Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mo Beasley dienoraštis

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
78 atsakymai į šią temą

#21 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.385 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 28 gruodžio 2021 - 22:41:39

d0668cf080094e2c62e7c3bce1874afa.jpg

Gruodžio 1d. 2021m.

NBA-2-K22-20211228123053.jpg

" Nuostabi atkarpa ir išsvajota vieta startiniame penkete "

Mo Beasley: Sveiki, kaip jau tapo įprasta sveikinuos su jumis vėl po trijų sužaistų rungtynių, šį kart jos vyko preiš "Jazz", "Wizards" bei "Rockets" komandas.

Mano fizinė forma įgauna pagreitį ir pradedu apsiprasti NBA lygoje, nors klaidų išvengti niekaip nepavyksta ir vis dar darau jų labai daug, tačiau tikiuosi, jog kompensuoju jas savo žaidimu. Pirmosios rungtynės vyko prieš "Jazz", kur buvome per plauką nuo pergalės, o pačiam buvo puiki diena metant iš toli, pataikiau 5 iš 5 mestų tritaškių. Antrosios rungtynės žaidėme prieš "Wizzards", kur vis dar ranka buvo karšta ir imečiau dar 4 iš 4 tritaškių, taip pat suringdamas jau antrą trigubą dublį.

Pasibaigus rungtynėms prieš Vašingtoną, "Thunder" komandos vyr. treneris pasikvietė mane į savo ofisą ir pereiškė, jog suteiks man progą startiniame penkete rungtynėse prieš "Rockets", manau, jog jo nenuvyliau, kadangi tose rungtynėse užfiksavau dar vieną trigubą dublį ir atvedžiau komandą į pergalę.

NBA-2-K22-20211228211901.jpg

Rungtynių statistika - čia.

SEKANČIAME EPIZODE:

Kendricko Perkinsono pareiškimas lygai

• 1

giphy.gif 

Reklama

#22 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.385 Pranešimai

Parašė 28 gruodžio 2021 - 23:00:16

Gruodžio 2d. 2021m.

NBA-2-K22-20211228175626.jpg

" Gandai dėl norimų mainų "

Kendrick Perkins: Pakalbėkim apie Mo Beasley, sklinda gandai, jog jaunuolis pašauktas antro rato pačiam gale yra nepatenkintas komandoje, kuri suteikė jam šansą ir norėtų būti išmainomas.

Mano manymu sužaidus vos 20 sezono rungtynių jis neturi teisės net apie tai pagalvoti, mano laikais toks žaidėįas būtų greitai pasodintas į suolo galą ir užčiauptas. 

NBA-2-K22-20211228175512.jpg

Mo Beasley: Nesuprantu apie ką kalba K. Perkinsas, niekam niekada net nebuvau užsiminęs, jog noriu pakeisti komandą, "Thunder" yra puiki vieta jauniems žaidėjams tobulėti, pagaliau treneris įvertino mane ir įtraukia į startinį penketą, esu patenkintas. Žinau, jog ne kartą sakiau, jog mano mentalitetas neleidžia pralaimėti, nors komandai tai ir nėra į naudą, kadangi pralaimėjimai garantuoją aukštesnį šaukimą naujokų biržoje. Nežinau iš kur kilo tokie gandai apie mano mainus, tačiau tebunie, gal būt gandai liks gandais ir galėsiu likti "Thunder" komandoje.

SEKANČIAM EPIZODE:
Tolimesnės rungtynės

• 1

giphy.gif 

#23 JP9

JP9

-

• Moderatorius
  • 5.944 Pranešimai

Parašė 29 gruodžio 2021 - 11:22:34

Kuo toliau, tuo gražiau. Gerai žaidi, komanda irgi pagaliau kažkiek save atranda ir pagaliau iškovojamos pergalės bei tikrai neblogai sukovota su pajėgia Jazz komanda. Iš trijų rungtynių dvejose tau pavyko surinkti trigubus dublius, dar vienam mače pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio. Akis kol kas degina tik daromos klaidos, kurių tikrai dar nemažai, tačiau NBA lyga yra NBA lyga ir naujokams ten tikrai nėra lengva. Po sėkmingų rungtynių spaudoje pasirodė gandai, jog nori būti iškeistas, tačiau pats paneigei tokias kalbas ir tiki Thunder komanda. Manau, kad bent šiame sezone Oklahomos ekipa yra puiki vieta tau atsiskleisti, juolab jau išėjai ir į starto penketuką. Keep going.

