Peršokti prie turinio

Nuotrauka

LKL Visų žvaigždių diena 2014

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
33 atsakymai į šią temą

#1 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai
  • Vieta:Mažeikiai

Parašė 01 vasario 2014 - 16:18:25

Sveiki. Čia galite padiskutuoti apie artėjančią LKL žvaigždių dieną, kurioje po 16 metų pertraukos susigrums ne lietuviai ir time team, bet rytai ir vakarai. „Rytų“ frontui atstovauja Vilniaus „Lietuvos ryto“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Kėdainių „Nevėžio“, Utenos „Juventus“, Panevėžio „Lietkabelio“ ekipų žaidėjai. „Vakarams“ – Kauno „Žalgiris“, Prienų „TonyBet“, Klaipėdos „Neptūnas“, „Šiauliai“, Alytaus „Dzūkija“ ir Kauno „LSU-Atletas“.

Jau galite atiduoti savo balsus čia: http://lkl.lt/lt/free-pages/all-stars

Mano penketai:

"Rytai":

Gynėjai - Z. Dowdell (Lietuvos Rytas) ir O. Cook (Lietuvos Rytas)

Puolėjai - D. Songaila (Lietuvos Rytas) ir A. Šikšnius (Nevėžis)

Centras - A. Matthews (Juventus)

Treneris - A. Petrovič (Lietuvos Rytas)

"Vakarai":

Gynėjai - D. Needham (Šiauliai) ir J. Dentmon (Žalgiris)

Puolėjai - M. Lukauskis (TonyBet) ir Ž. Skučas (LSU-Atletas)

Centras - C. Cooper (Šiauliai)

Treneris - K. Maksvytis (Neptūnas)

Pasidalinkite su forumo nariais savo penketukais :)

• 0

1_zps40ac3d1f.png

Reklama

#2 rokytowss

rokytowss

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.990 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 01 vasario 2014 - 16:21:53

Mano tokie buvo jei gerai pamenu:

V: Šikšnius, Jomantas, Olanderis, Seibutis, Leonavičius, Grigas.
R: Jankūnas, Lukauskis, Lavrinovičius, Pocius, Jasikevičius, Štombergas.

• 0

2mi5v.gif

#3 JP9

JP9

-

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 5.065 Pranešimai

Parašė 01 vasario 2014 - 16:31:41

Rytai: Songaila, Palacios, Šikšnius, Seibutis, Dowdell. Treneris - Petrovičius.

Vakarai: Valeika, Klimavičius, Lavrinovič, Pocius, Needham. Treneris - Šeškus.

• 0

pacesas.png

RIP RYTAS

#4 gazirovkė

gazirovkė

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 22 Pranešimai

Parašė 01 vasario 2014 - 18:21:00

Sirgsiu žinoma už Vakarus, nes mano favoritai yra iš vakarų. Svarbiausia Norėčiau Vakaruose matyti V.Šeškų trenerio poste, o favoritų penketas, manau yra toks - J.Dentmon , G.Kadžiulis , M.Lukauskis , P.Jankūnas , K.Lovrinovičius. 

• 0

#5 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai

Parašė 06 vasario 2014 - 14:10:15

Jau paskelbti galutiniai LKL Visu žvaigždžių dienos rungtynių starto penketai ir treneriai:

Rytai:

Darius Songaila
Renaldas Seibutis
Juan Palacios
Martynas Gecevičius
Arvydas Šikšnius

Treneris - Aleksandras Petrovičius

Vakarai:

Paulius Jankūnas
Justinas Dentmonas
Martynas Pocius
Kšyštofas Lavrinovičius
Mindaugas Lukauskis

Treneris - Saulius Štombergas

Mano asmenine nuomone labai neįdomūs starto penketai, nes viename keturi iš Ryto ir vienas iš kitos komandos, o kitame visi iš Žalgirio ir vienas iš kitos komandos. Tikėjausi, kad žmonės gali balsuot ne tik už stipriausių komandų žaidėju. Aišku norisi man pamatyti kokį Dentmoną, bet pavyzdžiui toks Jankūnas jau gal ketvirtą kartą dalyvauja ir manau visiems atsibodęs jau.

Ką manote Jūs?

• 0

1_zps40ac3d1f.png

#6 Vietinis

Vietinis

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 102 Pranešimai

Parašė 06 vasario 2014 - 19:20:34

Aš taip pat manau kad galėjo buti daugiau krepšininku iš kitu komandu. O šiais metais eilini karta rungtynės pradės Rytas VS Žalgiris. Taip pat manau jei LKL vadovai nieko nekeis, greitu metu LKL žvaigdžiu diena bus niekam neidomi. 

