Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Duke"Blue Devils"


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

#1 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 25 kovo 2019 - 22:23:38

duke.png

                                                                                          7Xb0ETt.jpg

Duke"Blue Devils" Legendini treneri pakeis Lietuvis

Po ilgų svarstymų Djuko universiteto "Blue Devils" krepšinio klubo vadovai bei Treneris Mike Kryzewski nusprendė  , kad šio trenerio laikas klube pasibaigė , nes Kryzewski nusprendė pasitraukti nuo krepšinio , nes nori skirti daugiau laiko sau bei šeimai.Ir kiek netikėtai po šios žinios naujienos Mike Kryzewski ir Blue Devils vadovai nuvyko į Pireju o ten susitiko su Davidu Blattu , bet šiam nesutikus nes jis dar turi nebaigtu reikalu europoje ir vietoj saves jis pasiulė savo ginklanšešy ilgameti savo asistenta Kęstuti Kemzūra kuris  yra vos 48 metu bet jau turi labai daug patirties , tad po gan trumpu svarstymu visi sutiko ir Kemzūra gavo neilini šansa treniruoti viena stipriausiu komandu NCAA.O šioje komandu netrukstu žvaigžiu pradedant nuo Ziono Williamso kuriam žadama Lebrono Jameso karjera  bei žvaigžiu trejeta baigiantis RJ Barrettas bei Cameronas Reddishas kurie irgi ši sezona bus tikrai pastebemi žaidėjai o šiems žaidėjams puikiai talkins ir kiti žaidėjai kurie norės pasirodyti kuo geriau Djukui sezonas prasideda Gruodžio 12 , tad iki sezono liko dar keleta menesiu.

 

Komandos sudėtis

PG:  T.Jones / J.Goldwire / M.Buckmire

SG:  R.Barrett / A.O'Connell / B.Besser

SF:  K.Reddish / J.Robinson / J.Baker

PF:  Z.Williamson / J.White

C:  M.Bolden / J.Delaurier/ A.Vrankovic

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Malonu kad gavau toki neilini ir tikrai galiu pasakyti milžiniska pasiulyma mano karjerai aš iškarto sutikau su salygomis nes tokiu salygu nemačiau per visa savo karjera.Ir kol kas viskas atrodo gerai  išpradžiu sezona pradesime su 3 neutraliom komandom o po to oficialu sezona pradėsime Altantic Coast  Konferencijoje kur bus nelengva nes ši sezona nemažai komandu su kuriom bus sunku.

 

Toliau 

Neutralios NCAA rungtynės namie prieš Šarlotės "nccharl.png 

duke.png


Šį pranešimą redagavo landx: 26 kovo 2019 - 14:56:00

 • 0

Reklama

#2 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 26 kovo 2019 - 11:13:11

duke.png

                                                                                          ZjeI2hC.jpg

"Blue Devils" sezoną pradėjo sunkia pergale

Djuko "Blue Devils" klubas pradėjo kovas NCAA lygoje , kol kas tik neutraliose rungtynėse kuriu bus dar dvi ir teks susikauti su 2 Ivy lygos komandomis.Pirmosiso rungtynes su nepačia stipriausia Šarlotės 49ers ekipa Blue Devils kovėsi taškas į tašką visgi K.Kemzūra į Djuko krepšini inešė savo taktiniu subtylybiu tad šiose rungtynėse dauguma žaidėju gavo pasireikšti bei mesti nemažai kartu tuo puikiai naudojosi numatomas pirmasis NBA naujoku biržos Zionas Williamsonas  retai klydo ties tašku įmetimu į krepši bei dar buvo aktyvus ir gynyboje bei toliau nuo krepšio.Jam puikiai talkino Cameronas Reddishas kuris puikiai provokavo pražangas bei buvo aktyvus  tai pat nuo suolo puikiai Melyniesiams velniams padėjo Javinas Delaurier kuris puikiai nukunkuravo pagrindini Djuko centra  Marquesa Boldena.O varžovu pusėje neblogai pasirodė Jon Davis bandė tempti komanda į prieki  bet to nepavyko padaryti tik  blogas Devils puolimas lėme toki artima rezultata ir sunkia pergale.