• 0

#24 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 29 gruodžio 2021 - 12:23:04

Paskutinė atkarpa išties buvo solidi 2/3 buvo laimėtos negana to, abiejuose laimėtuose mačuose pavyko surinkti po trigubą dublį, tuo tarpu pralaimėtoje dvikovoje iki tokio pasiekimo pristigo vos 1 atkovoto kamuolio. Taigi galima tik pasidžiaugti, kad progresuoji akyse, o dėl tų paskleistų gandų, manau, kad nereikia per daug į tai kreipti  dėmesį, o koncentruotis tik į savo paties žaidimą, kadangi pagal dabartinę formą, net jei ir norėtum mainų komandai iškeisti tave būtų labai nenaudinga.

• 0

giphy.gif

#25 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 557 Pranešimai
  • Sporto šaka:Povandeninės šaškės
  • Komanda:Kupiškio Kavarskas

Parašė 29 gruodžio 2021 - 14:48:33

Na va nauja zvezda auga ant Marijos žemės, Oklahoma jau kelintą sezoną sėdėdami mėšle gali džiaugtis išdraftinę tokį perliuką.

• 0

#26 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 4.409 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 01 sausio 2022 - 17:55:53

Įgauni pagaliau trenerio pasitikėtimą ir lygos demesio gauni taip pat. Pagaliau gava vietą starte ir dabar turi įrodyti, jog esi  vertas. Pradėjai gerai atakuoti iš toli, treniruotės atsiperka ir tampi daug universalesnis. Kolkas džiugina tavo žaidimas, tik dabar norėtusi pergalių, nes rodosi gandai, jog nori palikti Thunder. Manau Thunder šiuo metu tau yra geriausia stotelė, kadangi sezonas dar ilgas ir jeigu taip žaisi, gali pabandyti ištempti komandą į Playoffsus.

• 0

Paveiksliukas

#27 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.385 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2022 - 13:43:47

Gruodžio 8d. 2021m.

NBA-2-K22-20220101151637.jpg

" Oklahomos sičio "Thunder" ant bangos "

Mo Beasley: Sveiki, dar trejos rungtynės ir noriu pasidžiaugti, jog vėl iškovojom dvi pergalės, laimėjome jau trečia kartą šį sezoną prieš "Rockets", taip pat įveikėme "Pistons", tačiau pralaimėjome prieš Memfio "Grizzlies".

Taigi, šiek tiek apie šią trijų rungtynių atkarpą, džiaugiuosi savo žaidimu, savo indeliu į komandą, tačiau pradedant rungtynes starto penkete treneris mane ant suolo pasodina likus žaist paskutines 4 minutes, lyg vis dar manim nepasitikėdamas. Per šiuos tris susitikimus vidutiniškai rinkau po 26.6 taško, atkovojau po 9.6 kamuolio bei atlikau po 9 rez. perdavimus, statistika arti trigubo dublio.

Oklahomos sičio "Thunder" komanda šiuo metu yra iškovojusi 9 pergales bei patyrusi 14 pralaimėjimų ir užima 11 vietą vakaruose.

NBA-2-K22-20220102115814.jpg

SEKANČIAM EPIZODE
Tolimesnės rungtynės.

• 1

giphy.gif 

#28 JP9

JP9

-

• Moderatorius
  • 5.944 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2022 - 15:04:01

Tavo žaidimas NBA lygoje darosi vis solidesnis ir Oklahoma pradėjo laimėti. Aišku, laimėta buvo prieš tas komandas, kurios taip pat neišgyvena pačių geriausių laikų ir yra rebuildinimosi procese. Per šias tris rungtynes tavo statistika buvo labai gera, tačiau treneris vis dar iki galo tavimi nepasitiki ir neleidžia žaisti rungtynių pabaigų, tačiau manau, kad jau tuoj ateis laikas ir tam. Lauksim kitų rungtynių, tikėkimės, kad tiek tavo, tiek ir komandos žaidimas bus dar geresnis.

• 0

#29 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 4.409 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 02 sausio 2022 - 16:09:22

Na ką, reikalai gerėja. Atsirado pergalės ir tikrai, kaip minėjo kolega Osva, žaidei prieš savo lygio komandas, todėl laimėti privalėjai, bet nuo mažų dalykų prasideda dideli. Pačio žaidimas dar geresnis ir pradedi būti naujuoju Thunder Westrbooku. Džiugu, kadangi net neabejoju, jog dar geresnis žaidimas ateis ir pagerinus gynybą, galėsi konkuruoti ir su topinėm NBA komandomis. 

