Peršokti prie turinio

Nuotrauka

SIG Strasbourg


 • Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
24 atsakymai į šią temą

#1 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 19 gruodžio 2020 - 04:37:00

Sveiki! Prieš pradedant dinastiją noriu trumpai prisistatyti bei pakalbėti apie tai kokia tai bus Dinastija ir kaip jinai vyks. Taigi pradėsiu nuo to jog matau kad Forumas švelniai tariant miręs, tad dinastiją aš vesiu išskirtinai dėl savęs ir sau, man tiesiog taip smagiau įsijausti į žaidimo atmosferą. Mane Jūs galite prisiminti kaip Vadybininką kuris vedė keturių sezonų pakankamai įtraukiančią Dinastiją su Klaipėdos Neptūnu. Dabar vedamas nostalgijos ir Pandemijos nuobudulio nusprendžiau pravesti dar vieną nemažiau įdomią dinastiją. Forume esu senbuvis iš didžiosios raidės mane dar galite prisiminti kaip Auto, taip pat dar būdamas nepilnametis čia turėjau profilį tiesa pamiršau slapyvardį, taigi narys aš jau 10+ metų su stažu taip sakant. Jeigu dinastija jums pasirodys neįdomi, tikrai neprivalote jos komentuoti komentaras į komentarą jau manau senai niekam neaktulus bet tikiuosi kad kam nors taip pat kaip man bus smagu pastebėti šiuos užrašus ir sužaisime bent kelis sezonus mažiausiai. Dinastijos tempas gali būti labai nepastovus, pagrinde pildoma bus naktimis ir paryčiais laisvesniu nuo darbo metu. Mano dinastijos visuomet būna paremtos papildomais faktais apie komandą jos įstoriją bei realius įvykius todėl tikiuosi jog ir čia sugebėsiu įtraukti įdomius faktus jog netektu žiūrėti į sausus rezultatus o ir susipažinti su realia komanda iš arčiau. Gero visiems skaitymo, važiuojam!

 

 

logo.jpg

 

Naujas sezonas - nauji iššūkiai, ar nauji skandalai ir intrigos? 

 

1.jpg

Strasbūro SIG komanda sezoną pradeda su didelėm ambicijom, bet kukliais tikslais

 

Iškamuotas covid  pandemijų ir pasaulinių katastrofų krepšinio pasaulys ir vėl gyvas kaip niekada. Komandos jau ruošiasi pradėti naujuosius sezonus, ne išimtis ir Prancūzijos lyga, kur turėsime garbės iš arčiau pažvelgti į Stasburo SIG komandos vidų bei stebėti šios nepaprastai įdomios komandos kelią tiek Prancūzijos lygoje tiek ir Europos rengiamoje FIBA čempionų lygoje. Kam neteko domėtis šia komanda trumpai pristatysime komandos istoriją bei kelis įdomesnius faktus apie ją.

 

Istorija

SIG komanda įkurta tolimaisiais 1929 metais, tačiau aukščiausioje Prancūzijos lygoje jiems debiutuoti pavyko tik 1938, beveik dešimtmetį kamuojama finansinių problemų viduje tiek ir pačios valstybės išorėje komanda žaidė žemesniose divizijonose palaipsniui didindama savo meistriškumą ir prisitraukdama pirmuosius remėjus. PAsidžiaugti garbe ir šlove žaidžiant aukščiausioje šalies lygoje komandao pavyko 11 metų po ko ekipa ir vėl krenta į antrąją lygą netekusi pagrindinių remėju ir perspektyviausių žaidėjų. Ir tik dar po 12 metų komandai pagaliau pavyksta įrodyti savo konkurencinę vertę ir sugrįžti į aukščiausiąją lygą praėjus finansinius kryžiaus kelius prieš susigrąžinant stambesnių remėjų pasitikėjimą. Tačiau sunkus klubo laikai nepasibaigė ir ties tuo, iki pat 2000-tųjų metų komanda ištisai buvo prarajoje tarp A ir B lygos, SIG sugebėdavo grįžti į aukščiausią lygą ir vėl nukristi į B lygą jau po pirmojo sezono šis nestabilumas siaubingai vargino fanus ir baidė stambiuosius remėjus kas švytuoklės efektu tik dar labiau didino klubo nestabilumą. Viskas pasikeitė tik 2005 metais, kai komanda pirmąjį kartą iškovojo pirmąją vietą Prancūzijos aukščiausioje lygoje ir garantavo sau kelialapį į Eurolygą, nors Eurolygoje komandos pasirodymas buvo pakankamai blankus, šis šuolys komandai leido atgauti remėjų ir sirgalių pasitikėjimą, kas jau 2013 leido dar kartą sėkmingai pasirodyti vietinėje lygoje ir vėl gauti šansą dalyvauti Eurolygos turnyre.

 
Dabartis
Nors atrodo kad gūdžiausi komandos laikai baigėsi dar 2005-taisiais metais iki šiol komanda kamuoja skandalų, intrigų ir siaubingu nestabilumu. Jeigu Jūs pirmą kartą susiduriate su šia ekipa ir reikėtų vienu sąkinių nupasakoti šios komandos žaidimą, tai būtų komanda kuri gali 20-čia taškų skirtumų sutriuškinti lygos lyderius, o sekančiame mače pralaimėti 40-čia taškų prieš lygos vidutiniokus. Nepamirškime dar ir intrigų kai komanda tai yra ant bangos tai yra gilioje finansinėje krizėje, komanda kuri gali atleisti komandos lyderį arba pasamdyti skandalingą naujoką. Komandos vadovybė žada jog šis sezonas bus kitoks pagrindinis komandos tikslas yra atgauti stabilumą vietinėje lygoje, čia sirgaliai bei remėjai tikisi jog komanda pateks į atkrintamasias. Tuo tarpu FIba čempionate ekipa apskritai neturi jokių tikslų tam kad maksimaliai susikoncentruoti ties vietine Prancūzijos lygą ir pagaliau įrodyti fanams jog 2005tieji nebuvo laimingas atsitiktinumas. Didelis biudžetas žaidėjų pasiruošimui, milžiniški reklamos ir medijos užsakymai, didžiulės ambicijos ir švelniai tariant labai kuklūs tikslai. Šį sezoną mums teks stebėti ar komanda išlaikys savo pažadą įnešti į komandą stabilumo ir sukurti rimtą pasipriešinimą lygos grandams.
 
Vizija
Vadovybė mielai bendrauja su socialine medija ir dalina vieną interviu po kito tad jau dabar aiškų kokią komandą vadovybė tikisi matyti per artėjančius metus. Apibendrinamai ekipa nori suformuoti stabilų branduolį po sezono išlaikyti pagrindinį žaidėjų branduolį, neprarasti lyderių ir suformuoti tvirtą pagrindą ateinantiems sezonams. Komanda žada dideles investicijas į perspektyvų jaunimą, bei komandos personalą. Iš vadovybės žodžių galime suprasti jog komanda per artimiausius kelis metus pasiruošusi užsitvirtinti tarp lygos lyderių ir vėl susigrąžinti teisę atstovauti PRancūzijos garbę Eurolygoje.  Tiesa vertinant komandos praeiti ir skambius vadovų pažadus tuo tikėti kolkas labai anksti ir panašu jog būtent šis sezonas gali būt kirtiniu atramos tašku kuriant naują komandos istoriją. 
 
 
2.jpg
Karjeros šuolis, ar naujas fiasko? - Vyr.treneriu tampa ilgametis komandos trenerio asistentas Lassi Tuovi
 
Nespėjus prasidėti sezonui komandą jau drebina nemenkos permainos. Komandą palieka ilgametis ekipos treneris Vincentas Collet. Treneris su komanda praleido 9 metus! Per kuriuos komanda netgi vieną kartą pateko į Eurolygos turnyrą. Komandos trenierių štabo veteraną keičia 24 metais jaunesnis buvęs jo asistentas Lassi Tuovi kuris SIG komandoje asistento pareigose sumoje praleido kiek daugiau negu 3 metus ir dar neturėjo vyriausiojo trenerio patirties krepšinio pasaulyje. Šis netikėtas pasikeitimas komandoje ir vėl išaukė dideles audras fanų bendruomenėje ar tik tai nebus naujas neapgalvotas vadovybės žingsnis kuris ir vėl sukels krūvą triuškinančių pasėkmių kas labai būdinga SIG komandai. Tiesa vadovai suskubo raminti sirgalius, jog šis sprendimas buvo gerai apgalvotas ir su senuoju treneriu šį sezoną komandai visai nepakeliui. Vadovų teigimu treneris jau perdavė savo asistentui viską ką buvo sukaupęs geriausio tačiau senesnis gynybos stiliaus krepšinis naujai SIG vizijai nebėra patraulus ir jaunasis ambicingas Lassi Tuovi kuris taip pat puikiai pažysta komanda šiame vaidmenyje žiūrėsis kur kas perspektyviau. Tiesa dauguma vis dar žiūri pakankamai skeptiškai į šį sprendimą ir netiki jog jaunam treneriui verta atiduoti garbę debiutuoti tokio lygio komandoje. 
 
