Peršokti prie turinio

Nuotrauka

VIRTUS!


 • Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
115 atsakymai į šią temą

#1 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 23 sausio 2021 - 22:09:14

lba50_small.png

Bolonija, Italija

0Z0os67.jpg

Bolonijos Virtus nusiteikusi patriukšmauti.

 

Vasarą tikriausiai labiausiai rinką sudrebinusi Bolonijos ekipa į komandą pasiemė Marco Bellineli, kuris nusprendė baigti karjerą NBA lygoje ir keltis į Europa. Dar praeitą sezoną konfliktų turėjusi komandą atleido trenerį Sashą Djordevičių, tačiau ekipoje liko Milošas Teodosičius, kuriam patiko klubo sprendimas vietoj serbo trenerio pasikviesti Rimą Kurtinaitį. Lietuviui sezonas su Khimki buvo prastas, tačiau Italijos klubas nusprendė pasikviestį šį specialistą ir suteikti jam šansą. Treneris neslepė, norintis atsitiesti ir įrodyti, jog blogas etapas praeityje.

 

Komanda pradėjo pasiruošimą, žaidėjai pluša lauke, bėgiodami. Dėl viruso situacijos, žaidėjai žais tarpusavyje, draugiškas varžybas. Artimiausiu metu laukia mačas Italijos super taurėje, kur susikaus Milano, Virtus, Dinamo ir Reyers ekipos. Ši taurė bus gera proga pasiruošti Virtus komandai Europos taurės kovoms.

 

ZG0WrC4.png


 • 3

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


Reklama

#2 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 23 sausio 2021 - 23:11:21

lba50_small.png

Sasaris, Italija

kQsJ9I1.jpg

Weemsas siautėjo kaip tik norėjo

 

Po ilgosios pertraukos pabudę Virtus žengė į finalą

Italijos super taurė

 

eBhVEmz.png Bolonijos Virtus 82:72 Sasario Dinamo 6V1mvty.png

 

ZJmuWqv.png

 

Italijos Super taurės antrojo pusfinalio varžybos prasidėjo 6:0 spurtu Virtus komandos, tačiau greitai žaidimas apsilygino ir šeimininkų teises turėją Dinamo krepšininkai vienu metu jau pirmavo. Prastai iš toli atakavę Kurtinaičio auklėtiniai turėjo vargti su varžovais, kurie jautė kraujo skonį. Po ilgosios pertraukos vaizdas kiek pasikeitė. Marco Bellineli pelnė 8 taškus iš eilės ir taip įkvėpė gaivaus gurknšio oro komandai, kuriai labai nekrito tritaškiai. Kyle Weems demonstravo, jog bus vienas lyderių ir puolime žibėjo atakuodamas beveik be klaidų. Šiame mače žaidė ir Eimantas Bendžius, kuris buvo naudingiausias varžovų ekipoje ir pelnė 19 taškų.

 

Virtus: K. Weems 16, J. Adams 11

Dinamo: E. Bendžius 19, J. Tillman 13, M. Spissu 12

 

CMpnbOF.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Visų pirmą tai noriu padėkoti vadovams, kurie patikėjo manim ir suteikė progą. Aukšto lygio komandą, kuriai keliamas tikslas laimėti viską. Sunki pradžia, pirmosios oficialios varžybos, bet pasirodėme neblogai. Varžovai neblogai atakavo iš toli, bet mes žaidėme agresyviai ir nors momentais pamesdavom galvas, bet greit grįždavom į ritmą. Dabar tikslas pailsėti, kadangi finale laukią labai sunki kova. "

 

7EjloTl.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#3 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 23 sausio 2021 - 23:56:22

lba50_small.png

Sasaris, Italija

NMuckcZ.jpg

Bellineli pastangų buvo maža

 

Nervų karą ir Italijos super taurę laimėjo Armani krepšininkai

Italijos Super taurė

 

68ScEci.png

 

kNLIthQ.png

 

