Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausia NBA Live dalis

NBA Live NBA

8 atsakymai į šią temą

#1 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.364 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 22 rugpjūčio 2014 - 22:57:01

Gal tema ir daug kam aptarta, bet vis tiek, man įdomu pasidarė sužinoti, kokia jūsų mėgstamiausia NBA Live dalis? 

Aš turiu tikrai pakankamai daug dalių, kurios man įsiminė, bet ilgiausiai teko žaisti - NBA Live 2005, nes su juo vis dar organizuojami turnyrai, teko dalyvauti ir NBA Live 08 turnyruose, bet jie greitai pabodo, nes nemokėjau gerai žaisti ir nepatiko, kad gynyba yra kiaura, bet žaisti prieš PC visai įdomu. Taip pat prieš PC patikdavo žaisti ir 03, 04 dalis, bet 03 greit pabosdavo, o 04 norint turėti gerą grafiką ir gemaplay tekdavo prisirašyti daug modų. 07 nepatiko dėl freestyle superstar, nes būdavo gryna arkada, kai bėdavai link krepšio ir kaitaliodamas žaidėjo freestyle, galvodavai, kaip užbaigti ataką. :D

Beliko aptarti tik labiausiai patinkančią dalį - 06, nors ir yra ten freestyle, bet jie man labiau patinka, nei 07 dalyje. Taip pat grafika yra pakankamai išdirbta, o gameplay toks, jog sunku ir pulti ir gintis, na nors galima atkalti  puolime bugus ir lengvai laimėti. Didžiausias minusas - nėra save stats mygtuko, dėl to ši dalis yra daugelio užmiršta, nes negalima organizuoti turnyrų. Gal netgi dabar NBA Revolution turnyre būtų žaidžiama 06 dalis, o ne 05. :)

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Reklama

#2 Koxas

Koxas

#MambaMentality

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 655 Pranešimai

Parašė 23 rugpjūčio 2014 - 00:42:02

05' ir 07' įsimintiniausios iš mano vaikystės :D

Atsimenu, kad nemokėdavau dar įsirašyti pats tų žaidimų, tai šiaip ne taip pavyko 07' pačiam padaryti instalą ir kapodavau visada po mokyklos ir net prieš mokyklą. Tai mano pirmas žaidimukas buvo ant kompiuterio, todėl ir įstrigo širdyje...

05' kitas reikalas. Girdėdavau iš klasiokų, kurie jau turėjo kompiuterius ankščiau nei aš ir buvo bandę žaidimus ir sakydavo, kad 05' geresnis, tai išbandžiau ir aš ir labai patiko. Turnyruose net nesuskaičiuosi kiek laiko buvo praaukinta. 

• 3

tumblr_miazkgScO71rnjkhyo1_500.gif

:wub:  :wub:  :wub:

#3 Lietuvis

Lietuvis

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai
  • Komanda:Lietuvos Rytas , Miami Heat.

Parašė 23 rugpjūčio 2014 - 10:14:43

07' įsimintiniausios man šiuo metų.

Atsimenu , prieš porą metų kai dar neturėjau naujo galingo PC , daug laiko šį žaidimą , šaunu tikrai.

• 2

#4 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 23 rugpjūčio 2014 - 11:29:13

NBA Live serija labai daug laiko ją žaisdavau, nuo kokių 2007 iki 2011 ar dar seniau pradėjau. Tada nepaveždavo kompas senas 2k9 ir kitų dalių 2k. Bet visos savaip patiko Live serijos dalys, kurias bandžiau.

Pirma dalis, kurią bandžiau buvo 05' klasiokas paskolino diską ir iš pradžių buvau visiškas noobas nesidomėjau dar NBA, iš pradžių žaisdavau tik exibition game'us ir vis imdavau Houston "Rockets" vs Memphis "Grizzlies", nes patiko komandų pavadinimai  :lol: tada atradau, kad žaidime yra Ž.Ilgauskas.. Po kokių metų draugelis parod kaip žaist dynasty mode, žaidimas tada pasidarė dar įdomesnis. Išsimainydavau Ilgauską ir jauną LeBroną į Kobe :D