• 0

Paveiksliukas

#30 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 02 sausio 2022 - 17:35:57

Apie paties žaidimą galima tik pasakyti vieną - nors esi tik naujokas, bet žaidi tikrai labai protingai ir solidžiai lyg būtum jau kokį dešimtmetį čia bežaidžiantis. Na ir Thunder visai gerai sekasi sekasi, kuri paskutinėje atkarpoje sujudėjo beveik idealiai, jei ne pralaimėjimas Grizzlies bei kartu gerinasi savo akcijas turnyrinėje lentelėje.

• 0

giphy.gif

#31 BonnyBone

BonnyBone

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 92 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas.

Parašė 02 sausio 2022 - 17:53:28

Šaunuolis pacanėlis gerai varo, nenustebčiau, kad gautų šio sezono naujoko apdovanojimą.

• 0

#32 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.385 Pranešimai

Parašė 04 sausio 2022 - 19:56:55

Gruodžio 12d. 2021m.

NBA-2-K22-20220103171528-1.jpg

" Trenerio veiksmai duoda peno apmąstymams "

Mo Beasley: Labas vakaras, šį kart sveikinuos ne kaip įprasta po trijų rungtynių, o dviejų. Žaidėme prieš Toronto "Raptors" bei Los Andželo "Lakers" komandas, gaila, tačiau pergalių šį kart iškovoti nepavyko.

Abi rungtynės man buvo lyg diena ir naktis, kadangi pirmose tiesiog žybėjau, o antrose, jas norėčiau geriau pamiršti. Kovoje su "Raptors" mano manymu kiek netikėtai buvau nuvertintas varžovų, kadangi ne vieną ir ne du kartus buvau paliktas visiškai laisvas prie trijų taškų zonos taip sumesdamas 7 tritaškius iš 13. Na, o antrosios prieš "Lakers" buvo lyg kančia, metimai visiškai nekrito, komandai žaidimas visiškai nesiklijavo, o pats pabaigiau rungtynės pataikęs vos 3 metimus iš 18, bet pataikiau visus 12 mestus baudos metimus.

Šiek tiek niuresnės naujienos, rungtynėse prieš Toronto "Raptors" kaip minėjau buvau lyg ant sparnų, ketvirtajį kėlinį pradėjome turėdami 9 taškų deficitą, šią persvarą pavyko išlyginti, tačiau tada vyr. treneris tarė savo žodį ir likus žaisti 4 minutėms pasodino mane ant suolo, aš surinkęs net 39 taškus visas degantis nėriausi iš kailio sedėdamas ir nesupratau tokių trenerio veiksmų. Po rungtynių spaudos konferencijoje pasakiau, jog su tokiais trenerio veiksmais aš nesutinku ir tai tik duoda peno apmąstymams, jog komanda specialiai linkusi pralaimėti ir jai aš neesu reikalingas. 

NBA-2-K22-20220104182634.jpg

SEKANČIAME EPIZODE

Tolimesnės rungtynės.

• 0

giphy.gif 

#33 JP9

JP9

-

• Moderatorius
  • 5.944 Pranešimai

Parašė 04 sausio 2022 - 20:30:56

Oklahomoje nuotaikos ne geriausios, kadangi buvo patirti du pralaimėjimai. Žaista buvo prieš Raptors ir Lakers, tai stiprios komandos, tačiau tikrai buvo galima laimėti bent prieš vieną varžovą. Arčiau pergalės buvai rungtynėse su Toronto klubu, prieš kurį ir žaisti geriau sekėsi. Varžovams atseikėjai net 39 taškus ir buvai neabejotinas komandos lyderis, tačiau treneris lemiamu momentu net taip tau žaidžiant tavimi nepasitikėjo. Pralaiminėjote tose rungtynėse, tačiau spurtas likus keturioms minutėms leido išlyginti rezultatą, o tada pakeitus tave komandos žaidimas subliuško ir buvo pralaimėta. Galbūt treneris nepasitikėjo tavimi dėl daromų klaidų, kurių padarei net devynias. Su Lakersais buvai rezultatyviausias komandoje, tačiau iš žaidimo pataikei vos tris metimus iš aštuoniolikos, kas yra blogai. Po varžybų išreiškei nepasitenkinimą trenerio veiksmais, galbūt Oklahomoje bręsta permainos, tačiau tai pamatysime ateityje, ar tai į gera, ar į blogą.