Štai, prasidėjo Italijos super taurės finalas ir jau nuo pirmų minučių nervų karas, žaidėjas duoda kontakto, o Teodosičius susikimba su Delaney. Pastarasis patyrė čiūrnos traumą ir šiandien jau nežais, tačiau ir be jo Armani gerai atrodo ir pirmauja. Kurtinaitis antrajame kėlinyje atgaiviną savo komandos puolimą, tačiau Armani ekipa puikiai puolą ir prieš ilgają pertrauką komandas skirią dviženklė persvarą. Virtus ekipos problema buvo prasta kova po krepšiu, kadangi Hinesas tiesiog siautėjo ir galėdavo kartoti metimus. Visgi, Rimo auklėtiniai trečiajame kėlinyje pradėjo pataikyti tritaškius ir intriga atgijo. Ketvirtajame kėlinyje vienu metu komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau Micovas šaltakraujiškai nužudė savo tolimais dviem tritaškiais ir Armani kėlė taurę į viršų.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Sveikinu varžovus su pergalę, jie šiandien buvo keletą žingsnių geresni. Sunkios varžybos mums. Žaidėme prieš Eurolygos lygio komandą, plius pradėjo sunkiai, o vytis yra sunku. Nejautėme spaudimo, tačiau nepataikėme, galbūt nebuvome pailsėją po pusfinalio, tačiau Messina moka paruošti gerą gynybą, todėl neneuostabu, kad sunkiai kvėpavome puolime. Gaila, kad pradėjo demonstruoti raumenys tik trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje, tačiau šios varžybos parodė, kur turime pasitempti. "
 

 

zI855w5.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#4 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 24 sausio 2021 - 13:22:15

Smagu vėl išvysti Turkaz, kuris serviruoja naują dinastiją, o žinant jo ankstesnius darbus galima tikėtis, kad ir ši Virtuso dinastija bus kokybiška bei pabaigta iki galo. Didelių ambicijų turintis klubas priėmė sprendimą vietoj griežtojo Džordževičiaus pakviesti kiek laisvesnį stilių propaguojantį strategą Kurtinaitį, kuriam toks kvietimas po blankaus sezono Rusijoje yra lyg išganymas. Kurtinanitis yra žaidėjų treneris, todėl individualiai pajėgiems žaidėjams yra geriau, kai komanda nėra spaudžiamas į rėmus, geras pavyzdys yra Efeso strategas Atamanas. Komanda sudrebino rinką pasikviesdami NBA karjerą baigusį vieną geriausių Italijos krepšininkų Belinelli, o tokie pirkiniai sufleruoja, jog ambicijos yra aukštesnės nei žaidimas Europos taurėje. Turbūt mažai kas stebėtųsi, jei klubas greitu metu iš Europos taurės kils į Eurolygą. Sezonas tradiciškai buvo pradėtas taurės varžybomis, kur pusfinalyje buvo įveiktas Sasario klubas, kuriame pirmuoju smuiku griežė Bendžius, o finale deja teko pripažinti Eurolygos klubo Armani pranašumą. Kaip bebūtų nepaisant nesėkmės, toli siekiančių išvadų daryti nereikia, o sezono pradžioje dar stinga susižaidimo bei tarpusavio supratimo, o ir naujo trenerio schemų diegimas gali kiek trikdyti komandos žaidimą.


 • 1

giphy.gif


#5 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2021 - 15:40:27

Turkaz come backiną, malonu matyt, tikrai seksiu, įdomią labai komandą pasirinkai, tad net neabejoju, kad tikrai bus įdomu sekti Virtus komandos sezoną. Prieš sezoną įvyko pasikeitimas vyriausiojo trenerio grandyje, kur matysime lietuvį Rimą Kurtinaitį. Lietuviui nelabai sekėsi Rusijoje, kur maišė ir traumos, ir virusas, ir visokie kiti dalykai. Sezoną pradėjai Italijos super taurės pusfinaliu, kur teko Sasario komandos iššūkis. Komanda stipri, tad nebuvo lengva, tačiau pergalę džiaugėsi Bolonijos komanda. Varžovų gretose puikiai atrodė lietuvis Eimantas Bendžius, visa laimė, kad jo indėlis Dinamo komandai laimėti nepadėjo. Finale laukė mūšis su Milano Olimpia, kuri yra stipri komanda ir net neabejoju, kad šiemet pretenduos į Eurolygos finalo ketvertą. Pirmoje rungtynių dalyje žaidimas vyko pagal Milano ekipos scenarijų, kadangi jie tvarkėsi neblogai ir per pirmąsias dvidešimt minučių įgijo dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos Kurtinaičio auklėtiniai demonstravo, kad gali varžytis ir ketvirtajame kėlinyje sumažino deficitą iki vos kelių taškelių, tačiau aukšto meistriškumo Milano klubo žaidėjai pražudė Virtus. Sėkmės pradedant Italijos čempionatą, kur tikėkimės startuosi pergalingai, manau, kad dėl šio titulo neiškovojimo per daug pergyventi nereikėtų.       


