos, nes nors rezultatas ir buvo mano pusėje, bet Rokiškis iki savaitgalio buvo sumažinęs atsilikimą. Nenorėjau, kad laimėtų prieš mane taip, kaip aš prieš SAS laimėjau - persvėręs rezultatą savaitės pabaigoje į savo pusę. Taip pat viduryje savaitės labai sunervino naujienos, kad netikėtai grįžo Ch. Paul, kurį varžovas pasiėmęs buvo šiaip į INJ poziciją, vietoj B. Simmonso, bei naujiena, kad K. Irvingas galės žaisti namų rungtynes. 

Po šių žinių dar labiau pradėjau stengtis nekeisti žaidėjų, nors ir buvo tokių, kurie labai erzino, ir tokių, kurie žaidė per savaitę 1 - 2 rungtynes, bet galvoju geriau žvirblis rankoj. Gavosi taip, kad šeštadienį žaidė visi pagrindiniai žaidėjai, kas leido vakar atsikėlus jaustis ramiau. Nors varžovas lengvai sustatė 12 žaidžiančių žaidėjų (su tais pačiais Irving ir Paul) iš pagrindinės komandos, man teko išnaudoti likusias 6 transakcijas, kad ir visi 12 žaistų. Ir jei nesusikrauta persvara turbūt, kad būčiau pralaimėjęs, nes išvisų paimtų žaidėjų, tai tenkina tik Porterio rezultatas, o kiti visi šiaip sau (čia neskaitant, kas ilgiau komandoje).

Na, o dar trumpai apie visą sezoną, tai po pirmų kelių savaičių mačiau, kad galiu patriukšmauti, bet poto šiek tiek duobė buvo ir taip laikiausi viduryje, tad labai daug nesitikėjau, nes poto būna liūdna iškristi kokiam ketvirtfinalyje.

Na o dabar kažką panašaus vasarai reikia rasti, kad gyvesnis forumas būtų. :D

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#1191 Lukas

Lukas

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 88 Pranešimai
  • Vieta:Alytus
  • Komanda:BC"Dzūkija"

Parašė 01 balandžio 2022 - 23:13:31

Na kai pirmas mano sezonas, tai sakyciau, kad visai pavykes, nors gal ir galejo but siek tiek geresnis jei ne Sabonio ir Lavine traumos  :D

• 2

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)