• 0

#34 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 06 sausio 2022 - 23:08:34

Nors rodai išties solidų ir naujokui nebūdingą žaidimą, bet to treneriui turbūt maža arba, kaip pats spėji galbūt Thunder komandos tikslas yra ne pergalės, bet aukštesnis šaukimas kitų metų naujokų biržoje.

• 0

giphy.gif

#35 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.385 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2022 - 11:18:19

Sausio 14d. 2022m.

NBA-2-K22-20220113164711.jpg

" Viena geriausių naujųjų metų dovanų "

Mo BeasleySveiki, labai ilgą laiką nesimatėme, kadangi didelis rungtynių skaičius bei nuolatiniai kivirčai su Oklahomos Sičio "Thunder" komandos treneriais ir vadovybę tiesiog degino mano laiką. Po ilgų apmąstymų pasitarus su savo agentu nusprendėme, jog būtent Oklahomos miesto komanda nėra tinkamiausia vieta man, nenoriu ketvirtus kėlinius sedėti ant suoliuko bei specialiai pralaiminėti rungtynes dėl geresnio kitų metų šaukimo, taigi, buvo nuspręsta prašyti mainų. Man buvo leista pasirinkti tris komandas į kurias labiausiai norėčiau būti išmainytas, tarp kurių buvo Bostono "Celtics" į kurią ir buvai išmainytas. Kodėl "Celtics"? Po K. Walkerio išmainymo komandoje atsidarė skylė ties įžaidėjo pozicija, pasirašyta sutartis su D. Schröder, tačiau tai labiau nuo suolo kylantis žaidėjas galintis duoti daug naudos. Paskutinieji 5 metai Bostonui su įžaidėjais ne labai pasisekė, daug vilčių suteikęs K. Irvingas ilgą laiką buvo traumoje, o minėtas K. Walkeris neatnešė didelės naudos. Nors į komandą įsilieju beveik vidurį sezono tikiu, jog būsiu kur kas naudingesnis nei Oklahomoje, būsiu labiau įvertintas ir su komanda galėsime siekti didesnių tikslų sezone.

Bostono "Celtics" dabar užima 3 vietą rytų konferencijoje ir turi iškovojusi 25 pergales bei patyrusi 16 pralaimėjimų.

NBA-2-K22-20220124101011.jpg

Nors man tai rūpėti nelabai turėtų, tačiau noriu jums parodyti visgi ką už mane gavo Oklahomos "Thunder" komanda, o gi Juaną Hernangomezą, kuris šį sezoną rinko vos po 5.8 taško ir atkovodavo po 4.8 kamuolio, suprantu, jog mano naujoko kontraktas nėra įspūdingas ir norint atlikti mainus reikia sulyginti žaidėjų atlyginimus, į mainus taip pat nebuvo įtrauktas nei vienas šaukimas. Socialinėje medijoje pasipylė kritika Oklahomos komandos GM'ui dėl visiškai nelogiškų mainų.

Šį pranešimą redagavo 24sekundes: 24 sausio 2022 - 11:20:57

• 1

giphy.gif 

#36 dunkanas

dunkanas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 1 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2022 - 12:06:46

Nors rodai išties solidų ir naujokui nebūdingą žaidimą, bet to treneriui turbūt maža arba, kaip pats spėji galbūt Thunder komandos tikslas yra ne pergalės, bet aukštesnis šaukimas kitų metų naujokų biržoje.

Sveiki,

truputį lempinis klausimas - o koks čia žaidimas? Nba.com yra kažkoks naršyklinis? Ar aš čia kažko nesuprantu :D ?

• 0

#37 JP9

JP9

-

• Moderatorius
  • 5.944 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2022 - 12:08:52

Neslėpei, jog buvai nepatenkintas savo padėtimi Oklahomoje, tad pagaliau sulaukei atsako ir buvai išmainytas į Bostono komandą. Pats prašeisi mainų, kadangi treneris pilnai tavimi nepasitikėjo ir negalėjai parodyti viso savo potencialo. Celtics šiuo metu yra geresnė komanda ir tikrai yra kuo džiaugtis, patekus į tokia organizaciją. Įžaidėjo pozicijoje jie neturi kažko įspūdingo, todėl galėsi pilnai parodyti save ir manau, kad gausi daug didesnį pasitikėjimą tiek iš komandos draugų, tiek iš viso trenerių štabo.

