Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mano motyvaciniai video

2 atsakymai į šią temą

#1 xfivas

xfivas

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 601 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:Bodybuilding

Parašė 24 rugsėjo 2018 - 18:41:07

Sveiki, mane labai veža Bodybuildingas ir prieš 2+ mėnesius buvau sukūręs pirmąjį savo motyvacinį video apie Nojų Berlinską, kur dabar yra 2,000 peržiūrų. Gal čia nieko ypatingo , bet kaip man tokia visiškai nežinomam su 62 subscriberių turint, man pasiekimas :). Tada ėjo Raimondas Jokubauskas su Luku Smagurausku. Abu jie turi 700+ peržiūrų. Visi šie trys video turi daugiau peržiūrų , negu kiti , nes buvo pasidalinę mano video savo socialiniuose tinkluose. Tada padariau Deividu Dubinu, Elonu Peniku ir dabar pradėjau apie užsieniečius daryti.  Linkas mano channelio : https://www.youtube....sable_polymer=1 .  

Šiaip kurčiau ir apie krepšinio motyvaciniu video, bet bijau, kad neužblokuotų video. Vieną buvau sukūręs apie krepšinį ir jis turėjo 30k viewsų ir buvo užblokuotas.

Kam nesunku ir negaila pasubscribinkit/palikinkit video. Ir šiaip įvertinkit mano darbus kas turit laiko ar patarimus duokit  :D Nes kaip sakoma pradžia yra pati sunkiausiai, paskui eis viskas kaip per sviestą. Ačiū.

Naujausias video: 

Šį pranešimą redagavo xfivas: 24 rugsėjo 2018 - 19:17:40

• 1

BLmN0kE.png

Reklama

#2 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.967 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 25 rugsėjo 2018 - 13:57:57

Muzika užvedanti ir pats video tiesiog verčia tuojau pat bėgti į sporto salę, žodžiu motyvacija yra, taigi ir pats video tikslas pasiekiamas. Kurk ir toliau, lauksim tavo naujų video.

• 1

giphy.gif

#3 xfivas

xfivas

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 601 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:Bodybuilding

Parašė 14 spalio 2018 - 11:34:51

Naujausias video. Pradėjau kurti video su tokiais special effectais. Tikriausiai jų per daug uždėjau, vienam gali būti per daug, kitam pats tas, tai čia skonio reikalas.

• 0

BLmN0kE.png

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)