 • 1

#6 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2021 - 17:17:25

eBhVEmz.png

Bolonija, Italija

XoJLIkj.jpg

Heurtelis rado naują darbovietę

 

Virtus į savo sudėtį kviečiasi Heurtelį

Laisvų agentų birža

 

Prieš sezono pradžia Virtus nutarė pagriebti vis dar laisvąjį agentą Thomasą Heurtelį, kuris pasirašė 3 metų, 1,5 milijonų vertės sutartį su Italijos klubu. Prancūzas po konfliktų su Barcelona klubu vasarą nesulaukė pasiūlymų, tačiau Virtus neabejoja juo ir tiki, jog jis bus labai naudingas. Krepšininkas turėtų debiutuoti jau artimiausiame Italijos lygos mače, o jam numatoma pakilimas nuo suolo, kadangi bent kolkas pagrindiniu įžaidėju liks Milošas Teodosičius.

 

zI855w5.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#7 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2021 - 17:35:38

Wow wow wow, Bolonijos komanda prieš pat sezoną dar nusprendė pasistiprinti prancūzu Thomasu Huerteliu, kuris kiek negražiai atsisveikino su Barselonos komanda. Net neabejoju, kad Huertelis bus labai rimta paspirtis Virtus komandai, kuri ir taip yra stipri. Iš tiesų, Bolonijos komandos gynėjų linija atrodo tikrai įspūdingai, kur matome tokius žaidėjus kaip Teodosičius, Bellineli, Huertel, Markovič ar Adams. Gal kiek neramiau dėl priekinės linijos, kur labai garsių vardų nėra, tačiau sudėtis tikrai gera ir manau, kad daug ką gali nuveikti tiek Europos taurėje, tiek Italijos čempionate. Lauksime pirmojo mačo Italijos lygoje.


 • 1

#8 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2021 - 17:50:57

lba50_small.png

Bolonija, Italija

zHbOxl0.jpg

Abass tiesiog siautėjo pirmajame mače

 

Virtus išvaistė solidžią persvarą, tačiau pergalės nepaleido

Italijos lyga

 

mSWSTzn.png

 

KzTQoRQ.png

 

Italijos lyga prasidėjo, o Virtus ją pradėjo užtikrinta pergalę namuose. Pirmasis kėlinys Kurtinaičio auklėtiniams buvo sunkus, prastai gynyboje kalbėją leisdavo varžovams krautis taškus. Antrajame kėlinyje vaizdas kiek pagerėjo ir puolime visas kortas ištraukią šeimininkai pelnė net 31 tašką. Solidi persvara gan užmigdė Virtus komandą ir varžovai tuo pasinaudojo ir vienu metu komandas skyrė vos 11 taškų, tačiau tada komandos naujokas Heurtelis puikiai vadovavo komandai dalindamas perdavimus ir Virtus grįžo į reikiamas vėžes.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Sezonas prasidėjo, pirmosios varžybos labai sunkios, nes norisi pradėti pergalingai, jauti spaudimą. Gerai pradėjome, prieš ilgąją pertrauką atrodėme solidžiai, tačiau sustojome po jos. Bangavome gynyboje, nors puolimas ėjosi laisvai, bet gynyboje turim labiau koncentruotis. Džiaugiuosi Heurteliu, jis mums daug duoda, nors dar ir nėra geriausios formos. "

 

KdFTxkQ.png

 

SU7peuf.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#9 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2021 - 18:05:46

Sezonas Italijos krepšinio lygoje prasidėjo pergalingai, kur labai didelių bėdų prieš Pezaro ekipą neturėjai. Antrajame kėlinyje Bolonijos komanda įsižaidė ir pademonstravo labai gerą žaidimą, kas leido susikrauti nemažą persvarą, kuri ir tapo pergalinga šiose rungtynėse. Varžovai dar bandė griebtis šiaudo, tačiau Kurtinaičio auklėtiniai persvaros vėjais nepaleido ir laimėjo. Penki žaidėjai Virtus gretose įmetė dviženklį taškų skaičių, dar keli buvo arti to, tad matome, kad komanda demonstruoja komandiška žaidimą.