Sveiki,

truputį lempinis klausimas - o koks čia žaidimas? Nba.com yra kažkoks naršyklinis? Ar aš čia kažko nesuprantu :D ?

NBA 2K22

• 0

#38 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.385 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2022 - 20:10:46

Sausio 15d. 2022m.

NBA-2-K22-20220113162851-Copy.jpg

" Pirmas blynas su Celtics neprisvilęs "

i-2.png (25/16) Bostono "Celtics" 94:78 Indianos "Pacers" (17/25) i-1.png

Rungtynių MVP: M. Beasley (BOS)

21 taškas, 12 atk. kam., 13 rez. perd.

Mo Beasley: Sveiki, sužaidžiau pirmąsias rungtynes vilkėdamas Bostono "Celtics" marškinėlius, kurios vyko prieš Indianos "Pacers" komandą. Taigi, rungtynės prasidėjo gan lėtokai, komandos gerai gynėsi, sunkiai rinko taškus, po pirmojo kėlinio vos vienu tašku priekyje "Celtics" 19:18. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, demonstruojama komandų gynyba atkrintamasias, po dviejų kėlinių 39:38 vis dar priekyje svečiai iš Bostono. Po ilgosios pertraukos puolimas šiek tiek pagerėjo abiems komandoms, o trečiasis kėlinukas vėl sužaistas lygiai, išlaikytas tas pats vieno taško pranašumas. Ketvirtajame kėlinyje didelių pokyčių Bostono komanda neparengė, tačiau jegų nebeturėja "Pacers" krepšininkai visiškai nebesugebėjo užpulti ir per paskutinį ketvirtį surinko vos 12 taškų, kas lengvai leido atsiplėšti "Celtics" komandai ir iškovoti pergalę.

Bostono "Celtics": M. Beasley 21 taškas (12 atk. kam., 13 rez. perd.), R. Williams surinko 18 (9 atk. kam., 3 blok.), J. Brown, J. Tatum bei D. Schroder pridėjo po 12.

Indianos "Pacers": M. Brogdon 27 taškai (8 atk. kam., 5 rez. perd.), D. Sabonis surinko 16 (18atk. kam.), K. Martin pridėjo 9.

TPF2-RK2-RKMAZ6-GAB22-XCAJYPRI.jpg

I. Udoka: Džiaugiuosi, jog komandai mainų būdų pavyko gauti M. Beasley, krepšininkas, kuris nebuvo tinkamai įvertintas "Thunder" komandoje. Įžaidėjas tikrai gaus daugiau laisvės, bus vertinamas, kaip galintis žaisti paskutinėse lemtingose minutėse, kadangi iki atkrintamųjų liko nedaug, o jaunuolis turi kuo skubiau įgyti patirties ir padėti komandai nužygiuoti kuo toliau.

TOLIAU:
i.png

• 1

giphy.gif 

#39 JP9

JP9

-

• Moderatorius
  • 5.944 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2022 - 23:51:19

Debiutas Bostono komandos gretose neprisvilęs, kadangi žaidei daug minučių ir buvai rezultatyviausias komandos žaidėjas. Žaidėte prieš šį sezoną ne geriausiai atrodančią Indianapolio komanda, smagu, kad gynybinėse rungtynėse išnaudojai savo šansus. Aišku, galėjai sužaisti daug geriau, nes pataikymas iš žaidimo nebuvo pats geriausias, tačiau dar esi jaunas krepšininkas ir gali tobulėti. Varžovus galutinai palaužėte ketvirtajame kėlinyje, kuriame jiems leidot pelnyti vos dvylika taškų. Kitas rungtynes žaisi prieš 76ers, tikiuosi, kad sužaisi sėkmingas rungtynes.

• 0

#40 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.802 Pranešimai

Parašė 26 sausio 2022 - 14:11:10

Na va pagaliau pasiekei savo ir iš dugno komandos mainų būdų gavai vietą vienoje geriausių NBA komandų bei kartu ir šio sezono vienų lyderių Celtics, kuri pastaraisiais sezonais turėjo nemažų problemų 1 pozicijoje, taigi tavo atėjimas į komanda bus naudingas, ką pademonstravo ir pirmasis mačas čia, kai debiutiniame mače sugebėjai surinkti trigubą dublį bei padėjai pasiekti lengvą pergalę prieš Pacers.

• 0

giphy.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)