• 0

#7 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.364 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 08 vasario 2014 - 00:23:45

Tikiuosi daugiau nebeims žaidėjų iš Ryto ir Žalgirio komandą treneriai ir bus normaliai tada. O šiaip dabar nieko negalima spręst, nes viskas priklauso nuo to, kaip bus vedamas renginys ir nuo to, kaip patys žaidėjai kurs šventę, nes niekada nebūna taip, kad ir žaidėjai ir vedėjai kurtu šou. Pastaraisiais metais kūrė šou vedėjai, bet berods 09-10 sezone žaidėjai buvo labai užsivedę, o vedėjai visiškai nieko gero nepadarė. Taip pat nervina, kad tv transliacijos tikrai nėra tokios, kokios turėtu būti per visų žvaigždžių dieną. 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#8 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai

Parašė 08 vasario 2014 - 09:11:04

Trejus pastaruosius metus teko viską matyti gyvai, o paskui tąpatį žiūrėjau per TV, tai skirtumas kaip diena ir naktis, nes būna, kad ir patys žaidėjai pajuokauja, atsimenu Valančiūnas durniavo užpernai, pernai Šeškus ėjo baudas mest. Tokie dalykai padaro šou įdomų, bet pavyzdžiui man atrodo, kad tas vedėjas nelabai moka vest tokio renginio.

• 0

1_zps40ac3d1f.png

#9 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai

Parašė 08 vasario 2014 - 18:11:04

Saulius Štombergas ir Aleksandras Petrovičius pasirinko atsarginius žaidėjus

Saulius Štombergas savo asistentu šventinėse rungtynėse pasirinko Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiąjį trenerį Kazį Maksvytį, o šalia starto penketo žaidėjų (Justino Dentmono, Martyno Pociaus, Pauliaus Jankūno, Mindaugo Lukauskio ir Kšištofo Lavrinovičiaus) pakvietė „Neptūno“ atstovus Marių Runkauską, Martyną Mažeiką ir Valdą Vasylių, šiauliečius Dereką Needhamą ir Travisą Leslie, bei Prienų ekipos žaidėjus Artūrą Valeiką ir Laimoną Kisielių.

„Rytų“ rinktinę be Aleksandro Petrovičiaus treniruos „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Rimantas Grigas, o be starto penketo žaidėjų (Martyno Gecevičiaus, Renaldo Seibučio, Arvydo Šikšniaus, Dariaus Songailos ir Juano Palacioso) taip pat žais dar vienas „Lietuvos ryto“ atstovas Zabianas Dowdellas, „Pieno žvaigždžių“ duetas Artūras Jomantas ir Žygimantas Jonušas, „Juventus“ krepšininkai Aidas Viskontas ir Averonas Kelvinas Matthews bei „Nevėžio“ nariai Gintaras Leonavičius ir Valdas Dabkus.

Kokios jūsų nuomonės? aš manau bus įdomu, nes vos vienas žaidėjas atsarginiuose yra iš Ryto, o iš Žalgirio ciels 0.

Pirmadienį paaiškės „LKL snaiperio“ dalyviai.

• 0

1_zps40ac3d1f.png

#10 rokytowss

rokytowss

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.990 Pranešimai

Parašė 08 vasario 2014 - 18:45:54

Na, kaip ir buvo galima tikėtis, surinko suolus iš žaidėjų, kurie neatstovauja nei "Lietuvos Rytui", nei "Žalgiriui", šiaip yra, kas šou gali daryti, tad manau šventė turėtų būti visai įdomi.

• 0

2mi5v.gif

#11 Pashkaa

Pashkaa

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 106 Pranešimai

Parašė 09 vasario 2014 - 00:43:54

Gerai, kad bent ant suolo nerinko žaidėjų iš "Ryto" ir "Žalgirio". Savaitgaly bus įdomu pamatyti T.Leslie, kurio žaidimo Lietuvoje dar neteko matyti, visgi pamenu, kaip teko su juo žaisti ir berods NBA 2k13 žaidime. Taip pat geras sprendimas pasirinkti Dowdellą, manau, jis ir startiniam penketuke turėjo lošt be problemų, bet visko būna. Na, ir įdomus dalykas su Songaila bus - beveik keturiasdešimtmetis "vyrukas" turbūt nepademonstruos gražių dėjimų, o tik metys iš vidutinio užmynęs tritaškio liniją. Na, nežinau, gal tai atsisveikinimas su veteranu. Šis savaitgalis nebus ypatingas, bet kažko įdomesnio sulaukti turėtume, juolab, kad dar neaiškūs kitų konkursų dalyviai.

• 0

#12 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai

Parašė 11 vasario 2014 - 17:27:02

Jau paskelbti "LKL Snaiperio" dalyviai:

Steponas Babrauskas „Lietuvos rytas“
Eimantas Bendžius „Lietuvos rytas“
Mindaugas Lukauskis „TonyBet“
Marius Runkauskas „Neptūnas,
Justinas Dentmonas „Žalgiris“
Ingus Bankevic „Pieno žvaigždės“
Rokas Giedraitis „Šiauliai“
Vidas Ginevičius "Nevėžis"
Edgaras Stanionis „Juventus“
Edgaras Švelginas „Dzūkija“
Mantas Kazonas „Lietkabelis“
Šarūnas Vingelis „LSU-Atletas“

Manyčiau, kad viskas kaip ir tvarkoj, visi taiklūs. Palaikysiu Dentmoną, Lukauskį ir Giedraitį, nes yra tekę matyti Giedraitį žaidžiantį praeitą sezoną, kai dar buvo Mažeikių lyderis, o favoritais laikyčiau tapatį Dentmoną, Bendžių ir Runkauską.

