Peršokti prie turinio

Nuotrauka

London City Royals


 • Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
13 atsakymai į šią temą

#1 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 29 rugsėjo 2019 - 16:43:41

y8Wlnel.jpg

 

u0wh4lu.jpg

 

„Londono City Royals su Lav Twins bandys patekti į Eurolyga

 

Londono City Royals vos antrąji sezona Didžiosios Britanijos aukčiausioje lygoje žaidžainti ekipa pranšešė stulbinamas naujienas į komandą atvyksta Lav Twins  Daršjušas ir Kšistofas lavrinovičiai  kurie sportbačių ant vinies dar nekabina – broliai keliauja į Didžiąją Britaniją. Aukštaūgiai pasirašė sutartis iki sezono pabaigos su Londono „Royals“ klubu. „Royals“ debiutiniame sezone Didžiosios Britanijos lygoje užėmė antrąją vietą bei iškovojo šalies taurę. Veteranai Londone atsidūrė dėka naujojo klubo vadovo Viliaus Jastremsko. Jis pasiūlė Lavrinovičiams įdomų projektą, kuriame broliai galės ir kartu žaisti, ir dar turės laiko filmavimams, į kuriuos jie yra pasinėrę pastaruoju metu, beje dėka Viliaus į komandą atvyksta visiem puikiai pražystamas vyr treneris ir į dydyji krepšini gryžtantis Tomas Pačesas kuris paskutini kartą treniravo Vilniaus Ryta-2017 metais.Be šiu naujienų komandą praneša,kad į komandą  atvyks dar pora Lietuviu kurie ir sudarys Londono City Royals branduoli, apie tai bus pranešta kiek veliau.

 

 

 

m4bpA1m.jpg

London City Royals" vyr. treneris T.Pačesas:

"Labas vakaras.Labai smagų čia su jumis sveikintis, manau dauguma nustebo mane matant Dydžiojoje Britanijoje ir dar vadovaujant klubui , bet ką galiu pasakyti kad pats klubas tiek Vilius pasiulė labai puikiais salygas , na o svarbiausia pats klubas turi labai didelius planus ir jau kitą sezona nori rungtyniauti arba Eurolygoje arba Europos Taurėje , ir vien matant kad klubas sugebėjo prisivilioti Lavrinovičius  tai rodo kokia kryptimi klubas nori eiti.Na o dabar manes lauke sunkus darbas atrinkti dar 3 Lietuvius nes šioje lygoje yra 5 Legionieriu limitas.

 

 

 

Sekančios rungtynės:

0CcCL3M.pngBristol "Flyers"


Šį pranešimą redagavo landx: 02 spalio 2019 - 21:19:47

 • 1

Reklama

#2 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 29 rugsėjo 2019 - 17:01:21

y8Wlnel.jpg

 

zx4q9hC.jpg

 

„Londono City Royals pasirašė sutartys su V.Čižausku ir dar dvejais pąžystamais lietuviais.

 

Londono City Royals  pabaigė savo sudeties dėliones ir pranešė,kad į komandą atvyksta dar trys Lietuviai šiuos isirinko pats T.Pačesas.Tai yra  26 metų Vytenis Čizauskas, 34 Justas Sinica bei 35 Steponas Babrauskas.Vytenis Čižauskas tikrai turėtut pažystamas visiem krepšinio fanams jis savo Karjera pradėjo nuo Kauno Žalgirio dubleriu , bei bande isitvirtinti ir pagrindinėje komandoje, bet tai nepavyko ir jis nuo to laiko apkeliavo daug klubu bande savo laime ir užsieni, na ir galiausiai atsidure antroje Turkijos lygoje kur rodė išties gerus rezultatus, bet dabar tai jam Auksinis biletas gryžti į stipresnes lygas ir galbut patekti į Lietuvos nacionaline rinktine.Justas Sinica  krepšinio veteranas nuo 2003 pradejes savo karjera yra apkeliaves  daug klubu ir rodė puikius rezultatus , dabar po trečiosos lygos klubo liko be darbo , tad snaiperiui Londono ekipa bus puikus parodymas , kad jis dar tikrai turi parako.Paskutinis bet tikrai ne prasčiausias  Steponas Babrauskaskuris savo karjeroje  žaides ivairiuose klubuose kaip  , Vilniaus Rytas ar Turkijoje šis 35metų krepšininkas visada rodydavo puikius tritaškiu gabumus, bei puikia lyderio gabumus.Šiuo metų London City Royals sudėtys yra tokia Sudetys

