Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Bendros diskusijos apie WWE

147 atsakymai į šią temą

#21 #Daniel

#Daniel

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 35 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas, Lithuania.
  • Sporto šaka:ProWrestling
  • Komanda:WWE

Parašė 13 spalio 2014 - 19:28:00

Žinau, kad ne į temą dabar rašau, bet turiu pasiūlyti avatarų, kurie yra susiję su WWE. Dydžiai nėra standartiniai (150x150), visi yra 150x250, arba 150x300, vienas lygtais 200x200. Sėkmės naudojant, man jų tikrai negaila. 

Malonu Lukai, už pranešimą, kai turėsiu laiko, sudėsiu į bendrą temą, bet... Jie laužo standartinius dyždius. :))

• 0

http://www.facebook.com/wwefanai

Puslapio savininkas ir WWE sklities administratorius.

Paveiksliukas

Reklama

#22 >TheMarius

>TheMarius

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 13 spalio 2014 - 21:19:15

Taip,TNA ir NXT kolkas vieni geriausi wrestlingo šou. Tačiau vistiek šiais laikais jau nėra to seno gero wrestlingo. Jau baigėsi tie laikai, kai kiekviena kova buvo nenuspėjama.
  • 0

#23 #Daniel

#Daniel

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 35 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas, Lithuania.
  • Sporto šaka:ProWrestling
  • Komanda:WWE

Parašė 13 spalio 2014 - 23:42:45

Bet, dar to nežinome, gyventi reikia šia diena, gal viskas dar pasikeis...
  • 0

http://www.facebook.com/wwefanai

Puslapio savininkas ir WWE sklities administratorius.

Paveiksliukas

#24 Evolution

Evolution

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 6 Pranešimai
  • Vieta:Jurbarkas
  • Sporto šaka:Pro Wrestling
  • Komanda:ROH,NXT,WWE

Parašė 14 spalio 2014 - 08:55:59

Nežinia gal jie gražins net ir Ruthless Agression era, arba net Attitude

• 0

#25 heelziggler_WWE

heelziggler_WWE

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 10 Pranešimai

Parašė 14 spalio 2014 - 21:08:30

Kaip jum šios savaitės Monday Night Raw? Buvo įdomu žiūrėt? Mano nuomonė RAW biški pradėjo darytis įdomesnis, nes jau kokias 3 savaites buvo tapati įsisenėjus wrestlerių kombinacija. tas pats tag team mačas per tapatį. Kane Orton prieš Cena ir Ambrose. Ši kova jau buvo ir per Raw ir per Smackdown kokius 300 kartų. Šį kart turėjome labai gražią Orton ir Ziggler kovą, tik gaila, kad Ziggler pralaimėjo. Dar gavome Ambrose ir Cena kovą per RAW. Nežinau, aišku gerai, kova buvo įdomi ir tt, bet rodos WWE dabar yra šiokioje tokioje duobėje ir bando kapstytis iš paskutiniųjų, nes jau nebeturi ką rodyti dėl didžiulo TV eterio laiko ir dėl to, kad jiem trūksta main eventeriu. CM Punk jau senai nėra, Daniel Bryan, Roman Reigns traumuoti...

• 0

#26 Evolution

Evolution

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 6 Pranešimai
  • Vieta:Jurbarkas
  • Sporto šaka:Pro Wrestling
  • Komanda:ROH,NXT,WWE

Parašė 14 spalio 2014 - 21:16:22

Mano manymu šios savaitės raw buvo labai įdomus, bet jie vis kviečia tuos guest stars. Na tiesiog nežinau, bet tikrai žiūriu tolyn ka jie dar galės parodyti, apie tai ir visas įdomumas mačai tampa nenuspėjami ir įdomu pasižiūrėti. Kai kelių Main eventeriu nėra, būna metas kilti ir NXT žvaigždėms. PVZ man patiktų jei jie perkeltų Sami Zain į main rosterį o jums?

• 0

#27 edgehead

edgehead

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 15 spalio 2014 - 19:42:59

kažkaip dingo raw vs smackdown kovos :( po to wwe ir pasaulio čempiono titulo sujungimo, kurio taip ir negina B.L., tų lygų prasmės kažkaip ir nebeliko. Per abi lygas bet kas kovoja... 

• 0

#28 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.048 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 15 spalio 2014 - 19:54:15

Lygų atskyrimo jau keli metai nebėr ir dėl to neįdomu. Anksčiau būdavo koks Bragging rights ppv visai įdomus ar battle royal tarp Raw is SD. 

