Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PCF 18 problemėlė.

2 atsakymai į šią temą

#1 Chevy

Chevy

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 559 Pranešimai
  • Vieta:Kėdainiai
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Kėdainių "Nevėžis" ir Kauno "Žalgiris"

Parašė 10 vasario 2018 - 18:20:34

Sveiki, norejau paprašyt pagalbos del PCF 18. Niekad nežaisdavau tai nelabai ir žinau kaip sprendžiamos bėdos, bet va siandien kažkokia ypatinga diena ir tiesiog užsimaniau ji pabandyt. Ir kai as ji ijungiu tai ji man parodo per visa pilna ekrana kaip ir full screen, bet po o sumažėja i karį viršutinį kampa, vaizdas pakankamai didelis, bet kai zaidi koki maca score rodo sutraukta nesimato skaiciu ir pns, todėl norėtusi full screen galbut žinot kaip šia bėda išsprest nes tarkim prie options zaidimo rezoliucijos jokiu reguliavimo mygtuku neradau. Vaizdas kaip atrodo - http://www.part.lt/i...fbbdbfef436.jpg

• 0

---------------------------------------------

Skausmas laikinas, šlovė amžina. 

Kai karta širdi sužeidžia, po to savaime blokuoji

-------------------------------------------

Reklama

#2 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.381 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 10 vasario 2018 - 18:22:48

Sveiki, norejau paprašyt pagalbos del PCF 18. Niekad nežaisdavau tai nelabai ir žinau kaip sprendžiamos bėdos, bet va siandien kažkokia ypatinga diena ir tiesiog užsimaniau ji pabandyt. Ir kai as ji ijungiu tai ji man parodo per visa pilna ekrana kaip ir full screen, bet po o sumažėja i karį viršutinį kampa, vaizdas pakankamai didelis, bet kai zaidi koki maca score rodo sutraukta nesimato skaiciu ir pns, todėl norėtusi full screen galbut žinot kaip šia bėda išsprest nes tarkim prie options zaidimo rezoliucijos jokiu reguliavimo mygtuku neradau. Vaizdas kaip atrodo - http://www.part.lt/i...fbbdbfef436.jpg

Net nežinau niekadam man taip nebuvo leidai administratoriaus teisem jei taip tai mažai ka galiu pasakyt gali parašyt per FB  kurėjams gal ka padės

• 0

#3 Chevy

Chevy

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 559 Pranešimai
  • Vieta:Kėdainiai
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Kėdainių "Nevėžis" ir Kauno "Žalgiris"

Parašė 10 vasario 2018 - 18:52:49

Net nežinau niekadam man taip nebuvo leidai administratoriaus teisem jei taip tai mažai ka galiu pasakyt gali parašyt per FB  kurėjams gal ka padės

Jo leidau admin teisėm, bet tas pats.. Gerai ačiū pabandysiu parašyt per fb kurėjam

• 0

Skausmas laikinas, šlovė amžina. 

Kai karta širdi sužeidžia, po to savaime blokuoji

-------------------------------------------

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)