Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Nauji Administratoriai

17 atsakymai į šią temą

#1 Marko

Marko

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.615 Pranešimai
  • Vieta:Telšiai
  • Sporto šaka:Krepšinis

Parašė 16 sausio 2018 - 19:56:02

Sveiki visi forumo dalyviai ir lankytojai,

Šiandien aš (Marko) ir mano kolega Vadybininkas tapome naujais forumo Administratoriais. Jais tapome, nes senieji forumo vadovai, nelabai turi laiko ir yra užimti, sutiko, kad šiam forumui vadovautų naujieji asmenys. Asmeniškai Jiems, noriu labai padėkoti, kad pasitikėjo mumis ir suteikė tas teises, nes kaip sakoma, be pasitikėjimo, nieko gero nebus, tad noriu dar kartą Jiems pasakyti AČIŪ. O kas liečia mus visus, norėčiau paprašyti, kad jai kas turite kokių naujų pasiūlymų, minčių rašykite į PM ir mes tikrai reaguosime į Jūsų pasiūlymus ir bandysime juos pritaikyti šiam forumui. Taip pat norėčiau pasakyti, kad nepykit, jai permainos neatsiras taip greit, kaip daugelis gali tikėtis, tačiau ir mums Administratoriams reikia laiko, kad prisitaikytume prie naujų pareigų, prie forumo valdymo. Ačiū visiems už supratingumą ir tikiuosi, kad nesmerksit. Dar kartą ačiū.

Tikiuosi, kad ir kolega tars žodį :)

• 1

Reklama

#2 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.494 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 16 sausio 2018 - 20:47:53

Smagu , kad administratoriai tapo patikimi ir manau daug minčiu turintys žmonės , tad ką galiu palinkėti sekmės ir nepalikti savo pareigu taip greitai kaip senieji administratoriai kuriu jau senokai nesimato :D

• 0

#3 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 4.036 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 16 sausio 2018 - 23:21:53

Nieko cia neatgaivinsit, forumas laikosi ant tiek nariu ir viskas, nauju nariu nepritrauksi, tie adminai tai ar jie yra ar ju nera, nematau as didelio skirtumo.

• 1

giphy.gif

#4 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius

Parašė 19 sausio 2018 - 14:30:19

Nieko cia neatgaivinsit, forumas laikosi ant tiek nariu ir viskas, nauju nariu nepritrauksi, tie adminai tai ar jie yra ar ju nera, nematau as didelio skirtumo.

Nesutinku su Turkaz, atgaivinti įmanoma tam yra ir tikslingi veiksmų planai. Dėja artimiausius mėnesius aš esu užsiemes su ilgalaikiais projektais todėl negaliu švaistytis pinigais į kairę ir į dešinę. Bet po to galėsim žiūrėti su reklama konkursiniiu prizu įsteigimu ir t.t žinoma aš linkęs daugiausiai investuoti į reklamą ne į prizus. Matysime, tačiau didžiosios dalies forumų čia tuomet turėtų nelikti, reikėtų persitvarkyti.

• 1

#5 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • 4.036 Pranešimai

Parašė 19 sausio 2018 - 14:31:33

Nesutinku su Turkaz, atgaivinti įmanoma tam yra ir tikslingi veiksmų planai. Dėja artimiausius mėnesius aš esu užsiemes su ilgalaikiais projektais todėl negaliu švaistytis pinigais į kairę ir į dešinę. Bet po to galėsim žiūrėti su reklama konkursiniiu prizu įsteigimu ir t.t žinoma aš linkęs daugiausiai investuoti į reklamą ne į prizus. Matysime, tačiau didžiosios dalies forumų čia tuomet turėtų nelikti, reikėtų persitvarkyti.

Sekmes, bet dauguma mieliau renkasi facebook, negu eiti i kazkoki foruma. As tik i sita ir bmw foruma nueinu, nes dabar viskas labai paprasta kai yra facebook ir kai nereikia kazko ieskoti, atsidarai fb ir viska matai, o kad tu pinigus is save investuosi i foruma, tai abejoju ar kas pasikeis, plius arteja vasara, forumas realiai 3-4 menesiams isviso merdes, taip budavo kai ir dar normaliai nariu buvo, vasara forumas budavo numires.

