Peršokti prie turinio

Nuotrauka

grafika. photoshop. ir bendruomenės.

5 atsakymai į šią temą

#1 SHado.

SHado.

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai

Parašė 25 spalio 2016 - 23:36:08

Sveiki, gerbiamieji revolution.lt nariai,

taip aš naujokas, taip aš klišas ir nepataikau į diskusijų forumo temą. jei atvirai - tai ir nėra tokio subforumo, kad būtų galima pataikyti, todėl būtų smagu jei temos neperkeltumėt ir nepašalintumėt, ponai moderatoriai! o dabar rimtai. na, dar ne visai rimtai - tai žodžiu, prisiminiau seną, gerą draugą photoshop'ą, buvo laikai, kai panašiuose forumuose užvirinta buvo diskusijų įvairiapusiškiausiomis temomis, pradedant sportu, užbaigiant gyvenimiška filosofija, bet svarbiausia, kad tarp tų plepalų atsirasdavo terpės ir kūrybinėms erdvėms, kur išliko sentimentalumai. and finally. straight to the point. ar kas nors iš čia esančių gali man padėti (atsakydamas viešai arba privačia žinute) ar vis dar egzistuoja Lietuvos ar užsienio rinkos any grafikos užeigos, kur būtų galima: mokytis, tobulėti, galbūt pakovoti old school battle'uose ir svarbiausia gauti kažkokius feedbackus, bei dalintis patirtimi su bendraminčiais, dar iki pamatų nesutrunyjusiame diskusijų forume? rašau čia, nes žinojau iš seniau šį forumą (kitų jau nebėra - čia +1 karmos Jums, kad dar gyvi) google pavyko rasti iš dar kiek klibančių - tik vaiduotė.lt (vertinys iš angl. k. - nereklamuoju) bet ir ten iš temų pranešimų matau, kad aistros kaitino labiau praėjusiam dešimtmety, dar tuomet, kai Lietuvą į krizę varė labiau ne ekonomika, o Kubiliaus ir Butauto duo.

pagarbiai,

SHado.

• 0

Reklama

#2 SHado.

SHado.

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai

Parašė 25 spalio 2016 - 23:38:29

p.s. laukiu betkokių komentarų, o gal dabar veiksmas i FB persikėlęs? galit ir FB grupėm pasidalinti, nes tikrai ant kelio užvestumėt, mane, neišmanėlį.

• 0

#3 Reggie

Reggie

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.425 Pranešimai

Parašė 26 spalio 2016 - 00:09:05

Išties, geri laikai būdavo.. pasiilgstu ir aš tų oldschool battle'ų, kurie skatindavo nesustoti ir tobulėti. Dabar ir pats jaučiuosi apkerpėjęs ir apsamanojęs, kai čia dėl forumo kelis avatarus padarau ir simple parašiuką susilipdau nešiojimui. 

• 0

J6Tuq3X.png

#4 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 26 spalio 2016 - 13:17:40

Aš mokausi photošopo mokykloje tai būtų ateityje įdomu išbandyti jėgas :)

• 0

#5 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.365 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 31 spalio 2016 - 01:13:22

Arba niekas nesidomi tokiais forumais iš čia esančių arba jų nebėra.. O galma būtų pabandyti ir čia GFX skiltį puoselėti labiau bei pritraukti žmonių, kurie tuo domisi.. ^_^

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#6 rokytowss

rokytowss

Legenda

• Administratorius
  • 3.001 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 31 spalio 2016 - 13:35:14

Išvis dabar kažkokie supuvę laikai. Visi susėdę fb ir tik mes, vyresnioji karta, dar iš nostalgijos bandom kažkur už kažko kabintis, kol dar viskas nemirė, geri laikai buvo kai net sporto tematikos gfxeriai atskirą forumą turėjo, kuriame aktyvumo buvo ganėtinai daug, nekalbu apie komandų fan page'us ir pan. Dabar, gaila, bet viskas pamažu dingsta ir kaip bebūtų sunku tai pripažint, tai niekada negrįš. Kalbant apie gfxinimą, kas kūrė - užaugo, o naujų į tą vietą atsirado žymiai mažiau ir tai, lygis, darbų pobūdis ir visa kita labai skiriasi. Tų rimtesnių GFXerių, kurie kuria wallus, sigus ir pan. Lietuvoje tikriausiai nedaug likę, nebent tokių turim, kur ten už šaibas kažką kuria ir pan.
  • 0

2mi5v.gif

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)