Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dinastijų diskusijos

diskusijos dinastijos

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
26 atsakymai į šią temą

#21 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius

Parašė 01 sausio 2018 - 23:28:42

Sveiki, klausimas dėl PCF 18 gal kas jau pražaidė daugiau laiko prasimuliavo kelis sezonus, turiu klausimą (tiems kas tikrai šimtu proc žino) čia vyksta rinkitinių turnyrai, turiu galvoje yra paskiriami treneriai? Renkami žaidėjai. Nes realiai aš prasimuliavau su kitu save ilgesnį laiko tarpa virš 3 sezonų ir aš nematau jokio tarptautinio turnyro kaip europos krepšinio čemp arba pasaulio, net meniu punkto tokio nėra. Gal aš kažką nustatymuose kurdamas žaidimą atjungiau? Arba nepasirinkau?

Šį pranešimą redagavo Vadybininkas: 01 sausio 2018 - 23:29:13

• 0

Reklama

#22 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.947 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 01 sausio 2018 - 23:36:23

Sveiki, klausimas dėl PCF 18 gal kas jau pražaidė daugiau laiko prasimuliavo kelis sezonus, turiu klausimą (tiems kas tikrai šimtu proc žino) čia vyksta rinkitinių turnyrai, turiu galvoje yra paskiriami treneriai? Renkami žaidėjai. Nes realiai aš prasimuliavau su kitu save ilgesnį laiko tarpa virš 3 sezonų ir aš nematau jokio tarptautinio turnyro kaip europos krepšinio čemp arba pasaulio, net meniu punkto tokio nėra. Gal aš kažką nustatymuose kurdamas žaidimą atjungiau? Arba nepasirinkau?

Kai renkiesi ekipa, ismeta saliu pavadinimus, turi pasirinkti visas salis, tada ismes tarpsezonio metu.

• 0

giphy.gif

#23 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2018 - 23:53:06

Kai renkiesi ekipa, ismeta saliu pavadinimus, turi pasirinkti visas salis, tada ismes tarpsezonio metu.

Holly shit.... tai dabar taip iseina... kad jeigu as nepasirinkau kelio atgal nebera? ;((

Nors pala aš rinkausi visų šalių veliavėles, bet nei 2017/2018 metų sezone nepasirodė rinktinės nei 2018/2019 iki pusės :? hmmm

Šį pranešimą redagavo Vadybininkas: 02 sausio 2018 - 00:01:29

• 0

#24 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.419 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 02 sausio 2018 - 15:35:50

Holly shit.... tai dabar taip iseina... kad jeigu as nepasirinkau kelio atgal nebera? ;((

Nors pala aš rinkausi visų šalių veliavėles, bet nei 2017/2018 metų sezone nepasirodė rinktinės nei 2018/2019 iki pusės :? hmmm

NEREIKIA VISU SALIU RINKTIS čia va paršyta   ten va kur game settings turi but  antras pažymėtas. ir bus tie visi europos čempionatai  ir panašiai.8387fb2e9080d22e31d99bb8db933bb9386.jpg

• 1

#25 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2018 - 22:43:31

NEREIKIA VISU SALIU RINKTIS čia va paršyta   ten va kur game settings turi but  antras pažymėtas. ir bus tie visi europos čempionatai  ir panašiai.8387fb2e9080d22e31d99bb8db933bb9386.jpg

Ačiū labai :) tą patį man atsakė ir supportas viskas ok ištestinau dirba :) tiesiog kažkodėl pas mane defoultu tų varnelių nebuvo

• 1

#26 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.230 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 12 balandžio 2018 - 20:47:00

Sveiki kolegos, kadangi sporto forumai tapo jau atgyvena, o aš pats randu ne tiek ir daug laiko prisėsti prie kompiuterio, visgi atkapstęs NBA 2K modifikacijų sugalvojau prasivesti pats sau "dinastiją" , tiesa visiškai nauju ir kitokiu nei visiems įprasta formatu. Kadangi komentatorių nelabai tikiuosi ir abejoju ar jų bus, tai tiesiog čia paliksiu savo artėjančios dinastijos nuorodą, kurioje galėsite skaityti visas dinastijos naujienas. 

Kadangi neradau kitos geresnės temos, kur galėčiau tai pateikti, tad nusprendžiau parašyti tai čia. Kam bus įdomu pasiskaitykit, pasižiūrėkit, nes realiai tai darau daugiau dėl azarto, kad būtų įdomiau žaisti paprasčiausias  2K varžybas. 

https://nevaikishkai...site.com/revolr

• 1

KOkyl8.gif

#27 Marko

Marko

Lygos žvaigždė

• Administratorius
  • 1.481 Pranešimai
  • Vieta:Telšiai
  • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 13 balandžio 2018 - 11:17:50

Tai sitame forume galejai vest :) aktyveja viskas vel po truputi
  • 0

Panašios temos su panašiais raktažodžiais: diskusijos, dinastijos

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)