 

 

 

m4bpA1m.jpg

London City Royals" vyr. treneris T.Pačesas:

"Labas vakaras.Labai džiaugiuos , kad pavyko į Royals prisivilioti į kluba šiuos žaidėjųs.Nenorėjau amerikiečiu ar kitokių legionieriu,nes žinojau , kad Lietuviai nesvarbu kur žaisdami atiduoda visas jėgas tad šis branduolis manau šiame sezone tikrai gali nuveikti daug ką ir vienintelis musu tikslas yra čempionu titulas.

 

 

 

Sekančios rungtynės:

0CcCL3M.pngBristol "Flyers"


Šį pranešimą redagavo landx: 30 rugsėjo 2019 - 18:47:38

 • 1

#3 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 01 spalio 2019 - 07:58:54

Na ką pradedi dinastiją su ambicingus tikslus deklaruojančiu Londono klubu. Tikslai dideli, bet ar pakaks resursų jiems įgyvendinti, bet kuriuo atveju brolių pritraukimas didelis žingsnis krepšinio Britų salose populiarinime, na, o žinant Eurolygos norus turėti klubą iš šio regiono tai tikslai tampa visai realūs. Kita vertus, nežinau kokią areną šis klubas ir kokiu biudžetu disponuoja, tai čia gali būti kliūčių dėl Eurolygos, nes lyga tam teikia didelį dėmesį.


 • 1

giphy.gif


#4 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 01 spalio 2019 - 10:21:20

Pasirinkai į priekį vesti Londono klubą, kuris bus itin lietuviškas artėjantį sezoną. Komandą papildė broliai Lavrinovičiai, kurių karjera kopia į saulėlydį, tačiau broliai dar gali būti naudingi aikštelėje. Komandos treneriu bus Tomas Pačėsas, kuris be šių dviejų brolių komandoje turės dar tris lietuvius - Čižauską, Sinicą ir Babrauską. Pastarųjų dviejų karjeros taip pat eina į pabaiga, įdomu, ką šie veteranai parodys Anglijoje. Sėkmės pirmose rungtynėse.


 • 1

#5 linelis

linelis

  Naujokas

 • Narys
 • Akis
 • 46 Pranešimai
 • Vieta:Birštonas
 • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, rankinis, tinklinis, tenisas

Parašė 01 spalio 2019 - 13:44:51

Lavrikai pasirinko gana silpną klubą, bet tai turbūt suprantama, broliukai nori, kad nuo krepšinio liktų daugiau laiko ir filmavimams, o sunkios treniruotės ir intensyvus grafikas jau nebe veteranų jėgoms.


 • 1

#6 Tobulas

Tobulas

  Suolelio šildytojas

 • Narys
 • AkisAkis
 • 78 Pranešimai

Parašė 01 spalio 2019 - 15:39:36

Londone tikras lietuvių desantas, savininkas, treneris ir 5 žaidėjai. Turbūt pats lietuviškiausias profesionalus užsienio klubas.


 • 1

#7 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 02 spalio 2019 - 13:57:01

y8Wlnel.jpg

m6cXYhJ.jpg

Theo Maledon ruošis NBA naujokų biržai Londono klube.

 

Royals sezonas pradėtas su sunkumais , bei į komandą atvyko Naujokas.

 

aSGoxEi.png"  London Royals"75:81 Bristol Flyers "VQieRVW.png

aSGoxEi.png"  London Royals"82:77 Sheffield Sharks"41ci8MA.png

aSGoxEi.png"  London Royals"70:74 Scorchers Surrey"gTUFR25.png

aSGoxEi.png"  London Royals"80:71 Leicester DMU Raiders"HzkxrzJ.png

aSGoxEi.png"  London Royals"78:60 Plymouth Raiders"A1AFKTr.png

aSGoxEi.png"  London Royals"76:69 Cheshire Phoenix"tQCXaFM.png

aSGoxEi.png" London Royals"74:60 Mancherster Giants"I37fzqO.png

aSGoxEi.png"  London Royals"83:69 Glasgow Rocks"PTcNYmq.png

aSGoxEi.png"  London Royals"94:75 Worcester Wolves"vaRX7uZ.png

aSGoxEi.png"  London Royals"83:66 Newcastle Eagles"dmiXuTm.jpg?1

 