 • 1

#10 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2021 - 19:52:59

lba50_small.png

Kremona, Italija

F6G2Kay.jpg

Heurtelis sužaidė sėkmingai

 

Virtus netikėtai pralaimėjo Kremonos krepšininkams paskutinę sekundę

Italijos krepšinio lyga

 

GhVlaV5.png

 

UUTKCbY.png

 

 

Antrasis Italijos krepšinio pirmenybių turas Virtus komandai buvo sunkus ir nesėkmingas. Pirmasis kėlinys buvo prastas, daug pramestų metimų kainuodavo Venoli krepšininkų taškus. Varžovai jautė, jog Virtus šiandien buksuoja ir puikiai kibo į atlapus ir nors antrajame kėlinyje Heurtelio vedami svečiai atsistojo, po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė. Kremonos miesto ekipos startinis penketas tiesiog daužė Virtus ginybą. o dar labiau reikalus pablogino Ricci traumą. Ketvirtasis kėlinys buvo tikra drama ir Virtus likus 1 minutei pirmavo vienu tašku, tačiau T.J Williamsas pataikė dvitaškį ir šeimininkai laimėjo.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Sunkios varžybos ir skaudus pralaimėjimas. Mes dar esame ieškojime, turime daug vyrukų, todėl reikia laiko. Varžovai gerai puolė, nors atrodė kartais gerai ginames, bet puolime nesinaudojome savo progomis. Neteisinu savęs ir komandos, dirbame neblogai per treniruotes, tiesiog mums reikia laiko. "

 

5JpvymH.png

 

N983STE.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#11 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2021 - 20:13:24

Patirtas kiek netikėtas pralaimėjimas prieš Kremonos komanda, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone. Bolonijos komanda buksavo nuo pat pradžių, atrodė, kad antrajame kėlinyje viskas taisosi į gerą pusę, tačiau vėliau ir vėl sekė nesėkminga atkarpa, o Kremonos krepšininkai užsikabino ir žaidė iki pabaigos. Nesėkmingai susiklostė paskutinės atakos, kai pats buksavai, o varžovas smeigė dvitaškį metimą ir išplėšė pergalę iš Virtus rankų. Neapsieita ir be traumų, įdomu, kokio sunkumo trauma, tikėkimės, kad ji nėra labai stipri. Sekančias rungtynes žaisi prieš Trento komanda, kuri dabar turi geriausia santykį ir pirmauja lygoje, būtina įveikti juos, lauksim pergalės.


 • 1

#12 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2021 - 20:46:06

lba50_small.png

Bolonija, Italija

RcOMe4a.jpg

Teodosičius kolkas neatranda tikrojo savo žaidimo

 

Dar viename trileryje šįkartą išgyveno Virtus

Italijos krepšinio lyga

 

q1CvqnP.png

 

1zdgMm3.png

 

Sezonas įsibegėja, o Virtus toliau žaidžia banguotai. Kurtinaičio auklėtiniai susitiko su lygos lyderiais,ir jau pirmajame kėlinyje virė atkakli kova. Bellineli demonstravo savo įgūdžius, kurie labai nervino varžovų komandą, tačiau ir pastarieji turėjo ką atsakyti. Atkakli ir fiziška kova vyko iki pat galo. Virtus pergalę garantavo sėkmingas Weemso žaidimas, kuris pelnė 6 taškus iš eilės ir taip uždarė varžybas. Weemsas kolkas yra rezultatyviausias žaidėjas Virtus grętose Italijos lygoje.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Nežinau kiek dar plaukų neteksiu taip žaisdami. Žaidėme su geru varžovu, kuris pirmauja lygoje, bet parodėme, jog mūsų kreivė kyla ir einame geru keliu. Šiandien gerai veikė deriniai ant Bellineli, kuris pataikė tada, kada reikėjo, taip pat ir gynyboje žaidėme kietai, neleidome pelnyti daug taškų. Ši pergalė mums daug reiškią, kadangi reikėjo kažkaip atsitiesti. "