Kokios jūsų nuomonės, ką palaikysite ir kas jūsų manymu favoritas?

• 0

1_zps40ac3d1f.png

#13 Zizou

Zizou

Legionierius

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 784 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas
  • Sporto šaka:Futbolas, krepšinis
  • Komanda:Kauno "Žalgiris"

Parašė 11 vasario 2014 - 17:48:39

Babrauskas? :D Rimtai? :D Nežinau, nežinau :D Aš tai būsiu už vienintelį "Žalgirio" atstovą Dentmoną :)

• 0

#14 Iverson

Iverson

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 55 Pranešimai

Parašė 11 vasario 2014 - 19:06:10

Aš tai dar pasigedau Geco.

• 0

1_zps40ac3d1f.png

#15 JP9

JP9

-

• Narys
  • 5.065 Pranešimai

Parašė 11 vasario 2014 - 21:02:39

Babrauskas? :D Rimtai? :D Nežinau, nežinau :D Aš tai būsiu už vienintelį "Žalgirio" atstovą Dentmoną :)

Babrauskas automatiškai pateko, nes yra geriausias lygos snaiperis, geriausiai mėto tritaškius, man tai irgi buvo naujiena :D

Aš taip pat pasigedau Gecevičiaus, kuris manau turėjo būti vietoj Bendžiaus, bet gal per treniruote vyrai išsiaiškino, kas dalyvaus.

• 0

pacesas.png

RIP RYTAS

#16 rokytowss

rokytowss

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.990 Pranešimai

Parašė 12 vasario 2014 - 00:01:27

Na, mano nuomone, favoritas čia - Marius Runkauskas. Taiklumą rodo šį sezoną varžybų metu, o ir snaiperių konkurse patirties daug turi ir jei gerai pamenu, 2 kartus net laimėjo :) 

• 0

2mi5v.gif

#17 Pashkaa

Pashkaa

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 106 Pranešimai

Parašė 12 vasario 2014 - 17:56:24

Gecevičius tiesiog turėjo čia būt vietoj Bendžiaus arba Babrausko, tai pat pasigedau Milaknio, nors esu "Ryto" sirgalius, visgi turėjo būt du "Žalgirio" žaidėjai. Įdomu bus, ar Runkauskas laimės trečiąjį snaiperio titulą. :D

• 0

#18 JP9

JP9

-

• Narys
  • 5.065 Pranešimai

Parašė 12 vasario 2014 - 17:57:33

Gecevičius tiesiog turėjo čia būt vietoj Bendžiaus arba Babrausko, tai pat pasigedau Milaknio, nors esu "Ryto" sirgalius, visgi turėjo būt du "Žalgirio" žaidėjai. Įdomu bus, ar Runkauskas laimės trečiąjį snaiperio titulą. :D

Dėl ko turėjo būt du Žalgirio žaidėjai? Nesamonė.

Visos komandos deleguoja po vieną komandos krepšininką dar plius vienas taikliausias tritaškininkas, šiuo atveju Babrauskas. :)

• 0

pacesas.png

RIP RYTAS

#19 Pashkaa

Pashkaa

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 106 Pranešimai

Parašė 12 vasario 2014 - 18:40:09

Dėl ko turėjo būt du Žalgirio žaidėjai? Nesamonė.

Visos komandos deleguoja po vieną komandos krepšininką dar plius vienas taikliausias tritaškininkas, šiuo atveju Babrauskas. :)

O tau atrodo, jog Babrauskas ir Bendžius geresni snaiperiai už Milaknį, Dentmoną ar Gecevičių? 

Sistema ne kokia, protingiau būtų daryt balsavimą arba rinkt bent jau savo nuožiūrą LKL tuos žaidėjus, nes man noro žiūrėti tą konkursą nepadidina Ginevičius arba koks "Atletlo" atstovas. :D Mano nuomonė.

• -1

#20 JP9

JP9

-

• Narys
  • 5.065 Pranešimai

Parašė 12 vasario 2014 - 18:42:58

O tau atrodo, jog Babrauskas ir Bendžius geresni snaiperiai už Milaknį, Dentmoną ar Gecevičių? 

Sistema ne kokia, protingiau būtų daryt balsavimą arba rinkt bent jau savo nuožiūrą LKL tuos žaidėjus, nes man noro žiūrėti tą konkursą nepadidina Ginevičius arba koks "Atletlo" atstovas. :D Mano nuomonė.

Tai padaryta sistema taip, kad iš kiekvienos komandos po viena žaidėja būt, o kad ten bus dar ir Milaknis, tai tegul pats išsikovoja arba savo klube, arba žaisdamas ir taikliai šaudydamas tritaškius. Šiuo atveju Babrauskas pateko dėl to, kad visoje lygoje taikliausiai meta tritaškius, o Gecevičiaus nėra dėl to, kad yra Bendžius, manau ne šiaip sau treneris jį delegavo, nes tikrai vyrukas turi taiklią ranką, o gal ir išsiaiškino per treniruote kuris geresnis ir viskas.

• 2

pacesas.png

RIP RYTAS

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)