Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Prienų Skycop

Tik aukštyn!

 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
59 atsakymai į šią temą

#1 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 28 gruodžio 2018 - 12:45:05

 

Autoriaus žodis:

 

Sveiki, visi dinastijų megėjai. Atsiradus kiek daugiau laisvo laiko vakarais užsukau į Jūsų forumą vėl, pamačiau įdomias dinastijas ir tuos pačius žinomus veidus kurių krepšinio "trenerių" pasiekimus kas dieną skaičiau lapas po lapo. Nepaisant laiko stokos ir nemažo dienos užimtumo nesusivaldžiau - pradėjau nuosavą dinastiją. Kas mane prisimena iš praeitų metų, prisimins ir šlovės galerijai priklausančia Klaipėdos "Neptūno" dinastija, kuri trūko virš 3 sezonų, per kuriuos kartu nepaisant mažo forumo aktyvumo užpildėme 21 puslapį, komandą atvedėme į LKL čempionus ir Eurolygą. Tikiuosi jog mano didelė patirtis PCF žaidime bus pritaikyta ir naujajame dar nelabai išbandytame PCF19. Iškarto norėčiau paminėti dinastijos tempas nebus pastovus, kartais tai galės bus aktyviausia dinastija kartais pranešimas atsiras kartą per dvi dienas visgi senai neesame dauguma moksleivių ar studentų ir suprantame jog žmogusne visuomet turi laiko. Darbai, projketai, šeima. Tačiau galiu pažadėti ilgą nenutrūkstama dinastiją (išimtis techninės kliūtis kuriu labai tikiuosi nepasitaikys). Taigi tikiuosi savo grįžimą į forumą paženklinsiu įtraukiančia dinastija. Kaip sezono pradžioje A.Labuckas davė žodį sirgaliams jog paskutiniai neliksime taip ir aš taip pat duodu šį pažadą :)

 

 

Prienų komandos generalinė rėmėja naujajam sezonui – įmonė„SKYCOP

 

Pbn10wL.jpg

 

Ambicingus tikslus 2018-ųjų sezonui išsikėlęs Prienų krepšinio klubas likus lygiai mėnesiui iki sezono starto pristatė dvi didžiules naujienas. Virginijaus Šeškaus kariauna turės naują generalinį partnerį bei pavadinimą – Prienų „Skycop" , o praėjusiame sezone ekipoje žaidusius skandalinguosius brolius Ballus ekipoje keičia aukščiausi pasaulyje dvyniai broliai Lavrinovičiai.
 
Susitarimą su Lietuvoje įsikūrusia ir nuo oro linijų nukentėjusiems europiečiams padedančia skrydžių kompensavimo bendrove „Skycop“ Prienų klubas pasiekė po sėkmingos šalių partnerystės 2017-2018 sezone. Kalbėdamas apie pratęsiamus darbus su Prienų klubu įmonės vadovas Marius Stonkus akcentavo komandos atkaklumą, charakterį ir tinkamą požiūrį į viešuosius ryšius.
 
Su naujo generalinio partnerio palaikymu po ilgų derybų į komandą pavyko prisivilioti ir labiausiai medžiojamus „LKL“ tarpsezonio veteranus – brolius Lavrinovičius. Prienų „Skycop“ marškinėlius apsivilksiantys krepšininkai su klubu sudarė vienerių metų trukmės sutartį, tačiau brolių vaidmuo aikštele neapsiribos ir žada persikelti į TV ekranus.
 
Praėjusiame sezone ambicingą brolių Ballų projektą vykdęs Prienų klubas su partneriais šiemet taip pat žada stebinti ir sieks lietuviškuosius brolius Lavrinovičius pristatyti pasauliniu mastu. Planuose – bendradarbiavimas su Holivudo prodiuseriais kuriant dokumentinį serialą apie Darjušo ir Kšištofo gyvenimą būnant aukščiausiais dvyniais pasaulyje.

 b36tb09.jpg

 

 

Prienų „SKYCOP“ pristatė naują logotipą ir sezono šūkį

 

Artėjant 2018–2019 metų „Betsafe–LKL“ čempionato sezonui Prienų „Skycop“ krepšinio klubas pristatė atnaujintą logotipą bei naująjį sezono šūkį. Kiek pakitusi komandos ženklo forma išsaugojo ankstesniojo logotipo detales – skydą, viršuje esantį krepšinio kamuolį bei fanams jau prigijusią mėlyną spalvą.
 
Neįspaustas į rėmus naujasis logotipas prabrėžia, jog komandos žaidėjai visada pasiryžę siekti didesnių tikslų ir nustebinti aplinkinius. „Tik aukštyn!“ (angl. Only UP!) – taip skambės Prienų „Skycop“ ekipos šūkis artėjančiame sezone, skleidžiantis žinią, jog komanda visose situacijose veršis tik į priekį bei kils tik aukštyn.
 
Maža to likus mėnesiui iki reguliariojo sezono pradžios komanda oficialiai pateikė ir galutinę komandos sudėtį. Kuri sezono bėgyje pasak vadovybės gali keistis tik "eksta atveju". Iš šio vadovybės pareiškimo galime daryti išvadą jog komandos branduolys jau yra suformuotas ir komandos sudetyje artimiausiu metu netikėtumų neišvysime. 