 

Lietuviškasis Londono City Royals pradėjo savo sezona Didžiosios Britanijos lygoje.Royals sezono pradžia buvo labai sunki ir banguota pirmosios rungtynės su Bristoliu prasidėjo su inicityva iš Londono puses , bet po to žaidimas pradėjo labai strigti bei todėl teko pripažinti Flyers ekipos pergale.Toliau seke rungtynės su Sheffield ekipa kur rungtynės prasidėjo gan niuriai Sheffield buvo priekyje ,bet susigriebus antrajame kelinyje Royals galėjo švesti pirmaja sezono pergale.Toliau sekė dar 4 rungtynės kurios iš esmės buvo gan panašios visur nebuvo jokio triuškinimo ar kažko panašaus ir iš visu keturiu rungtyniu buvo pasiektos trys pergales kurios buvo gan sunkios o pralaimėjime vos du žaidėjai pelnė dviženkli tašku kieki.Bet kitose rungtynėse buvo įveiktas net Leicester klubas kuris ši sezona pateko i FIBA eurocup turnyra , ir greičiausiai iš pirmojo etapo pateks į antra nes šiuo metu jie yra grupės lyderiiai , tai pat čempionu lygos atrankoje pateko į antra etapa pirmajame etape nugalėdami Šiaulius, tad ši pergalė buvo svarbi Londono Ekipai kuri egzistuoja vos antraji sezona.Po šiu visu rungtyniu atkeliavo naujienos ,kad  į Londono Royals atkeliauja jaunasis Prancūzijos bei viso pasaulio vienas talentingiausiu Įžaidėjų  Theo Maledon kuris buvo nepatenkintas savo role  ASVEL komandoje kuri ši sezona bando prasimušti į Eurolyga , tad Maledon role buvo minimali jis per 6 sužaistas rungtynes per  8 minutes spedavo pelnyti po 3,4 taško bei atlikti po 0,8 rezultatyvaus perdavimo.Tad ASVEL  neliko nieko kito kaip paleisti žaidėja į Londono Royals kur Maledon jau ši sezona bandys patekti į NBA per Naujoku Birža kuri vyks vasara.Po Maledon atvykimo Londono klubo reikalai tik gerejo visi varžovai buvo nugalėti bent jau 14 tašku skirtumu o geriausiai buvo sužaista su Worcester Wolves kurie nugalėti net 19 tašku skirtumu ši pergale tapo Royals rekordine pergale per visa klubo istorija.Sužaidus 10 rungtyniu Royals laimėjo net 8 iš ju bei dabar  užema pirmaja vieta , bet į nugara alsuoja DMU Leicester Raiders ekipa kuri tai pat turi tiek pat pergaliu ir pralaimėjimu , tad visos kitos pergales bus labai svarbios.

 

London City Royals žaidėjų statistika

Bi3EWxR.jpg

 

BBL turnyrinė lentelė

8lc94MW.jpg

 

 

 

 

 

m4bpA1m.jpg

London City Royals" vyr. treneris T.Pačesas:

