Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Eric Konkol | Rouen Métropole Basket


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
66 atsakymai į šią temą

#1 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 24 sausio 2018 - 23:04:36

2017.09.22

 

679460e4d136df594cb4336df3158f1f62.jpg

NCAA treneris Eric Konkol traukiasi iš savo pareigų - Louisianos studentai ieškos naujo stratego

 

Po praeito neįtin sėkmingo Louisiana Tech Buldogs komandos pasirodymo, vyriausias treneris Eric'as Konkol pareiškė traukiantis iš savo posto, treneris ieškosis naujų namų. Iki tol Ericas nuo 2015 metų dirbo su Louisianos koledžo studentais bei vadovavo komandos žaidimui NCAA lygoje. Treneris garsėja kaip tikras Amerikietiško krepšinio ekspertas, o per pastaruosius metus jo vadovaujama Buldogs ekipa užėmė trečiąją bei antrąją vietą. Paskutinį sezoną įvykus žiniasklaida nežinomam konfliktui komandos rezultatai sparčiai ėmė kristi, o strategas paskelbė jog šis jo sezonas NCAA lygoje bus paskutinis. Puikiomis vadybos savybėmis garsėjantis strategas ieškosi naujų namų, o koledžo studentų krepšinį treneris palieka kaip praeitą etapą. Jaunas strategas laukia pasiūlymų iš įvairių ekipų, pastarasis tikisi sėkmingai tęsti savo darbą bei kartu su komanda augti kaip treneris ir asmenybė. Iki tol pasiūlymų sulaukęs tik iš NCAA lygos koledžų klubų strategas vis dar tikisi jėgas išbandyti suaugusių vyrų profesionaliame krepšinyje. Žiniasklaidoje ne vieną kartą buvo baimintaisi jog Europos klubams pavojingi būtų savo komandą patikėti "grynakraujui" amerikiečiui, kuriam kibi gynyba bei Europietiškas braižas gali būti kiek labiau svetimi negu senojo žemyno atstovams. Visgi tokį rizikingą pasiūlymą priemusi komanda gali tikėtis padidinto žiniasklaidos dėmesio bei didesnio susidomėjimo pačia ekipa, charizmatiškas ir labai iškalbus strategas visuomet traukte traukė prie savęs žurnalistų bei sirgalių dėmesį. "Ericas ne tik yra treneris, jis ir asistentas ir vadybininkas ir skautas, jis daro viską puikiai išmano marketingą, rinkodarą bei reklamą, todėl dirbti su juo gali būti tiek pragariškai sunku, tiek ir be galo malonu" - kalbėjo buvusios komandos Pitbull vadovas.

 

2017.09.28

757.png

Pranzūcijos PRO B lyga drebina naujienos - Rouen Metropoe Basket turės naują strategą

 

Prieš pat sezono pradžią Prancūzijos antrąją pagal stiprumą lyga drebina netikėta žinia. Nesenai darbo ieškojęs buvęs NCAA komandos strategas Eric Konkol sudaro dviejų sezonų sutartį su Rouen Metropoe Basket ekipa. Rouen klubas ankščiau dar garsėjas kaip pagrindinio savo remėjo pavadinimą "Kinder" sąvininkas, šį vakarą sujudino žiniasklaidą oficiliai paskelbęs jog vyriausiojo stratego postą užims Ericas Konkol. Rimtų ambicijų šiam sezonui neslepianti ekipa keičiasi iš pagrindų, besikeičianti valdyba, pakankamai nesėkmingas praeitų metų sezonas, bei komandos branduolio išformulavimas privedė komandą prie naujos eros. Šiuo metu komanda vis dar neturi nei vieno vidurio puolėjo, komanda neturi nei aiškių tikslų šiam sezonui, o iki šiol šiam sezonui neturėjo ir vyriausiojo trenerio. Komanda kaip jau įprasta gelbėjo pagrindinis remėjas "Kinder" vėl skyręs papildomų lėšų vienam arba keliems krepšininkams surasti, taip pat ir trenerio paieškoms. Nors pati ekipa geriausių atvejų galėtu vadintis tik lygos vidutiniokė neturinti jokių rimtesnių ambicijų kovoti dėl pirmųjų vietų, fanai paslapčia tikisi mylimo klubo atgimimo. Visgi visų PRO lygos B divizijone rungtyniaujančių klubų svajonė yra tik viena, pereiti į A lygą bei jėgas išbandyti Europos turnyruose, taip pritraukiant papildomo dėmesio bei finansų. Prancūzijos B lyga yra kupina amerikiečių pastarieji mėgsta puolimo stiliaus krepšinį, negaili sirgaliams gražesniu epizodų ir dėjimų, todėl Amerikoje gimęs, augęs, ir dirbęs strategas čia tikrai galėtų pritapti.

 

2017.10.03

 

5a85b839ef666ae8fda13339bda3959312.jpg

Naujasis strategas su savimi į komandą atsiveža ir vidurio puolėja - Sharrod Ford sustiprins komandos priekinę liniją

 