 

O.Varanauskas (74) | M.Gecevičius (78) | M.Bruesewitz (76) | V.Lipkevičius (73) | D.Lavrinovič (70)

M.Lukauskis (74) | A.Labuckas (72) | G.Leonavičius (69) | A.Lee (68) | K.Lavrinovič (68) 

D. Šeškus (67) | E.Mankauskas (57)


 • 0

Reklama

#2 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 28 gruodžio 2018 - 14:24:45

Prienų Skycop žaidėjai užbaigė pasiruošimo sezonui ciklą sužaisdami du draugiškus mačus

 

LaYV80h.jpg

Prognozuojama jog šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje Prienai paskutiniai neliks

 

lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y  Prienų Skycop 72:80 Panevėžio Lietkabelis Q8ebxjyzzQWbs7ZFS46rNmgWCvlk8xiXWIdcvEN4

:excl: Draugiškų rungtynių statistika laikinai nepasiekiama!

 

  lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y  Prienų Skycop 86:71 Vilniaus Perlas  bcofOhy.jpg

:excl: Draugiškų rungtynių statistika laikinai nepasiekiama!

 

Reguliaraus Lietuvos krepšinio lygos sezono startas jau čia pat, komandos oficialiai paskelbia galutines savo sudėtis, o pasiruošimo ciklus baigia keliomis draugiškomis rungtynėmis. Ne išimtis ir Prienų Skycop komanda. Geriausių viešųjų ryšių specialistais vadinama komanda šią savaitę turėjo pademonstruoti ne tik savo gebėjima džiuginti fanus skandalingomis naujienomis, bet ir rezultatais aikštelėje. Pirmieji pasvalio klubo jėgas išmėginti stojo pasikeitę, ambicingieji Lietkabelio krepšininkai ir nors šeiminkams rungtynių eigos į savo rankas paimti nepavyko rezultatas fanų tikrai nenuvylė 8 taškų skirtumas ir kova iki paskutinės minutės privertė ne kartą atsistoti ir gerėtis komandos žaidimu, ir nors pergalės pasiekti nepavyko atsinaujinusiai Prienų komandai tai turėjo būti puikus apšilimas bei galimybė susižaisti.
 
Sekančiose rungtynėse Prienų ekipa namuose priemė svečius iš Vilniaus - NKL lygoje rungtyniaujanti Perlą. Nors tik kelių atsitiktinumu dėka Prienų Skycop komanda vos pati šiam sezonui nepersikėlė į NKL šiandieną jie įrodinėjo jog jiems ten nėra ką veikti. Vilniaus jaunimas dantis parodė tik pirmąjame kėlinyje kai pirmosiomis rungtynių minutėmis išsiveržė į priekį rezultatu 0:10 . Toliau situacija kardinaliai pasikeitė ir vedami aukščiausių dvynių Lavrinovičių šeimininkai išsikovojo nesudėtingą pergalę. Nors skubėti vertinti komandos žaidimo dar nederėtų, tačiau Prieniškiu sudėtis atrodo tikrai konkurencinga ir vis daugiau ekspertu teigia jog komanda turi visus šansus pakovoti dėl vidurio turnyrinės lentelės, tiesa tai dar teks įrodyti ir darbais, kadangi pirmieji Skycop oponentai Vilniaus Lietuvos Rytas sezono pralaimėjimų pradėti tikrai neketina.
-----------------------------
 Sekančios rungtynės:
      LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.03 , Vilnius
   
         tUm2U1m5aC75oxarNvfOcqR1r8DARLyYAKGQ6rev


 • 0

#3 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 29 gruodžio 2018 - 03:07:40

Neįtikėtinas atsinaujinusios Prienų Skycop komandos sezono startas Vilniuje

 

BNvEs9O.jpg

MIke Bruesewitz ne vieną kartą už nugaros palikdavo dvigubą oponentų gynybą

 

tUm2U1m5aC75oxarNvfOcqR1r8DARLyYAKGQ6rev  Vilniaus Rytas 65:85 Prienų Skycop lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y

Rytas: C.Kramer 20 tšk 2 rez.perd ; A.Butkevičius 9 tšk 2 rez.perd ; E.Bendžius 8 tašk 3 atk.kam

Skycop: M.Bruesewitz 25 tšk 6 atk.kam ; K.Lavrinovič 12 tšk 5 atk.kam ; D.Lavrinovič 10 tšk 4 atk.kam

LKL turnyrinė lentelė

 

LKL Reguliarusis sezonas (1/0)