Antra dalis, kurią bandžiau buvo 07' atsimenu kaip neikai nesugebėdavau nugalėt Rocketsų per exibition, bandydavau su visokiom komandom, bet T-Mac ir Yao būdavo košmaras gintis prieš juos  ^_^  galų gale pavyko laimėt prieš Houstoną kai pasirinkau Bostono "Celtics", tada pradėjo patikt ta komanda ir taip pamažu pradėjau domėtis NBA vis labiau + klasiokai irgi tuo pačiu. Geri laikai  :P

Tada išbandžiau 08', bet man asmeniškai buvo tas pats beveik kaip 07'. Ilgokai lošiau šią versiją ir paskui atradau kaip modinti, eidavau į nba-live.lt instaliavus paso animacijas, naują kamuolį žaiidmas pasidarė įdomesnis, bet tada jau buvo išėjęs 2k9.

Atsibodę jau buvo kažkiek visos trys minėtos dalys ir tada draugelis pasiūlė išbandyt 03', ten tai žaiidmas! Susikūėm su pora klasiokų po žaidėją, buvo C, SF ir PG (storas pg :D ) arba fantasy draft imdavau ir pasirinkdavau Nuggets, jie buvo labai silpni, lyg tai turėjo D.Mutombo ir daugiau nk gero. Žaidėjų fantasy draft gerų buvo apstu: S.O'Neal, T.McGrady, V.Carter, R.Allen, Yao, jaunas Kobbe, dar berods S.Francis ir dafiga kitų.. Kaip galima pamiršti Sabą! žaidime buvo labai lengva daryt blokus, bet buvo smagu, nes žaidimas yra žaidimas, o ne tikrovė, todėl truputis nerealistikšumo nepakenkė. 

Kas man labai patiko kai kuriose dalyse tai meniu rodydavo highlightsus žaidėjų kaip V.Carter, S.Nash, D.Nowitzki, T.McGrady ir t.t.  :P

Geriausią dalį sunku išrinkt, visos savaip geros

• 3

#5 mariulis

mariulis

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 54 Pranešimai

Parašė 18 spalio 2014 - 12:16:31

Sveiki galiu pasakyti kad kiek žinau iš Lt forumų apie NBA ir žaidimus tik liko 2 forumas.revolution.lt ir games.lt Bet šitas labiau patinka senų nebelike 5 kokių 6 forumų. samgu kad dar kažkkas yra ir diskutuoja.

Apie NBA live serijas man irgi smagu kalbėti. Aš pradėjau nuo NBA live 2004, nes tada nusipirkau PC buvo sunku žaisti susikuriau savo profilį ir žaisdavau. Kada pradėjau žaisti NBA live 2004 pradėjau domėtis NBA live serija tada iš draugų pasiskolinau NBA live 2003 jis buvo lengvesnis greitesnis pagal mane Sabonis Rostuose budavo. Prabėgus metams labai laukiau NBA live 2005 nes ten kiek žinau prasidėjo, kaip atskiras dalykas ALL-STAR tačiau nepatiko, nes be foto be veido žaidėjai budavo violetiniai. Tada sugrydavau prie NBA live 2004. Tada man pasidarė manija pirkti ar išsirašyti žaidimus. Maxsimoje pasirodė NAB live 2001 su Saboniu pirmas nusipirktas žaidimas. Išėjus NBA live 06 žiauriai patiko su draugu žaidavome. Pacheriai sukūrė Retro rosterių tai žaidavau 1997-1998 sezonus su N.Y. Knicks. atėjus NBA live 07 visai neblogas žaidimas tačiau buvo daug būgų bandžaiu taisyti is rusų Lt puslapių bet kai kada pavykdavo normalizuuoti, kad būtų realesnis. Sužaidžiau gal sezoną ir daugiau neteko žaisti. Atėjus NBA live 08 visai blogai pasidarė nes nežianu ir gameplayjus ir vaidelis buvo nekoks tai sujuo mažiausiai žaidžiau. Bet išliko noras nusipirkti kolekcijai nusipirkau NBA live 07, 08. Atėjus NBA live 09, 10 tik ant konsolės buvo išlleistas žaidimai. Teko toliau žaisti NBA live 06. Atėjus Į PC  

2K9 mano kompiuteris jau nevežė nešiojamas truputi vežė keik žianu pačeriams buvo naujovė kažko gero nesukūrė laikas prabėjo ir atėjo  2K10, 2K11, 2K12, 2K13, 2K14. Mano PC nepavežė tai žaisdavau NBA live 06 Iki šių dienų. Per tą laiką papildžiau savo kolekciją 2K9, 2K10, 2K11, 2K12, 2K13, 2K14.

