Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nauji Administratoriai

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
24 atsakymai į šią temą

#21 SvíþjóðMaður

SvíþjóðMaður

Frederiksen'

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 477 Pranešimai

Parašė 07 vasario 2021 - 18:25:56

Forumas kad ir po kiek metų visada turi ir turės tą nostalgiją, tą tokį jaukų jausmą nžn kaip apibūdint, bet manau visi jį jaučiam atėję čia. Dabar turim porą senbuvių dinastijų, NBA fantasy manageris įdomu ir visą sezoną trunkantis dalykas. Manau, kad tas pats smagumas čia būnant ir po truputį statant kažką yra svarbiau nei skaičiai bent jau man. Kartais mažiau yra daugiau, toks pasakymas angliškai less is more. Iš administratorių perspektyvos gal kitaip, bet man kaip iš senesnio nario tai vis dar yra tas smagumas čia užsukus.

Mums reiktų vėl NBA padaryti dinastiją :D

• 3

Reklama

#22 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.433 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 08 vasario 2021 - 14:18:02

Na prieš keletą metų buvo utopinių minčių administratorių - moderatorių tarpe, kad viską kardinaliai išjudinsim, pakelim žaibiškai aktyvumą, buvo įvairių planų su punktais bei strategijų, bet viskas kiek bebandydavom susidurdavo su realybe, nes tiesiog nėra realu, kad toks nišinis foruma galėtų pakonkuruoti su sporto naujienų portalais, socialiniais tinklais, tai galiausiai kiek nuleidus kartelę toks variantas, kaip susigrąžinti dar noro turinčius senbuvius bei tikintis, kad atsiras vienas kitas naujas veidas ir yra tas realus ir pasiekiamas variantas. Beje forumui prieš savaitę 02.01. sukako lygiai 7 metai.

• 4

giphy.gif

#23 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.044 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 09 vasario 2021 - 16:56:18

Man visada patiko Euro Truck simulator dinastijos ir dar kai Vietinis darydavo WWE dinastijas. Aš galima sakyt atsitatydinau iš NBA dinastijų, nebeturiu įrangos  :D

• 3

#24 SvíþjóðMaður

SvíþjóðMaður

Frederiksen'

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 477 Pranešimai

Parašė 09 vasario 2021 - 23:31:14

Man visada patiko Euro Truck simulator dinastijos ir dar kai Vietinis darydavo WWE dinastijas. Aš galima sakyt atsitatydinau iš NBA dinastijų, nebeturiu įrangos  :D

Jei būtų kam sekt,būtinai padaryčiau ETS dinastiją :D

• 2

#25 Winchester.

Winchester.

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 16 Pranešimai

Parašė 25 kovo 2021 - 13:12:51

Visai nieko būtų ;)

• 0

tenor.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)