"Labas vakaras.Sužaidėme jau 10 rungtynių sezona pradėjome sunkiai visgi Britanijos lyga yra paremta fiziškumu bei greitu puolima todėl  metama daug baudu ir padaroma nemažai klaidų , sezono pradžioje mes nežaideme gerai gynyboje , kartais tiesiog nežaisdamo to greito krepšinio bei mus nugalėdavo , bet išsinalizave visas savo klaidas  bei jas išstaiseme  tad dabar matome ir rezultatus.Džiaugiuosi , kad pavyko pasikviesti Theo Maledon kuris seką Lamelo Ball bei keliu kitų žaidėju pavyzdi kurie jau iškart bando žaisti daug bei taip parodyti save NBA komandoms , manau tai geras žingsnis tiek jam tiek mums nes jis tikrai pagerino musu žaidima , bei manau jau kita sezona tikrai matysime ji NBA atsižvelgint į ta , kad jau dabar jis yra rezultatyviausias ir antras naudingiausias  žaidėjas komandoje.Na o kalbant apie lietuvius jie rodo gan nebloga žaidima visgi iskyrus Cizauska visi yra veteranai ,tad ir nesitikiu kad tokiomis  salygomis su greitu ir fizisku krepšiniu nerodo užtikrinto žaidimo visad bet visgi patirtys duoda labai daug ką  pavydžiui Darjušas tapo vienu labiausiai dominuojančiu aukštaugiu bei susirenkančiu dviguba dubli  beveik kiekvienose rungtynese, o ir matome , kad ir kiti žaidėjai gerina savo žaidima manau beveik visiem naujiem žaidėjams reikia laiko isivažiuot nes čia žaidimas truputi kitoks nei kitose europos šalyse.Dabar musu lauks Londono Lions kurie yra tai pat iš Londono, o tai gaunasi , kaip derbys  ir jie praeitam sezone užeme pirma vieta Lygoje manau lengvu rungtyniu tikrai nebus turėsime atiduoti visas jėgas.

 

 

Sekančios rungtynės:

6QGd5z9.pngLondono "Lions"

 


 

 


Šį pranešimą redagavo landx: 02 spalio 2019 - 14:28:01

 • 1

#8 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 02 spalio 2019 - 15:45:15

Londono "Royals" komanda sužaidė net dešimt rungtynių, per kurias buvo iškovotos aštuonios pergalės. Pralaimėjimai buvo patirti pirmajame ir trečiajame mače, o vėliau komanda pagavo gerą bangą ir keliavo pergalingai. Po dešimties turų komanda yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau kartu su ja vienodai pergalių dar turi Leicesterio komanda. Reikia paminėti ir tai, kad komanda turi dar viena naujoka komandoje - prancūzą Maledon, kuris yra begalo perspektyvus ir tai įrodinėja savo žaidimu, kadangi pelno po 14,5 taško ir yra vienas lyderių komandoje. Kol kas neblogai atrodo Darjušas, kurio statistikoje matome dvigubo dublio rodiklius. Sėkmės prieš Londono liūtus, lauksim dar daugiau pergalių.


 • 1

#9 Kirvis

Kirvis

  Suolelio šildytojas

 • Narys
 • AkisAkis
 • 73 Pranešimai

Parašė 02 spalio 2019 - 16:35:48

Įdomus projektas, turės už ką pabalėjinti Brexito neišsigandę lietuviukai, o ir komandai visai neblogai sekasi kolkas, nors tie du pralaimėjimai ir bado akis, bet komanda dar nauja ir gal dar nėra tos tarpusavio chemijos arba gal bijo Pačėso, kuris ne tik Vilniuje, bet ir čia turbūt kaip policajus krepšininkus tikrina su alkotesteriu. :D


 • 1

#10 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.987 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 03 spalio 2019 - 22:00:19

qJkmTiM.png

saSbUnk.jpg

Vytenis Cižauskas  visose BBL taurės rungtynėse buvo labai pastebimas.

 

BBL Taurė Londono Royals rankose.

 

 

aSGoxEi.png"  London Royals"79:69 Manchester Giants"I37fzqO.png

aSGoxEi.png" London Royals"91:68 Glasgow Rocks"aRFURww.png

 

aSGoxEi.png"  London Royals"81:69 London Lions"6QGd5z9.png

 

 