Rawas buvo palyginus įmanomas žiūrėti. Nieko itin gero, nieko itin blogo. Bent jau nebuvo liliputų gyvūnų kostiumuose, o geriausia komedija yra Mizdow. Tikiuosi šitas dalykas su Mizu ir Sandow lems tai, kad kažkuris turnins ant kito ir Sandow gaus pushą, jis to nusipelno

• 0

#29 heelziggler_WWE

heelziggler_WWE

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 10 Pranešimai

Parašė 15 spalio 2014 - 21:50:53

Aš labai svajoju, kad vėl atsiras Brand splitas. Vėl WWE grąžins WHC. Nes tas vienas didelis rosteris per 2 show tai kažkokia kankynė. Pažiūri tą be galo ilgą RAW. O per Smackdown gauni beveik identiškas kovas. Arba išvis per Smackdown pamatai mid carderius. Tas vienas titulas man išvis kažkodėl be ryšio, kai jis beveik nėra ginamas. Man rodos viskas eina ratu. Nes kai tik atsirado Smackdown tai dar nebuvo jokio brand splito bet kažkodėl WWE sugebėjo ir Smackdown padaryt main eventeriu show ( ko tikrai negalima pasakyt dabar). Šiaip tikrai manau, kad brand splitas dar tikrai gali atsikurti ;)

• 0

#30 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 16 spalio 2014 - 13:01:53

Noriu vėl apmatyti didelį auksinį diržą. CJ geriausias titulas per pastaruosius 10 metų, tik kai laimėjo jį Sheamus ar kas ten tai kažkaip pakito tas uaksas toks per šviesus atrodė man. Išvis nemėgstu Sheamus didelis goofbal bl airiškas Cena...

• 1

#31 edgehead

edgehead

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2014 - 18:51:55

Man net mintis buvo kilusi siųstis senas serijas ir žiūrėti dėl dabartinės situacijos :) kažkaip pasiilgau senų kovotojų..
O kur žiūrite wwe? Turbūt žinote, bet vis tiek pareklamuosiu, nes labai patinka www.wweo.net 

• 0

#32 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2014 - 19:13:17

aš žiūriu bollyrulez.net ten visi šou nuo rawo iki nxt ar main evento :) 

• 0

#33 justaas

justaas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 1 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2014 - 21:23:45

Ar hhh ir hbk broliai?
  • 0

#34 edgehead

edgehead

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2014 - 21:48:17

Na kiek aš žinau - ne. 

• 0

#35 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 17 spalio 2014 - 09:03:55

WWE broliai yra Bo Dallas ir Bray Wyatt :)

• 0

#36 edgehead

edgehead

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 17 spalio 2014 - 21:43:16

Labai jau skirtingi personažai, o pasirodo broliai :D
Vakar žiūrėjau homemade wrestling filmukus, prisijuokiau iki ašarų :) bet ringų chebra gerų susirenka :D

• 0

#37 angerfist

angerfist

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 10 Pranešimai

Parašė 26 spalio 2014 - 15:53:52

zdrv, kaip jums gali patikti TNA? snd bsk paziejau ir man nepatiko, jokio veiksmo, neidomus kovotojai ir kt.
  • 0

#38 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 26 spalio 2014 - 16:10:05

zdrv, kaip jums gali patikti TNA? snd bsk paziejau ir man nepatiko, jokio veiksmo, neidomus kovotojai ir kt.

Aš kiek teko žiūrėt tai nieko gero ten nemačiau apart Jeff Hardy. Stingas jau senas, o kiti ten nuėję veteranai tik sau vardą susigadina. 

Gerai, kad Hulksteris grįžo namo į WWE tik galėtų jį labiau naudoti, padaryti GM ar kažką panašaus, nes dabar jį naudoja tik reklamuoti networką.

• 0

#39 HardCore

HardCore

Suolelio šildytojas

• Naujokas
  • AkisAkis
  • 146 Pranešimai
  • Vieta:Palanga

Parašė 23 lapkričio 2015 - 23:45:07

Gal kas nors žiūrėjot Survivor Series?  :D

• 0

#40 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 24 lapkričio 2015 - 12:07:51

Gal kas nors žiūrėjot Survivor Series?  :D

Aš žiūrėjau, keistai kažkaip buvo, kad tas tradicinis 5x5 mačas ten net nebuvo paskelbti dalyviai iki pat mačo pradžios :D Šis mačas turėtų būti pagrindinis dalykas šiame ppv, bet visia aptingo wwe. 

Nebuvo didelio džiaugsmo kažkaip kai Roman Reigns laimėjo, bet Sheamus dar mažiau džiaugsmo :D 

Brothers Of Destruction visada gerai pamatyti - legendos.

Na, o dabar RAWą reiks pažiūrėt, nors trys valandos per daug ir labai nuobodus šou dažniausiai.

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)