 

MqayfAv.png

 

GTJV5Su.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#13 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2021 - 20:50:13

Įdomios, įtemptos ir pergalingos rungtynės vyko Italijos čempionate tarp Bolonijos ir Trento komandų. Pirmoje vietoje prieš rungtynes buvusi Dolomiti ekipa demonstravo labai gerą krepšinį ir kaip reikiant Virtus ekipai reikėjo pasikankinti dėl šios pergalės, tačiau viskas baigėsi gerai ir tai svarbiausia. Rungtynių pabaigoje Kurtinaičio treniruojamoje ekipoje geriausiai atrodė Weemsas, kuris ėmėsi iniciatyvos ir lemiamoje atkarpoje parodė savo meistriškumą, kuris nulėmė pergalę. Lauksime rungtynių prieš Kantu ekipą, kuri turi tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį.


 • 1

#14 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 25 sausio 2021 - 12:44:24

Virtus sudrebino krepšinio rinką pasikvietusį solidų įžaidėją Heuertel, kuris po slogaus etapo Barcelonoje nesulaukė rimtesnio susidomėjimo iš kitų ekipų. Boloniečiai jau spėjo sužaisti ir tris susitikimus Italijos čempionate ir jei ne apmaudi nesėkmė paskutinę sekundę prieš Kremonos krepšininkus, tai būtų galima laikyti Kurčio debiutą idealiu, bet kolkas tai tik sezono pradžia, o ekipa dar nėra pilnai susižaidusi, todėl sezonui įpusėjus galima laukti ir solidesnės Virtus formos.


 • 1

giphy.gif


#15 TJ@

TJ@

  Suolelio šildytojas

 • Narys
 • AkisAkis
 • 89 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2021 - 16:06:40

Reikia tikėtis, kad Kurčiui Virtuse bus sėkmingesnis kelias, komanda, kaip besakytum stipri ir su didelėm ambicijom, o kiekviena didesnė duobelė, gali klubo vadovus nuspręsti parodyti Rimui duris.


 • 1

#16 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 27 sausio 2021 - 19:40:56

lba50_small.png

Pallacanesto, Italija

3mVteg5.jpg

Virtus strigo vėl puolime

Kennedy metimas pražudė Virtus krepšininkus

Italijos krepšinio lyga

 

IlSZWMi.png

 

xtybxtB.png

 

Virtus dramos Italijoje tęsiasi ir toliau. Cantu krepšininkai namuose prieme svečius iš Bolonijos miesto Virtus krepšininkus, kurie kolkas stringa prieš komandas, turinčias ženkliai žemesnį biudžetą. Virtus komandai labai koją pakišo antrasis kėlinys, kurį pralaimėjo 9 taškais ir  atrodo tokio lygio komanda turėtų be problemų žaisti, tačiau Cantu rado būdų stabdyti Virtus žvaigždyną. Po ilgosios pertraukos Thomasas Heurtelis pradėjo demonstruoti auktšą lygi ir jo taiklūs tritaškiai sugrąžino komandą į kovą, tačiau šeimininkai turėjo savo lyderį. Markusas Kennedy tiesiog siautėjo ir baudė Virtus gynyboje, būtent pastarojo metimas paskutinėmis sekundėmis buvo mirtinis, po kurio Virtus nesugebėjo atsakyti tuo pačiu.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Sunku pasakyti kas nutiko. Cantu žaidė gerai, negalėjo uždengti vieno žaidėjo, bet yra kaip yra. Noriu iš savo komandos geresnio darbo gynyboje, šiandien tos skylės matėsi ir per jas mus baudė. Turime dirbti toliau, turime laiko, artėja Europos taurė, todėl darbo daug, o į jį kibti reikia jau dabar.

 

Xe93FZX.png

 

mewxpni.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#17 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 27 sausio 2021 - 20:33:28

lba50_small.png

Bolonija, Italija

jp4kqlk.jpg

Weemso dvitaškis

 

Virtus namie iškovojo lengvą pergalę prieš Romą

Italijos krepšinio lyga

 

ek6rayy.png

 

S9pxNtz.png

 

Italijos čempionatas įsibegėja, o Virtus pagaliau grįžtą į pergalių kelią ir namuose nugalėjo ant bankroto slenksčio esančius Virtus krepšininkus. Pirmasis kėlinys dar buvo lygus, tačiau antrajame šeimininkai atitrūko ir kiek laisviau laikė kontrolę rankose. Puikiai po krepšiais žaidęs Julianas Gamble'as tiesiog siautėjo ir uždarydavo baudos aikštelę. Paskutiniai du kėliniai vyko apyligiai ir Virtus iškovojo pergalę, tiesa, labai klaikias varžybas sužaidė Heurtelis, kuris surinko net -8 naudingumo balus.

