Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Spotify

Spotify muzika

4 atsakymai į šią temą

#1 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.365 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 08 rugsėjo 2014 - 15:57:31

Spotify-logo.jpeg

Kokios jūsų nuomonės apie Spotify? Aš pats apie ją labiau sužinojau vasaros pabaigoje ir pasijutau šioje srityje žalias. :D Nes visada siųsdavausi muziką į kompiuterį, o tada mesdavau į aimp ir klausydavau, bet tai užima daug laiko, kol atsirenki, kokios nori muzikos ir t.t. Taip pat ir vietos harde. Šiandien pats parsisiunčiau Spotify ir ji man paliko labai didelį įspūdį. :)

Tiesa dar nesupratau ar reiks pirktis pilną versiją ar ne. Bet pagal kišamą reklamos kiekį neturėtu reikt mokėt. Aišku galima pirkt Premiui paketus, vienas nepilnus 4 eu kainuoja, kitas 7eu. Tai bent po naujų metų kaina turėtu atrodyti padori. :D

Mini aprašymas

Spotify buvo įkūrta 2006m. Stokholme. Pagrindinė idėja - pasiūlyti nemokamą ir legalią programą milijonams muzikos gerbėjų visame pasaulyje. Programa nors ir buvo sukurta 2006m., bet ji buvo paleista tik po dvejų metų - 2008m. Lietuvoje Spotify veikia nuo 2013m. balandžio mėn. 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Reklama

#2 Zizou

Zizou

Legionierius

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 784 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas
  • Sporto šaka:Futbolas, krepšinis
  • Komanda:Kauno "Žalgiris"

Parašė 30 gruodžio 2014 - 14:08:32

Spotify yra žiaurus dalykas! Neįsivaizduoju be jo dabar savo dienos prie pc :D 

Check it!!! https://play.spotify...LBKwbveBm8ogJJM G&G Sindikato naujasis albumas irgi čia yra!

• 0

#3 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.365 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 30 gruodžio 2014 - 14:34:01

Man kažkaip praėjo tas Spotify, nes Lietuviškų dainų mažai, ypač kalbant apie rap stilių. Dabar dažniau klausaus per pakartot.lt arba Screamer radio pasijungiu ir Opus3 klausau. :D

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#4 Reggie

Reggie

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.425 Pranešimai

Parašė 30 gruodžio 2014 - 15:24:22

Spotify yra pritaikytas užsienio atlikėjams, ten beveik viską galima rasti. ACDC, pavyzdžiui, nėra spotify, turbūt sutarties nėra sudarę. Kažkada buvo net mano mėgstamo atlikėjo iTunes live session įrašai, kurių net youtube nebuvo. Šiaip tikrai labai geras dalykas, tik prieš metus ar dar anksčiau  tos reklamos būdavo trumpesnės. :)

• 0

J6Tuq3X.png

#5 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 17 liepos 2016 - 12:51:31

Žiauriai geras dalykas. Paskutiniu metu dažniausiai per spotify jungiu dainas. Galima daug ką rasti būtent iš tokių dainių kas man patinka, yra old school dainų. :) Tik va tos reklamos kartais nervina, tačiau ko norėti nemokamai klausom ir gerai. :)

Atsakyti

Panašios temos su panašiais raktažodžiais: Spotify, muzika

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)