Nuajojo LKL sezono startas... Manome daugelis krepšinio sirgalių mėgsta šį įvyki ne tik dėl to jog į aikšteles ir televizijos ekranus sugrįžta Lietuviškas krepšinis, dar tai puiki proga visom komandoms ir jų fanams viską vėl pradėti nuo švaraus lapo. Visos komandos sugrįžta į aikšteles siekti aukščiausių tikslų su dižiausiom ambicijom bei užsivedimu, būtent tai padaro kiekvieną sezono pradžią tokią įpatingą. Tikrai nepamirštama sezono pradžia šiais metais bus Prienų Skycop iš pagrindų atsinaujinusios komandos sirgaliams kurie visiškai sutriuškino Lietuvos elitui priklausančius Vilniaus Ryto krepšininkus jų pačių arenoje. Vargu ar dar vakar kas nors pasakyti jog iš Prienų komandos šį vakara galime tikėtis pergalės ką jau kalbėti apie pergalę 20ties taškų skirtumų! Taip, būtent tokių skirtumų svečiai vedami naujoko iš Amerikos Mike Bruesewitz iškovojo pergalę Vilniuje. Nuo pat rungtynių pradžios galėjome matyti jog šeimininkai tinkamai neįvertino Prienų Skycop komandos ko pasekmė buvo svečių spurtas 2:14 . Pirmąjį kėlinį Vilniečiams problemų kėlė naujasis komandos aukšaūgis Kšyštofas Lavrinovičius, o jam antrajame jam puikiai talkino ir brolis Darjušas. Po ilgosios pertraukos Vilniečiai vargais negalais išsprendė problemas po krepšiu, tačiau to kaina buvo per didelė, laisvę pajutęs amerikietis Mike Bruesewitz savo reidais vis labiau skandino šeimininkus, už nugaros palikdamas net ir dvigubą prieš jį išstatytą gynybą. Paskutinis kėlinys buvo labiau simbolinis kai palaidoje bet kokias viltis atsigauti šeimininkai tiesiog atidave pergalę. Žinoma viena pergale nėra joks rodiklis, tačiau tokio sezono starto neabejojame nesitikėjo niekas. Ką šios rungtynės gali mums pasakyti? Ar tai Vilniaus Ryto kritimas? Ar Skycop komandos eros pradžia? Nekantriai laukiame tolimesnių sezono įvykių.
lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y

 

RUGdMIn.jpg

Virginijus Šeškus pergale džiaugiasi tačiau ragina nekelti nosies ankščiau laiko

 

Dauguma mūsų jau turbūt įptato jog Prienų komanda nuo praeito sezono neveltui vadinama pačia inovatyviausia socialines medijos srityje, kaip matome ne išimtis ir šis sezonas kuriame komanda numato daugybe straipsnių apžvalgų ir rubrikų. Būtent šiandien iškarto po rungtynių su Vilniaus Rytų komanda paskelbė trumpą situacijos apibendrinimą bei Vyr trenerio Virginijaus Šeškaus mintis. Kaip jau tikriausiai visi žino šiandiena Prienų Skycop sezoną pradėjo įstorinę pergale prieš Lietuvos elitui priklausantį Vilniaus klubą ir nors krepšininkai ir fanai emocijų neslepia treneris ragina neskubėti daryti išankstinių išvadų. "Visada smagu laimėti, o laimėti TAIP, ir dar ne prieš bet KĄ tai tiesiog svajonių sezono startas. Tačiau nereikia pamiršti jog tai tik sezono pradžia realus komandų pajėgumas pasimatys gerokai vėliau iki to laiko kelti nosies negalime, privalome toliau dirbti ir įrodyti jog mes buvome verti tokios pergalės. Skatinu žaidėjus per daug nešvęsti susikaupti artėjančiam mačui ir susitelkti į viso sezono o ne į konkrečių rungtynių rezultatą. 
 
Patys ekspertai negailėjo kritikos Vilniečiams kurių žaidimas tiek puolime tiek gynyboje atrodė tragiškas. Panašu jog Vilniaus Ryto komandos ir vėl laukia permainingas ir sudėtingas sezonas, kurį pradėti teko labai netikusiu pasirodymų. Tuo tarpu Prienų Skycop komandos iškelti taip pat neskubama, akcentuojamas labiau Vilniečių apsileidimas nei Prienų dominavimas. Krepšinio ekspertai vis dar prognozuoja 6-8 vietą Skycop komandai, visgi apie tai jog komanda liks paskutinė kalbų neliko. Taip pat norime priminti jog pasiteisinus komandos marketingui, socialinėms medioms bei brolių Ball'ų projektui. Komanda ne tik sugebėjo išlikti LKL lygoje, bet ir įgyjo patrauklių remėjų kurių dėka komandos sudėtis vėl atrodo pakankamai konkurencinga. 


-----------------------------
Sekančios rungtynės:
     LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.09 , Prienai

   vdVSkmyyQptGZgTAkGRwk3LFQbiimqtXfRAIiU5h
      


 • 0

#4 Marko

Marko

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 1.876 Pranešimai
 • Vieta:Telšiai
 • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 29 gruodžio 2018 - 11:21:36

Sveikinu dar kartą tave sugrįžus į forumą :) Į jį grįžai su dinastija ir pradėjai kelionę su Prienų krepšininkais, kurie šiame sezone savo sudėtyje turi kalną krepšinio veteranų, kurie be jokios abejonės, dar nori parodyti ką sugeba, nors jau ir yra jų karjeros saulėlydis. Komanda prieš sezono startą sužaidė dvi draugiškas rungtynes, kuriose galėjo pasižiūrėti kaip, kas juda, pasibandyti naujus derinius, gynybos schemas, kurias taikys naujojo sezono metu. Sezono startas buvo rungtynėmis su Vilniaus "Ryto" komanda ir kaip matome iš galutinio rungtynių rezultato šis mačas tavo komandai susiklostė tiesiog tobulai. Pademonstravai labai galingą gynybą, kurios dėka tavo ekipa praleido vos 65 taškus, o tai yra nuostabus rezultatas, žinant ir tai, kad Vilniaus komanda tikrai turi puikų puolimo arsenalą, tačiau šiandien jis buvo bedantis. Tavo komandos puolimas veikė užtikrintai ir tai leido pasiekti sensacingą pergalę pirmojo mačo metu naujame sezone. Virginijus aikštelėje išbandė vienuolika krepšininkų, kurie visi pelnė taškus, tačiau sunkiausiai sulaikomas varžovams buvo M.Bruesewitz`as, kuris puolime atrodė tiesiog fantastiškai ir tiesė savo ekipos kelią link pergalės. Ką gi, sezono startas įspūdingas ir tikėkimės, kad šis sezonas bus įspūdingas tavo ekipai. Sėkmės antrojoje dvikovoje kovojant prieš Kėdainių komandą.