• 2

giphy.gif

#6 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai

Parašė 19 sausio 2018 - 14:39:36

Sekmes, bet dauguma mieliau renkasi facebook, negu eiti i kazkoki foruma. As tik i sita ir bmw foruma nueinu, nes dabar viskas labai paprasta kai yra facebook ir kai nereikia kazko ieskoti, atsidarai fb ir viska matai, o kad tu pinigus is save investuosi i foruma, tai abejoju ar kas pasikeis, plius arteja vasara, forumas realiai 3-4 menesiams isviso merdes, taip budavo kai ir dar normaliai nariu buvo, vasara forumas budavo numires.

Taip, pilnai sutinku kolega, facebook pakeitė pagrindinį forumų naujienų srautą, bet ne forumą. Būtent dėl to reikės integruoti naujienas su facebooku tam reikės dar papildomų rankų ir greičiausiai naujienas forumo galėsime sekti facebooke, o daugiau informacijos gausime užėje į forumą taip mes galėsime turėti backlinku, nukreipti žmonėm į forumą. Daug kas yra pataisoma tačiau šiuo metu reikia tam daug laiko ir nemažai finansų. Šiuo metu aš visiškai neturiu laiko, tiesa mane ir administratorium paskyrė netikėtai, aš buvau linkęs prisijungti po kelių bent mėnesių. Na, bet yra kaip yra žiūrėsime ką galime padaryti, bendrai kartu su aktyvių narių pagalba manau galime šitą reikalą sutvarkyti. :)

• 0

#7 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.959 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 19 sausio 2018 - 14:55:20

Na kaip suprantu iš administratoriaus pozicijos tai bus investuojama į reklamą viešinti forumą, kuriame būkim biedni, bet teisingi iš esmės veiksmo yra nulis. Kodėl sakau nulis, kadangi dinastijos taip jos turi šiokią tokią sąsają su sportu (esportas ir pan.), bet tikrosios diskusijos apie sportą senai yra mirusios ir užkastos giliai po žeme. Kitas dalykas dėti nuorodas į tam tikras temas techniškai tai galima daryti nors dabar FB fanų puslapis yra, bet ką ten reiktų dėti ir reklamuoti, kai turinio (turiu mintyje sportines diskusijas), apart dinastijų daugiau nelabai rasta. Galima būtų reklamuoti dinastijas, (ar tai būtų masinantis ir traukiantis užsukti į forumą dalykas, čia jau atviras klausimas, nors jei atvirai tai kyla nemenkų abejonių) bet, kai daugumą dinastijų autoriai numeta vos po kelių žinučių ir jokio tęstinumo apart keleto pavyzdinių dinastijų nematyti, tai toks nepastovumas prie kažkokio susidomėjimo neprisidėtų. Jei žiūrėtume į tolimesnę praeitį, tų nuorodų dėjimas, kai forumas dar buvo pusiau gyvybingas jau buvo taikytas ir diskusijų vyko dar visai nemažai, bet reklamavimas jokio rezultato nedavė.

Nenorėjau pasirodyti labai pesimistiškas, bet tokia jau realybė.

• 1

giphy.gif

#8 Vadybininkas

Vadybininkas

Startinio penketo narys

• Administratorius
  • 434 Pranešimai

Parašė 19 sausio 2018 - 15:20:50

Na kaip suprantu iš administratoriaus pozicijos tai bus investuojama į reklamą viešinti forumą, kuriame būkim biedni, bet teisingi iš esmės veiksmo yra nulis. Kodėl sakau nulis, kadangi dinastijos taip jos turi šiokią tokią sąsają su sportu (esportas ir pan.), bet tikrosios diskusijos apie sportą senai yra mirusios ir užkastos giliai po žeme. Kitas dalykas dėti nuorodas į tam tikras temas techniškai tai galima daryti nors dabar FB fanų puslapis yra, bet ką ten reiktų dėti ir reklamuoti, kai turinio (turiu mintyje sportines diskusijas), apart dinastijų daugiau nelabai rasta. Galima būtų reklamuoti dinastijas, (ar tai būtų masinantis ir traukiantis užsukti į forumą dalykas, čia jau atviras klausimas, nors jei atvirai tai kyla nemenkų abejonių) bet, kai daugumą dinastijų autoriai numeta vos po kelių žinučių ir jokio tęstinumo apart keleto pavyzdinių dinastijų nematyti, tai toks nepastovumas prie kažkokio susidomėjimo neprisidėtų. Jei žiūrėtume į tolimesnę praeitį, tų nuorodų dėjimas, kai forumas dar buvo pusiau gyvybingas jau buvo taikytas ir diskusijų vyko dar visai nemažai, bet reklamavimas jokio rezultato nedavė.

