Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Spa Vilniuje

5 atsakymai į šią temą

#1 ZumZum

ZumZum

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 8 Pranešimai

Parašė 24 rugpjūčio 2017 - 21:41:23

Laba, Gal kas lanketes http://tailandomasaz...leksas-vilnius/ ir galetumete pasidalinti ispudziais? Aciu
  • -2

Reklama

#2 Degolas

Degolas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 18 Pranešimai

Parašė 18 spalio 2018 - 21:30:49

Nelabai lankausi tokiuose dalykuose, bet draugė aną žiemą nusivedė į soliariumą, nes atseit per daug baltas aš :D Tai visai smagi pramoga, tik nežinau ar daugiau eičiau :Dd

• 0

#3 container king

container king

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 9 Pranešimai

Parašė 25 spalio 2018 - 20:34:56

Nelabai lankausi tokiuose dalykuose, bet draugė aną žiemą nusivedė į soliariumą, nes atseit per daug baltas aš :D Tai visai smagi pramoga, tik nežinau ar daugiau eičiau :Dd

O geras, ir kaip, patiko? Kur čia varei? Aš galvoju gal ir man reiktų nueiti, nes saulė manęs visiškai neima, pastoviai baltas kaip sūris esu :D

• 0

#4 Degolas

Degolas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 18 Pranešimai

Parašė 29 spalio 2018 - 23:51:31

O geras, ir kaip, patiko? Kur čia varei? Aš galvoju gal ir man reiktų nueiti, nes saulė manęs visiškai neima, pastoviai baltas kaip sūris esu :D

Buvau tai čia https://www.panorama...laugos/equador/. Šiaip sakau visai faina, ten ir konsultantai išmano ką daro, ir įranga pati naujausia, ten nebuvo taip kaip tikėjaus, kad nueisiu ir bus labai nejauku. Kuom gerai dar soliariumas ypač prieš žiemą tai kad kaitindamasis gauni daug vitamino D, ko žiemą labai trūksta organizmui :D

• 0

#5 Charlespiz

Charlespiz

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai
  • Vieta:Gray Mountain
  • Sporto šaka:Charlespiz

Parašė 15 rugsėjo 2019 - 13:06:12

Vilniuje gyvenu sąlyginai neseniai, todėl nelabai spėjau sužinoti kur kas yra. Gal galite parekomenduoti gerus meistrus ar servisą Vilniuje, kad už optimalią kainą bei kokybę pasitikrinti ir susitvarkyti Mazda 6 važiuoklę. Ačiu
  • 0

#6 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.823 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 15 rugsėjo 2019 - 13:32:12

Juokauji tu gal?
  • 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)