"Žinau kad daugelis komandos fanų lojaliai žiūrėjo į trenerį Vincentą, tačiau šiuo metu vadovai nusprendė jog prie komandos vairo turiu stoti aš. Prisipažinsiu aš to nesitikėjau ir tikrai neprašiau, tačiau jeigu komandai manęs reikia šiose pareigose aš pasirengęs jas atlikti tinkamai. Man labai gerai pažystama ši komanda, puikiai sutariu su personalu bei žaidėjais, asmeniškai pavadavau trenerį ne vieną kartą ir manau jog esu pasirengęs šiam debiutui. Kaip ir buvo kalbėta su vadovybe mūsų tikslas ne kalnus nuversti o pagaliau išlaikyti stabilumą, atrasti tikrąjį "aš" komandoje, ir to laikytis visus artėjančius metus. Aš matau labai daug perspektyvių žaidėjų, komandą turi labai didelį potencialą greitame amerikietiškame kontaktiniame žaidime. Manau turime įžvelgti mūsų stipriasias puses ir aiškiai išsidėstyti žaidimo planą, aiškumas štai ko pirmiausiai sieksiu aikštelėje" - Kalbėjo naujasis treneris per pirmąją savo spaudos konferenciją Vyr.trenerio pozicijoje

 • 3

Reklama

#2 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 19 gruodžio 2020 - 06:43:33

logo.jpg

 

Pasiruošimo ciklo pradžia ir neigiamas draugiškų rungtynių įvertinimas

 

3.jpg

Įvairiomis sudėtimis eksperementavęs treneris, draugiškų rungtynių cikle rakto į pergalęs komandai taip ir nerado

 

logo.jpg SIG Strasbourg 71:84 Roanne Chorale op1.jpg

:excl: Dėl techninių kliūčių draugiškų rungtynių statistikos nebus!

op2.jpg Thessaloniki PAOK 76:75 SIG Strasbour logo.jpg

 

Strasbūrgo ekipa su naujuoju treneriu prieš akyje pradėjo savo pasiruošimą naujajam sezonui. Prieš apžvelgiant pirmasias draugiškas rungtynes reikėtų paminėti jog komandos sudėtis pati jauniausia istorijoje ir jos vidurkis siekia vos 22 metus, tuo tarpu didžioji dalis atsarginių žaidėjų yra jaunieji talentai iš vietinės prancūzijos turintis vos po 18ką metų. Panašu jog bent jau vienas vadovybės pažadas šiuo metu yra įgyvendinamas ir komanda labai smarkiai orentuojasi į jaunosios kartos paruošimą. Deja nei jaunojo ir ambicingo trenerio pažadai nei įtikinamai atrodantis startinis penketas komandai pirmosiose rungtynėse nepadėjo visiškai. Nuo pat pirmos akimirkos šeimyninkai atrodė tarsi pasimetę, nesusižaidę ir darė begalę pražangų gynyboje, ko pasekoje jau po ilgosios pertraukos tūrėjo 20ties taškų deficitą. Ir nors veliau komandai kiek pavyko atsigauti puolime, vistik dasivyti varžovų šansų jau nebebuvo. Norėtume priminti jog Chorale ekipa yra tiesioginis SIG komandos oponentas vietinėje Prancūzijos lygoje. Tiesa nemažiau svarbus faktas jog treneris leido sau nemažai eksperimentuoti su komandos sudėtimi bei į aikštelę drąsiai leido jauniausius komandos talentus. 

 

Antrosios rungtynėse Graikijoje SIG ekipa jau atrodė kur kas patraukliau ir jau nuo pirmojo kėlinio pradžios susirinko solidų ir užtikrintą pranašumą. Deja visas dominavimas aikštelėje pasibaigė trečiojo kėlinuko pabaigoje, panašu jog krepšininkai gerokai per anksti atsipalaidavo ir aikštės šeimininkai pasinaudoja proga staigiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Ir nors pralaimėjimas tikrai atrodo skaudus, vistik šis pralaimėjimas atrodo kur kas mažiau skaudus už pirmąjį suteikdamas vilčių jog treneris dar tik apšila kojas ir viskas klostosi geraja linkme. Kolkas apie komandos tikrąjį pajėgumą spręsti labai anksti mes puikiai matėmė jog komanda vis dar eksperimentų, klaidų ir bandymų stadijoje kai nebijoma kiekviename kėlinuke kardinaliai keisti žaidimo braižo ir sudeties, todėl šie parodomieji rezultatai panašu kad kolkas mažai ką reiškia. 

 

 

4.jpg

"Draugiškų rungtynių tisklas ne pergalės, o silpnųjų vietų analizė" - Lassi Tuovi

 

"Puikiai suprantu jog galbūt tai ne pats pozityviausias ir daugiausiai žadantis pasiruošimo ciklas kurį teko matyti sirgaliams. Tačiau noriu pabrėžti jog pergalė nebuvo mūsų prioritetas, mes puikiai suvokėm jog kiekvieną kėlinį kardinaliai keisdami sudėti ir žaidimo braižą pergalės greičiausiai nepasieksime, mūsų tikslas buvo įžvelgti komandos silpnasias vietas, ties kur mums reikia pasitempti, kokias skyles lopyti ir ko komandai trūksta. Pasirengimo ciklu esu iš dalies patenkintas, kita vertus tai parodė kiek daug darbo mums reikia atlikti prieš prasidedant sezonui. Visu pirma gynyba, taip mes esame puolančioji komanda, bet rinkti tiek pražangų mums per didelė prabanga, lyderiai ne visada atlieka savo vaidmenį, turime išmokti prisiimti atsakomybę kai to labiausiai reikia, vis dar kardinaliai trūksta susižaidimo, o skylė gynėjo pozicijoje jaučiame jau nuo pirmojo kėlinuko. Ką gi šiuo metu darysime išvadas kalbėsime su vadovais ir sezoną bandysi pradėti maksimaliai pasiruoše. Pavojaus varpais skambinti dar labai anksti o ir kalbėti jog rezultatas labai blogas neverta, mes tiesiog dar savo žaidimo paieškoje." 

 

Klubo vadovai nesutinka su trenerio siūlymu įsigyti dar vieną gynėją

 

5.jpgre

Diandre Lansdowne yra vienintelis gynėjas komandos sudėtyje turintis profesionalaus krepšinio patirties

 

Po draugiškų rungtynių ciklo pabaigos treneris garsiai per spaudos konferenciją užsiminė jog komandai labai trūksta atsarginio gynėjo. Kadangi startinio penketo gynėją Diandre Lansdowne gali pakeisti tik profesionaliame krepšinyje debiutuojantis 18 metų 192cm ūgio gynėjas Jayson Tchicamboud. Pastarasis krepšininkas prisijungė prie komandos šiais metais, pagal jaunimo tobulinimo programą kurią aktyviai pradėjo vystiti SIG ekipa. Vistik trenerio susirūpinimas atrodo daugiau nei pągrįstat jaunuoliui dar neteko žengti ant profesionalaus krepšinio parketo ir debiutuojant jau pilnavertiškai keisti patyrusį gynėja gali būti nepaprastai sunku. Vistik iš trumpo vadovybės komentaro tampa aišku jog naujo gynėjo bent jau kolkas komanda nesulauks ir sezoną pradės su jauniausia sudėtimi istorijoje. Kaip seksis naujajam komandos gynėjui iš Prancūzijos krepšinio mokyklos sužinosime jau pirmosiose lygos rungtynėse kadangi pastarasis jau yra registruotas sudėtyje ir nekantriai laukia savo debiuto. Apart jaunojo gynėjo ties atsarginiais galime pamatyti dar du jaunuosius Prancūzijos talentus du vidurio puolėjus pastariesiems 19 ir 20 metų. 