 

 

duke.png 59:53 nccharl.png

 

Blue Devils: Zion Williamson 18 ( 24 naud.bal) , Cameron Reddish 15 , Javin Delaurier 6 ( 8 atk.kam)

49ers:  Jon Davis 12 ( 2/10 tritašk) , Malik Martin ir Rob  Cooper po 9

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Šiandien apturėjome tikrai gan sukias rungtynes pagal išmestus metimus aiškiai matėsi , kad mes buvome stipresne komanda , bet rezultatas to nerodo nes kol kas truksta susižaidimo darėme kvailas klaidas na gailma pasidžiaugti kad gerai kovojome dėl kamuoliu nes prie krepšio turime Ziona Williamsona bei  Marqueza Boldena ir kuriu tikrai lengvai nenustimsi.Šios runtynės parodė kad turime labai daug potencialo , bet ji dar reikia pasiekti.

 

Toliau 

Neutralios NCAA rungtynės išvykoje prieš BIG GREEN"dartmout.png 

duke.png


 • 0

#3 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 26 kovo 2019 - 13:18:37

Duke universitetas sulaukė nemažų permainų, kadangi trenerio postą paliko ilgametis treneris Kryzewskis. Jis nusprendė, kad jam laikas jau pasitraukti ir užleisti vietą kitiems. Naujuoju jo įpėdiniu tapo lietuvis Kęstutis Kemzūra, kurį parekomendavo Davidas Blattas. Įdomu, kaip seksis lietuviui sukontroliuoti būsimas NBA žvaigždes, kadangi kai kuriems šio universiteto žaidėjams žadama įspūdinga karjerą stipriausioje pasaulio lygoje. Sezoną "Blue devils" pradėjo pergalingai, tačiau ta pergalė nebuvo iš lengvųjų. Williamsonas ir Reddishas buvo pagrindiniai pergalės kalviai šioje kovoje prieš Šarlotės universitetą. Sėkmės Duke universitetui toliau, lauksime daugiau pergalių.


 • 1

#4 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 26 kovo 2019 - 15:19:58

duke.png

                                                                                          2VUKHwX.jpg

"Blue Devils" pasiekė antraja pergale

Djuko "Blue Devils" su Kęstučiu Kemzūra sužaidė antrasias rungtynes kurios vyko Hanoveri Naujajame Hampšyre prieš prestižinės Ivy Lygos dalyve Dartmouth Big Green ekipa.Nuo pat pradžiu geriau pasirodė Djuko krepšininkai kurie vedami Javino Delaurierio atitutruko nuo Dartmoutho komandos kurioje žybėjo Ianas Sistare , bet jo gero žaidimo neužteko po pirmojo kelinio  melinieji velniai buvo priekyje 30:38.Antrasis kelinys buvo dar gerenis puikiai atrodė Kęstučio Kemzūros pristatytas komandinis žaidimas kuris tiek šiose tiek rungtynėse su Šarlotės 49ers žybėjo tai leido šiose rungtynėse geriau pasireikšti kitiems žaidėjams  tokiems kaip RJ Barretas ar Javinas Delaurier  jiems puikiai prie šios pergalės talkino Tre Jones kuriam dvitaškiu metimas nebuvo pats geriausias dalykas , bet jis kompensavo puikiais perdavimais kurie visada baigdavosi taškais tai lėme gan lengva pergale prieš BIG Green ekipa.