 • 1

#5 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.546 Pranešimai

Parašė 29 gruodžio 2018 - 12:22:57

Sveikinu pradėjus dinastiją su Prienų klubu, kuris vasara atsinaujino ir gali būti stipri jėga Lietuvos krepšinyje. Net neabejoju, kad ši dinastija bus labai įtraukianti ir įdomi, dėl ko galime pasidžiaugti. Klubas prieš šį sezoną pristatė nauja pagrindinį rėmėją, kuriuo tapo skrydžių kompensavimo bendrovė. Dėl šių rėmėjų klubą papildė broliai Lavrinovičiai, taip pat kontraktai buvo pasirašyti su visiems puikiai pažįstamais Lietuvos krepšininkais. Prie jų pridėta ir pora legeonierių, kurie tikėkimės, kad taip pat bus rimta paspirtis. Komandos pasiruošimas sezonui ilgai neužtruko, buvo sužaistos dvi draugiškos rungtynės, per kurias pasiekta pergalė ir patirtas pralaimėjimas. Pralaimėjimą patyrei prieš Panevėžio ekipą, kuri tave nugalėjo aštuoniais taškais, tačiau iš tų rungtynių daryti kažkokių išvadų nereikėtų. Tuo tarpu su "Ryto" klubo dubleriais susitvarkei kiek lengviau, kadangi tai yra antrosios lygos komanda. Sezono startas tiesiog įspūdingas, kadangi Vilniuje buvo sutriuškintas ne kas kitas, o Vilniaus "Rytas". Prienų ekipą į priekį užtikrintai vedė Bruesewitz, kuris vilniečiams įmetė 25 taškus bei surinko 36 naudingumo balus. Kitas mačas laukia prieš "Nevėžį", kuris yra kur kas silpnesnis varžovais nei "Rytas", tačiau viskas prasidės iš naujo ir pažiūrėsime, kaip seksis prieš juos, sėkmės.


 • 1

#6 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 29 gruodžio 2018 - 12:45:43

Prienuose pasiekta antroji pergalė sezone

 

GA5Gwfd.jpg

Puikiu taiklumu varžovų krepšį atakavęs atsarginis Prienų įžaidėjas Domantas Šeškus tapo rungtynių žaidėjų

 

lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y  Prienų Skycop 76:69 Kėdainių Nevėžis vdVSkmyyQptGZgTAkGRwk3LFQbiimqtXfRAIiU5h

Skycop: A.Lee 15 tšk 4 atk.kam ; D.Lavrinovič 12 tšk 6 atk.kam ; D.Šeškus 12 tšk 3 rez.perd

Nevėžis: J.Parker 14 tšk 2 atk.kam ; N.Balashov 9 tšk 4 atk.kam ; R.Miniotas 8 tšk 10 atk.kam

LKL turnyrinė lentelė

 

LKL Reguliarusis sezonas (2/0)

Pergalingai sezoną pradėjusi Prienų Skycop komandą švęsti pergalės prieš Lietuvos Rytą laiko daug neturėjo, jau po kelių dienų teko ruoštis namuose priimti svečius iš Kėdainių. Puikiai nusiteikę tiek žaidėjai tiek sirgaliai akivaizdžiai jautė savo pranašumą aikštelėje tačiau pirmąją rungtynių pusę to įrodyti nepavyko. Pirmajame kėlinyje greit pražangas surinkę šeimininkai nesugebėjo sustabdyti varžovų lyderio J.Parkerio, o antrajame kėlinuke koją pakišo greitas varžovų puolimas. Reikalai kardinaliai pasikeitė tik trečiajame kėlinyje kai Skycop komanda vedama savo aukštaūgių pagaliau sugebėjo išnaudoti savo ilgo suoliuko ir priekinės linijos pranašumą. Čia svariausiai prisidėjo veteranas Darjušas Lavrinovičius bei į kovą nuo suoliuko pakilęs Anthony Lee, prie prasidėjusio visiško šeimininkų dominavimo po krepšiu prisidėjo ir taikliai varžovų krepšį atakavęs atsarginis komandos įžaidėjas Domantas Šeškus kuris galutinai pražudė Nevėžio komandą. Taigi po antrųjų sezono rungtynių Prienų komanda ir toliau išlieka nepralaimėjusi ir nors šis mačas nebeatrodė toks itikinamas kaip pirmasis Vilniuje, visgi pats pergalės faktas be galo džiugina sirgalius. Tiesa sezonas labai ilgas ir jau netrukus Skycop komandos Panevėžyje laukia dar vienas sunkus išūkis kur susigrumti teks su Panevėžio Lietkabelio komanda kurie nemažiau atkakliai sieks antrosios pergalės naujajame sezone.