 


 • 1

#3 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 19 gruodžio 2020 - 09:26:56

PRO-A.jpg

 

Prancūzijos lygos startą Strasbūrgo ekipa pradeda pergale išvykoje 

 

7.jpg

Šiandien SIG ekipoje dominavo įžaidėjų tendemas, o labiausiai pasižymėjo Amerikietis Brandonas Jeffersonas

 

jil.jpg Bourg Jil Basket 66:72 SIG Strasbour logo.jpg

Jil BasketD.Anjusic 15 tšk 6 rez.perd ; A.Omic 12 tšk 6 atk.kam ; P.Pelos 10 tšk 3 atl.kam

SIG: B.Jefferson 17 tšk 4 rez.perd ; J. Maille 13 tšk 1 atk.kam ; D.Lansdone 9 tšk 2 per.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Pagaliau startavo ilgai lauktas krepšinio sezonas, neaplenkė jis ir mūsų stebimos Strasburgo SIG ekipos, kurie startavo šį vakarą išvykoje prieš Jil Basket ekipą. Naujas treneris, atsinaujinęs komandos branduolys ir didžiūlė kruva jaunųjų ambicingų žaidėjų nekantriai laukė sezono starto svečiuose. Neoptimistišakai užbaigę pasiruošimo ciklą SIG krepšininkai su treneriu prieš akyje pažadėjo namų darbus įvikdyti ir sezonui pasiruošti tinkamai, ir tiesa sakant komandos susižaidimo lygis skyrėsi jau nuo pat pirmųjų minučių, panašu jog krepšininkai gerai įsisavino savo klaidas ir varžovųs sutiko tinkamai. Ir nors atrodė jog svečiai tikrai jaučią savo pranašumą deja kėlinio užbaigti priekyje npavyko po tikslaus varžovų tolimo metimo pastarieji susikrovė tryjų taškų pranašumą. Tiesa džiaugėsi pranašumu šeimininkai labai neilgai SIG ekipa pertraukos metu padarė tinkamas išvadas ir savo spurto dėka atitrūko nuo oponentų net 10 taškų. Antroji rungtynių pusė vyko apyligiai ir nors varžovai skirtumą sumažino palaužti įsijautusi svečių jau nebepavyko. 1-0 SIG pradeda vietinės lygos turnyrą pergale.  Panašu jog šį vakarą oponentams niekaip nesisekė stabdyti abiejų komandos įžaidėju tiek pagrindinis įžaidėjas Brandonas tiek jį keičiantis Prancūzas Maille tiesiog dominavo varžovų aikštės pusėje, o jaunasis debiutuojantis 18 metų gynėjas aikštelėje praleido net 14 minučių per kurias pelnė 2 taškus ir vieną kartą suklydo. Primename jog vadovybė neplanuoja ieškoti dar vieno gynėjo ir panašu jog jaunuolis gaus rekordiškai daug minučių debiutiniame sezone. 

 

"Manau kad pradėti reikėtų nuo komandos bei sirgalių pasveikinimo su pirmąją pergale. Man kaip vyriausiajam komandos treneriui tai taip pat debiutas, todėl pergalė nuteikia tikrai optimistiškai. Negaliu pasakyti jog viskas ėjo kaip per sviestą Mėnesio pasiruošimas naujai formojamai komanda ir naujam treneriui yra labai mažas laiko tarpas, bet galime stebėti labai aiškų progresą ir skirtumą tarp šių lygos rungtynių ir draugiškų rungtynių ciklo. Manau judame tinkama linkme po truputi sprendžiame savo problemas ir rezultatas akivaizdus, matome jog jau neberekame tokio tragiško pražangų kiekio, nebebijome mesti, drąsiai imamės iniciatyvos i lyderiai reikiamu metu primena varžovams kodėl jie yra lyderiai. Tai nereiškia jog mes jau esame optimalios formos... Toli gražu tačiau manau kad šiandien galime tiesiog pasidžiaugti pergale, o rytoj toliau tobulinti savo žaidimą" - vyr treneris Lassi Touvi

 

fibal.jpg

 

Ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai

 

8.jpg

Šį sezoną Strasburgo SIG komanda koncentruojasi išskirtinai vietinėje lygoje, tačiau krepšininkai pažada karštą sezoną ir Europoje

 

Kaip jau įprasta po vietinės lygos starto kartu startuoja ir FIBA čempionu lyga. Šį sezona SIG komandos vadovybė nėra iškėlusi jokių tikslų šiam Europos čempionatui ir komanda skatinama kiek įmanoma koncentruotis į vietinės reikšmės rungtynes. Vistik komandos sirgaliai tikisi jog komanda nenuvils ir pademonstruos savo charakterį Europoje. Patys krepšininkai po burtų traukimų ceremonijos dalinosi socialiniuose tinkluose įspūdžiais bei minėjo jog šį sezoną nepaisant padidintos koncentracijos vietinėje lygoje, Europoje bus taip pat karšta ir ekipa padarys viską jog išeiti iš grupės ir vėl Europai priminti apie savo egzistavimą. SIG komanda nėra pasižymėjusi labai skambiais žygiais Europoje ir visuomet buvo laikoma vidutiniokais o kartais ir autsaideriais, tiesa reiktų pastebėti jog ir čempionų lyga nėra toks pajėgus turnyras kaip Eurolygą kurioje komanda svariai nepasižymėjo. Tiesa net tokioje pajėgumo lygoje šį sezoną ekspertai neprognozuoja SIG ekipai labai didelių sensacijų ar tolimo žygio komanda labai smarkiai atsinaujinusi o didelę komandos dalį sudaro vietinis Prancūzijos jaunimas, kuriam tai bus nuostabi tarptautinė progą išbandyti save bei tobulėti su kitomis tarptautinėmis komandomis grūmiantis petis į petį.

Fiba Čempionų lygos grupės


 • 1

#4 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 19 gruodžio 2020 - 12:53:56

Pirmiausia sveikinu po pertraukos grįžus į forumą, smagu, kad nelieki stebėtoju ir prisidedi prie forumo gaivinimo. Prisimenant tavo ankstesnes dinastijas, galima tikėtis, kad ši Strasbūro dinastija bus pabaigta iki galo, o gal net ir keletą sezonų išvysim, tas yra džiugiausia. Kas dėl pačios komandos, tai Strasbūras kelia išties nostalgiškus prisiminimus iš tų laikų, kai dar dalyvaudavo Eurolygoje ir buvo visai konkurencingas klubas, nors aišku kalnų ir nenuversdavo, o visi tie geri laikai neatsiejami nuo legendinio trenerio Collet, na, o dabartiniai laikai yra gana niūrūs, bet komanda susiveržusi diržus verčia naują baltą savo istorijos lapą, kartu su nauju strategu iš Suomijos. Komanda stokoja ryškių veidų, o treneris neturi didesnės patirties, bet visgi nepaisant pirminio įspūdžio tikri fanai, net ir sunkiausiu momentu savo palaikomos komandos nenurašo. Nors komanda svarbesne laiko savo nacionalinę lygą, bet turbūt nežiūrės atmestinai ir į Europos turnyrą, kur į grupę gauti išties solidūs varžovai, kaip potencialus grupės favoritas Turk Telecom, lietuviškasis Bilbao klubas bei Iraklis ekipa iš Graikijos. Norint patekti į kitą etapą, aplošti vien graikų nepakaks, reikės bandyti kabintis į atlapus ir Bilbao klubui, nes su turkais daug šansų nematau. Kas dėl vietinio čempionato, nepaisant pralaimėtų kontrolinių mačų ir nerimo prieš čempionato startą, visgi komandą pirmąjį turą pradėjo pergalę prieš Buržo klubą, nors tai tik pirmas mačas, bet kiekviena pergalė prideda pasitikėjimo tolimesnmės kovoms, juolab, kad komandoje patyrusių ir aukčiausio lygio kovų mačiusių žaidėjų nėra daug.


 • 1

giphy.gif


#5 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 20 gruodžio 2020 - 01:00:02

Sveikinu gryžus tavo Dinastijos kaip visad labai įdomios.Na o klubas tai tikrai žinomas manau visiem kuris turi dar daug potencialo sakyčiau toks top3 klubas Prancūzijoj kuris dažniausiai nepasiekią savo tikslų  na bent šiuo metų na bet pasikeitus treneriui manau galima tikėtis permainu , nes visgi komandą yra išties nebloga sudėtys tikrai gera nors ir nera labai žinomi žaidėjai  bet manau visur kur dalyvaus SIG jie bus  kaip tas juodasis arkliukas , sekmės.