Apie tai jog Rouen ekipa neturi nei vieno vydurio puolėjo strategas buvo infomrmuotas dar prieš atvykstant į Prancūziją. Pastarasis apie savo universalumą bei vadybos sugebėjimus spėjo įrodyti dar pakeliui į komandą. Savo Twitter paskyroje dar būdamas oro uoste Ericas pranešė jog į komandą atvyksta kartu su 35 metų, 206cm vidurio puolėju Sharrod'u Ford'u. Krepšininkas 2005 metais debiutavo profesionaliame krepšinyje būdamas pašauktas Phoenix Suns ekipos, tačiau jau po metų jo kelionės tapo "klaidinančios ir nežinomos" , žaidėjas kas metus keitė klubus, pastarajam teko rungtyniauti tokiose ekipose kaip Alba Belin, ir Bologna Virtus komandose, tačiau krepšininko karjera neapsistojo nei vienoje komandoje. Dabar jau 35tąjį gimtadienį atšventęs vidurio puolėjas užsiviks Rouen Metropole Basket marškinelius bei užpildys komandos vidurio puolėjo spragą. Nors pastarasis amerikietis atrodo net daugiau nei tinkamas pirkinys kuris be ja su šiuo treneriu sutiko dirbti už pakankamai nedidelę sumą, pati žinia sukėlė šiokią tokią sumaištį. Jog naujasis komandos strategas mėgsta rodyti iniciatyvą žinojo visi, tačiau jog dar pakeliui į Prancūziją treneris su savimi atsiveš naująjį vidurio puolėja tikriausiai nesitikėjo niekas. Šiuo metu valdybos reakcija nėra žinoma, tačiau komandos sirgaliai naiviai spėlioja ko iš šio stratego laukti ateityje, tai gali būti tiek ir naujos komandos eros pradžia tiek ir visiškas ekipos krachas.

 

2017.10.05

 

63a181277cf5fbee4f51fe102620e7dd740.jpg

Trenerio sutikimas, komandos pristatymas ir mažai atsakymų žurnalistams

 

Prancūzijos Pro lyga B startuos mažiau nei už kelių savaičių, o naujasis komandos treneris tik šį vakarą buvo pasitiktas oro uoste, didelę sirgalių minia, žurnalistai, labai iškilmingas komandos pristatymo vakaras kuriame buvo visko tik ne trenerio interviu. Charizma ir dideliu pomegiu bendrauti su žurnalistais garsėjantis strategas šį vakarą komandos pristatymo ceremonijoje matomas nebuvo. Žurnalistams knietėjo išsiaiškinti kas gi paskatino strategą pasirinkti Prancūzija, kodėl Rouen komanda, kaip treneriui be valdybos leidimo ir "popierizmo" pavyko vos per dvi dienas rasti naująjį vidurio puolėja ir kiti klausimai deja taip ir liko neatsakyti. Ericas atsiprašė visų žurnalistų prašė likti suprastas, o savo neiškalba argumentavo tuo jog sezonas prasidės mažiau nei už kelių savaičių, o treneris dar net nepažįsta savo žaidėjo, o Europietiškas krepšinis pastarajam žinomas tik iš vaizdo įrašų. Todėl akivaizdu jog stratego dalykiškas pasišalinimas buvo ne kas kita kaip darbo ir noro pažinti komanda pasėkmė. Komandos startinį penketą šiuo metu sudaro visi penki amerikiečiai tarp jų ir naujasis komandos pirkinys S.Fordas, nuo atsarginių suolo komandoje kylą Lietuvos krepšiniui pažįstamas žaidėjas Ovidijus Varanauskas, o pati komanda propoguoja greitą amerikietiško stiliaus žaidimą, todėl tikimasi jog treneriui nekils didelių problemų apsiprasti su komandos rungtyniavimo stiliumi. Šiuo metu komandos tikslai šiam sezonui pakankamai kuklus - išsilaikyti turnyrinėje lentelės viduryje. Tiesa kokius tikslus komandai kels naujasis strategas kolkas žinoma nėra.
 
M.Carter | D.Williams | O.Emegano | A.Stevens | S.Ford
O.Varanauskas | R.Dibo | E.Monceau | C.Ponsar | F.Michel | F.Bassoumba | B.Injai
F.Pouaveyoun | M.Aboussalam

 • 0

Reklama

#2 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2018 - 23:13:19

Kaip ir reikėjo tikėtis, tavo dinastija turėtų būti įdomi ir pasirenki trenerio karjerą ir ją pradėsi Prancūzijos antroje lygoje. Atvirai sakant nelabai domiuosi Prancūzijos pirmąją lygą, todėl apie antrąją išvis mažai žinau, bet bus proga susipažinti. Pristatymas kaip visada įdomus, komandą ambicinga, treneris ambicingas, žinant tave, net neabejoju, jog per tuos du metus ekipa gali pasiekti stipriausią Prancūzijos lygą, manau pirmasis tikslas ir būtų patekti į stipriausią šalies lygą.


 • 1

giphy.gif


#3 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 24 sausio 2018 - 23:30:12

Štai ir sulaukėme tavo naujos dinastijos. Gaila, jog su "Neptūnu" tavęs nematysime, tačiau dabar tikiu, kad pamatysime lygiai tokią pat įdomią bei dėmesį pritraukiančia dinastija. Mūsų pagrindinis herojus šį kartą bus amerikietis treneris Eric Konkol, kuris visą savo karjerą praleido Amerikoje ir ten treniravo NCAA komandą. Luizianos buvęs treneris po prasto sezono nusprendė palikti komandą ir ieškotis naujos darbovietės Europoje. Ta darboviete tapo antrosios Prancūzijos lygos komanda, kuri artėjančiam sezonui keičiasi iš pagrindų. Treneris su savimi į komanda atsiveža ir amerikietį vidurio puolėją Sharrodą Fordą, kuris Europoje man šiek tiek girdėtas. Jau komanda oro uoste ir sutiko trenerį bei nauja žaidėja, bus iš tiesų įdomu stebėti, kaip gi seksis komandai, kurioje matome ir viena lietuviška veidą - Ovidijų Varanauską. Komandos tikslai nėra aukšti, tačiau tikėkimės, kad sezonui bėgant pamatysime gražų krepšinį, sėkmės.


