Peršokti prie turinio

Nuotrauka

BasketPulse - krepšinio menedžeris


1 atsakymas į šią temą

#1 BasketPulse

BasketPulse

  Naujokas

 • Narys
 • Akis
 • 1 Pranešimai

Parašė 07 liepos 2019 - 22:14:57

Sveiki, noriu pristatyti pasaulinės plėtros, tačiau Lietuvoje vystomą ir tikrai vertą krepšinio mėgėjų dėmesio menedžerį.

 

BasketPulse, tai jau daugiau nei 10-metį vystomas virtualaus krepšinio projektas, subūręs į bendruomenę tūkstančius krepšinio gerbėjų. Jeigu esi vienas jų, mėgsti iššūkius, strategiją, varžymąsi, vadybą - šis projektas vertas tavo dėmesio!
 
Menedžeris yra nemokamas ir draugiškas laiko atžvilgiu.
 
Užsiregistravus žaidime, tau bus paskiriamas krepšinio klubas ir visa jo valdžia atiduodama tik į tavo rankas! Pagrindinis žaidimo tikslas - iškelti klubą į virtualaus krepšinio pasaulio aukštumas bei pelnyti kitų bendruomenės narių pripažinimą. Šiam tikslui pasiekti tau reikės pasitelkti išmintį, sumanumą, vadybos bei krepšinio strategijos išmanymą.
 
Pagrindinės žaidimo savybės, kurios leidžia žaidimą maksimaliai priartinti prie realaus krepšinio pojūčio:
- Puikus rungtynių varikliukas, leidžiantis stebėti rungtynes gyvai ir suteikiantis daugybę emocijų. Diskusijos rungtynių metu, bei jų aptarimas spaudos konferencijose.
- Aktyvi krepšinio mėgėjų bendruomenė - diskusijos tiek apie BasketPulse, tiek apie realius viso pasaulio krepšinio įvykius "Discord" kanale.
- Įvairiapusė strategija: komandos vadyba, treniravimas, strategijų pasirinkimas, talentų paieška ir auginimas (krepšinio mokyklos, jaunimo komandos), žaidėjų mainai ir kitos funkcijos.
- Turnyrai šalių rinktinėms, kurioms vadovauja krepšinio bendruomenių renkami vadovai - juo gali tapti ir tu. Rinktinės sudėtį gali sudaryti ir tavo išugdyti žaidėjai.
 
Norint žaisti BasketPulse, užtenka turėti prieigą prie interneto ir iš bet kurio pasaulio kampelio galėsi tvarkyti savo komandos reikalus.
 
Esi tikras, kad puikiai išmanai krepšinio specifiką? Pridėk savo vadybines žinias ir įrodyk tai pasauliniuose krepšinio turnyruose, kuriuose varžosi patys geriausi!
 
 
P.S. Jeigu yra žaidžiančių/žaidusių šį žaidimą, būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus, vertinimą.

Šį pranešimą redagavo BasketPulse: 07 liepos 2019 - 22:16:12

 • 0

Reklama

#2 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.661 Pranešimai

Parašė 08 vasario 2021 - 12:06:27

Gal kažkas šiuo metu žaidžiat šita menedžerį?


 • 0Atsakyti  


0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)