 • 1

#6 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 20 gruodžio 2020 - 01:01:38

PRO-A.jpg

 

Antroji pergalė iš eilės vietinėje lygoje nuteikia optimistiškai

 

9.jpg

Įžaidėjas iš JAV Brandonas Jeffersonas ir toliau užtikrintai rodo kas žada būti komandos lyderiu šį sezoną

 

logo.jpg SIG Strasbour 82:73 Orleans Entente 45 orlean.jpg

SIGB. Jefferson 19 tšk 3 rez.perd ; D.Landsdowne 13 tšk 4 rez.perd ; B.Collson 11 tšk 4 atk.kam

Entente 45L.Ulmer 18tšk 4 atk.kam ; C.Moneke 14 tšk 3 atk.kam ; P.Lee 10 tšk 3 rez.perd

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Pirmosios šio sezono rungtynės SIG komandai namuose, ir antrosios visumoje. Šį kartą komanda susitiko su panašaus lygio varžovais namų arenoje.Nors svečiai atvažiavo į Strasburgą jau patyre vieną pralaimėjimą rungtynių favoritais šiuose rungtynėse buvo laikomi būtent pastarieji, bet nuo pat pirmųjų minučių rungtynių šeimininkai pradėjo tikinti skeptikus priešingais faktais. Nuo pirmojo kėlinuko puikiai namų darbus atlikę SIG krepšininkai jau pradėjo demonstruoti savo pranašumą,  čia antrąjį kartą puolime puikiai sužaidė abu komandos įžaidėjai su pagrindinu įžaidėju iš JAV Brendonu Jeffersonu kuris antrasias rngtynes iš eilės tapo rezultatyviausiu komandos krepšininkų. Būtent jo agresyvus reidai į varžovų baudos aikštelę privertė surinkti 5 pražangas varžovų lyderį be kurio antrojoje rungtynių pusėje svečiams situacija dar labiau apsunko. Ir nors rungtynės visas 40 minučių buvo labai įtemptos, o svečiams netgi pavyko atrasti naują lyderį vistik to nepakako nutraukti savo pralaimėjimų serijos ir šeimininkai pasiekia antrąją pergalę iš eilės. Taip pat manome jog reikėtų paminėti debiutuojanti Prancūzijos gynėjo J.Tchimcamboudo statistiką, 18 metis šiose rungtynėse praleido net 20 minučių surinko 9 taškus bei atkovojo du kamuolius taip pat pataikė vieną iš vieno mesto tolimą metima. Panašu kad jaunasis gynėjas komandoje jaučiasi vis geriau ir vietinėje lygoje gali pilnavertiškai keisti veteraną.

 

logo.jpg

 

Naujo ginėjo paieškos? Ar nauji nepatvirtinti gandai?

 

10.jpg

Vis dažniau užduodamas klausimas ar 18 metų debiutuojantis gynėjas galės pilnavertiškai kilti nuo suoliuko Europoje

 

Vis dažniau girdime plačiai užduodama klausimą tiek per spaudos konferencijas tiek fanų diskusijose apie tai ar komandai tikrai užteks vieno pilnavertiško gynėjo Diandre Lansdowne, kadangi nepamirškime jog jį keičią profesionaliame krepšinyje debiutuojantis naujokas  18 metis gynėjas iš Prancūzijos J.Tchimcamboudo. Ir nors jaunuolis vaizdo kolkas aikštelėje tikrai negadina, o ir per savo skirtą laiką (net 20 minučių) pasižymi ir taškais ir atkovotais kamuoliais, bendruomenė nerimaujo jog tokio tendemo Europos lygoje ir žaidžiant prieš stipresnius oponentus neužteks. Veteranas Diandre negali žaisti 40 minučių tą visi puikiai supranta o jaunajam talentui rimtesniose mačuose gali tiesiog pritrūkti profesionalumo ir elementarios patirities. Klubo vadovai prieš kelias dienas atmetė bet kokius gandus apie tai jog komanda šiuo metu ieškos papildomo gynėjo tačiau jau vakar atsirado pranešimų apie tai jog galimai komanda jau bandė derėtis su keliais potencialiais krepšininkais. Tiesa gandai nėra patvirtini o klubo vadovybė tikslaus atsakymo apie tai nepateikė. Teigdama jog prioritetą skirtu tik gynėjui kilusiam iš Prancūzijos, o tinamų pasiūlymų šiuo metu žaidėjų rinkoje nėra. Šis pranešimas gali būti suprastas dvejopai vistik atrodo jog nepaisant savo kategoriškumo klubo vadovybė vistik domėjosi esama žaidėjų rinktą ir vis dar svarsto galimo komandos naujoko variantą. 


 • 1

#7 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 20 gruodžio 2020 - 01:13:55

Sveikinu su antrają pergale ši kartą Sig klubui teko žaisti su lygos vidutiniokais kurie  ne taip senai pateko į Pirmaji prancūzijos divizijona.Šiose rungtynėse vėl puikiai atrodė Jeffersonas nors jis yra tik 175cm ugio bet  tik įrodo kad ugis nėra toks svarbus tai pat puikiai pasirodė  18 metis  Tchimcamboudo  kuris įrodinėja savo vieta komandoje ir nora buti antruoju įžaidėju , kol kas reikalai klostosi išties neblogai  linkiu kad taip butu ir toliau manau  ši komandą turėtų eiti toli.


 • 1

#8 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.656 Pranešimai

Parašė 20 gruodžio 2020 - 01:52:11

Puikiai atsimenu tavo įtraukiančia dinastija su Klaipėdos klubu, tad nustebau pamatęs naujai tavo sukurta tema. Labai smagu, jog į forumą grįžti su dinastija, neabejoju, kad ir ši tema gyvuos netrumpai ir galėsime išvysti bent porą sezonų krepšinio kovų. Pasirinkai Strasbūro komanda, kuri visai netolimoje praeityje varžėsi Eurolygoje, tačiau vėliau nusprendė pasukti kitu keliu ir stojo FIBOS pusėn, ko pasekoje matysime komandos pasirodymus FIBA Čempionų lygoje. Labai ilgą laiką šiam klubui vadovavo prancūzas Collet, tačiau nuo šio sezono bus kitaip, kadangi į komanda atvyko naujas strategas. Įdomu, kaip jam seksis stovėti prie šios komandos vairo. Jau buvo pradėtas ir sezonas, kurį "SIG" pradėjo dvejomis pergalėmis paeiliui Prancūzijos čempionate. Taip pat paaiškėjo ir grupė Čempionų lygoje, kur pirmajame etape susikausi su Salonikų, Ankaros ir Bilbao komandomis. Grupėje nebus lengva, tačiau tikiuosi, kad komandai seksis gerai.


 • 1

#9 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 20 gruodžio 2020 - 02:54:19

PRO-A.jpg

 

Pirmojo pralaimėjimo ilgai laukti nereikėjo SIG patiria triuškinantį pralaimėjimą išvykoje

 

11.jpg

Solidaus Amerikiečio puolėjo Bonzie Colson indelio komandai toli gražu nepakako galutiam rezultatui sušvelninti

 

jda.jpg Dijon JDA Bourgogne 93:75 SIG Strasbour logo.jpg

JDA BourgogneD.Holston 23 tšk 8 rez.perd ; A.Julien 21 tšk 4 rez.perd ; C.Simon 19 tšk 6 atk.kam

SIGB.Colson 20 tšk 3 atk kam ; I.Wainright 19 tšk 4 atk.kam ; D.Lansdowne 7 tšk 5 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Pirmojo pralaimėjimo SIG komandai vietinėje lygoje ilgai laukti nereikėjo, šį vakarą išvykoje komanda patyrė triuškinanti pralaimėjimą prieš "ant popieriaus" gerokai stipresnius oponentus. Kurie kaip ir prognozavo ekspertai iškarto nuo pirmųjų minučių pradėjo rodyti savo pranašumą ant parketo. Panašu jog svečiams daugiausiai problemų iškilo gynyboje prieš varžovų lyderius, kurie pakankamai lengvai rinko lengvus taškus bei provokavo begale pražangų. Kaip ir galėjome tikėtis ir kaip ir buvo prognozuota nuo sezono pradžios SIG komandą į priekį puolime veda legionieriai iš amerikos tiesa šį kartą akivaizdžiai strategija buvo išnaudoti puolėjus, tuo tarpu įprasti lyderiai  įžaidėjų grandyje orentavosi į perdavimus o ne į taškų rinkimą kaip tai matėme praeitose mačuose., reikėtų pripažinti jog puolėjai su savo užduotimi susitvarkė ir tikrai rasdavo galimybių pelnyti nors ir sudėtingus taškus į varžovų krepšį, o viską gadino gynyba po savuoju. Svečiai per viskas 40 minučių taip ir nerado vaistų po savuoju krepšiu ir leido varžovams daryti viską ko tik jie norėjo, taip leisdami pelnyti oponentams net 93 taškus. 

