Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ieškomas forumo prižiūrėtojas

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
28 atsakymai į šią temą

#1 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 15 spalio 2016 - 12:46:52

Kadangi dingę visi kiti administratoriai, o ir pats laiko neturiu prižiūrėti ar per daugiausiai bendrauti, tai noriu išrinkti naują admin'ą kuris pakeistų mane ir kažką bandytų gaivint forume. Siūlykites komentaruose, išsakykit nuomonę vienas apie kitą ir t.t.

• 0

Reklama

#2 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.793 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 15 spalio 2016 - 15:16:30

Sakyčiau gal Egoistas norėtų, ne per seniausiai buvo išreiškęs tokį pageidavimą.

• 0

giphy.gif

#3 Macao

Macao

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 570 Pranešimai

Parašė 15 spalio 2016 - 15:31:25

Ką čia.. nariai turi rūpintis forumu? :D Naujų narių visai nepritraukia forumas, laikosi tik ant kelių senbuvių. Sporto sezonai prasidėjo, o niekas beveik nediskutuoja. Galbūt jau išaušo laikas alternatyvai? 

• 0

#4 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 504 Pranešimai
  • Sporto šaka:Povandeninės šaškės
  • Komanda:Kupiškio Kavarskas

Parašė 15 spalio 2016 - 15:53:41

Na Hariui pagarba, kad bent jau kelia šitą klausimą, o kitiems adminams giliai p*****, matosi kad kai kurie lankosi forume pažiūri ir dingsta ir jokio veiksmo, jokio skatinimo aktyvumo ar diskusijų, jokių pastangų ieškoti spendimų. Galbūt iš tikro nebeverta ieškoti naujų adminų, o reikalus su šituo forumu tiesiog rišti?

• 0

z0Z9p_f-maxage-0.gif

#5 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 15 spalio 2016 - 17:18:04

Net nebeatsimenu kas adminai ar kada mačiau juos, nors nekaltinu jų dėl nieko

• 0

#6 landx

landx

Lygos žvaigždė

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.219 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 15 spalio 2016 - 19:13:21

Gal ir galėčiau,  nes vis vien dažnai lankausi ;)

• 0

#7 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 15 spalio 2016 - 21:25:50

Na Haris su Turku buvo paimti tam, kad taip nenutiktų. :) Gaila, pats neturiu tiek laiko, kad galėčiau prižiūrėt forumą.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#8 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2016 - 20:16:57

Sakyčiau gal Egoistas norėtų, ne per seniausiai buvo išreiškęs tokį pageidavimą.

Ponulis prieš 4 dienas prisijungęs, tai kažinau, dažnai mėgo nekaip išsisakyti.

• 0

#9 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.793 Pranešimai

Parašė 16 spalio 2016 - 20:43:40

Gal ir taip, tiesiog pamenu, kad buvo išreiškęs tokį norą (nebent tas noras jau išblėsęs), o čia matant kaip visi kratosi šios atsakomybės reikia rinktis iš tų kurie tiesiog nori, nekreipiant dėmesio į visą kitą.

• 0

giphy.gif

#10 Hendersonas

Hendersonas

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 216 Pranešimai
  • Sporto šaka:Football is not a game its a passion

Parašė 16 spalio 2016 - 23:30:45

Gal ir taip, tiesiog pamenu, kad buvo išreiškęs tokį norą (nebent tas noras jau išblėsęs), o čia matant kaip visi kratosi šios atsakomybės reikia rinktis iš tų kurie tiesiog nori, nekreipiant dėmesio į visą kitą.

Moralas būtu geriausias varijantas mano manymu , duotu visiem moralo :D , o jai rimtai tai aktyvus žmogus labai , tik aišku ar jis to nori dar nežinia :)

Šį pranešimą redagavo Hendersonas: 16 spalio 2016 - 23:34:57

• 1

giphy.gif

#11 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • 2.190 Pranešimai

Parašė 17 spalio 2016 - 06:21:02

Jei nori ir kiti nariai pritaria, tuomet paskiriam.

• 0

#12 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 17 spalio 2016 - 10:59:07

Jei Moralas nori tai aš už :)

• 1

#13 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.793 Pranešimai

Parašė 17 spalio 2016 - 11:35:26

Na čia toks sprendimas, kad reikia pasverti visus už ir prieš, kiek tam turėčiau laiko. Apskritai man reiktų šiek tiek laiko pagalvoti, tikrai nenoriu šią minutę pasakyti taip, o po greito laiko apsigalvoti. Dar vienas dalykas sakyčiau, kad vertėtų paskirti du adminus, visgi vienas žmogus visko čia nesukontroliuos, ne dėl to, kad čia daug veiksmo vyktų, bet tiesiog, kad vienas gali būti laisvas vienu metu, o kitas kitu, o esant vienam ir negalint vykdyti savo įsipareigojimų kurį laiką būtų susiduriama su esama situacija. Na o dėl pasiūlymo tai pamąstysiu ir pranešiu po poros dienų.