 

 

duke.png 72:57 dartmout.png

 

Blue Devils: Javin Delaurier 18 , RJ Barett 13 , Trae Jones  ( 4 rez.perd) ir  Cameron Reddish ( 5 rez.perd) po 9

Dartmouth:  Ian Sistare 18 , Brendan Barry ir James Foye ( 5 rez.perd) po 11

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Sveikinu savo komanda bei varžovus su geromis rungtynėmis.Šiandien atrodėme tikrai geriau nei pirmosiose rungtynėse nors Dartmouthas yra stipresnė komanda nei Šarlotė bet šiandien geriau  mums sekesi inkomplektuoti komandini žaidimą ko pasėkoje atlikome aštuoniais rezultatyviais kamuoliais daugiau bei uždarėme varžovus gynyboje todėl jiem teko remtis tritaškiais  džiaugiuosi , kad kaikuriems žaidėjams nesužaidus geriau sužaidžia kiti ta šiandien darė Javinas kuris puikiai pakeitė Ziona Williamsona kuriam šiandien buvo sunkios rungtynės nes varžovai ji padarė pagrindiniu gynybos taikiniu. Na o dabar keliausime į Providenca bei užbaigsime Neutraliu rungtynių maratona.

 

Toliau 

Neutralios NCAA rungtynės išvykoje prieš BEARS"brown.png 

duke.png


Šį pranešimą redagavo landx: 26 kovo 2019 - 16:05:14

 • 0

#5 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 26 kovo 2019 - 23:12:37

Duke universitetas ir antrose rungtynėse pasirodė gerai. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai nugalėjo Dartmoutho komandą, prieš kurią gerai sekėsi nuo pat pirmosios rungtynių dalies. Williamsonas šiandien nežaidė labai įspūdingai, tačiau komanda į priekį vedė kiti žaidėjai. Sėkmės kitose rungtynėse, lauksim pergalės.


 • 1

#6 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 27 kovo 2019 - 13:01:51

duke.png

                                                                                          F49coVJ.png

"Blue Devils" Neutraliu rungtynių maratone patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Djuko "Blue Devils" su Kęstučiu Kemzūra sužaidė  trečiasias ir jau paskutineses rungtynes Neautraliu rungtyniu maratone  ši kartą ir vėl melyniesiems velniams teko susikauti su IVY  konferencijos astovais Browno Bears.Pirmaji kelini šeimininkai pradėjo tikrai geriau gerai veikė gynyba  prieš Duke visiškai buvo uždarytas RJ Barretas kuris  relizavo vos 2 bandymus iš 12 metant dvitaškius tai pat tik pataikė viena tritaški iš triju tai pat blogai sekesi ir jo komandos draugui Cameronui Reddishui kuris sugebėjo prarasti net septynis kamuolius prastas rungtynes turėjo ir Zionas Willamsonas kuriam puolimas nesiseke , bet gerai žaidė gynyboje bei atkovojo  net dvilika kamuoliu Djuko šviesuliais šiose rungtynese tapo Tre Jones ir Marquezas Boldenas.O Browno mešku gretose puikiai suspindėjo Desmondas Camdridge kuris ši sezona  dažniausiai kyla nuo atsarginiu suolo bet tai nesutrugde jam tapti vienu geriausiu Browno žaidėju bei per 24 minutes pelno vidutiniškai 11.3 taško ( 51% tritašk.pat) bei atlieka po 3 rez.perd tai pat prie jo puikiai prisidėjo pagrindinis Bears įžaidėjas Brandonas Andersonas kuris buvo antras rezultatyviausias komandoje bie nulėme netikėta Brown Bears pergale prieš Djuko Universiteta.