 

"Visų pirmą reikėtų pabrėžti faktą jog stiprsnė oponentų sudėtis šioje situacijoje nieko neįtakoja, su tokiu žaidimu mes pralaimėtume tiesiog prieš bet ką. Dar nesenai džiaugėmės ištaisę problemas gynyboje, o jau šiandien vėl kartojome pirmųjų draugiškų rungtynių scenarijų. Taip puolime savo planą įgyvendinome ir džiaugiuosi jog turime daugiau nei vieną lyderį, tačiau tokio aplaidaus ir paviršutiniško darbo gynyboje man dar stebėti neteko. Trūko noro, jėgų atsidavimo atžaidžiant taip reikalingus gynybos elementus po savuoju krepšiu, jeigu mes leidžiame varžovams mesti 93 taškus kurių daugiau nei puse yra visiškai lengvi tikėtis pergalės būtų naivu kad ir kokį didelį darbą mes darome puolime. Tikiuosi jog krepšininkai tą supranta taip pat ir nepaisant mūsų agresyvaus amerikietiško žaidimo vistik reikia suprasti jog gintis reikia ir žiūrėti į tai pro pirštus nepavyks. Turime šią klaidą taisyti nes būsiu atviras su tokiu žaidimu patekimas į atkrintamasias mums nešvies." - Pasipiktinimo neslepė vyr komandos treneris Lassi Touvi


 • 1

#10 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 20 gruodžio 2020 - 04:30:18

PRO-A.jpg

 

SIG ekipa patiria dar vieną pažeminimą išvykoje

 

12.jpg

Šį vakara Strasburgo ekipoje emocinių pokalbių su treneriu netrūko, bet panašu kad neužteko

 

ldlc.jpg LDLC Asvel 86:66 SIG Strasbour logo.jpg

AsvelD.Lighty 23 tšk 8 atk.kam ; C.Lombahe 13 tšk 3 atk.kam ; M.Fall 12 tšk 6 atk.kam

SIGD.Lansdowne 15 tšk 3 per.kam ; B.Jefferson 12 tšk 6 rez.perd ; B.Colson 10 tšk 6 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Antrasis triuškinantis pralaimėjimas SIG ekipai iš eilės, optimistiškai nenuteikia, dvi išvykos du labai skaudus pralaimėjimai. Panašu jog komanda pametė savo žaidimo tempą ir vėl isipiną į sau būdingą praeito sezono nestabilumą. Šį vakarą galėjome stebėti kaip svečiai nuo pirmųjų minučių užstringa puolime, o ir vėl nepadaryti darbai gynyboje tik dar labiau pablogino padėtį. Problemų SIG ekipai sukėlė ir pražangos (jau ne pirmą kartą) šį kartą ekipoje išsibaudavo 3 labai svarbus krepšininkai vos prasidėjus trečiajam kėliniui kas atrodo kėlė tikrą emocijų bangą vyriausiajam komandos treneriui. Treneris ne vieną kartą kvietėsi žaidėjus emociniam pokalbiui ir atrodo tikrai neslėpė jog yra nusivylęs jų tokiu žaidimu. Deja tokie pokalbiai šiandiena rezultatų neatnešė ir komanda liko antrąjį kartą sutriuškinta išvykoje. Nors iš šios ekipos šį sezoną niekas nesitiki sezono be pralaimėjimų vistik dėl vietos atkrentamosiose komanda privalo pakovoti ir ten patekti o šiuo metu demonstruojamas žaidimo lygis nepanašu jog atitinka užsibrėžtą komandos tikslą ir vadovybės pažadą. 

 

"Taip nėra ko slėpti pastaroji savaitė yra tikra tragedija. Matomai žaidėjai manęs neišgirdo kai aš sakiau jog mums reikia pasitempti gynyboje aš neturėjau galvoje nustoti pulti. Šiandieną matėmė būtent tokį vaizdą maža to jog mes neatidirbome ir vėl savo darbo po krepšiu ir ties tritaškiu linija savo aikštės pusėje, mes dar ir sugebėjome tragiškai atakuoti oponentą, darėme begale klaidų, o apie renkamas pražangas nebeverta kalbėti. Aš tikiu jog visom mūsų problemom išspręsti reikia laiko.. Tačiau progresas turi matytis kiekviename mače, šiandien mes matėmė du žingsnius atgal. Mes nesilaikėmė plano o krepšininkai tiesiog manęs negirdėjo. Mūsų laukia didelis darbas norint patekti į atkrentamasias, ir atsipūtus mes daugiausiai ką galim padaryti tai grįžtį į B lygą"- Emocijų ir vėl neslepė vyr komandos treneris Lassi Touvi

 

logo.jpg

 

Ar yra vilčių komandoje pamatyti naują gynėją? 

 

13.jpg

Neoficialiais duomenimis SIG komanda galimai domisi charizmatiškuoju gynėju Bryanu Pamba

 

Dar prieš pastarasias rungtynes mus pasiekė nepatvirtinti gandai jog SIG ekipa galimai domisi gynėjų šiuo metu žaidžiančiu trečiojoje Prancūzijos lygoje ir atstovaujančiu Union Basket 35 ekipą. Šis 183cm ir 28 metų gynėjas, pastaruoju metu žaidžia įžaidėjo pozicijoje, tačiau visumoje krepšininkas turi puikių tolimojo metiko gebėjimų ir įgūdžių bei neblogus gynybos sugebėjimu kurie žinoma komandai tikrai praverstu keičiant pagrindinį ekipos gynėją. Šiuo metu krepšininkas atstovaujamoje ekipoje renka po 14,3 taškus  bei atlieka po 4,7 rezultatyvius perdavimus.  Nors gandai nėra patvirtinti oficialiai panašu jog šis sandoris galėtų dominti abidvi puses, nedidelis SIG komandos likutinis biudžetas neleidžia ieškoti skambesniu pavardžių tuo labiau kilti nuo atsarginių žaidėjų suoliuko, o ir pačiam gybėjui tikrai manome netruktu noro grįžti į pirmąją Prancūzijos lygą kurioje jis jau yra žaidęs ankščiau. Nei viena pusė žiniasklaida nepatvirtino šių gandų tačiau vistik labai tikėtina jog šis žaidėjas tikrai domina SIG ekipą. Jeigu gandai pasiteisintu panašu jog jaunajam Prancūzui  J.Tchimcamboudo vietos pagrindinėje sudėtyje neliktu ir krepšininkas tenkintusi tik epizodiniais pasirodymais aikštelėje. 


 • 1

#11 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 20 gruodžio 2020 - 06:56:37

PRO-A.jpg

 

Dviejų pralaimėjimų seriją SIG ekipa nutraukia triuškinančia pergale namuose

 

14.jpg

Antrasias rungtynęs iš eilės aukštaūgis iš JAV Bonzie Colson yra neįmenama mįslė varžovų gynybai

 

logo.jpg SIG Strasbour 84:63 Elan Bernait 15.jpg

SIGB.Colson 20 tįk 1 atk.kam ; B.Jefferson 18 tšk 2 per.kam ; J.Maille 8 tšk 1 per.kam

BernaitP.Cornelie 21 tšk 10 atk.kam ; O.Drame 11 tšk 5 atk.kam ; J.Leloup 11 tšk 4 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Išvarginta dviejų triuškinančių pralaimėjimų išvykoje SIG komanda grįžta į savo namų sienas kur šį vakarą susitiko su pakankamai panašaus lygio varžovais. Vertinant praeitas rungtynes ir atsižvelgiant į dabartinę komandos sudėtį bei žaidimą būtent svečiams šį vakarą buvo prognozuojama pergalę, tačiau aikštelėje šeimininkai užčiaupė skeptikus ir pademonstravo aukščiausio lygio žaidimą. Šį vakarą SIG ekipa galėjome stebėti kaip demonstruoją tą žaidimą kurio iš krepšininku ištisai reikalauja ir kalba treneris, puiki gynyba, drąsus lyderio vaidmens perėmimas ir puikiausiai atlikti namų darbai išnaudojant silpnasias varžovų vietas. Vertinant rungtynes panašu jog komanda labai daug dirbo prie pasiruošimo ir oponentų analizės kas atnešė tikrai saldžius pergalės vaisius bei vilties kibirkštėlę jog šis sezonas komandai dar gali būti kupinas vilties ir pasisėkimo. Pats treneris atviravo ir sutiko su žurnalistais jog šiandiena komanda demonstravo tokio tipo žaidimą kokio ir buvo reikalauta visą šį mėnesį, tiesa strategas užsiminė jog atkovoti kamuoliai vis dar nemaža komandos problema, tačiau žinant jog komanda žaidžia pakankamai žemu startiniu penketu iš dalies pateisina šią problemą ir kompensuoja ja dideliu greičiu bei mobilumu. Po šios pergalės komanda ir vėl kylą į 8tąją vietą lygos lentelėje ir vėl kovoja dėl patekimo į atkrentamasias. Žinoma apie vietas lentelėje kalbėti dar anksti bet žinant klubo situaciją kiekvienas taškas net sezono pradžioje yra kritiškai svarbus.