-----------------------------
Sekančios rungtynės:
     LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.013 , Panevėžis

   Q8ebxjyzzQWbs7ZFS46rNmgWCvlk8xiXWIdcvEN4
      


 • 0

#7 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.546 Pranešimai

Parašė 29 gruodžio 2018 - 13:17:02

Antroji sezono pergalė buvo kiek sunkesnė, kadangi Kėdainių komanda priešinosi žymiai rimčiau nei Vilniaus klubas. Keista tai sakyti, tačiau tiesa yra tokia. Puikiai rungtynėse su "Nevėžiu" žaidė amerikietis Anthony Lee, kuris pakilęs nuo suolo atrodė tikrai solidžiai, o tai leido tavo komandai pasiekti pergalę. Galbūt kiek daugiau tikėjausi iš Gecevičiaus, kuris turi būti šios komandos lyderis, tačiau šiame mače jis daug progų atakuoti negavo, išmetė vos keturis metimus, kas tokiam krepšininkui yra tikrai mažai. Kitas varžovas bus "Lietkabelis", prieš kurį draugiškose rungtynėse buvo pralaimėta, tačiau tikėkimės, kad reguliariajame sezone bus visiškai kitoks vaizdas ir bus pasiekta pergalė.


 • 1

#8 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 29 gruodžio 2018 - 16:04:59

Po ilgos pertraukos grįžtį į forumą. Mūsų laukią labai įdomi dinastiją su Skycop krepšininkais. Klubas, kuris praeitą sezoną balansavo ties iškritimu iš LKL, o dabar turi tikrai konkurencingą sudėtį. Sezonas buvo pradėtas pergalę prieš Rytą, kuris taip pat atsinaujinęs, tačiau Prienai su šia pergalę pademonstravo, kad šiemet jie patriukšmaus, bet pirmasis mačas dar nieko neparodo. Kitas grajus buvo prieš Nevežį ir net buvo daug sunkiau žaisti prieš juos nei prieš sostinės klubą, visgi pergalė yra pergalė ir sezono pradžia tikrai labai gera.


 • 1

giphy.gif


#9 Marko

Marko

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 1.876 Pranešimai
 • Vieta:Telšiai
 • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 29 gruodžio 2018 - 16:11:39

Prienų komanda kol kas sezono starte demonstruoja iš ties gerą žaidimą. Pirmame sezono mače nukautas Vilniaus "Rytas", antrosiose rungtynėse įrodytas pranašumas prieš Kėdainių komandą, taigi startas puikis dvi pergalės iš tiek pat galimų. Žinoma, daugelis prisimena tą pirmąją pergalę, taigi prieš Kėdainių klubą pralaimėjimo nepateisintų, tačiau nereikia pamiršti, kad ne visada komandos žaidimas būna toks, kaip sezono starte, o dabar laiko dar yra be galo daug, tad sezone viskas gali keistis. Šio vakaro mače trys krepšininkai surinko dviženklį taškų kiekį ir to pilnai pakako, kad galėtum įsirašyti pergalę į savo sąskaitą ir įrodyti pranašumą, prieš "Nevėžio" komandą. Kol kas žaidimas iš ties atrodo neblogai, tad sėkmės ateityje.


 • 1

#10 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 29 gruodžio 2018 - 18:28:08

Drama Panevėžyje: Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sudėtinga šeimininkų pergalė

 

E5wtcwb.jpg

Įspūdingas MIke Bruesewitz žaidimas ir emocingi Virginijaus Šeškaus priekaištai Panevėžyje dirbusiems teisėjams

 

Q8ebxjyzzQWbs7ZFS46rNmgWCvlk8xiXWIdcvEN4  Panevėžio Lietkabelis 86:80 Prienų Skycop lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y

Lietkabelis: J.Wilson 17 tšk 4 rez.perd ; Z.Dimec 17 tšk 11 atk.kam ; M.Cakarevič 14 ršk 7 atk.kam

Skycop: M.Bruesewitz 25 tšk 3 per.kam ; M.Gecevičius 10 tšk 6 rez.perd ; G.Leonavičius 10 tšk 6 atk.kam

LKL turnyrinė lentelė

 

LKL Reguliarusis sezonas (2/1)

Puikiu sezono startu pasižymėjusi Prienų komanda šį vakarą Panevėžyje susitiko su grėsmingai atrodančia Lietkabelio ekipa. kuri nepaisant kiek blogesnio sezono starto buvo laikimo šių rungtynių favoritais. Pirmo kėlinio metu galėjome stebėti itin apylygų ir greitai krepšinį kurio metu aiškus favoritas taip ir neatsiskleidė po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo tik vieno taško persvarą. Antrasis kėlinys mažai kuo skyrėsi nuo pirmojo, ir prasidėjus ilgąjai pertraukai skirtumas tarp komandų nepasikeitė - trapų vieno taško pranašumą išlaikė aikštės šeimininkai. Po ilgosios pertraukos geresnius strateginius sprendimus akivaizdžiai priėmė Lietkabelio komanda ko pasekoje rinkdama pražangas nesunkiai spurtavo ir atitrūko 10 taškų skirtumų. Tiesa likus paskutinėm dešimt minučių iki rungtynių galo Virginijaus Šeškaus komanda pademonstravo neapsakoma kovingumą ir vedami legionieriaus M.Bruesewitz spurtavo bei rezultatą išlygino, intriga persikėlė į pratesimą. Deja pratęsimo metu nors įtampos ir emocijų tikrai netrūko pasimatė aiškus svečių jėgų trūkumas panašu jog papildomom penkiom minutėm jų visiškai nebeliko, jėgos akivaizdžiai buvo išnaudotos ketvirtojo kėlinio spurto metu. Graži kova ir pirmasis Prienų Skycop pralaimėjimas. 
 


lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y

 

Rungtynių metu emocijų nevaldžiusiam Virginijui Šeškui kukli 200 eurų bauda

 

o6EzRT3.jpg

Po rungtynių strategas juokavo jog dabar savaitę maitintis teks tik savo firminiais lašinukais

 

Rungtynių tarp Panevėžio Lietkabelio ir Prienų Skycop ekipų metu galėjome matyti ne vieną atvirą Virginijaus Šeškaus emociją nukreipta teisėjų link. Treneris atvirai piktinosi teisėjų darbu bei negailėjo jiems patarimų bei pamokymų ir nors kai kurie teisėjų sprendimai tikrai vertė abejoti visgi taip elgtis nederėtų. Viso epizodo atomažga ir pamokanti ir kelianti juoką po rungtynių Lietuvos krepšinio lyga skyrė 200 eurų baudą vyriausiajam Skycop treneriui bei priminė jog teisėjų darbą reikėtų aptarinėti rūbinėje. Komiškoje situacijoje neapsėjome ir be Virginijaus komentaro, kai paklaustas ką galvoja treneris apie 200 šimtų eurų dydžio baudą pastarasis juokėsi ir teigė jog dabar savaitę teks maitinits tik savo firminiais lašinukais. "Emocijos... Jos visuomet mus lydi krepšinyje visi žinom kad reikia jas valdyti, bet kartais to padaryti tiesiog nepavyksta" - po rungtynių kalbėjo nusiraminęs strategas. Tokio dydžio bauda bei visas situacijos komiškumas greitai pakerėjo internetą fanai visą tai vertina labiau iš komiškos pusės, bei tikisi jog Virginijui užteks pinigų dar ir duonai. 

-----------------------------
Sekančios rungtynės:
     LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.20 , Šiauliai

   xLswWyWBJh507QkQtHfAWOSe2LAV3VS5ahZm9LLq
      


 • 0

#11 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 29 gruodžio 2018 - 18:45:33

Labai atkakli ir įdomi kova, tačiau šįkartą sėkmė lydėjo Lietkabelį, kuris pademonstravo charakterį. Geros varžybos, žiūrovams turėjo patikti, tačiau žaidėjams tai kainavo daug vargo. Skycop komandai trūko Gecevičiaus geresnio žaidimo, gynėjas neblogai skirstė perdavimus, tačiau pelnė tik 10 taškų, panašu, kad varžovai gerai taikė gynybines schemas jam. Sezonas gerai prasidėjo Bruetswizui, kuris tiesiog siautėjo ir yra tikras Šeškaus komandos lyderis ir pagaliau Prienai neprašovė su legionieriumi.


 • 1

giphy.gif


#12 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.546 Pranešimai

Parašė 29 gruodžio 2018 - 18:56:35

Gaila, tačiau pirmasis sezono pralaimėjimas buvo patirtas Panevėžyje, kur nusileidai "Lietkabelio" komandai. Rungtynės buvo labai atkaklios ir netgi pareikalavo pratęsimo, kurio metu panevėžiečiai buvo stipresni. Po trijų kėlinių turėjai dešimties taškų deficitą ir atrodė, kad varžovai laimės rungtynes, tačiau ketvirtojo kėlinio metu nepasidavei, pademonstravai gerą žaidimą ir išplėšei pratęsimą, tačiau jo metu komandai pritrūko jėgų. Varžovų gretose nesustabdei Dimeco ir Wilsono dueto, kuris nukalė šeimininkams pergalę. Sėkmės prieš Šiaulius kitose rungtynėse.


 • 1

#13 Marko

Marko

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 1.876 Pranešimai
 • Vieta:Telšiai
 • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 29 gruodžio 2018 - 19:34:49

Prienų krepšininkai šį vakarą žaidė iš ties labai sudėtingas rungtynes ir labai gaila, kad po tos atkaklios ir permainingos kovos, turėjai pripažinti varžovų pranašumą. Šiandienos mače prireikė ir pratęsimo, kad būtų išaiškintas nugalėtojas, tačiau sėkmė šiandien lydėjo Panevėžio komandą, kuri laimėjo žaisdama namuose ir taip privertė tavo komandą patirti pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone. Prienų komanda panašu, kad jau yra atradusi lyderį savo komandoje ir juo tampa M.Bruesewtiz, kuris jau ne pirmame mače yra sunkiai sulaikomas ir jo sportinė forma iš ties yra įspūdinga. Ką gi, kol kas sezono startas iš ties nėra blogas, tad manau, kad komanda turi daug potencialo šiame sezone, o dėl pralaimėjimo liūdėti nereikia, nes be nesėkmių nebus atrasta ir pergalių.


