Peršokti prie turinio

Nuotrauka

MIKOO NØRGAARD || Kelias į nežinomybę

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
17 atsakymai į šią temą

#1 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis,Futbolas
  • Komanda:NBA,MLS.

Parašė 10 rugsėjo 2019 - 16:05:29

T81QtN5.png

KELIAS Į NEŽINOMYBĘ

Pirmiausia, norėčiau prisistatyti. Esu Mikas, arba tiesiog Mikko,esu Danas bei gyvenu mieste pavadinimu Frederiksund. Man 24 metai, nusprendžiau siekti savo svajonės ir pradėti treniruoti futbolo komandą, kuri tikiuosi atsiras. Teko nuspręsti kokiose šalyse man ieškoti trenerio darbo, todėl buvo nuspręsta, kad daugumoje europos šalių, afrikos, Pietų amerikoje bei pačioje Amerikoje, taip turėsiu daugiau šansų, kad manimi bent kuri komanda susidomės, Žinoma nepamirškime, kad esu visiškai be patirties, neturiu jokios trenerio kvalifikacijos, todėl galime vadinti tai darbą dėl patirties, nes pinigų už kontraktą tikrai niekas nemokės milijonų.

Taigi, šiuo metu yra atviros vakancijos 21 klubui bei 10 vakancijų nacionalinei rinktinei vadovauti. Per porą dienų apsispręsiu, bei jus informuosiu, kur prasidės mano liūdno gyvenimo pradžia, ir bemiegės naktys be pinigų kišenėse.

TRENIRUOTOS KOMANDOS;

○ Suomijos pirmoji lyga,  KPV. || 12* vieta. /

○ Indijos nacionalinė lyga, Gokulam. || 11* vieta /

Šį pranešimą redagavo RickPenning: Vakar, 15:44:27

• 1

Reklama

#2 linelis

linelis

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 16 Pranešimai
  • Vieta:Birštonas
  • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, rankinis, tinklinis, tenisas

Parašė 10 rugsėjo 2019 - 16:10:14

Tokia liūdna gaida pradedi, tai viliuosi, kad tau viskas sėkmingai susiklostys ir įsitvirtinsi trenerio pozicijoje.

• 1

#3 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.768 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 10 rugsėjo 2019 - 17:37:52

Na be patirties sunku čia bus , bet jei yra noras ir taktinės savybės tikrai atsiras kažkur kažkas kas pasiulys darba ir tada gailma bus save įrodyti

• 1

#4 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai

Parašė 10 rugsėjo 2019 - 18:06:07

ihVUbyP.png

DIDYSIS VERDIKTAS

br1MxEc.png

Štai ir sulaukiau ir aš, ir jūs tos dienos, kai pagaliau gavau pasiūlymą iš komandos, kurią galėsiu treniruoti. Komanda ne aukšto lygio žinoma. Dabar smulkiau apie komandos paieškas, Buvo 21 variantas, ir visi jie atmetė mano vakancijas, vieni dėl per didelio "transfer budget" tiksliau pagrindinė priežastis buvo.. :D bet vis gi gavau pasiūlymą iš Suomijos pirmosios lygos komandos: Kokkolan Pallo - Veikot,  sutrumpinus KPV. Alga į metus mano sieks 20,5 tūkstančio, kaip be patirties 24 metų vaikinui sakyčiau padorūs pinigai, Bet yra daug problemų komandoje. Visų pirma sezonas eina į pabaigą, ir lentelėje yra paskutinėje vietoje su 25 taškais ir 25 pergalėmis, Transfer biudžetas įspūdingas - Net 1000 Dolerių!!. Atmosfera persirengimo kambaryje taip pat nėra puiki bei pasitikėjimas treneriu yra visiškai žemas, net nesimato kur baigiasi irr - komandos susižaidimas - Baisiau nei Lietuvos nacionalinės rinktinės. Bet galiu pasakyti, kad aš vistiek esu laimingas, gavus šansą įgyti patirties. Dabar apie komandą bei žaidėjus: Yra U20 komanda, bei Akademija.