 

logo.jpg

 

Oficialu! Bryano Pamba po neįlgų derybų prisijungia prie SIG komandos gretų

 

16.jpg

Tikimasi jog naujasis komandos gynėjas į aikštelę išbėgs jau sekančiose Prancūzijos lygos rungtynėse

 

Džiugios žinios visiems SIG komandos gerbėjams, nors vadovybė ilgą laiką neigė ir tikino jog antrojo gynėjo komandai neieškos ir tam nėra būtinybės panašu jog labiau patyrūsio atsarginio gynėjo trūkumas vistik neliko pastebėtas ir jiems. Dar tik nesenai skelbiamė neoficialius gandus jog pastarasis Prancūzijos ir Dramblio Kaulo salų pilietybęs turintys gynėjas galimai pasirodys SIG ekipoje, kaip jau sekančią dieną susilaukėmė oficialaus patvirtinimo apie tai. Tiesa išpirkos ir kontrakto sąlygos kolkas nebuvo viešai paskelbtos bet panašu jog krepšininkas per sezoną komandoje užsidirbs apie 160 tūkstančių eurų. Nors pirkinys iš ties iš pažiūros gali pasirodyti kuklus vistik žinant klubo finansinę padėti tai tikrai rimtas pastiprinimas atsarginio gynėjo grandije. Krepšininkas karjeroje nemažai laiko praleido pirmojoje prancūzijos lygoje, žaidė Eurocup turnyre bei atstovavo Dramblio kaulo salas. Pastaruoju metų žaidėjas atsistatinėjo po traumos bei pertraukos nuo krepšinio žaisdamas trečioje Prancūzijos lygoje, ten jis buvo tarp komandos lyderių bei rinkdavo po 14.5 taško. Pats krepšininkas neslepia džiaugiantis sugrįžūs į pirmąją Prancūzijos lygą kur jis praleido didžiąją savo karjeros dalį. Vieta komandoje liko ir 18 mečiuio gynėjui, kuris panašu kad komandos nepalieka, tačiau jo laikas aikštelėje bus gerokai apribotas. Iš naujojo pirkinio komanda tikisi svarios pagalbos kylant nuo atsarginių suoliuko gynyboje bei staigiais tolimais metimais kuriais puikiai atletiškai sudėtas Prancūzas moka nustebinti. 


 • 1

#12 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 20 gruodžio 2020 - 14:04:05

Po dviejų pergalių sezono starte, sekė dvi skaudžios nesėkmės dideliais skirtumais, vėliau pasiekta solidi pergalė prieš Elan Bearnais. Matant tokį bangavimą akivaizdu, kad ekipai stinga patyrusių žaidėjų, bet panašu, kad papildymo galima ir nelaukti, kadangi komanda susiduria su finansiniais sunkumais, todėl teigė, kad suksis iš padėties su esamais resursais, bet galiausiai krepšinio bendruomenės spaudimui buvo pasiduota ir įsigytas patyręs gynėjas, kuris išplės rotaciją bei pridės taip reikiamos patirties. Kaip bebūtų sudėtis, nepaisant pirkinio nėra ypatinga, todėl tokia situacija, turėtų parodyti, kaip jaunam strategui iš Suomijos seksis tvarkytis su tokiais iššūkiais, o kolkas viskas iš principo nėra blogai, kai su tokia sudėtimi pasiekiamos 3 pergalės iš 5-ių. Sėkmės ir lauksim tolimesnių mačų Prancūzijoje bei susitikimų Europoje.


 • 1

giphy.gif


#13 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 20 gruodžio 2020 - 23:05:25

PRO-A.jpg

 

Lygos autsaideriai neatlaikė Strasburgo namų sienų spaudimo, SIG pasiekia antrąją pergalę iš eilės

 

17.jpg

Amerikietis Bonzie Colson ir toliau sėkmingai drebina varžovų krepšius, bei artėja prie rezultatyviausio lygos žaidėjo vardo

 

logo.jpg SIG Strasbour 76:61 Cholet Basket cholet.jpg

SIGB.Colson 25 tšk 3 blk ; J.Bohacik 12 tšk 2 atk.kam ; E.Miyem 7 tšk 3 atk.kam

CholetM.Stockton 15 tšk 4 per.kam ; N.Diarra 14 tšk 10 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Šiandiena komandos gerbėjai ir vėl turi progą džiaugtis, nes jų palaikoma SIG ekipa nepavedė ir eilinį kartą apgynė savo namų sienas. Tiesa šį kartą varžovas buvo daugiau nei įveikiamas. Cholet ekipa šį sezoną neturi labai patrauklaus biudžeto ar sudeties, o ir pati komanda nesišvaisto skambiais pažadais ar tikslais, todėl ją šiuo metu galima priskirti prie turnyro autsaiderio kurie kovoja dėl išlikimo A lygoje, todėl namų sienų šeimininkai šį kartą be abejonės buvo laikomi favoritais ir savo vardą pateisino. Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkų komandoje išsiskyrė Bonzie Colson, Amerikietis per pirmąjį kėlinį pelnė 12 taškų ir buvo didžiausia problema varžovų gynybai, panašu jog pastarasis aukštaūgis labai aktyviai pretenduoja į rezultatyviausio lygos žaidėjo titulą, kas negali nedžiuginti sirgalių.  Nuo pat pirmųjų sekundžiu SIG ekipa išsiskyrė greitesniu tikslesniu puolimu, o varžovu klaidas paversdavo dar lengvesniais taškais, visas 40 minučių jautėsi SIG pranašumas ir panašu jog daug šansų svečiams pagalvoti apie pergalę suteikta nebuvo. Tiesa jau sekančios rungtynės SIG ekipai vėl kels nemažai nerimo, rungtynės nusimato išvykoje, prieš vienus iš lygos lyderių Roanne Choralle ekipą, kuri šiuo metu užima antrąją vietą Prancūzijos lygoje PRO A.


 • 1

#14 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 21 gruodžio 2020 - 01:13:23

PRO-A.jpg

 

Išvykoje SIG ekipa priešinosi labai gerai, deja paskutinėmis minutėmis svečiams pritrūko jėgų

 

18.jpg

Įžaidėjas Jean Maille jau ne pirmą kartą kildamas nuo atsarginių žaidėjų suoliuko nekuo nenusileidžia Amerikiečiui

 

roanne.jpg Roanne Chorale 77:69 SIG Strasbour logo.jpg

ChoraleJ.Reddic 19 tšk 5 atk.kam; N.Pierson 17 tšk 5 rez.perd ; M.Keita 13 tšk 2 atk.kam

