Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasaulio čempionato atranka


2 atsakymai į šią temą

#1 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.184 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 20 rugsėjo 2018 - 15:45:15

Atranka jau perlipo pusiaują, 7 komandos (šeimininkė Kinija, Lietuva, Čekija, Vokietija, Graikija, Nigerija bei Tunisas) jau turi vietą pirmenybėse, kitoms telieka formalumas iškovoti dar vieną ar porą pergalių, o visoms kitoms teks dar labai pakovoti norint patekti arba tiesiog teliko labai migloti šansai. Tarp tų miglotus šansus turinčių rinktinių atsidūrė ir Europos čempionai slovėnai bei kita Balkanų pusiasalio rinktinė Kroatija. Jeigu šios rinktinės nepateks, be abejonės tai bus mega sensacija ir panašu, jog taip įvyks. Taip kritikuota FIBA reforma siekusi atkartoti futbolo modelį ir pritraukti daugiau lėšų, panašu, jog itin nuskriaudė tas pajėgias rinktines, kurios turėdamos pajėgių žaidėjų branduolį pagrindiniams čempionatams, per atrankos langus tų pajėgiausių surinkti negali, o pakankamai vidutinio lygio žaidėjų, kurie galėtų užpildyti spragas neturi. Ir nepanašu, jog kažkas ateityje pasikeis, FIBA su Eurolyga neranda kompromiso, šalių federacijos kaltina Eurolygą arba išlieka neutralios, o Eurolygos klubai bei jų žaidėjai kaltina FIBA, tik NBA atžvilgiu viskas vyksta neutraliai, čia matyt FIBA funkcionieriai tiesiog prisibijo, nes patys supranta, kad jokių svertų šią lygą paspausti neturi. Matyt, kad turi įvykti kažkoks rimtas sukrėtimas, turiu mintyje, jog į pirmenybes turėtų nepatekti kažkas iš įtakingų ir pajėgių šalių, nes kroatų ar slovėnų atveju nors rinktinės ir pajėgios, bet tarpautinėje arenoje jos pernelyg mažos ir neturi pakankamai svorio, jog į jų balsą būtų atsižvelgta. Žinoma reziumuojant galima pasidžiaugti, jog Lietuvos rinktinė jau čempionate (objektyviai tai mūsų varžovai tikrai buvo kiek silpnesni nei kitose grupėse ir mūsų kelias dėl to buvo lengvesnis, jau nekalbant, kad turime kiek didesnį žaidėjų pasirinkimą), bet čia tik galbūt laikinas efektas, nežinia ar kitame cikle ir patys neužlipsime ant to paties grėblio.

 

Kaip manote ar tokia paskubomis atlikta ir buldozeriu prastumta FIBA reforma turi ateitį ir ar apskritai, kaip krepšinio fanui pati atrankos sistema Jums atrodo patraukli?


 • 0

giphy.gif


Reklama

#2 TJ@

TJ@

  Suolelio šildytojas

 • Narys
 • AkisAkis
 • 67 Pranešimai

Parašė 23 rugsėjo 2018 - 12:28:28

Žinoma idėja gal ir graži per atrankas įtraukiama daugiau žaidėjų, kurie gali apsivilkti nacionalinės komandos aprangą, bet FIBA čia grasina visoms pusėms ir panašu ne kilnių tikslų siekia. Kopijuoja futbolo modelį, bet futbole viskas yra maksimaliai suderinta, kad norintys žaidėjai galėtų atvykti atstovauti rinktinėms,o krepšinyje viskas daroma per jėgą, nepagalvojama apie pasekmes. Na, bet kaip bebūtų mums lietuviams nereiktų per daug burnoti išlindome  pasaulio čempionatą galim būti ramūs ir žiūrėti kokią vietą galiausiai užimsim, nors aišku norėtųsi pirmos, gal tuomet varžovai palankesni sukristų.


 • 1

#3 Moralas

Moralas

  Lygos MVP

 • Administratorius
 • 2.184 Pranešimai
 • Vieta:Kaunas

Parašė 24 rugsėjo 2018 - 14:19:58

Na taip sutinku, kad turim džiaugtis, jog patekom, bet čia laikinas efektas, negali žinoti, kaip mums seksis per kitą ciklą.


 • 0

giphy.gif
Atsakyti  


0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)