Nenorėjau pasirodyti labai pesimistiškas, bet tokia jau realybė.

Kad nesikartoti kopijuoju vieną iš savo žinučių su kitu naujuoju administratoriumi:

Supranti aš trumpai galiu pasakyti, kad kaip sporto forumas jis žlugęs, nes kiekvienas kas nori pakalbėti apie sportą nueina į facebook ir po komandos naujiena ar panašiai mielai padiskutuoja, kas nori daugiau nueina į basketnews, krepsinis.net, futbolo temas ir ten diskutuoja, jeigu mes norėtume tapti SPORTO FORUMU, tai mums pirmiausia turbūt reikėtų nukonkuruoti facebooko srautą, patys suprantame jog tai neįmanoma. Tačiau yra dvi medalio pusės jeigu mes atsisakytume kovos su vėjo malūnais ir taptume Virtualaus sporto forumu, va tuomet mes galėtume atmušti didelę žmonių dalį, jeigu mes imtume orentuotis į dinastijas, managerius, simuliacijas ir t.t.t.t ir neliesti profesionalaus sporto kurio diskusiju pakanka visur ir visada. Mums reikėtų plėsti tai ką turime, Dinastijas, Fantazy Managerius, naujienas apie sporto žaidimus ir t.t sporto žaidimu forumas > Tiesiog sporto forumas

Čia žinoma padrikai tiesiog be jokių veiksmų plano, jį pateikčiau ateityje, (kai pagaliau aš bent vieną naktį gaučiau pamiegoti per savo darbus :D ) Bet ką aš noriu pasakyti jog šiuo metu forumusoe žmonės dažniau ieško informacijos, updat'u modu, plius yra užsienyje puikių pavyzdžiu (bent jau buvo) kai forumas nuostabiai gyveno tik iš dinastijų ir žaidimų naujienu nesiveldamas į platesnius vandenis. Aš manau jog turint vidutinę grupę "sportinių žaidimų geimerių" žaidimų modų kūrėjų, blogerių/dinastijų rašytojų, mes jau galime išlaikant tą grupę atgimti. Tačiau jeigu jus norite turėti Sporto foruma bendrą aš nematau kolkas perspektyvų tam.

• 1

#9 Marko

Marko

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.615 Pranešimai

Parašė 19 sausio 2018 - 15:31:42

Yra perspektyvos viskam, nes žiūrint į tuos didžiuosius portalus fb, krepsinis.net, basketnews.lt ir panašiai, tai ten nėra normalių diskusijų. Ne kartą stebėjau komentarus ten, kas vyksta, tai ten be jokios abejonės galiu pasakyti, kad yra šūdo pylimas tai ant vienų, tai ant kitų, taigi aš nemanau, kad tai yra diskusija. Man liūdnoka, kad jau tarp tipo krepšinio "mylėtojų" nusistatė toks dalykas, kad jai palaikau "Lietuvos rytą", o ne kitą komandą pilsiu viskas pamazgas, o jai palaikysiu "Žalgirį" tai jau viskas, aš esu dievas ir visi mane mylės, mėgs, bet turiu pilti paplavas ant kitų komandų sirgalių, taigi mano manymu, tai tikrai nėra diskusija.

Pavyzdžiui kaip ir aš. Palaikau "Lietuvos rytą", tačiau Eurolygoje aš esu tik už Kauno "Žalgirį", nes tai yra Lietuvos komanda ir ji vienintelė žaidžia tame turnyre, tačiau Vilniečiai nors ir žaidžia Europos taurėje, kaip sakoma silpnesniame turnyre, tačiau nemanau, kad verta vadinti ten įvairias epitetais, juolab, kad kaip tik reikia džiaugtis abiem komandoms, kurios kovoja Europoje ir garsina Lietuvos vardą. Bet va tokio požiūrio ten visur trūksta, taigi galima irgi daryti išvadas.