 • 1

#4 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 24 sausio 2018 - 23:44:11

2017.10.06

 

5a85b839ef666ae8fda13339bda3959312.jpg

Pirmosios trenerio problemos Prancūzijoje Sharrod Ford negalės pasirašyti sutarties su komanda

 

Vos sulaukėmė naujojo stratego iš Amerikos, bei pamatę jo ambicijas keisti komandą, kai pastarasis sulaukia pirmojo įspėjimo iš Prancūzijos krepšinio asociacijos. Naujasis komandos aukštaūgis Sharrod Ford negalės sudaryti sutarties su komanda (kitaip tariant sutarties sudarymas būtu neprotingas), pagal Prancūzijos Pro B lygos įstatymus komandoje privalo būti registruoti rungtynėms 7 Prancūzijos pilietybę turintis žaidėjai, taip pat komandoje negali būti daugiau nei 2 ne Europos sajungoje žaidžiančių krepšininkų. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis komanda jau ir taip viršija sudeties limitą, o trenerio "atsivežtas" amerikietis tik dar pablogintų komandos teisinę padėtį. Taigi kontrakto pasirašymas su aukštaūgių yra atšaukiamas, o komandos branduoliui formuoti teks paieškoti vietinių žaidėjų, po šio vadovybės pareiškimo treneris neslepė savo pasipiktinimo Europoje vyraujančiom krepšinio taisyklėmis.

 

"Tai yra ne kas daugiau kaip rasizmas. Neesu dirbęs Europoje todėl tokios taisyklės man pasirodė labai svetimos bei nesuprantamos. Nenoriu niekinti ar juodinti nei komandos nei lygos kurioje ji rungtyniauja, tačiau prisipažinsiu jog toks kategoriškas lygos asociacijos pareiškimas bei suvaržymas komandos komplektacijoje mane tikrai neramina. Panašu jog net tinkamai nepasisveikinę jau turėsime atsisveikinti su tikrai galimai geriausių šios komandos pirkiniu šiame sezone. Nieko nepadarysi kreipsiuos į komandos vadybą, skautus, turime ieškoti išeities komanda turi milžiniškų problemų su savo sudėtimi, panašu jog net be mano siūlomo krepšininko komanda neatitinka lygos taisyklių ir prieš sezoną teks gerokai padirbėti ties jos sudėtimi. Situaciją siaubingai apsunkina ir tai jog aš nepažįstų vietinių krepšininkų, o vieninteliai man gerai pažįstami Prancūzai žaidžia NBA lygoje, turbūt mes jų neprisikviesime tiesa? (šypsosi). Laikas spaudžia, komandos neturime, su kuo žaisti ir ką treniruoti nežinau kadangi siekiant pristaikyti prie taisyklių komandą gali palikti dar mažiausiai keli žaidėjai, mažiausiai tiek pat jų turi papildyti ekipą. Prisipažinsiu ne taip įsivaizdavau pirmą dieną darbe, tačiau prie išūkių aš įpratęs visgi tikiu jog dabartinis komandos personalas man padės. Ir mes spėsime pasiruošti artėjančiam sezonui." - Pasipiktinęs žurnalistams kalbėjo naujasis komandos strategas."


 • 0

#5 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 24 sausio 2018 - 23:51:00

Europos taisyklės negailėstingos ir kaip matome tavo ekipa praranda galima sakyti lyderį, šis amerkietis tau būtų labai naudingas, kadangi treneris pats jį atsivežė ir žino ko tikėtis iš jo, bet tavo planas neišdegė ir iš ties liūdną. Maža to, tai dar ne viena problema, neveltui problemos po vieną nevaikšto, turėsi ieškoti vietinių žaidėjų, jog galėtum išviso rungtyniauti. Bus labai sunku, nes abejoju ar rasi gero lygio prancūzų žaidėjų, bet tikėkimes treneris ras kaip išeiti iš situacijos.


 • 1

giphy.gif


#6 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 00:19:11

2017.10.08

 

0f7a72b441d85fa194f07fedf2754269151.jpg

Komandoje vietoj Desmond'o Williamso rungtyniaus NBA patirties turtintis veteranas Mickael Pietrus

 

Po nemažo ažiatažo sukėlusio trenerio pasipiktinimo dėl komandos formavimo Rouen ekipa pasipildo Prancūzijos pilietybę turinčiu puolėju Mickael Pietrus. Naujų Prancūzijos Pro B lygos taisyklių neatitikusi Rouen ekipa atsisveikina su komandos gynėju iš Jav Demondu Williamsu, vietoj jo į komandą prisijungs NBA bei Prancūzijos rinktinės veteranas Mickael Pietrus, 35 metų veteranas planuojantis baigti karjerą gimtinėje po neilgai trukusiu derybų sukirto rankomis su antroje pagal stiprumą Prancūzijos lygoje žaidžiančia Rouen ekipa. Nuo 2005 metų patyręs rinktinės narys mielai sutiko bendradarbiauti su naujuoju strategu bei savo patirtimi dalintis su jaunesniais komandos žaidėjais. Tai iš ties rimtas pastiprinimas iki šiol garsių pavardžių sudetyje neturėjusiai Rouen ekipai. vadovybė taip pat džiaugiasi trenerio sprendimu pakviesti žinomą visiems sirgaliams veidą, taip tikėdamiesi pritraukti daugiau dėmesio komandai bei padidinti komandos lankomumą. Tiesa ekipoje vis dar nėra nei vieno vidurio puolėjo ir vis dar vyrauja užsieniečių perteklius taigi akivaizdu jog komandai tarpsezonis dar nėra baigtas.