SIGB.Jefferson 16 tšk 5 atk.kam ; J.Maille 15 tšk 2 rez.perd ; I.Wainright 11 tšk 5 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Šiandiena galėjome stebėti iš ties įtraukiantį ir gražų krepšinį tarp dviejų jau gerai mums pažystamu komandų. Banguotai rungtyniaujančios SIG ekipos ir puikiai šį sezoną atrodančios Chorale ekipos - pastaroji aktyviai kovoja dėl pirmosios vietos Prancūzijos pirmojoje lygoje. Oponentai sirgaliams jau gerai pažystami kur SIG susitiko prieš pastaruosius namuose draugiškų rungtynių metu ir tenka priminti jog triuškinančiai pralaimėjo. Šiandieną mes matėme tikrai visiškai kitokią SIG komanda kuri nuo pirmųjų minučių demonstravo labai solidų žaidimą ir net susikrovė aštuonių taškų persvarą rungtynių pradžioje. Įžaidėjų tendemo vedami svečiai nenuleido apsukų ir veliau ir nors oponentai prisivijo, rimtesnės persvaros jiems susikrauti niekaip nepavykdavo. Situacija pasikeitė tik ketvirto kėlinio antroje pusėje kai atrodo jog svečiai tiesiog išvargo ir nebeatlaikė diktuojamo šeimininkų tempo. Taškas po taško komanda vis labiau atsiliko, ir rungtynių pabaigoje jau matėsi jog SIG nebeturi vaistų prieš įsibegėjusius šeimininkus. Vistik tai buvo dėmesio vertos rungtynės ir Strasburgo komanda šiandien atrodė daug geriau negu matėme sezono pradžioje, o nuolatinis progresas optimistiškai nuteikė komandos trenerį bei sirgalius, keliais žodžiais kalbinamas treneris nepaisant pralaimėjimo taip pat nestokojo pagyrų krepšininkams už puikią kovą ir gerą rungtynių plano įgyvendinimą. 

 

logo.jpg

 

SIG išnuomoja jaunąjį vidurio puolėją Sydney Hawmmond

 

19.jpg

Paskutinė jaunojo vidurio puolėjo treniruotė ir palinkėjimai šiame sezone SIG komandoje, krepšininkas metams keliauja į trečiąją Prancūzijos lygą

 

Visai nesenai SIG ekipa pati įsigyjo krepšininką iš trečiosios Prancūzijos lygos, o šiandieną girdime naujienas jog komandą palieka jaunasis vidurio puolėjas Sydney Hawmmond. 20 metų 214cm ūgio vidurio puolėjas komandoje pasirodydavo tik epizodiškam vaidmeniui ir dažniausiai taškais nepasižymėjo, o paskutiniu metu praplėtus gynėjų rotacija pastarasis visiškai paliko pagrindinę komandos sudėti. Todėl vadovai neslepia jog nemažą mokestį pasiūliusi AL Montiviliers basketball ekipa sudomino SIG vadovybę metams laiko perduoti šį krepšininką tobulėjimui į trečiąją Prancūzijos lygą. Čia krepšininkas gaus pakankamai minučių bei galės įrodyti savo vertę žaisdamas startiniame penketuke. Krepšininkas taip pat nebuvo prieš metams laiko išvyktį į kitą miestą bei jėgas išbandyti kiek žemesniame lygyje o sugrįžęs tikisi prisijungti prie SIG komandos pagrindinės sudeties. Mes taip pat manome jog tai abipusiškai labai naudingas sprendimas ir jaunasis aukštaūgis turėdamas daugiau minučių bei komandos pasitikėjimą šiuos metus veltui tikrai neleis ir savo vertę įrodys jau netrukus. 


 • 1

#15 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 21 gruodžio 2020 - 04:22:54

PRO-A.jpg

 

Antrosiose išvykos rungtynėse sutriuškinimo prieš lygos lyderius išvengti nepavyko

 

20.jpg

Jaromir Bohacik rado raktą į varžovų krepšį, deja jo solidaus įdirbio šį vakaro toli gražu nepakako

 

Ke-mans.jpg Le Mans Basket 93:72 SIG Strasbour logo.jpg

Le MansA.Eito 19 tšk 5 rez.perd ; V.Bigote 17 tšk 3 atk.kam ; S,Bamforth 16 tšk 4 atk.kam

SIGJ.Bohacik 17 tšk 3 atk.kam ; B.Jefferson 14 tšk 7 rez.perd ; B.Colson 10 tšk 4 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Panašu, kad komandos pergalės išvykoje mums dar teks palaukti, šį vakarą SIG ekipa skaudžiai pralaimėjo prieš lygos lyderius Le Mans klubą, kuris pastarąjį sezoną kovoje dėl pirmosios vietos ir tik su didžiausiai tikslais. Dar prieš rungtynes buvo kalbėta kad Strasburgo ekipai bus labai sunku ir pergalės svečiuose prieš tokio lygio komandą tikėtis būtų per daug drasu, o jau šiandieną matome jog tos prognozės buvo teisingos. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai "juodai" strigo puolime ir per pirmąjį kėlinį surinko viso labo 7 taškus, kas leido varžovams demonstruojant puikų puolimą išsiveržti gerokai į priekį. Toliau svečiams beliko bandyti vytis oponentus tačiau ir tai sekėsi nevisai gerai, ir nors atkarpomis komanda vetama prancūzo Jaromir Bohacik ir amerikiečio Brandono Jeffersono sužaisdavo padorias akimirkas vistik pasivyti labai nutolusius varžovus komandai daug šansų nebuvo. SIG šį vakarą pralaimėjo kone visais žaidimo aspektais ir vienintelis teigiamas epizodas buvo tas jog komandoje atsiranda vis naujų lyderių. Tiesa po šio pralaimėjimo komanda krenta tik į 8tą vietą ir vis dar išsilaiko tarp 8nių stipriausių ekipų pretenduojančiu patekti į atkrentamasias kas ir yra pagrindinis komandos tikslas šį sezoną. Po rungtynių kalbintas strategas minėjo jog buvo padaryta nemažai klaidų tačiau tiksliosios problemos nepabrėžė ir minėjo jog vien pergalėmis sezono pastatyti nepavyks ir dabar kur kas svarbiau susikoncentruoti į sekančias rungtynes prieš įkandamus varžovus kur pergalė yra tiesiog būtina. Jau netruksus Strasburgo komanda susigrūms namuose prieš Monaco komanda, kur būtent jie ir bus tikrieji favoritai, o nesėkmės variantas nėra svarstomas. 


 • 1

#16 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 22 gruodžio 2020 - 04:30:46

PRO-A.jpg

 

Po pažeminimo išvykoje, dvi labai užtikrintos pergalės iš eilės

 

21.jpg

Po puikiai sužaistos savaitės SIG ekipa išlieka tarp 7 geriausių komandų ir toliau kovoja dėl aktrentamųjų

 

logo.jpg SIG Strasbour 94:75 Monaco Basket monaco.jpg

SIGJ.Maille 25 tšk 4 per.kam ; B.Colson 12 tšk 3 atk.kam; I.Wainright 11 tšk 5 atk.kam

MonacoD.Willis 18 tšk 5 atk.kam ; D.Bost 15 tšk 5 rez.perd ; K.Carrington 15 tšk 1 rez.perd

 

Dordogne.jpg Dordogne Basket 68:86 SIG Strasbour logo.jpg

DordogneO.Klassen 14 tšk 9 atk.kam ; E.Sosa 13 tšk 5 rez.perd ; B.Cingala-Mata 12 tšk 7 atk.kam

SIGI.Wainright 19 tšk 9 atk.kam ; L.Cavaliere 16 tšk 2 atk.kam ; B.Colson 14 tšk 1 atk.kam

Prancūzijos lygos turnyrė lentelė

 

Po labai sunkios praeitos išvykų savaitės kur SIG komandai teko susidurti su Prancūzijos lygos elitu ir patirti du pralaimėjimus vienas iš kurių įvyko tiesiog triuškinančiu skirtumu šį savaitė komandai buvo gerokai palankesnė. Vietinėje lygoje žaidžianti Strasburgo ekipa patiria dvi labai užtikrintas pergales vieną namuose ir vieną išvykoje, kuo pagaliau nutraukia savo prakeiksmą su skaudžiais pralaimėjimais žaidžiant už savo namų arenos ribų. Po puikiai sužaistos atkarpos komanda ir toliau užima septintąją vietą lygos lentelėje ir toliau atkakliai kabinasi į atkrentamasias kurios ir yra šio sezono pagrindinis ekipos tikslas. Abiejuose mačuose galėjome stebėti labai disciplinuotai žaidžiančius SIG krepšininkus ir kuo galime pasidžiaugti tai jog skaudus sutriuškinimas panašu smarkiai nepaveikė komandos, o atvirkščiai motyvavo smarkiai išilieti prieš savo artėjančius varžovus. Labai džiugina ir situacija jog komanda neturi vieno ir pastovaus lyderio komandoje, galime pastebėti jog lyderis keičiasi kone su kiekvienu maču, ir tai ne visuomet netgi būna startinio penketo narys. Puikus to pavyzdys yra atsarginis komandos įžaidėjas J.Maille kuris jau ne pirmą kartą kildamas nuo atsarginių žaidėjų suoliuko sugeba nustebinti ir tapti komandos lyderiu puolime, pavyzdžiui rungtynėse prieš Monaco Basket pastarasis surinko net 25 taškus ir perėmė 4 varžovų kamuolius. Šis sezonas krepšininkui tiesiog neįtikėtinas ir panašu jog jis net gali pretenduoti į startinį komandos penketą jeigu toliau demonstruos tokią žaidybinę formą. Papildomų naujienų apie komandą sulauksime jau netrukus vistik artėja ir FIBA Čempionų lygą kur norėsime plačiau sužinoti apie ekipos planus, nusiteikimą ir pasiruošimą. Tad išlikite kantrūs ir greitai mes pateiksime begalę įdomių papildomų naujienų iš komandos virtuvės. 

