Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasaulio čempionatų komentatorių "perliukai"


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 atsakymas į šią temą

#1 Perkūnas

Perkūnas

  Stern des Südens

 • Moderatorius
 • 1.924 Pranešimai
 • Vieta:БЕОГРАД
 • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas
 • Komanda:FC Bayern München Kauno Žalgris

Parašė 30 birželio 2014 - 13:20:08

Keletas mūsų komentatorių perliukų, jei patys pastebėjot kitokių, pasidalinkit ;)

„Atrodo, kad Šveicarijos rinktinės treneris savo auklėtinius peršėrė vitaminais", -T.Meškonis spėliojo, kodėl šios šalies futbolininkai mače su Ekvadoru smūgiuodavo per stipriai.

„Ispanijai šiandien penktadienis ir trylikta diena. Olandijai – ne", - N.Kesminas apibendrino, kodėl pasaulio ir Europos čempionė pralaimėjo pirmąją kovą.

„Nepaisydamas to, kad miršta, Wilsonas Palaciosas dabar atsikels ir tęs rungtynes", -N.Kesminas Hondūro futbolininką įtarė vaidyba.

„Anglijos žaidėjams atsivėrė čakros", - N.Kesmino nuomone, Anglijos ir Urugvajaus rungtynėse svarbus vaidmuo teko ir antgamtinėms jėgoms.

„Prancūzai jau tingi žaisti. Šveicarai ėmė bausti juos už tingėjimą", - T.Meškonis pastebėjo, kad prancūzai, įmušę 5 įvarčius, atsipalaidavo. Todėl šveicarams netrukus pavyko du kartus nuginkluoti priešininkų vartininką.

„Johnas Boye paliko koją ten, kur ir reikėjo", -N.Kesminas gyrė Ganos rinktinės gynėją, kuris per dvikovą su vokiečiais padėjo savo rinktinei išvengti įvarčio.

„Čia ne dailusis čiuožimas ir ne gimnastika – už grožį niekas balų neduoda", - per Brazilijos ir Kroatijos rinktinių rungtynes N.Kesminas taip įvertino efektingą, tačiau netaiklų brazilų puolėjo Neymaro smūgį.

„Viena koja žaidžiantiems argentiniečiams Irano įveikti nepavyks", - šie T.Meškonio žodžiai vos netapo pranašiški – Argentinos rinktinė pergalę išplėšė tik per teisėjo pridėtą laiką.

„Viskas be aiškesnės futbolo minties – kažkas kažkur bėga, kažkas kažką daro", - per Belgijos ir Rusijos rinktinių rungtynes N.Kesminas pasigedo intrigos.

„Niekas čia jų nebelaiko", - N.Kesmino nuomone, nuvainikuota pasaulio čempionė Ispanijos rinktinė iš karto po paskutinių grupės rungtynių su Australija galėjo išvykti namo.

„Sviestuoti pirštai", - N.Kesminas paaiškino, kodėl per rungtynes su Prancūzija Hondūro vartininkas Noelis Valladaresas, bandydamas pagauti kamuolį, nukreipė jį į savo vartus.

„Jeigu kalbėtume apie turnyrinę situaciją, kalbėti apie ją dar anksti", - N.Kesminas nesiryžo prognozuoti, kurios komandos pateks į aštuntfinalį.

„Įvarčius muša kas netingi", - T.Meškonis taip įvertino sėkmingas Alžyro rinktinės atakas prieš Pietų Korėjos futbolininkus. Alžyriečiai varžovus įveikė rezultatu 4:2.

„Kitos kojos Arjenas Robbenas tarsi ir neturi", - N.Kesminas paaiškino, kodėl Olandijos rinktinės žaidėjas smūgiuoja tik kaire.

„Kažkoks keistas stadionas", - T.Meškonis stebėjosi, kodėl Salvadoro stadione varžybos baigiasi triuškinamais rezultatais: Prancūzija – Šveicarija 5:2, Olandija – Ispanija 5:1.


 • 0

tumblr_mdafu2ztHu1qhp1v5o1_500.gif


Reklama

#2 SeS#92

SeS#92

  Naujokas

 • Narys
 • Akis
 • 34 Pranešimai

Parašė 01 liepos 2014 - 19:54:42

„Mes viena koja jau esame pratęsime. (Po 30sek.) Dabar jau abejomis kojomis esame pratęsime. ", - T.Meškonis prieš pratęsima rungtynėse tarp Šveicarijos ir Argentinos.


 • 0

StephanElShaarawySignature.png

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)