 

 

duke.png 48:56 brown.png

 

Blue Devils: Trae Jones( 4 rez.perd) ir RJ Barret ( 2/12 dvitašk) po 10 , Cameron Reddish 7 ( 7 klaidos)

Brown:  Desmond Camdridge 14 ( 4/5 tritašk) , Brandon Anderson 10 , Jaylan Gainey 9

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Sveikinu varžovus kurie šiandien buvo geresni visomi prasmemis.Nors pats Brown  universitetas savo sudetimi manau nusileido abiejiems klubams prieš kuriuos žaidėme prieš tai , bet tai nieko nereiškia mes šiandien turėjo dvigubai daugiau progu mesti taškus , bet tuo nepasinaudojome prametem daug metimu gynyboje irgi nespindėjome pridareme labai daug klaidu dėl to puikiai žybėjo  Desmondas Camdridge  iš kurio gailma išvelgti potencialo nieks nesitikėjo iš  jo tokio žaidimo.Na o dabar jau už savaites laukia Atlanto kranto konferencijos startas kur komandos bus visiškai kito pajėgumo nei žaidėme dabar , tad manau pasiruošimas  visai nusiseke žinome savo stiprybes bei silpnumus ta bandysime išstaisyti ir buti kuo geresniais.

 

Toliau 

owcEcFL.gif Konferencijos rungtynės išvykoje prieš Virginia Tech"vatech.png 

duke.png


 • 0

#7 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 27 kovo 2019 - 15:29:22

Duke krepšininkai šiandien neparodė savojo žaidimo ir pralaimėjo rungtynes prieš Brown "Bears" komandą. Williamsonas ir vėl nežibėjo bei nedemonstravo labai gero žaidimo, Reddishas taip pat neatrodė labai gerai, o toks lyderių žaidimas tikrai sumaišė kortas ir turėjai pralaimėti. Puolime Duke universitetui sekėsi prastai, todėl ir pergalė nebuvo pasiekta. Sėkmės prieš Virginijos komandą.


 • 1

#8 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 27 kovo 2019 - 17:33:07

owcEcFL.gif

                                                                                          oXx6jrD.jpg

Djuko Universitetas pradėjo kovas Atlantic Coast konferencijoje pergale.

Djuko "Blue Devils" su Kęstučiu Kemzūra po triju neautraliu rungtyniu pagaliau pradėjo Atlantic Coast konferencijoje nuo kurios vietos užimtos šioje konferencijoje priklausys ar Djuko Blue Devils dalyvaus kovo beprotybėje.Abu universitetai pirmaji keliny pradėjo gan kovingai tiesa Virginijos Tech Hokies  žaidžia be pagrindinio įžaidėja kas jiem jau sumaišė kortas prieš Georgia Tech kur pralošta buvo vos dviejais taškais.Tad po gan gero starto jau  einant i gala pirmajam keliniui viskas atrodė tikrai prasčiau nes melynieji velniai buvo atitruke  jau  9 taškais.Antrajame kelynije Ziono Williamso ir kompanijos vedamas Djuko universitetas gan nesunkiai sutvarkė reikalus bei pasiekė pirmaja savo pergale konferencijoje.

 

 

1/0duke.png 70:61 vatech.png0/2

 

Blue Devils: Zion Williamson 17  ( 6 atk.kam) , Trae Jones ( 7 rez.perd) ir Cameron Reddish ( 5 rez.perd) po 10 , Jordan Goldwire 8

Hokies:  Nickeil Alexander-Walker 21 , Tyrone Outlaw 18 , Ahmed Hill 14 ( 5 atk.kam)

 

Turnyrinė Lentelė

5NPxIPE.jpg

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Smagu pradėti oficialu sezona puikia nata sužaidėme labai geras rungtynės žaidėme komandiškai neleidome Virginijos universitetui pajusti savo žaidimo bei laikėme atstuma.Šiandien gerai sužaidė Zionas kuris matyt dabar žaidžia su daug didesne motyvacija nei ankčiau kai žaidėme neautralias rungtynes kurios nieko nereiškė tai pat smagu stebėti ir kitu žaidėju žaidima dabar tikrai matosi patobulėjimas per toki trumpa laika tad toks jautimas vienas kito leidžia mum nuveikti daug ką.