 • 1

#14 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 30 gruodžio 2018 - 13:35:55

Skycop Šiauliuose pasiekia trečiąją pergalę naujajame LKL sezone

 

QEs2HID.jpg

Pakidamas nuo suoliuko Prienų veteranas Kšyštofas Lavrinovičius problemų varžovams sudarė tiek puolime tiek gynyboje

 

xLswWyWBJh507QkQtHfAWOSe2LAV3VS5ahZm9LLq  Šiaulių Šiauliai 73:81 Prienų Skycop lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y

ŠiauliaiS.Nimley 18 tšk 2 rez.perd ; K.Žemaitis 11 tšk 7 rez.perd ; A.Urbutis 11 tšk 8 atk.kam

Skycop: M.Bruesewitz 15 tšk 5 atk.kam ; M.Gecevičius 10 tšk 4 rez.perd ; D.Šeškus 10 tšk 3 per.kam

LKL turnyrinė lentelė

 

LKL Reguliarusis sezonas (3/1)

Po dramatiškos pratęsimo pareikalavusios kovos Panevėžyje, Prienų Skycop ekipa persikėlė į Šiaulius kur jų laukė ketvirtasis šio sezono oponentas. Ne taip sėkmingai sezoną pradėję Šiaulių krepšininkai žinoma turėjo atiduoti visas jėgas stengdamiesi įveiki sau lygų varžovą. Jau nuo pirmojo kėlinio ir vėl galėjome pastebėti Skycop komandos problemas gynyboje kai varžovų lyderiai stabdomi buvo tik pražangomis ko pasekoje šeimininkai kėlinį užbaigė tūrėdami penkių taškų pranašumą. Nesėkmes gynyboje Prienų komanda ir toliau kompesuoti stengėsi puolimu - greitais prasiveržimais bei tolimais metimais, prie šių puolimo atakų labai svariai ir toliau prisideda atsarginis komandos įžaidėjas D.Šeškus kurio žaidimas šį sezoną tikrai nelieka nepastebėtas. Po ilgosios pertraukos svečiai panaikino vieno taško likusį šeimininkų pranašumą ir išsiveržė į priekį ir nors smarkiai atitrūkti svečiams taip ir nepavyko, jie išlaikė 8 taškų pranašumą bei išsikovojo trečiąją pergalę šiame sezone. Tikriausiai visi krepšinio sirgaliai sutiks jog Prienų komanda šį sezoną atrodo tikrai daug geriau visgi problemos gynyboje ir toliau neramina komandos strategą, o žinant jog sekančios rungtynės laukia prieš stipriausią Lietuvos komandą Žalgirį problema tampa dar opesnė. Nepaisant jog Skycop komanda žais namuose visgi net patys optimistiškiausi ekspertai pergalės jiems prognozuoti nedrįsta. 
-----------------------------
Sekančios rungtynės:
     LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.23 , Prienai

   YQCcD69zdKpeSRpakmbVV1r74Mt7RjhYvNCHrKHQ
      


 • 0

#15 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.546 Pranešimai

Parašė 30 gruodžio 2018 - 13:45:39

Sveikinu pasiekus dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje, kur nugalėjai Šiaulių krepšininkus jų tvirtovėje. Varžovai žaidė visai neblogai ir turėjai su jais problemų, tačiau geresnis tavo komandos žaidimas antroje rungtynių pusėje leido laimėti Šiauliuose. Virginijus Šeškus teigė, kad nėra patenkintas komandos gynyba, tačiau norėčiau jam paprieštarauti, kadangi prastai komanda gynėsi tik rungtynėse su "Lietkabeliu", na, o kituose mačuose praleista gana mažai taškų į savo krepšį. Sėkmės prieš žalgiriečius.


 • 1

#16 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 30 gruodžio 2018 - 13:58:42

Varzovas kuri turejai iveikti, tik galvojau, kad tai padarysi kur kas lengviau. Siauliai tau patampe nervus, taciau tu su tuo susitvarkei ir turedamas daug patyrusiu zaideju kontroliavai zaidima. Puolimo lyderiai nesikeicia, Mike'as toliau zaidzia nusotabia sezono pradzia ir jeigu taip, tai ziurek, kad kas nenoretu jo is taves nupirkti. Sekantis macas pries Zalgiri, bus labai idomu, iveikei Ryta, galbut ir kaunieciius iveiksi.


 • 1

giphy.gif


#17 Marko

Marko

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 1.876 Pranešimai
 • Vieta:Telšiai
 • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 01 sausio 2019 - 10:13:08

Šiaulių "Šiauliai" šį vakarą tau metė rimtą iššūkį. Norint pasiekti pergalę teko tikrai paprakaituoti ir atiduoti nemažai jėgų, nes matosi, kad jaunieji Šiaulių komandos krepšininkai tikrai norėjo laimėti ir jie turėjo nemažai užsivedimo ir energijos, tačiau šiandien laimėjo patirtis. Tavo komandoje buvo trys krepšininkai, kurie surinko dviženklį taškų kiekį ir to pakako, kad tavo komanda pratęstų sėkmingą savo sezono startą. M.Bruesewtiz`as ir toliau demonstruoja tai, kad jis yra pasirengęs tapti tikru komandos lyderiu ir būti tuo vedliu, kurio komandai tikrai labai reikia. Sekantis mačas bus prieš Kauno "Žalgirio" komandą ir čia lengva tikrai nebus, tačiau prisiminus, kad sezono starte jau įveiktas Vilniaus "Rytas", tai manau, kad visk gali nutikti ir sekančiame mače, nes panašu, kad krepšinio grandai tavęs visiška netrikdo.


