Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Bendros diskusijos apie WWE

143 atsakymai į šią temą

#141 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 04 lapkričio 2016 - 19:38:48

Absurdas man su tuo nevykėliu per Smackdown. Įkišo į pagrindinį titulą ir dar leido laimėti prieš AJ. Dar tegul sugalvoja titulą duoti jam. Absurdas,

O šiaip jau kelinta savaite man Smackdown žymiai įdomiau žiūrisi negu Raw. Nesiplėsiu daug, vis tiek niekas neskaito. Šiaip patinka ką sugalvojo su Ortonu ir Wyattu, tinka jiems. :)

Laukiam Survivor Series ir Undertakerio lapkričio 15 per Smackdowną.  :)

Wyatt Family buvo labai gera komanda 2013 labai daug potencialo, bet turėjo juos sušert Cenai.. Įdomiai su Ortonu, jei jis liks Wyattuose tai bus įdomus, o kitaip man jis nuobodus asmeniškai nors ir geras wrestleris.

Aš skaitau, wwe man vienas didžiausių hobių stebėt. 

Su tuo nevykėliu tai pernelyg išsiplėtė wwe, galėjo tiesiog duot AJ Styles jį įveikt per dvi sekundes ir gana ar ką nors tokio. 

NXT nebeįdomu man bent patinka ten tik Samoa Joe ir dar gal Asuka, per anksti išsiuntė pvz Apollo Crews į main rosterį ir dabar jis tiesiog dar vienas laimingas ten būti veikėjas, kuris visada šypsosi ir nieko daugiau.

• 0

Reklama

#142 Egoistas

Egoistas

Komandos lyderis

• Pašalintas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 999 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis, Futbolas, Beisbolas, Tenisas
  • Komanda:Los Angeles Lakers

Parašė 05 lapkričio 2016 - 14:58:26

Wyatt Family buvo labai gera komanda 2013 labai daug potencialo, bet turėjo juos sušert Cenai.. Įdomiai su Ortonu, jei jis liks Wyattuose tai bus įdomus, o kitaip man jis nuobodus asmeniškai nors ir geras wrestleris.

Aš skaitau, wwe man vienas didžiausių hobių stebėt. 

Su tuo nevykėliu tai pernelyg išsiplėtė wwe, galėjo tiesiog duot AJ Styles jį įveikt per dvi sekundes ir gana ar ką nors tokio. 

NXT nebeįdomu man bent patinka ten tik Samoa Joe ir dar gal Asuka, per anksti išsiuntė pvz Apollo Crews į main rosterį ir dabar jis tiesiog dar vienas laimingas ten būti veikėjas, kuris visada šypsosi ir nieko daugiau.

Cena yra Cena, Gaila jog taip tada sušėrę Wyattus Cenai. Tačiau jie man visad buvo įdomi, promo jų neblogi. Su Ortonu išvis SD įdomiai atrodo. Jei gerai išnaudotų išvis būtų turbūt įdomiausia Tag Team visame WWE.

NXT jau senokai nestebėjau, apleidau biški tai nežinau kas kaip ten vyksta. Tačiau kiek esu žiūrėjęs ankščiau visada patiko labiau už WWE produktą.

Paveiksliukas

#143 Tobulas

Tobulas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 38 Pranešimai

Parašė 03 balandžio 2017 - 13:03:54

Cena pasipiršo savo ilgametei draugei, bet juokingiausia, kai straipsnio antraštė peza apie kažkokias tai nesuvaidintas emocijas, kai visas tas WWE tėra tik fikcija ir vaidyba. :D

• 0

16105580_10154718274006006_7665554000642

#144 George

George

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 140 Pranešimai
  • Vieta:Dubajus, JAE
  • Sporto šaka:Kašiukas
  • Komanda:Vanagai

Parašė 03 balandžio 2017 - 15:45:20

Šiaip tikrai labai neblogas WM, bet galas tai nu na... Ne tiek liūdna dėl Takerio karjeros pabaigos (nes jau tik laiko klausimas buvo kada tas atsitiks), kiek dėl to, jog būtent Romanas (Cena nr. 2) užbaigė ją.

Šį pranešimą redagavo George: 03 balandžio 2017 - 15:46:15

• 0

Dlv0Jum.png

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)