• 1

#10 rokytowss

rokytowss

Legenda

• Administratorius
  • 3.001 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 25 sausio 2018 - 06:58:10

Būtent, dėl to jau seniai seniai paleidau šitą reikalą, nes tiesiog beprasmiška, nebe tie laikai ir pastangos kažką darant dažniausiai nebūna lygioms gaunamam atgaliniam rezultatui. Reikia susitaikyt su tuo, kad forumų laikai buvo prieš kokius 10-15 metų, dabar Facebookas yra, ateity dar kažkas bus, reikia susitaikyt su tuo, kad pasaulis keičiasi ir negalima sustoti ties kažkuo, kas jau atgyvenę, aišku, nostalgija visada jaučiasi ir ne man vienam, sėkmės tiems, kas apsiima, bent kažkas bus gal, bet jau big things kurti kaip 22.lt ir visų kitų forumų laikais tikrai nepavyks, nes yra 2 tipai žmonių šitame reikale ir daugeliui neįdomu: tai senbuviai, kurie tiesiog turi daugiau ką veikt, nei forumuose sėdėt ir jaunoji karta, kuri čia tiesiog neis nes vėlgi, jie turi naujas erdves...

• 0

2mi5v.gif

#11 JP9

JP9

-

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 5.164 Pranešimai

Parašė 13 rugsėjo 2018 - 22:51:12

Gaila, kad taip ir nepakilom į viršų bei forumas visiškai negyvuoja

• 1

#12 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.275 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Komanda:Warriors

Parašė 14 rugsėjo 2018 - 00:46:58

Keista nauja 2k serija pasitikt su 0 dinastiju

• 0

giphy.gif 

#13 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • 1.494 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 14 rugsėjo 2018 - 01:08:42

Keista nauja 2k serija pasitikt su 0 dinastiju

Na jo keistoka plius dar aš išleidau patcha PCF 18 žaidimui su naujausiom sudėtym šiaip aš padaryčiau kokia dinastija tik kad baisiai nėra laiko ;(

• 0

#14 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.959 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 14 rugsėjo 2018 - 14:31:37

Gal ir apmaudu, bet turbūt to ir buvo galima tikėtis. Tų gelbėtojų, kaip ir pompastiškų idėjų visada buvo, bet įvertinus visas galimybes tai turbūt eilinį kartą jiems nusvyra rankos. Na, turbūt bus geras rezultatas, jei ant rudens, bent kažkiek atsigaus, sugrįš įprasti nariai, gal kas ir naujo pasijungs, bet realiai tai didelių stebuklų tikėtis neverta.

• 0

giphy.gif

#15 Marko

Marko

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.615 Pranešimai

Parašė 14 rugsėjo 2018 - 15:24:26

Dėl stebuklų tikėjimosi tikrai pritariu Moralui, nes kiek laiko užsuki matai vos kelis žmones, kurie ateina ir to aktyvumo nėra. Na gal būt senieji nariai sugužės vėl ir sudarys bent kažkokią dalį žmonių, kurie taps aktyviais forume :)

• 0

#16 JP9

JP9

-

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 5.164 Pranešimai

Parašė 16 rugsėjo 2018 - 10:56:16

Būtu visai neblogai kažkiek prikelti foruma, prisiminti senus laikus, tačiau turbūt senbuviams yra laiko stoka

Šį pranešimą redagavo JP9: 16 rugsėjo 2018 - 10:57:54

• 0

#17 Marko

Marko

Lygos MVP

• Administratorius
  • 1.615 Pranešimai

Parašė 16 rugsėjo 2018 - 17:45:13

Aš laiko rasčiau visada, jai tik atsirastų kas kartu

• 0

#18 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • 4.036 Pranešimai

Parašė 18 rugsėjo 2018 - 16:13:15

Uzvesiu dinastele ir as B)

• 2

giphy.gif

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)