Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mityba sportuojant: kaip elgtis?

3 atsakymai į šią temą

#1 algislitras

algislitras

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 1 Pranešimai

Parašė 27 gruodžio 2016 - 13:37:50

Sveiki, galbūt pirmą šiek tiek apie save tai man 25 metai, anksčiau esu sportavęs tiek krepšinį, tiek štanginėje, tiek bėgime, tačiau kai studijuoti pradėjau nustojau, keli metai buvo praleisti be sporto, atsirado papildomų nereikalingų kilogramų, kadangi ir į mitybą žiūrėjau atsainiai... Dabar dirbu, darbas yra sėdimas, tačiau vakarais stengiuosi sportuoti (na ne tai kad stengiuosi bet turiu abonimenta ir intensyviai vakarais praleidžiu sporto klube - štanginėje) tačiau, ne taip paprasta atsikratyti tais kilogramais nereikalingais kurie yra susikaupę ant pilvo... Tai klausimas būtų toks ar mitybos planą sportuojant galima būtų ir pačiam pasidaryti, ar reiktų kreiptis pas dietologą? Jei galima paprastai ir pačiam, kokių duomenų reiktų, ar jį galima susidaryti tiesiog atsisakant tam tikrų produktų?

Lauksiu komentarų, jeigu reikės kokios informacijos dar apie mane, prašom pasakyti.

Šį pranešimą redagavo algislitras: 27 gruodžio 2016 - 13:48:37

• 0

Reklama

#2 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 27 gruodžio 2016 - 21:46:48

nueik i bet koki sporto kluba ar pas rimta sportininka ir paklausk, atsakys ir patars, internetiniu blevyzgu neskaityk.

• 0

#3 Tomasas

Tomasas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai

Parašė 30 birželio 2018 - 17:59:57

Jei turi omenyje auginti raumenis ir privengti riebalų užsimetimo, va straipsnis kaip tik tau (manau rasi visus atsakymus cia): https://www.perfectb...nu-masei-liesai

• 0

#4 xfivas

xfivas

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 601 Pranešimai
  • Vieta:Klaipėda
  • Sporto šaka:Bodybuilding

Parašė 09 liepos 2018 - 13:33:22

Nojus Berlinskas - rinkis šį sportininką, sudarys tau programą. Pats geriausias lietuvos treneris :) :) 

• 0

BLmN0kE.png

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)