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Geros varžybos mums, nors ir žinome kokia situacija pas varžovus. Gaila, jog toks klubas yra ant bankroto slenksčio, tačiau toks gyvenimas, reikia tikėtis geriausio. Pagaliau žaidėme gerai gynyboje, priemėm teisingus sprendimus ir viskas išėjo gerai. Džiaugiuosi, kad atrandame savo žaidimą ir pergalės manau ateis.

 

yeaYbnH.png

 

AOGWcai.png


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#18 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 27 sausio 2021 - 21:23:42

Bolonijos ekipos sezonas tęsiasi, komanda sužaidė dar pora rungtynių, kurios pasibaigė skirtingais scenarijais. Rungtynės su Kantu komanda baigėsi prastai, kadangi teko pripažinti varžovų pranašumą po labai atkaklios ir įdomios kovos. Atrodo, kad Virtusas savo sudėtyje turi būrį labai gerų žaidėjų, tačiau dar tik sezono pradžia ir jiems reikia laiko susilipdyti į viena kumštį. Vienintelis Huertelis tose rungtynėse peržengė dviženklį taškų skaičių, tad galbūt to ir neužteko. Kitose rungtynėse Bolonijos krepšininkai įveikė taip pat Virtus pavadinimą turinčią Romos ekipą, kuriai, kaip žinome, šie laikai nėra patys geriausi. Rungtynės nebuvo sunkios, susitvarkei su varžovais jau pirmoje rungtynių dalyje, o vėliau ta pranašumą išlaikei ir varžovai buvo įveikti. Ką gi, dabar lauksim Europos taurės grupės, bus įdomu, koki gi varžovai atiteks.


 • 1

#19 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.369 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 27 sausio 2021 - 21:50:16

AOGWcai.png

Bolonija, Italija

fIvWUSs.jpg

Virtus tikisi rimtos grupės

 

Europos taurės burtai ištraukti, Virtus patęko į solidžią grupę

Europos taurė

 

Šiandien buvo ištraukti Europos taurės burtai, kurie paskirstė komandas į grupes, o Virtus patęko į B grupę, kur varžysis su Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos, Prancūzijos klubais. Šioje grupėje tikrai netruks gerų kovų, kadangi žinant Virtus formą, tai ir Italijos komandai teks paprakaituoti norint jaustis gerai grupėje. Jau rytoj Virtus žais namuose prieš Cedevita krepšininkus, kurie šiemet turi irgi neblogą komandą.

 

6uDYHRD.png

 

eBhVEmz.png

AAMp1d7.jpg

Rimas Kurtinaitis:

 

" Na, sunku kažką pasakyti. Grupė klastinga, įdomi ir tikrai bus problemų jei žaisime taip, kaip žaidžiame dabar. Komandų grupėje daug, bet varžybų nebus labai daug, todėl laimėti kuo daugiau varžybų ir kuo greičiau yra būtina. Tikrai nesijaučiame kažkuo geresni už kitas komandas, turime įrodyti tai žaisdami, o ne tik žiūrėdami kas ką turi savo komandoje. Tikėkimes laimėsime prieš Cedevita rytoj. "


 • 1

giphy.gif?cid=ecf05e47i0klxoqvxbjmo2woed


#20 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 27 sausio 2021 - 22:02:46

Paaiškėjo grupė Europos taurės turnyre, kur patekai į tokia grupę, kur gali būti nelengva, tačiau net neabejoju, kad Bolonijos klubas bus grupės lyderis. Pats laikas pradėti demonstruoti geresnę formą, Italijos čempionate turėjai penkias rungtynes, tad apšilai kojas ir dabar galima pradėti žaisti rimčiau. Lauksime pirmų rungtynių Europos taurėje prieš Cedevita, lauksim pergalės.


 • 1
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)