 

"Smagu jog į komandą pavyko prisivilioti man gerai žinomą žmogų, ne asmeniškai, bet visgi NBA lygoje krepšininko žaidimą teko stebėti, o ir žaidėjo patirtis nepakenks jaunesniems komandos žaidėjams. Tai žaidėjas galintis papasakoti labai daug, išmanatis tiek mano propoguojama Amerikietišką krepšinį, tiek ir komandai gerai pažįstamą Prancūzišką krepšinį. Visi puikiai suprantame jog komandos biudžetas nėra didelis, savo vertė mums dar teks įrodyti todėl toks veidas komandoje , manau pateisins visus mūsų lūkeščius. Šiuo metu krepšininkas puikiai valdo kamuolį, gali mesti tiek iš vidutinio nuotolio, tiek iš toli. Gal jis nevisada bus didžiausia grėsmė varžovams, tačiau padidinto dėmesio iš oponentų jis tikrai sulauks, o galimybę atmęsti kamuolį atsilaisvinusiam komandos draugui visuomet yra skatinama, todėl tikiu jog neapsirikome ir judame tinkama linkme ruošiant komanda artėjančiam sezonui." -Eric Konkol


 • 0

#7 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 25 sausio 2018 - 00:26:01

Pirmasis pirkinys po permainų Pietrusas. NBA patirties turintis prancūzas tikrai pravers tavo ekipai, 35 eri dar nėra tas amžius, jog negalėtų žaisti antroje lygoje. Treneris tikrai bus patenkintas šiuo žaidėju, nors buvo atsisakytą kur kas jaunesnio ir geresnio žaidėjo, bet yra kaip yra. Labai įdomu kas mūsų lauks toliau, pažiūrėsime kokį kitą sprendimą išvysime.


 • 1

giphy.gif


#8 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2018 - 00:29:21

Ką gi, sulaukėme žinių, jog komandoje neišvysime trenerio atsivežto Sharrodo Fordo, kuris dėl lygos taisyklių komandai atstovauti negalės. Yra sukurtos taisyklės, kad komandoje gali žaisti tik tam tikras kiekis legionierių, o kadangi jų komandoje ir taip nemažai, komandoje Fordo nepamatysime. Komanda turėjo ieškotis vietinių žaidėjų, kurie galėtų pastiprinti komandą. Paieškos neužtruko, kadangi buvo pasirašytas kontraktas su žinomu Mickaeliu Pietrusu. Dėl jo komanda atsisakė amerikiečio Demondo Williamso, kuris palieka komanda. Manau, kad su Pietruso atvykimu komanda sustiprės ir sulauks daugiau palaikymo.


 • 1

#9 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 01:22:39

2017.10.11

 

dd5172a0b5e21cf41c4592164c7f30fc445.jpg

Trūkstamo vidurio puolėjo grandį užims 27nerių metų aukštaūgis Mickael Var

 

Svarbiausia komplektacijs dalimi žinoma jog turėjo būti vidurio puolėjo paieška, iki šiol komanda neturėjo nei vieno vidurio puolėjo, o trenerio atsivežtas veteranas deja neatitiko lygos taisyklių. Taigi su komandos valdybos pagalbą, po neilgai trūkusių paieškų komanda pagaliau skelbia apie naująjį vidurio puolėja juo tapo 205cm ūgio aukštaūgis Mickael Var. Aukštaūgis visą karjeros laiką praleido Prancūzijoje atstovavo įvairias ekipas tiek pirmoje tiek antroje lygoje, todėl suvokimo apie Prancūzišką krepšinį žaidėjas turi. Krepšininko stipriosios pusės yra puolimas po krepšiu, žaidimas nugara vienas prieš vieną. Taip pat žinant jog žaidėjas yra 205cm bei sveria 105kg jis yra pakankamai greitas, sugeba atakas užbaigti greitose atakose. Visgi krepšininkas nėra geras gynybos ekspertas, o ir atšokusių kamuolių nusiimdavo mažiau negu kiti jo pozicijos komandos draugai. Visgi dabar Rouen ekipa turi vidurio puolėja bei panašu jog atitinka lygos reikalavimus. Nors gynėjų pozicija vis dar atrodo abejotina, ar ieškos komanda pastiprinimo sužinosime netrukus.


 • 0

#10 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2018 - 01:41:47

Pagaliau sulaukėme vidurio puolėjo, kuriuo tapo prancūzas Mickael Var. Jis yra palyginus gana neaukštas, 205 centimetrų, tačiau tikiu, kad jis komandai bus rimta paspirtis. Jis per savo karjerą žaidė tik Prancūzijoje, todėl Prancūzijos krepšinio virtuvę jis supranta ir žino labai gerai. Kol kas dar komanda nežino, ar ieškos daugiau pastiprinimo, nes gynėjų grandyje žaidėjų kokybė abejotina. Manau, kad reikėtų pasistiprinti bent vienu gynėju, o kaip bus žiūrėsime, sėkmės.