Per tą laiką teko pažaisti NBA live 96, 97, 98, 99, 2000, 2001, 2002 Ant PS, vienu žodžių išbandžiau visas serijas. O dabar kaip nežinau kas nusiperku žaidimus NBA live iš intiko. Man visos serijos patiko kažkuo valdymas buvo nesudėtinkas lengviau orentuotis nei 2K9. statistika buvo įdomesnė. Dabar NBA live 14, 15 tik ant konsolių todėl negaliu išbandyti ir pasakyti. Dabar pakeitęs PC kuris veža iki 2K15 visus žaidimus o 2K15 lagina tai žaidžiu su 2K14. Dar tokie viena blogybę turiu. Stengiuosi visus retro rosterius ar šiaip failus parsisiųsti iš NBA live puslapio. Jjau kokie 10 m. tą darau. Intikę neesu žaidęs.

• 3

kasesigcopy.jpg

#6 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.364 Pranešimai

Parašė 18 spalio 2014 - 15:54:57

Mariuli, ant 2k9 Lietuviai labai greit perprato pachinimą, aišku naudodami NLSC saitą, bet jokio pilno modo man atrodo neišleido. Buvo sukurti Lietuvos derbis (2 komandos LR - Ž), kitam papildimę Ispanijos RMD - FCB ir berods Graikijos Oly - PAO, bet nepamenu ar buvo sudėtos visos komandos į vieną modą ar ne. Berods, kad ne. :)

O dėl forumų, tai jų neliko, nes FB viską susirinko.. Bet ten dedamos dažniausiai tik naujienos, o po jomis nevyksta normalios diskusijos, dažniausiai pykčiai, nusišnekėjimai arba šiaip rašymas ne į temą. O games.lt dar prie žaidimų diskutuoja žmonės ar tik klubuos? Senai besilankiau.. :D

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#7 mariulis

mariulis

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 54 Pranešimai

Parašė 18 spalio 2014 - 16:54:05

Tikių kitaip tariant vaikai išaugo kas kur išsibarstė dalis į FB nuėjo ir nieko nebeliko..

Tiesa dar prisiminiau ar atsimenate NBA live 2004 kiniečiai buvo išleidę (NBA Elite 04 RYFF FG) ir NBA live 2005 ( NBA Platinum) šitas žiauriai geras patobulintas nepasakyčiau kad NBA live 2005 kažkaip pavyko iš kinų atsisiųsti. O dėl 2K9 kaip nepavežė tai labai nesidomėjau. Kaip susirenka mažvaikiai iš gatvės tai jie jau paleidžia savo abėcėlę.

• 0

kasesigcopy.jpg

#8 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.364 Pranešimai

Parašė 18 spalio 2014 - 18:39:13

RYFF buvo žiauriai geras, ištobulintas berods iki 6 versijos gal, tiek gameplay, tiek grafika buvo nuostabi ir nereikalavo galingesnių reikalavimų, lyginant su kitu NBA 04 modu - Superchange, kuriame išvisų modų komandos surašytos + daugelio komandų atnaujintos sudėtys, bet problema, kad reik šiek tiek geresnių reikalavimų PC, o tokiu atveju jau turėtu veikt 2k. :)

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#9 Parker

Parker

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 10 Pranešimai

Parašė 18 rugpjūčio 2015 - 11:00:32

11910751_937917579579739_105126642_n.jpg

Pazaidus NBA live 10 nelabai tesinori gryzt i 2k serija. Dynasty mode'as labiau isdirbtas negu 2k15 my gm arba association. Aisku grafikos skirtumas aiskus ,bet kadangi as puikiai neprimatau tai man jokio skirtumo ar gera ar bloga vistiek sublurintas vaizdas :D

• 0

Atsakyti

Panašios temos su panašiais raktažodžiais: NBA Live, NBA

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)