Pats pirmas žingsnis, ką padarysiu tai bus - Sudarysiu taktiką, peržiūrėsiu bendrąsias treniruotes ir visus žaidėjus esančius U20 ir akademijoje ir paskutinis žingsnis bus nebūti nevykėliais, kaip padarė buvęs treneris. Kita naujiena bus manau įdomesnė - Apie mano komandos tvarkymą :D

• 1

#5 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • 1.768 Pranešimai

Parašė 10 rugsėjo 2019 - 18:33:33

Na va pagaliau kažkas patikėjo  o ir Suomijos lyga manau tikrai neblogai nes kad ir nepavyks kažko padaryt bet jau pradžia yra  dydžiausios sekmės toliau  įdomu kaip čia seksis.

• 1

#6 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai

Parašė 11 rugsėjo 2019 - 07:17:44

6rfCoLK.png

TAKTIKA IR ESANTYS ŽAIDĖJAI

Papasakosiu apie komandos taktiką bei aplink ją supančius žaidėjus. Žaidėjai nėra įspūdingai aukšto lygio, bet pakankamai geri, kad galėtų pasipriešinti bent didžiąjai daliai komandų.Šiuo metu pasirinkta taktika yra 4-1-4-1 Plačiai išsidėstę žaidėjai.

Apie treniruotes šiektiek, visiems priskyriau tinkamas roles, kadangi puse net mokėsi to, ko jiems šiuo metu visiškai nereikia. Akademijoje jaunų žaidėjų - 0, net nustebau, o U20, ~7 todėl labai didelio suolelio šildytojų neturėsiu :D Taktikos schema atrodo taip:

aTO4jT9.png

Toliau, taip pat prisijungiau prie komandos baigiantis sezonui t.y sužaisiu 4 rungtynes kurios beveik nieko neįtakos, kadangi esam atsilikę nuo 11 vietos -16 taškų, ką per 4 rungtynes su tokiais žaidėjais pasiekti teigiamą skaičių būtų tikrai sudėtinga.O dabar debiutinių rungtynių medžiaga.

aTO4jT9.png

(6/10/13) L546yjo.pngKPV 2:1 IFK Mariehamn Jyn2aSM.png(8/10/11)

Bendra statistika

Komanda nuo pirmųjų minučių bandė rodyti iniciatyvą, ir norą dar pakovoti dėl išlikimo pirmąjame divizione, ką jie ir parodė. Bet tenka pripažinti mums dar labai toli iki 10 vietos, kadangi iškritimas neišvengiamas. Likus 4 rungtynėms iki sezono pabaigos, nėra nė menkiauso šanso, kad įvyks stebuklas ir mes liksime pirmąjame divizione. Komanda esu kolkas patenkintas, kadangi dar ne visi priprato prie naujo trenerio ir jo užmojų bei norų.

Kitas susitikimas,GU8fiw9.png Ilves (8/6/15)

• 1

#7 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.053 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 11 rugsėjo 2019 - 14:01:08

Sunki tavo kaip trenerio situacija, gavai komandą, kuriai neiškristi į žemesnį divizioną beveik prilygtų stebuklui, bet kaip sakant viltis miršta paskutinė ir gal tas stebuklingas scenarijus visgi išsipildys, juo labiau, kad ir debiutines rungtynes tau pavyko laimėti.

• 1

giphy.gif

#8 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai

Parašė 11 rugsėjo 2019 - 14:12:32

br1MxEc.png

GOODBYE FINLAND

Kaip jau supratote, atsisveikinu su suomijos pirmąja lyga. Priežastis kodėl, būtų manau pirmiausia tai, kad komanda mane priėmė besibaigiant sezonui likus 4 rungtynėms iki pabaigos, per jas praktiškai buvo neįmanoma nieko padaryti, laimėtos 1 rungtynės iš 4. Ir mane atleido iš trenerio pareigų, todėl šiuo metu esu vėl paieškose, ieškosiu optimaliausią variantą bent nuo sezono pradžios pradėti, kad galėčiau įrodyti, kad esu geras treneris.