 • 1

#11 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 04:57:06

2017.10.12

Erico Konkol debiutas paženklintas puolimo šou bei triuškinančia pergale namuose

 

f7aee4ee28ac5e2775b418a3147c18cc797.jpg

Obi Emeganui puikiai talkinę komandos naujokai šį vakarą demonstravo tikrą puolimo šou

 

aa1ca3a8b30e4dfd6a64a4380d38bbe7118.jpgRouen Metropole Basket 98:76 Nancy Backet Sluc 2e4caa9932b944a3d12c5c9b04f124de450.jpg

Rouen: O.Emegano 19 tšk 1 rez.perd M.Pietrus 15 tšk 8 atk.kam M.Var 14 tšk 10 atk.kam

Sluc: I.Aska 20 tšk 2 atk.kam G.Florimont 16 tšk 11 atk.kam B.Lemar 16 tšk 4 atk.kam

 

Kaip ir buvo sakyta ankščiau ilgai komplektuotis komandos bei ruoštis maujasis komandos strategas laiko netūrėjo, ir visus likusius darbus pratęsti teks jau sezono metu kadangi LNB Pro B lygos sezonas startavo jau šį vakarą, o namuose žaidžiantis Rouen krepšininkai pasitiko savo pirmuosius sezono varžovus. Susirinkę sirgaliai šį vakarą nekantravo pamatyti tiek naujojo komandos trenerio tiek ir lygos naujokų debiuto, o jis iš tiesų buvo vertas kiekvieno čia atvykusio dėmesio. Vos prasidėjus rungtynėms galėjome stebėti tipišką Amerikietiškams krepšiniui būdingą žaidimą, dauguma šeimininkų atakų buvo paremtos greitu puolimu ir nors Prancūzijos krepšiniui būdingi puolimo šou to jog lygos vidutiniokai pirmąjame savo mače surinks 98 taškus tikėjosi tikrai akivaizdžiai nedaugelis. Neapsėjome ir be puikių dvigubų dublių naujasus vidurio puolėjas M.Var ne tik pelnė 14 taškų, bet ir atkovojo 10 kamuolių, tuo tarpu komandos įžaidėjas N.Carter pelnė 10 taškų bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų, nba veteranas M.Pietrus taip pat buvo arti dvigubo dublio pelnydamas 15 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Puiki pradžia pusę darbo skelbia senovės protėvių patarlė, ir ištiesų Nancy ekipa reitinge gerokai lenkia Rouen komandą ir pergalė 22dviejų taškų skirtumu nuteikia labai optimistiškam sezonui. Panašu jog naujoji komandos komplektacija bei naujasis komandos strategas jau pradėjo rinkti "sirgalių palankumo taškus"

 

6176d29d789031fc01b5e3a48c590860339.jpg "Žmogau, dariau tai ką mokų daryti, aiškinau vaikinams apie krepšinį. Gal iš ten kur kilęs aš mes jį ir suprantam kitaip, gal man kaip ir mano tėvynainiams svetima kibi gynyba, ir aštrūs teisėjų švilpukai. Tačiau savo žaidimu parodėme jog ir toks krepšinis gali čia prigyti. Sakiau vaikinams jog neturime laiko daug ruoštis turime tiesiog daryti tai ką geriausiai mokame - žaisti! Jeigu tu turi kamuolį ir esi laisvas mesk! Jeigu laisvas tavo komandos draugas pasuok! Krepšinio pagrindai kurie šį vakarą veikė. Turėjome mažai laiko, galėjome aptarti labai ribotą derinių planą, tačiau tai ką turėjome šį vakarą išnaudojome šimtu procentu. Man patinka šie vaikinai jie moka žaisti, jie nori žaisti, ko daugiau reikia treneriui iki pilnos laimės? Laisvesnes dienas skirsime tolimesniam derinių tobulinimui, noriu jog komanda laisvai jaustusi, bet kurioje padėtyje ir svarbiausia nuolat judėtu! Greitas krepšinis akivaizdu jog palankus ne tik man, bet ir visai komandai."


 • 0

#12 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 05:08:27

2017.10.13

 

e371f4a85cfafc977dc4620307c6c213973.jpg

Paskutinis komandos pirkinys gerai Prancūzijoje žinomas veteranas Karim Souchu

 

Po sėkmingo pirmojo mačo bei sezono starto treneris su komandos valdyba skubėjo užbaigti nebaigtų darbų komandos komplektacijoje. Komandoje buvo du žaidėjai galintys žaisti tiek puolėjų tiek gynėjų pozicijoje, tačiau, bet kuriuo atveju vienoje pozicijoje krepšininko trūko, dėl pasikeitusių lygos taisyklių komandą palikusi užsieniečiu dalis su savimi paliko ir spragas. Galutinę spragą šį vakarą oficialiai "užkimš" 38 metų puolėjas Karim Souchu. Ir kartu su M.Pietrusu tai bus du krepšinio veteranai tarp jaunos ekipos sudeties. Karimas labiau garsėja kaip gynybos ekspertas, tačiau neatmeta galimybės mesti iš toli, arba prasiveržus užbaigti atakos po krepšiu. Visgi stipriausios puolėjo pusės yra gynyba bei kova dėl atšokusių kamuolių. Žaidėjas gerai pažystamas Prancūzijos krepšiniui, per savo karjerą krepšininkas ilgiausią laiko tarpą rungtyniavo Prancūzijos pirmojoje lygoje pagrinde už Asvel komandą. Treneris tikisi jog du veteranai salyginai jaunoje komandoje turi padėti įvesti disciplinos, o savo patirtimi pasidalinti su jaunaisiais krepšininkais. Šiuo metu atsinaujinusi Rouen komanda atrodo tikrai pajėgiai ir treneris tikisi jog tikslas išlikti lygos turnyrinės lentelės viduryje bus viršytas.


 • 0

#13 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 25 sausio 2018 - 11:26:23

Štai ir startavo Prancūzijos antrosios lygos sezonas ir tu jį pradėjai prieš Nancy ekipą, kuri kažkada buvo tikra gera ekipa, bet nusirito iki antrosios lygos. Jau pirmajame mače neturėjai vargo ir nuostabus komandos puolimas buvo raktas į pergalę, tikrai reikia pagirti trenerį, kuris sugebėjo vos per porą dienų padaryti gerai puolančią ekipą, maža to, praleidau mažai taškų ir sezono pirmosios varžybos tikrai pavykusios. Nustebino M. Var, apie kurį rašiai, jog jis nėra geras kovotojas dėl kamuolių, bet šiandien surinko solidų dvigubą dublį.