 • 1

#18 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 01 sausio 2019 - 21:11:38

Trys kėlinius puikiai namų sienas gynusi Skycop komanda ketvirtajame neprilygo Kauniečiams

 

Zh9Aqci.jpg

Aaron White dominavimas po krepšiu ir buvo pagrindinis Žalgirio ginklas šiose rungtynėse

 

lZgTCeCIpxKOdDl9wPTV2v362JXIQunnwR3TiS3y  Prienų Skycop 66:82 Kauno Žalgiris YQCcD69zdKpeSRpakmbVV1r74Mt7RjhYvNCHrKHQ

Skycop: A.Labuckas 11 tšk 1 atk.kam ; G.Leonavičius 10 tšk 5 atk.kam ; K.Lavrinovič 8 tšk 4 atk.kam

Žalgiris: A.White 21 tšk 4 atk.kam ; N.Wolters 11 tšk 4 atk.kam ; E.Ulanovas 11 tšk 2 atk.kam

LKL turnyrinė lentelė

 

LKL Reguliarusis sezonas (3/2)

Šį LKL lygos rungtynių vakarą Prienų sirgaliai namų arenoje turėjo galimybę į svečius priimti Lietuvos krepšinio čempionus Kauno Žalgirį. Kauno Žalgiris šiame sezone vienintelė LKL komanda nepatyrūsi pralaimėjimo ir pasak ekspertų Skycop ekipa išimtis neturėjo būti. Tačiau visgi šeimininkai savo sirgaliams įsimintinų momentų tikrai padovanojo ir trys kėlinius namų sienas gynė nepriekaištingai, tik nesėkmingo ketvirtojo kėlinio deka Kauniečiai igyjo labai solidžią persvarą bei iškovojo vizualiai lengvą pergalę. Prienų gretose galėjome stebėti tas pačias problemas kurių pati pagrindinė tai priešininkų lyderių nestabdymas, nepriklausomai kokioje pozicijoje žaidžia taškus renkantis krepšininkas Skycop komandai neprasižengiant lyderius stabdyti yra labai ir labai sunku. Tiesa po rungtynių Kauno Žalgirio vyriausiasis strategas Šarūnas Jasikevičius negailėjo pagyrų varžovams kurie sugebėjo trys kėlinius išlaikyti intrigą ir puikiai atlaikė Žalgiriečių spaudimą. Šiuo metu Prienų komandos santykis turnyrinėje lentelėje yra 3/2 komanda laikosi penktoje lygos vietoje ir turi realius šansus kovoti dėl aukštesnių pozicijų tiesa apie prognozuojama vietą sezono gale kalbėti dar labai anksti, Skycop komanda turi dar be galo daug vietos tobulėjimui, išsprendus gynybos ir pražangų klausimus ekipa galėtų sudaryti rimtesnė konkurenciją Lietuvos krepšinio elitui. 

-----------------------------
Sekančios rungtynės:
     LKL Reguliarusis sezonas
      2018.10.29 , Utena

   jyK75V2CrAGxyIqRqepk5b2y1SNNh4f2uV1RS3Gx
      


 • 0

#19 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.546 Pranešimai

Parašė 01 sausio 2019 - 23:25:04

Labai gaila, tačiau turėjai pripažinti Kauno "Žalgirio" komandos pranašumą. Tris kėlinius Prienuose vyko labai atkakli ir gera kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje tavo komanda nerado savęs puolime, o kauniečiai tuo pasinaudoju ir įsirašė pergalę į savo sąskaitą. Varžovų gretose tau nepavyko sustabdyti Aarono White, kuris žaidė labai gerai ir pražudė Prienų ekipą. Sėkmės kitame mače prieš Utenos klubą, lauksim pergalės.


 • 1

#20 Marko

Marko

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 1.876 Pranešimai
 • Vieta:Telšiai
 • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 02 sausio 2019 - 09:05:22

Prienų komanda šį vakarą Lietuvos krepšinio lygos čempionate susitiko su čempionų titulą ginančiais Kauno "Žalgirio" krepšininkais. Pirmoje mačo dalyje aikštelėje vyko iš ties labai atkakli ir intriguojanti dvikova, tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas ėmė po truputį keistis ir į priekį pradėjo bėgti kauniečiai, kurie savo pergalę užtvirtino ketvirtojo kėlinuko metu, kai ketvirtį laimėjo trylikos taškų skirtumu. Šiandienos dvikovoje tavo komandai nepavyko sustabdyti A.Whito, kuris puolime atrodė puikiai, tačiau labai galingai atrodo ir B.Davis`o kova po krepšiu, kur jis sugriebė net 15 atšokusių kamuolių. Tavo komandoje A.Labuckas ir G.Leonavičius bandė tempti komandą į priekį ir tik jie dviese surinko dviženklį taškų kiekį, o to kaip matome buvo per maža. Ką gi, linkiu sėkmės kitame mače.


 • 1
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)