 

logo.jpg

 

Jean-Baptiste Malle, slaptas koziris? Ar nuvertintas talentas? 

 

22.jpg

Atsarginis įžaidėjęs iš Prancūzijos jau ne pirmą kartą prisiima lyderio vaidmenį ir lenkia kitus komandos draugus

 

Tiems kas aktyviai stebį šį  SIG komandos sezoną jau greičiausiai pastebėjo neeilinius J.Malle įžaidėjo gebėjimus tiek puolime tiek gynyboje. 27 metų Prancūzas prie komandos prisijungė šio sezono komplektacijos metu ir jis turėjo keisti pagrindinį komandos įžaidėją Brendona Jeffersoną, taip pat krepšininkui buvo suteiktas simbolinis šeštojo žaidėjo rolės pavadinimas. Tačiau panašu kad krepšininkas pranoko visus lūkeščius ir kildamas nuo atsarginių žaidėjų suoliukio jau ne vieną kartą visus nudžiugino nuostabiais puolimo talentais, gražiais perdavimais, bei sąžiningų įdirbiu gynyboje, ne retai peržengdamas 20 pelnytų tašų ribą ir tapdamas rezultatyviausiu komandos nariu. 190cm įžaidėjas šiuo metu aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 16,3 minutesir sudaro tikrai konkurencingo žaidėjo įvaizdį, nepaisant didelio minučių kiekio apžvalgininkai vis dažniau kalba apie tai jog treneriui reikėtų pagalvoti šį krepšininką išbandyti ir startiniame penkete kadangi žaidėjas rodos vaizdo nepagadino dar nei karto, o nepaisant kiek profesionaliau vertinamo Brendono Jeffersono, Prancūzas šiuo metu jam nenusileidžia beveik niekuom. Taip pat reikėtų paminėti jog šis krepšininkas turi net trejų metų kontraktą ir šiuo metu vertinamas kaip vienas sėkmingiausiu komandos pirkinių, kuris puikiaisiai tiko prie naujojo trenerio propoguojamo gret žaidimo braižo. TIesa bus labai įdomu pamatyti kaip krepšininkas atrodys Europos turnyre ir ko iš jo galima tikėtis ateityje. 


 • 1

#17 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 22 gruodžio 2020 - 09:31:34

Komandos žaidimas ir toliau banguoja, pirmiausia buvo nesunkiai įveikti lygos autsaideriai Cholet, vėliau sekė dvi nesėkmės - viena po atkaklios kovos prieš Chorale, kita triuškinanti nesėkmė prieš lygos lyderi Le Mano klubą, tačiau kelios skaudžios nesėkmės komandos nesusžlugdė ir jau kitame ture buvo pasiekta solidi pergalė prieš Eurocup klubą Monaco, o paskutine auka tapo Dordogne ekipa. Kaip bebūtų, nepaisant tam tikrų žaidybinių duobelių, pergalių ir pralaimėjimų balansas yra teigiamas, kas leidžia kolkas tvirtai laikytis atkrintamųjų zonoje. Kas dėl komandos kompletacijos, tai džiugina, jog komanda nepūdo jaunųjų talentų ant suolo, kaip ir Hawmmondo atvejis, kai žaidėjas negavęs pakankamai pasireikšti yra skolinamas 3 lygos klubui, kur gaus žymiai svaresnę rolę ir greičiau tobulės.


 • 1

giphy.gif


#18 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 521 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 22 gruodžio 2020 - 11:49:04

fibalogo.jpg

 

Čempionų lygos startas pažymėtas reikalinga pergale namuose

 

23.jpg

Atsarginis SIG komandos įžaidėjas J.Maille ir toliau nenustoja stebinti, vėl tapdamas naudingiausiu rungtynių žaidėju

 

logo.jpg SIG Strasbour 71:62 Bilbao Basket bilbao.jpg

SIGJ.Maile  17 tšk 3 rez.perd ; B.Colson 13 tšk 1 atk.kam ; I.Wainright 10 tšk 3 atk.kam

BilbaoO.Balvino 17 tšk 14 atk.kam ; J.Rousselle 12 tšk 6 rez.perd ; J.Brown 10 tšk 4 atk.kam

FIba Čempionų lygos G grupės lentelė

 

Šį vakarą pagaliau sulaukėmė ir SIG komandos žygio pradžios FIBA organizuojamoje čempionų lygoje. Kur galėjome stebėti pirmąjį susitikimą tarp namų sienas ginančiu Prancūzų bei kovingai nusiteikusiu įspanų. Visi puikiai žinome jog namuose SIG ekipa šį sezoną žaidžia labai puikiai, tačiau nuvertinti Bilbao ekipos neskubėjo niekas, o kai kas ispanams netgi kabino lyderio etiketę. Vistik SIG krepšininkams namų sienas apginti pavyko pakankamai nesunkiai (bent jau iš pažiūros), galėjome stebėti kaip šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių valdo padėti ir sudaro svečiams labai sunkias sąlygas primesdami savojo žaidimo scenarijų. Tiesa šį kartą scenarijus nebuvo visai įprastas ir vietoj ekipai būdingo bėk ir mesk žaidimo stategas panašu kad pasirinko labai klampią gynybą ir pakankamai ramų žaidimo braižą kas galutinai išmušė iš vežių tam nepasiruošusia Bilbao ekipą. Padėti oponentams ir vėl sunkino nuo atsarginių žaidėjų suoliuko pakilęs prancūzijos įžaidėjas J.Maille kuris jau vadinamas šio sezono komandos atradimu. Ir nors ketvirtojo kėlinuko metu SIG ekipa panašu kad per anksti atsipalaidavo, viso savo pranašumo jiems išbarstyti nepavyko ir susikaupe paskutines minutes atžaidė labai pavyzdingai kas ir garantavo šiai komandai labai reikalingus taškus. Kaip jau žinome SIG ekipa šį sezoną tikslų Europoje išsikėlusi nėra, tačia akivaizdžiai matome jog komanda pro pirštus į turnyrą nežiūri ir yra labai rimtai nusiteikusi pakovoti dėl išėjimo iš grupės, kas panašu jog gali būti pilnai įmanoma. 


 • 1

#19 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 22 gruodžio 2020 - 14:41:16

Na va pagaliau Strasbūras sužaidė ir pirmas Europines rungtynes, kur reikia pripažinti visa maloniai nustebino netikėta pergale prieš Bilbao, o ne mažiau stebina ir rezervinis komandos dispečeris Maile, šį kartą pabuvęs net ir rezultatyviausiu krepšininku. Leisiu sau kiek nukrypti nuo šio mačo ir pasakysiu, kad Iraklio pergalė prieš mano požiūriu grupės favoritus Turk Telcom dar labiau nustebino nei šio mačo baigtis, bet krepšinis tuo ir žavus, kad tų netikėtumų būna.


 • 1

giphy.gif


#20 zaliukas

zaliukas

  Naujokas

 • Narys
 • Akis
 • 15 Pranešimai

Parašė 22 gruodžio 2020 - 14:47:59

Strasbūriuečiai visada turėdavo vieną stipriausių piniginių Prancūzijoje, bet ne visada pasiekdavo gerus rezultatus, o dabar net ir su sumažėjusiais resursais sugeba nustebinti ir manau, kad viršija daugelio lūkesčius. Tik nereikia pamiršti patarlės, kad neperšokęs griovio, nesakyk op, taip ir čia, tai viso labo sezono pradžia, bet vistiek maloniai nuteikianti.


 • 1
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)