 • 1

giphy.gif


#14 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2018 - 13:47:33

Štai ir sužaistos pirmos rungtynės, kuriose komanda sutriuškino Nancy "Sluc" ekipą. Nancio komanda ankščiau rungtyniavo pirmoje lygoje bei Europoje buvo žinomas vardas, o dabar komanda žaidžia tik antroje lygoje. Komandoje išsiskyrė ne vienas žaidėjas, daug žaidėjų pasirodė gerai ir parodė, jog šis sezonas Roueno komandai gali būti labai geras. Aišku, gera pradžia pusė darbo, tačiau komandos aistruoliai turėtų džiaugtis tokiu komandos pasirodymu jau pirmose sezono rungtynėse. Po jų sekė žinia, jog komanda visgi nusprendė pasistiprinti ir įsigijo dar viena veteraną - Karim Souchu. Šis žaidėjas turi daug patirties, todėl komandai tikrai nepakenks. Sėkmės.


 • 1

#15 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 19:30:38

2017.10.14

Pirmoji komandos išvyka pažymėta pralaimėjimu prieš lygos favoritus

 

9a89eaa4d941dea16292fce4afc1c341134.jpg

Apylygiame mače paskutinių ataku metu Rouen krepšininkai užstrigo kibioje šeimininkų gynyboje

 

5c83a99f086a2881505c3224636c58ca175.jpg Ada Blois Basket 41 75:70 Rouen Metropole aa1ca3a8b30e4dfd6a64a4380d38bbe7118.jpg

BloisT.Johnson 23 tšk 4 atk.kam P.Amagou 14 tšk 4 rez.perd T.Thomas 11 tšk 4 rez.perd

Rouen: O.Emegano 15 tšk 2 rez.perd R.Dibo 14 tšk 8 atk.kam O.Varanauskas 13 tšk 2 rez.perd

 

Antrasis Prancūzijos Pro B turas Rouen ekipos turas prasidėjo išvyko prieš bendro reitingo trečioje vietoje esančia Blois ekipą. Tai komanda kuri kelis metus iš eilės deda visas jėgas ir kovoja dėl patekimo į pirmąją Prancūzijos lygą. Nors kolkas to padaryti Blois krepšininkas nepavyko, ne išimtis jog ir šį sezoną ekipa greičiausiai taikysis į aukščiausias pozicijas. Tuo tarpu Rouen krepšininkams prieš sezona buvo progrnozuojama kiek kuklesnė aštunta vieta lentelėje, bet šį vakarą galėjome stebėti labai permainingą bei apylygių komandų dvikovą. Lyderiai keitėsi kėliniais jeigu pirmąjį kėlinį laimėjo šeimininkai, antrajame svečiai jau ėmesi lyderio vaidmens bei įgavo pranašumą. Trečiajame kėlinyje nesėkmingai gynyboje sužaidę svečiai pavojingai atsiliko, tačiau ketvirtajame ketvirtyje skirtumą vėl sumažino iki minimalaus ir intriga sugrįžo. Paskutinėmis minutėmis kibioje šeimininkų gynyboje užstrigę Rouen krepšininkai nepajėgė galutinai pralaužti ledų ir komada patyrė pralaimėjimą. Tačiau dar prieš šio sezono pradžią vargu ar kas galėtų sakyti jog tai prastas rezultatas visgi iki tol Blois komanda būtu laikoma vienvaldžiais rungtynių favoritais, o šį vakarą matėmė puikią kovą iki pat sirenos skelbiančios apie rungtynių pabaigą.
 
6176d29d789031fc01b5e3a48c590860339.jpg "Daugiau negu pusę rungtynių nežaidėme savo krepšinio, nesugebėjome tinkamai susikurti progų, prasiveržimai dažnai pasibaigdavo klaidomis arba pražangomis puolime, demontruojant tokį žaidimą pergalės tikėtis buvo labai sunku. Neesu labai nusivylęs pralaimėjimai taip pat mūsų darbo dalis, svarbu atitinkamai į juos reaguoti. Prieš rungtynes buvau įspėtas jog žaisime prieš vertinamą šios lygos komanda, kovojančia dėl pirmųjų vietų, todėl nusiteikiau jog lengva nebus, turime trys naujus krepšininkus, galu gale žmogau aš esu naujas treneris, pažvelkite į komandų statistika, net nenusimanantis krepšinyje žmogus pasakys jog pralaimėjimo priežastis klaidos. Mes neesame susižaidę, aš nespėjau gerai susipažinti. Mums dar reikia laiko džiaugiuosi jog ir kitos rungtynės laukia su dar pralaimėjimo nepatyrusia ekipa išvykoje. Mums reikia geriau vieniems kitus pažinti suprasti ko galime tikėtis vieni iš kitų, tuomet išvengsime perdavimų į niekur ir žingsnių baudos aikštelėje. Man nepatinka jog mūsų ekipa yra nuvertinama kalbama jog varžovų pergalė dėsninga o mes puikiai kovėmės. Nebūna dėsningų pergalių, mes arba sužaidėm arba ne viskas. Vienas iš dviejų, šiandien nesužaidėm, tai nebuvo nei dėsninga nei nedėsninga kita kart sužaisim ir laimėsim dvigubu rezultatu, tai yra krepšinis."