• 1

giphy.gif

#14 Macao

Macao

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 570 Pranešimai

Parašė 17 spalio 2016 - 14:04:37

#VoteMoralas

• 0

#15 Egoistas

Egoistas

Komandos lyderis

• Pašalintas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 999 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, Futbolas, Beisbolas, Tenisas
  • Komanda:Los Angeles Lakers

Parašė 17 spalio 2016 - 14:04:42

Tavo žiniai Ponulis gyvenimą turi ir gimtadienis buvo, ne visada galiu prisijungti kiekvieną dieną. ;) 

Pritarsiu Moralui dėl 2 žmonių kurie prižiūrėtų forumą. Tiesą sako jog vienas gal tuo metu negali ar kažkur išvykęs tai jį gali pakeisti. Noro pas mane yra tik vat laiko deja ne visada yra tam. Tačiau galėčiau kelt savo kandidatūrą. 

Ir reikia kažkaip vilioti naujus žmonės. Sporto sezonas prasidėjo o aktyvumo mažai. Tegul tas ir dinastijas veda, svarbu būtų aktyvumas.

Paveiksliukas

#16 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.533 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 20 spalio 2016 - 17:54:21

Situacija tokią: visoms skiltims moderatorių nereikia, realiai aš pats pažiūrėsiu dinastijas, kitas diskusijas ir t.t.

Šiuo metu man reikia aktyvaus pagalbininko, Moralas parasyk i pm ar nori ar ne, tada kalbesiu su egoistu.

Taip pat, reikia dviejų modetarorių Sporto skiltyse, jeigu tinka gali vienas ir fule ir kasi priziureti, jeigu ne, tada ieskosim dvieju, jog vienas tik i krepsini susikoncentruotu, o kitas tik i futbola. 

Ir dar. reikia zmogaus, kuris uzsiimtu fb puslapiu, kuris butu aktyvus fb svetaineje, duociau visas privilegijas fb puslapyje, patikeciau i kazkieno rankas, dirbti galetumete patys, nesikisciau.

Jeigu viskas bus gerai, foruma atgaivinsime ir pakelsime i kita lygi, moderatoriai, kurie prisidejo prie to gaus atlygi (pinigini). Man asmeniskai sitas forumas reiskia daug, todel nenoriu, kad zlugtu. 

Visi norintyman i skype: lebronius23x arba i pm.

• 0

giphy.gif

#17 Egoistas

Egoistas

Komandos lyderis

• Pašalintas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 999 Pranešimai

Parašė 20 spalio 2016 - 17:59:48

Forumo prižiūrėjimui manau labiau tinka Moralas negu aš. Labiau gal turi laiko.

Galėčiau apimti darbą nebent sporto skiltyse. Na ir aišku dėl WWE skilties domina. ;)

O ir FB dažnokai būnu, žiūrint ko reikia ten ir ką daryt, galėčiau gal aš ką padėt. Beveik visada įjungtas ir prie manęs telefonas.

Šį pranešimą redagavo Egoistas: 20 spalio 2016 - 18:03:45

Paveiksliukas

#18 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.533 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 20 spalio 2016 - 18:07:58

Galėčiau apimti darbą nebent sporto skiltyse. Na ir aišku dėl WWE skilties domina. ;)

O ir FB dažnokai būnu, žiūrint ko reikia ten ir ką daryt, galėčiau gal aš ką padėt. Beveik visada įjungtas ir prie manęs telefonas.

FB tai yra naujienu kelimas, tarkim ten eurolygos tura ikele i musu foruma naujiena, tai fb psulapi numetam linka, idedam fotke, kad vyksta diskusijos, aisku reklamuoti, pasharinu ir as oper fb, bet db laiko neturejau tai del to taip, vistiek zmones yra kas palaikine ir negauna jokiu ziniu, tai todel. Sugalvosime kokiu zaidimu, vel fb deti posta, zdz neatsilikti nuo mados, laiku coveri pakeisti ir t.t.

• 0

giphy.gif

#19 Egoistas

Egoistas

Komandos lyderis

• Pašalintas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 999 Pranešimai

Parašė 20 spalio 2016 - 18:10:36

FB tai yra naujienu kelimas, tarkim ten eurolygos tura ikele i musu foruma naujiena, tai fb psulapi numetam linka, idedam fotke, kad vyksta diskusijos, aisku reklamuoti, pasharinu ir as oper fb, bet db laiko neturejau tai del to taip, vistiek zmones yra kas palaikine ir negauna jokiu ziniu, tai todel. Sugalvosime kokiu zaidimu, vel fb deti posta, zdz neatsilikti nuo mados, laiku coveri pakeisti ir t.t.

Jei daugiau atyvesnių kandidatų nebus, manau galėčiau tuo apsiimti.

Paveiksliukas

#20 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.793 Pranešimai

Parašė 20 spalio 2016 - 18:21:03

Na su laiku tikrai negaliu garantuoti, kad visada būčiau kasdien, nes būna ir kitų reikalų, bet tikrai iki tiek, kiek buvo apsileista tai tikrai neleisčiau. Iš esmės aukso kalnų tikrai nežadėsiu, jei mano kandidatūra tinka, kita vertus, jei ateityje nebeliktų laiko tai sąžiningai apie tai praneščiau ir garbingai pasitraukčiau.

• 0

giphy.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)