• 0

#9 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • 1.768 Pranešimai

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 09:34:08

Na pairodymas nebuvo ilgas  keistas klubo sprendimas taip keisti trenerius ypač naujaji tik pasisamdė ir reikalauja neimanomu dalyku , na bent jau CV galėsi tureti kad esi treniraves kluba ir ne antroje kokioje lygoje o jau iškart ir pirmoje  sekmės surasti tinkama kluba

• 1

#10 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.053 Pranešimai

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 11:49:15

Na gaila, kad tau pirmas blynas trenerio karjeroje kiek prisvilo, bet turbūt stebuklų, kaip jau minėjai, ir nereikėjo tikėtis. Dabar belieka sulaukti padoresnio pasiūlymo iš kitos kiek pajėgesnės ekipos ir nuo sezono pradžios.

• 1

giphy.gif

#11 Kirvis

Kirvis

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 26 Pranešimai

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 11:57:55

Tau nepavyko išvesti komandos iš beviltiškos padėties, bet čia jau net ir pačiam geriausiam treneriui vien kompetencijos ir meistriškumo nepakaktų, reiktų dar ir burtų lazdelės. :D

• 1

#12 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 521 Pranešimai
  • Sporto šaka:Povandeninės šaškės
  • Komanda:Kupiškio Kavarskas

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 12:22:58

Nesėkmingas debiutas trenerio amplua, bet nenukabink nosies ir toliau siek savo svajonės.

• 1

#13 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 17:58:52

WLFkx1K.jpg

INDIJA - NAUJOJI SEZONO STOTELĖ

Iš pavadinimo supratote, kad gavau naują pasiūlymą iš komandos, kuri yra Indijoje, pavadinimu Gokulam,1,100 Dolerių į mėnesį ir pilnas sezonas. Po 4 mėnėsių praeisiu Trenerio kvalifikaciją C.

Taip pat svarbu žinoti, kad kas vienerias varžybas nerašysiu, o bus taip: Sezono pabaigoje, parašysiu didelį romaną,kuriame aiškiai bus parašyta, ir bus smagu skaityti ir mažiau spamo bus :)

Susitiksime po Sezono ^^

• 1

#14 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • 1.768 Pranešimai

Parašė 12 rugsėjo 2019 - 18:05:52

Šalys  tai tikrai įdomi nes ten yra labai keistas tvarkaraštis ir šiaip viskas labai keista tad labai neaišku bet ir labai įdomu laukiam naujienu!

• 1

#15 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.053 Pranešimai

Parašė 13 rugsėjo 2019 - 12:47:06

Na va neilgai trukus susiradai naują komandą, reikia palinkėti, kad su nuo sezono pradžios treniruojama komanda pasieksi solidesnių rezultatų ir gal ateityje gausi dar rimtesnių pasiūlymų.

• 1

giphy.gif

#16 TJ@

TJ@

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 46 Pranešimai

Parašė 14 rugsėjo 2019 - 12:06:43

Indijoje labiausiai dominuoja kriketas, o futbolas, kaip ir kitos sporto šakos nėra itin populiarios, bet ;inkiu sėkmės.

• 1

#17 RickPenning

RickPenning

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 15 Pranešimai

Parašė Vakar, 15:42:07

cKPwvuK.png

SEZONO APŽVALGA

Taigi.. sezonas baigėsi, bet ne taip kaip tikėjausi. Komanda visiški nevykėliai, tiesiogine to žodžio prasme, suolelio žaidėjų vos 5, jei vienas susitraumuoja, kitą tenka dėti ne pagal poziciją.Nelaimėjome nė vienų rungtynių, net pasiekėme antirekordą pralaimėjimų iš eilės - NET 12.. po draugiškų rungtynių - mane atleido, ir baigėme sezoną paskutinėje vietoje su 1 tašku.

Šiuo metu mąstau, ar reikia pasitelkti pagalbos ar pažystamų, kad galėčiau turėti bent didesnę kvalifikaciją, nes su C kvalifikacija niekas iš normalių klubų manęs nenori. Taigi, kolkas mano trenerio kelias yra absurdiškas, tikiuosi kad man visgi pasiseks.

Jei turite klausimų,ar patarimų dėl dinastijos vedimo dizaino(stiliaus), galite patarti,būčiau labai dėkingas.

• 1

#18 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.053 Pranešimai

Parašė Vakar, 15:55:22

Na kolkas tave ne itin lydi sėkmė, tačiau visada yra viltis, kad ateityje susirasi ekipą su kuria pasieksi solidesnių rezultatų.

• 1

giphy.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)