Lietuviškasis Londono City Royals toliau skinasi kelia pergalemis anglijos krepšini.Ši kartą Royals užimdami pirmają vieta čempionate gavo galimybe dalyvauti BBL taurės turnyre.O pirmasis varžovas nebuvo stiprus  Manchesterio Giants kurie yra kol kas lygos outsaideriai.Bet šiose rungtynėse taip neatrodė nors ir rungtynės Londoniečiai pradėjo geriau ,bet kažkokios dideles persvaros iki antrojo kelinio nepavyko susikrauti antrajame kelinyje išvis komandos sužaidė lygiai , o trečiajame Giants netgi sužaidė geriau.Bet Ketvirtasis kelinys buvo lemiamas Royals ši keliny sužaidė net 22-6 , kas ir nulemė rungtyniu baigti.Kitos rungtynės buvo prieš škotu ekipa , šios rungtynės skirtingai nei rungtynės su Giant buvo visai kitokios , nebuvo jokios intrigos  dėl puikaus jaunojo Theo Maledon žaidimo kuris surinko net 28 taškus bei surinko netgi 37 naudingumo balus  bei taip nuleme sutriuškinima , lietuvio astovaujamam Rocks ekipai.Na o paskutinės rungtynės vyko prieš Londono Lions kurie savo kelyje nugalėjo tokias komandas kaip ,kad  Bristolio Flyers ir Leicesterio DMU Raiders.Tad Royals  šis varžovas atrodė išties gresmingai , ką ir parodė rungtynes.Pirmas kelinys buvo labai kovingas  Royals keliny pabaige su vieno taško persvara , o kitame kelinyje Lions isiveržė į prieky,tad i ilgaja pertrauka Royals išejo ne su pačiom geriausiom nuotaikom.po Ilgosios pertraukos reikalai nesitaise , net ir su Pačeso emocijom Royals toliau atsilikinėjo.Na bet kaip jau ir tapo įparstą šioje taurėje Royals vėl sužaidė puiku ketvirtaji keliny kuris ir nulemė pergale Royals ekipai kuri ši sezona iškovojo pirmajį trofėjų.Beje prieš taurės rungtynes vyko lygos žvaigdžiu rungtynės, ten iš Royals ekipos dalyvavo Darjušas Lavrinovičius kuris yra vienas naudingiausiu lygos krepšininku  žvaigždžių rungtynėse jis per 23 minutes surinko 13 taškų bei atkovojo 7 kamuolius bei , buvo vienas iš komandos lyderiu.

 

 

 

BBL Taurės lentelė

fSQfcbP.jpg

 

 

 

 

 

m4bpA1m.jpg

London City Royals" vyr. treneris T.Pačesas:

"Labas vakaras.Sveikinų tiek žaidėjus tiek fanus su pasiektų trofeju iš pastarujų sulaukėme daug palaikimo , nes finalas vyko londone ,tad atidavėme visas jėgas , kaip pasakant turėjome geležinius kiaušus net ir atsilike visas rungtynės sugebėjome laimėti vyrams duosiu atsipust , nes tikrai atidavė visas jėgas pagarba jiems.

 

 

Sekančios rungtynės:

6QGd5z9.pngLondono "Lions"

 


 

 


Šį pranešimą redagavo landx: 03 spalio 2019 - 22:04:11

 • 1

#11 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.393 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 04 spalio 2019 - 14:20:18

Sveikinimai Royals ekipai iškovojus pirmąjį sezono trofėjų, o ir čempionate kolkas viskas sekasi neblogai, patirti tik du pralaimėjimai bei užimama pirma vieta. Sėkmės ir toliau, linkiu iškovoti čempionų titulą.


 • 1

giphy.gif


#12 Gražvis

Gražvis

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 3.041 Pranešimai
 • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 04 spalio 2019 - 16:51:49

Smagu matyti žinomus lietuviškus žaidėjus ir trenerį Didžiosios Britanijos pirmenybėse. Prie Brolių Lavrinovičių ir trenerio pačėso prisidėjo dar trys lietuviai žaidėjai. Sveikinimai su pirmu sezono trofėjumi. Taip pat Darjušas gavo šansą sužibėti žvaigždžių rungtynėse. Sėkmės toliau!


 • 1

#13 Kirvis

Kirvis

  Suolelio šildytojas

 • Narys
 • AkisAkis
 • 73 Pranešimai

Parašė 04 spalio 2019 - 17:16:33

Prisidedu prie sveikinimų iškovojus taurę, belieka laimėti lygą ir sezonas bus užskaitytas.


 • 1

#14 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 07 spalio 2019 - 10:47:56

Londono lietuviškoji komanda Anglijoje ir toliau atrodo labai gerai. Vyko Anglijos taurės varžybos, kuriose triumfavo "Royals" komanda. Visos pergalės buvo iškovotos gan užtikrintai, tad galime džiaugtis šiuo komandos pasiekimu. Sėkmės toliau, lauksim daugiau rungtynių.


 • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)