 

Toliau 

owcEcFL.gif Konferencijos rungtynės Namie prieš Florida State Seminoles"flastate.png  1/1

duke.png


 • 0

#9 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 28 kovo 2019 - 13:40:47

Williamsonas atsigavo ir pademonstravo žymiai geresnį žaidimą, o to pasekoje Duke universitetas šventė pergalę prieš Virginijos krepšininkus. Zionas šiandien atrodė žymiai solidžiau nei pastarosiose keliose rungtynėse, o Duke komanda žaidė geriau. Tai buvo oficialaus sezono startas, kurį pradėti pergalingai buvo labai svarbu. Treneris Kemzūra patenkintas šia pergale, kaip ir šio universiteto aistringiausi aistruoliai. Sėkmės prieš Floridą.


 • 1

#10 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 28 kovo 2019 - 19:48:08

owcEcFL.gif

                                                                                          jqRb4Rf.jpg

Djuko krepšininkai lengvai susitvarkė su Floridos universitetu.

Djuko "Blue Devils" su Kęstučiu Kemzūra po gan ilgos pertraukos pagaliau gryžo į savaja arena kurioje pastaraji kartą žaidė tik pirmasias neautralias rungtynes o poto Djuko Universiteto krepšininkai žaidė priešininku arenose.Ši kartą melynieji velniai namie sutiko Floridos valstijos Seminoles.Namu komanda žymiai geriau pradėjo rungtynes na o svečiam teko vytis tai sekėsi gan prastai nes šiose rungtynėse  puikiai pradėjo kanadietis RJ Barretas pirmajame kelinyje nei karto nesuklydes  mesdamas į krepši ir visi jo metimai krito tiesiai i taikyni.Toliau rungtynese be RJ Barreto fenomeno šiose rungtynėse puikiai atrodė pagrindinis Djuko centras kuris kol kas žaidė atsarginio centro šešelyje ir nebuvo gan naudingas tai pat prie ju visu vėl gerai sužaidė Zionas Williamsonas bei  universalusis Cameronas Reddishas perime net šešis kamuolius bei atliko penkis rezultatyvius perdavimus šie geri rodykliai leido laimėti komfortabiliai.Bet po rungtyniu  su gera nuotaika teko šiek tiek atsisveikinti nes geras rungtynes sužaides Marquezas Boldenas pajuto praeitos savo traumos skausmus ,tad pasitikrinus pas komandos gydytoja sužinota blogiausia žinia tai kiek jis praleis be krepšinio o žadama nuo 3-4 savaičiu.

 

 

2/0duke.png 72:53 flastate.png1/2

 

Blue Devils: RJ Barrett 23 ( 31 naud.bal) , Zion Williamson 17 ( 5 atk.kam) , Marquez Bolden 10, Trae Jones 9 ( 8 rez.perd)

Seminoles:  MJ Walker 13 , Mfiondu Kabengele 12 , Christ Koumadje 8

 

Turnyrinė Lentelė

A4uCauw.jpg

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Nuo pat rungtyniu pradžios demonstravomė savo veida tai yra greitas  komandiškas krepšinis  tai leido sužaisti  puikiai tiek gynyboje tiek puolime  puikiai sužaidė musu komandos vedliai t.y Barretas Williamsonas bei Reddishas.Gaila Boldeno kuris jau šiose rungtynėse matėsi , kad atrado save matėsi , kad žino kur jam reikia buti aikštelėje kad butu naudingas tiek gynyboje tiek puolime , ji dabar bandys pakeisti Javinas Delaurier bei kroatas Vrankovicius kuriam kol kas reikės daug ką įrodyti.

Toliau 

owcEcFL.gif Konferencijos rungtynės Išvykoje prieš Boston Collage Eagles"bostonco.png  3/0

duke.png


 • 0

#11 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 28 kovo 2019 - 21:16:23

Floridos universitetas nebuvo labai rimtas varžovas Duke universitetui. Varžovai buvo įveikti gana lengvai, nuo pat pradžių Kęstučio Kemzūros auklėtiniai žaidė užtikrintai ir varžovams nepaliko jokių šansų. Barrettas ir Williamsonas šiandien įrodė, kad jie turi būti Duke komandos lyderiais, šių talentų žaidimas šiandien ir atvedė komandą į pergalę prieš Floridą. Sėkėms prieš Bostono koledžą, lauksim gerų rungtynių ir žinoma pergalės.


