Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pirmas blynas su Sony Vegas ^^

6 atsakymai į šią temą

#1 Petkus

Petkus

ŽaliaBalta!

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 790 Pranešimai
  • Vieta:Mažeikiai
  • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas
  • Komanda:Žalgiris

Parašė 28 liepos 2016 - 02:12:42

Laukiu visų nuomonių, bet noriu pridurti jog šį mix'ą dariau pirmą kartą gyvenime rimtai įsijungęs Sony Vegas'ą  :D

Also - video trukmė tik minutė, kadangi pirmas blynas nenorėjau labai ilgai "darbuotis"  :lol:

• 0

kp.gif?w=1000

Reklama

#2 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 28 liepos 2016 - 03:11:53

O man patiko, tuo labiau jei čia Tavo pirmas kurtas video. :) Didesni ekspertai Tau gal daugiau ką patars tačiau aš bent jau parinkčiau kitą muziką ir kelis epizodus sukeisčiau vietomis. O šiaip manau viskas gerai, tęsk ir tobulėk! :)

#3 Petkus

Petkus

ŽaliaBalta!

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 790 Pranešimai

Parašė 28 liepos 2016 - 03:47:07

O man patiko, tuo labiau jei čia Tavo pirmas kurtas video. :) Didesni ekspertai Tau gal daugiau ką patars tačiau aš bent jau parinkčiau kitą muziką ir kelis epizodus sukeisčiau vietomis. O šiaip manau viskas gerai, tęsk ir tobulėk! :)

Dėkui tau! Šitą dainą pasirinkau, nes kažkaip pastaruoju metu labai "veža"  :lol:

• 0

kp.gif?w=1000

#4 Syska

Syska

NBA Fantasy čempionas

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.230 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 28 liepos 2016 - 16:11:30

Daina tinka prie idėjos , bet pats mix'as be idėjos. Nėra visiškai pradžios . Epizodų jungtys jau eina dar neprasidėjus muzikai . Pats sukarpymas ir sudėjimas gana neblogas. Nelabai paderinai Slow-Mo momentų su tiesiog ištraukom tai jaučiasi skirtumas , bet kaip pirmam darbui tikrai neblogai. Aišku darbas gerokai per trumpas , nes toks epizodų kratinys primena labiau highlights video negu mixtape, anyway sukelia tikrai geras emocijas , labai neblogai gamma parinkta.  Audio dar kažkaip man per tyliai groja. Kitą kart patariu pasižaist su garso takeliu, bandyt priderint prie video , ir kažkokią mintį palikti po video , na bent jau tribute kažkokį susukti arba geriau išdėstyti epizodus . Žodžiu lyg ir susakiau ką norėjau pasakyti . Kaip pirmam kartui tikrai visai nieko. 

• 1

KOkyl8.gif

#5 Petkus

Petkus

ŽaliaBalta!

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 790 Pranešimai

Parašė 28 liepos 2016 - 16:31:53

Daina tinka prie idėjos , bet pats mix'as be idėjos. Nėra visiškai pradžios . Epizodų jungtys jau eina dar neprasidėjus muzikai . Pats sukarpymas ir sudėjimas gana neblogas. Nelabai paderinai Slow-Mo momentų su tiesiog ištraukom tai jaučiasi skirtumas , bet kaip pirmam darbui tikrai neblogai. Aišku darbas gerokai per trumpas , nes toks epizodų kratinys primena labiau highlights video negu mixtape, anyway sukelia tikrai geras emocijas , labai neblogai gamma parinkta.  Audio dar kažkaip man per tyliai groja. Kitą kart patariu pasižaist su garso takeliu, bandyt priderint prie video , ir kažkokią mintį palikti po video , na bent jau tribute kažkokį susukti arba geriau išdėstyti epizodus . Žodžiu lyg ir susakiau ką norėjau pasakyti . Kaip pirmam kartui tikrai visai nieko. 

Ačiū tau už nuomonę, kitam kartui pasistengsiu į viską atsižvelgt  :)

• 0

kp.gif?w=1000

#6 Tautvyz

Tautvyz

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 72 Pranešimai
  • Sporto šaka:Krepšinis, Amerikietiškas futbolas
  • Komanda:Kauno "Žalgiris", Los Angeles "Lakers", New York "Giants"

Parašė 28 liepos 2016 - 16:52:45

Truputį pats esu kurias, turiu virs 2k subu kanala, bet nesu ten žvėris šitoj srity. Vistiek truputį patarsiu gal pravers ateitį. Kol neprasidėjo pati daina įdėk kokius ritualus prieš rungtynes ar pačio kaip čia San Antonio vaizdus. O tik prasidėjus dainai highlightus. O ant kiekvieno ar kas antro bumso, pakeisk vaizda. Vaizda su daina stenkis suderinti. Jog daina negrotų pati sau, o vaizdas neaišku koks eitų. Pačiam priedainį dainų gali dėjimus, game winnerius dėt ir stenkis gerai sueditint juos ir uždėk komentatorių balsus kartu su tais dėjimais. Ir jai daina greita kaip šita, tai slow motion kuo mažiau stenkis. Šiaip patirties pasisemti gali iš Basketball Forever ar Golden Hoops. Pasižiūrėk kaip jie gerai editina ir dainas pasirenka. 

Paskaityk pirmą komentarą gerų patarimų davė.

https://www.youtube....h?v=5T_ELCQf4eU

• 1

Untitled.png

200.gif#18200.gif#69

#7 Petkus

Petkus

ŽaliaBalta!

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 790 Pranešimai

Parašė 28 liepos 2016 - 18:47:30

Truputį pats esu kurias, turiu virs 2k subu kanala, bet nesu ten žvėris šitoj srity. Vistiek truputį patarsiu gal pravers ateitį. Kol neprasidėjo pati daina įdėk kokius ritualus prieš rungtynes ar pačio kaip čia San Antonio vaizdus. O tik prasidėjus dainai highlightus. O ant kiekvieno ar kas antro bumso, pakeisk vaizda. Vaizda su daina stenkis suderinti. Jog daina negrotų pati sau, o vaizdas neaišku koks eitų. Pačiam priedainį dainų gali dėjimus, game winnerius dėt ir stenkis gerai sueditint juos ir uždėk komentatorių balsus kartu su tais dėjimais. Ir jai daina greita kaip šita, tai slow motion kuo mažiau stenkis. Šiaip patirties pasisemti gali iš Basketball Forever ar Golden Hoops. Pasižiūrėk kaip jie gerai editina ir dainas pasirenka. 

Paskaityk pirmą komentarą gerų patarimų davė.

https://www.youtube....h?v=5T_ELCQf4eU

Dėkoju tau už patarimus  :) Tarp kitko 19 sekundę bandžiau suderint dėjimą su beato pradžia  :lol:

Šį pranešimą redagavo Petkus: 28 liepos 2016 - 18:47:42

• 1

kp.gif?w=1000

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)