 • 0

#16 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2018 - 20:52:33

Šį kartą teko rungtyniauti prieš antrosios lygos favoritus, gaila, kad komanda pralaimėjo ir neįrodė pranašumo prieš varžovus. Rungtynės buvo tikrai neblogos ir sakyčiau, kad komanda tikrai turi potencialo, jeigu žaidimas dar gerės, tai manau, kad gali keistis ir komandos tikslai. Žaidei išvykoje, o tas faktas, kad prieš favoritus koveisi kaip lygūs su lygiais nuteikia optimistiškai. Tikėkimės, kad komanda gerins žaidimą ir ateityje dar parodys, ko iš tiesų yra verti. Sėkmės.


 • 1

#17 Turkaz

Turkaz

  Legenda

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 4.271 Pranešimai
 • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 25 sausio 2018 - 21:33:23

Pirmoji išvyką ir pirmasis pralaimėjimas. Gaila, bet nereikia pamiršti prieš ką žaidei, prieš favoritus ir pasirodei neblogai, pritūko geresnių sprendimų puolime ir geresnės gynybos. Džiugina neblogas Varanausko žaidimas, lietuvis nelieka pamirštas, o gavęs progas jas stengiasi išnaudoti ir jau antras iš eilės varžybas sužaidžia neblogai. Be pralaimėjimų nebus ir pergalių, turi ką gerinti, bet turi ir į valias laiko.


 • 1

giphy.gif


#18 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 21:34:43

2017.10.16

Pirmoji šį sezoną Rouen komandos pergalė svečiuose

 

8424bf43bc23e513a7973e0fce135acb888.jpg

Šį vakarą vėl matemė gražų Rouen komandos puolimą, o naujokas Karim Souchu priminė jog amžius dar ne viskas

 

3ce17db89a755e106b10298a15f6230a905.jpg Caen Basket Calvados 77:83 Rouen Metropole aa1ca3a8b30e4dfd6a64a4380d38bbe7118.jpg

Caen: A.Odunsi 16 tšk 5 atk.kam B.Monteiro 15 tšk 11 rez.perd J.Williams 13 tšk 5 atk.kam

Rouen: K.Souchu 19 tšk 2 atk.kam O.Varanauskas 11 tšk 3 atk.kam M.Var 10 tšk 7 atk.kam

 

Antrasias rungtynes išvykoje priešingai nei pirmasias Rouen krepšininkai pažymėjo pergalę, įveikdami iki šiol šį sezoną pralaimėjimo nepatyrusią Caen Basket Calvados ekipą. Šį vakarą vėl galėjome stebėti šį sezoną įprasta galima vadinti Rouen krepšininkų puolimo šou. Nors svečiai ir pradėjo rungtynes labai neoptimistiškai pramesdami visus mestus 7 tolimus metimus, vėliau treneriui pareikalavus agresyvių prasiveržimų bei greitesnių atakų komandos puolimas greitai atgijo ir šeimininkams panašu jog demonstruojamas rungtynių tempas buvo kiek per greitas, kadangi puolime svečiai visuomet buvo žingsniu priekyje, o Caen krepšininkai tuo tarpu negalėjo atsakyti visiškai tuo pačiu. Įdomiausia tai jog Rouen komandoje du naujokai veteranai 33 metų Pietrusas bei 38 metų Souchu puikiai jaučiasi greitame krepšinyje, veteranams nestinga nei jėgų nei noro nudžiuginti varžovus greitomis atakomis. Šį vakarą mūsų dėmesį prikaustė naujausias komandos žaidėjas Karim Souchu, būdamas 38 metų veteranas panašu jog komandoje pajuto antrąjį kvėpavimą bei puikiai atakuodamas varžovų krepšį tapo pagrindiniu pergalės kalviu, leisdamas komandai iškovoti jau antrąją pergalę sezone. Kolkas Erico Konkol vadovaujama komanda stačia galva neriasi į puolimą, pramesdama tiesiog vėl atsikovoja kamuolį ir bando iš naujo nepaisydama daugybės netaiklių metimų. Toks žaidimas džiugina akį, o demonstruojamas krepšinio šou pritraukia vis daugiau sirgalių. Nors spelioti dar anksti tačiau "Amerikietiško kirpimo" trenerio pasamdymas, gali būti gerokai labiau teigiamas dalykas negu vadovybė tikėjosi nuo pat pradžių.
 
6176d29d789031fc01b5e3a48c590860339.jpg "Vau! Aš stačiau ant šio žmogaus, aš tikėjau jog 38 metai šiam krepšininkui nėra riba, analizavau jo galimybes tiek gynyboje tiek puolime ir jau po antrųjų rungtynių pastarasis demonstruoja jog mano viltis pilnai pasiteisina. Džiaugiuosi komandos žaidimu šį vakarą visus netaiklius metimus kompensavome labai gera kova dėl atšokusiu kamuolių, o kiekvieną klaidą puolime vertemė taškais sekančioje greitoje atakoje. Taškų lenktynės štai mano arkliukas. Įsivelsi į tokį krepšinį ir žmogau tu pasigailėsi. Šį kartą oponentai bandė mus pasivyti greitajame krepšinyje mano ir mano komandos žaidime, pripažinsiu jiems sekėsi neblogai tačiau 40 minučių tokio tempo jie neatlaikė, o persimesti į gynybą nebuvo kada. Šį kartą nedžiugino Pietrus iš jo tikiuosi didesnio indelio kiekvienose rungtynėse, tačiau labai įvertinau pastarųjų dienų lietuvio Ovidijaus indelį, jis vertas keistis startinio penketo vaidmenių, nenoriu jog toks žaidėjas nuolat kiltu nuo suolo, manau, kad jie su Carteriu pasidalins šią rolę pamainomis. Prancūziškas krepšinis pasirodo gerokai labiau panašesnis į amerikietišką negu galėjau tikėtis, o be to čia pilna mūsų šalies krepšininkų, tarp kitko ir labai puikių. Prisipažinsiu nesitikėjau jog antroje pagal stiprūmą lygoje, vidutinio lygio krepšinio šalyje pamatysiu tokius kovingus krepšininkus, aršius sirgalius bei puikias kovas. Žmogau man čia patinka, mane tiesiog užburia kiekvienos komandos noras pasiekti pirmąją lygą, o tos kovos nuo pat sezono pradžios tikrai yra kažkas tokio. Ką gi mes irgi neatsiliekam ir kovojam dėl patekimo į aukščiausią lygą!"