 • 1

#12 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 30 kovo 2019 - 23:49:05

Duke universitetas kolkas neturi problemų ir skini pergales. Williamsonas žaidžia tikrai galingai, tik manęs neramina, jog duodi labai didelius krūvius žaidėjams, sezono eigoje tai gali atsiliepti traumomis, o prarasti bent vieną starto penketo žaidėją būtų labai skaudu.


 • 1

giphy.gif


#13 landx

landx

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 1.880 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius/Molėtai
 • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 31 kovo 2019 - 15:38:00

owcEcFL.gif

                                                                                          cvyOi4g.jpg

Sunkiose rungtynėse paskutinėmis sekundėmis Duke neprilygo Bostonui.

Djuko "Blue Devils" su Kęstučiu Kemzūra  išvyko į Bostona kur susitiko su vietos Eagles College universitetu.Beje pastarasiam šis  Atlantic Coast konferencijos sezonas yra puikus per 3 pastarasias rungtynes pasieke tiek pat pergaliu.Abi komandos rungtynes pradėjo vienodai buvo kovingos ir neleido nei vienam universitetui pabegti puikiai šioje dvikovoje atrodė Zionas Williamsonas kuris vėl tapo komandos vedliu , bet Bostono Universitetas atrado netikėta dalyka žaidėja kuris dar ši sezona nežaidė ir visiškai  jam neprogranazuojama daug minučiu ši sezona negausiantis Will Jackowitz  bet jis paneigė visus kritikus ir puikiai šiose rungtynėse prilygo Zionui Williamsonui  o kaikur ir ji pranoko.Tai pat prie puikaus  Eagles žaidimo prisidėjo Bowmanas kuris puikiai dalyno kamuolius tam pačiam Jackowitz kuris šiose rungtynėse 18 bandymu pataikė net 10 kartu tai pat blokavo net 4 kamuolius , tad šio tandėmo deka Bostonas šventė ketvrita pergale iš eilės.

 

2/1duke.png 54:59 bostonco.png4/0

 

Blue Devils: Zion Willamson 24 ( 9 atk.kam) , RJ Barret 12 ( 6 atk.kam) , Trae Jones 7

Eagles:  Will Jackowitz 20 ( 8 atk.kam) , Ky Bowman 12 ( 5 rez.perd) , Jordan Chatman 9

 

Turnyrinė Lentelė

mhdyK4E.jpg

 

 

KiaFqCk.jpg

Kęstutis Kemzūra

 

" Laba Diena.Šiandien apturėjome gan sunkias rungtynes nežaidėme  gynyboje kaip norėjau leidome Jackowitzui pelnyti daug tašku žinoma manau tai bus , kad nieks iš jo to nesitikėjo  ir kad mes neturime pagrindinio centro kuris gryš dar tik po poros savaičiu , bet tai neatleistina tikrai dirbsime toliau , kad tai nepasikartotu.

Toliau 

owcEcFL.gif Konferencijos rungtynės namie prieš North Carolina State University Wolfpacks"ncarolst.png  1/2

duke.png


 • 0

#14 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.558 Pranešimai

Parašė 31 kovo 2019 - 16:10:03

Atėjo laikas ir pirmajam Duke universiteto kluptelėjimui. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje turėjo pripažinti Bostono koledžo komandos pranašumą. Williamsonas šiose rungtynėse bandė tempti savo komanda į priekį, tačiau jo galingo indėlio nepakako, jog komanda įsirašytų į savo sąskaitą dar vieną pergalę. Kaip matome, šis varžovas šiame sezone dar nepralaimėjo, o tai nemažai pasako apie jo pajėgumą. Sėkmės prieš North Carolina komandą, lauksim pergalės.


 • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)