Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Del vairavimo mokyklos Klaipedoje

3 atsakymai į šią temą

#1 ZumZum

ZumZum

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 4 Pranešimai

Parašė 07 liepos 2017 - 15:19:54

Sveiki, gal yra klaipedieciu, kurie galetu padeti issirinkti vairavimo mokykla? Pasiziurejau internete ir radau http://www.kelias.ne...los-klaipedoje/ Kuri is situ geriausia? O gal kazka kita rinktis? Dekui.
  • -1

Reklama

#2 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.177 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 08 liepos 2017 - 10:52:01

Na  aš ne klaipedietis  , bet manau reiktu rinktis pagal atsiliepimus paskaitai ir viskas aišku turėtu but ;)

• 0

#3 24sekundes

24sekundes

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.106 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 11 liepos 2017 - 16:02:47

Priklauso kiek pats noro turi, niekas kitas uz tave nevairuos. As ejau i BKU centra Klaipedoj, viskas is pirmo karto pavyko, tai negaliu pasakyt ar mokytojai geri, ar as geras. :D

• 0

giphy.gif 

#4 Tautvyz

Tautvyz

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 68 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, Amerikietiškas futbolas
  • Komanda:Kauno "Žalgiris", Los Angeles "Lakers", New York "Giants"

Parašė 14 liepos 2017 - 13:04:51

Aš Marijampolėj laukiausi teises, tai kančia buvo. Niekad man mašinos per daug nepatiko, nesidomėjau, nevažinėjau kaip kiti draugai su tėvais ar pn. Daugeliui vyrui būna važiavimai vieni juokai, o teorija sunku. O man atvirkščiai. SDG laikiau, iš draugų sako geri instruktoriai eik, turi būti gerai. Supratau, kad vienas intrukstorius geras, kuris atostogų buvo išėjęs, o aš nenorėjau laukti ir pasirinkau kitą. Tai kiekvienas važiavimas kančia buvo. Už kiekvieną klaidą rėkdavo, grybu išvadindavo, neprotaujančiu, paklausdavo ar sveiko proto :D Sakydavau, kad praktikos tokiems dalykams reikia, kaip ir kiekvienam vos ne gyvenime, o jis sakydavo protauti :D Nu taip nesmagiai teisės laikėsi, bet po truputį ir išmokau. Pats pasiklausinėk draugų, pažįstamų pas ką laikėsi ir tiek. Nes vieni tik su merginomis gerai elgiasi, o kiti su visais. Bet jeigu neturi kantrybės kada išmoks mokinys važiuoti, tai ne tokiam mokyti ir kelti stresą mokiniui.

• 0

Untitled.png

200.gif#18200.gif#69

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)