 • 0

#19 JP9

JP9

  -

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 5.559 Pranešimai

Parašė 25 sausio 2018 - 21:42:01

Sveikinu iškovojus pergalę. Komanda šiandien žaidė neblogai, komandos puolimas kol kas nuteikia teigiamai. Lengva šiandien nebuvo, kadangi varžovai irgi gana stiprūs. Komandą į priekį tempė veteranas Karimas Souchu, kuris į varžovų krepšį įmetė net 19 taškų bei buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Belieka tikėtis, kad Roueno komanda išlaikys gerą formą bei toliau sirgalius džiugins gražiu ir geru žaidimu. Sėkmės kitose rungtynėse.


 • 1

#20 Vadybininkas

Vadybininkas

  Startinio penketo narys

 • Moderatorius
 • 507 Pranešimai
 • Vieta:Vilnius

Parašė 25 sausio 2018 - 23:11:47

2017.10.20

Antroji pergalė iš eilės padovanota savų sirgalių akivaizdoje

 

0bae4ffd83ca4ef52d148933825473e6546.jpg

Obi Emegano ir toliau išlieka rezultatyviausiu Rouen komandos krepšininkų , varžovų krepšį atakuodamas iš įvairių nuotolių.

 

aa1ca3a8b30e4dfd6a64a4380d38bbe7118.jpgRouen Metropole Basket 81:73 Aix-Maurienne Savoie Basketnall 132907f0636cc8502f57c196b0e5370b494.jpg

Rouen: O.Emegano 16 tšk 3 atk.kam R.Dibo 13 tšk 5 atk.kam A.Stevens 10 tšk 5 atk.kam

Aix: R.Gaston 18 tšk 14 atk.kam J.Kazadi 16 tšk 3 rez.perd M.Sonko 9 tšk 4 atk.kam

 

Po sėkmingų rungtynių išvykoje, Rouen krepšininkai sugrįžo namo kur jų laukė Aix komandos išūkis. Pastaraisiais sezonais Aix krepšinio komanda Pro B lygoje neblizga didžiais pasiekimais ir dažniausiai komanda tiesiog kovoja dėl vidurio pozicijų, o bendrame lygos reitingė ekipa užima 13 iš 18 vietų. Taigi pirmąjį kartą Rouen krepšininkai galėjo vadintis tikraisiais rungtynių favoritais, tuo labiau žaisdami namie. Nors Prancūzijos antrojoje pagal stiprumą lygoje jau spėjame isitikinti jog labai lengvų kovų nebūna, ir kiekvienai pergalėi pasiekti įdėti reikia darbo, bei jos nusipelnyti. Šį vakarą taip pat stebėjome trys labai atkaklius kėlinius kurių metu iš anksto nuspėti nugalėtojo buvo kone neįmanoma. Po sužaistų 30ties minučių piekyje buvo svečiai. Ir tik dėka sėkmingo ketvirtojo kėlinuko šeimininkai sugebėjo įgyti 8 taškų persvarą kuri ir garantavo šio vakaro pergalę savų sirgalių akivaizdoje. Kaip jau esame įprate rezultatyviausias komandoje vėl buvo O.Emegano, amerikietis puikiai atakavo varžovų krepšį įvairiais nuotoliais, bei vedė komandą pergalės link. Naujojo trenerio Erico Konkol vadovaujamoje ekipoje vis dar vyrauja gynybos problema, žaidėjai dažniausiai varžovų reidus po krepšiu stabdo pražangomis, tačiau visumoje komandos rezultatai kol kas stebina tiek vadovybę tiek sirgalius.
 
6176d29d789031fc01b5e3a48c590860339.jpg "Tai buvo velniškai sunkios rungtynės. Nesivadovauju jokiais reitingais, išankstiniais vertinimais ar panašiai. Žaidėmė su labai gera pasiruošusiais varžovais ir dirbti teko visas keturiasdešimt minučių. Vėlgi aplenkėme varžovus taškais. Nesakau jog nebuvo problemų, nesakau jog šiuo metu viskas yra idealu, tačiau šiam laiko tarpui darom tai ką galime geriausiai ir tai atneša vaisius. Atlaikėm varžovų antpuolius, bei kontraatakavome juos tada kai jie buvo labiausiai išvarge ir pažeidžiami, ketvirtajame kėlinyje tiesiog įjungėme aukštesnę pavarą, bei vėl pademonstravome jog rengti greitas atakas mes tikrai mokame, o prieš jas gintis varžovas nebetūrėjo jėgų. Tai yra jau trečioji komandos pergale, apart vieno pralaimėjimo rezultatas tikrai nuteikia optimistiškai, smagu kai vieni kitus suprantame, o ryžto užtenka iki pat rungtynių galo. Malonu dirbti su krepšinio profesionalais, žinoma tai kitas lygis po studentų krepšinio tiek man kaip treneriui tiek bendrai visumoje, tačiau šiuo metu jaučiuosi puikiai, manau krepšininkai supranta ko iš jų tikiuosi ir jie tai gali realizuoti aikštelėje. Tai atspindi ir galutiniame rezultate."


 • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)