Peršokti prie turinio

Diskusijos apie WWE vykstančius PPV

18 atsakymai į šią temą

#1 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 17 liepos 2016 - 15:46:08

Kad nebūtų viskas vienoje vietoje, šita tema bus skirta diskutuoti apie WWE vykstačius PPV. Kaip žinot Raw ir Smackdown turės atskirus rosterius, tai bus ir atskiri PPV.

Artėjantys PPV:

Liepos 24d. "Battleground"

Rugpjūčio 21d. "Summerslam"

Rugsėjo 11d. "Backlash" (Smackdown)

Rugsėjo 25d. "Clash of Champions" (Raw)

Spalio 9d. "No Mercy" (Smackdown)

Spalio 30d. "Hell in a Cell" (Raw)

Lapkričio 20d. "Survivor Series"

Gruodžio 4d. "TLC: Tables, Ladders, Chairs" (Smackdown)

Gruodžio 18d. "Roadblock" (Raw)

Reklama

#2 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 3.048 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 17 liepos 2016 - 16:07:52

Ooooo Backlash, No Mercy = seni geri ppv vardai  :wub:

• 0

#3 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 21 liepos 2016 - 18:57:06

13700191_1391306740886099_73293489307536

Kaip po WWE Draft atrodo WWE Battleground kovos?

- Dėl WWE titulo: Dean Ambrose (SD) vs. Seth Rollins (RAW) vs. Roman Reigns (RAW)
- Randy Orton (SD) sugrįžta į WWE TV per Chris Jericho (RAW) Highlight Reel
- Sami Zayn (Raw) vs. Kevin Owens (Raw)
- The Club (A.J. Styles (SD) & Karl Anderson & Luke Gallows (Raw)) vs. John Cena (SD) & Enzo Amore & Big Cass (Raw)
- Dėl IC titulo: The Miz (SD) vs. Darren Young (Raw)
- Dėl U.S. titulo: Rusev (su/Lana) (Raw) vs. Zack Ryder (SD)
- WWE tag čempionai New Day (Big E. & Kofi Kingston & Xavier Woods) (Raw) vs. The Wyatts (Bray Wyatt (SD) & Erick Rowan (SD) & Braun Strowman (Raw))
- Becky Lynch (SD) vs. Natalya (SD)
- Charlotte (Raw) & Dana Brooke (Raw) vs. Sasha Banks (Raw) & ???

Kokios nuomonės dėl artėjančio PPV? :)

Šį pranešimą redagavo Egoistas: 21 liepos 2016 - 18:57:19

#4 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 25 liepos 2016 - 16:32:31

Na ką gi, apžvelkime Battleground 2016

*Nattie laimėjo kas buvo man šiek tiek netikėta, tikiuosi Becky gaus pelnytą pergalę ir daugiau ateityje, smagus mačas, man patiko Natalya kaip heel/blogietė

*New Day - Wyatt Family: geras mačas, labai man įsiminė ta dalis kai Xavieras Woodsas atrodė it užhipnotizuotas ir pradėjo kapotis, tegul jam leidžia daugiau pasižymėti ringe, jis puikus, charizmatiškas kalbėtojas, bet taip pat ir smagu žiūrėti kaip kapojasi ringe. Wyattams reikėjo šios pergalės labiau mano manymu ir smagu, kad jie ją gavo ir puiku, kad New Day pamušė rekordą kaip komandiniai čempionai. Big E kai darė tą spear per virves nusileido vos ne ant galvos, tikėkimės, kad viskas ok su juo, tai labai įspūdingas veiksmas, bet visada verčia sunerimti dėl wrestlerio saugumo.

*Darren Young vs (IC champ) The Miz - prasukau didžiąją dalį mačo, juokingas man Bob Backlund smagu jį matyti ir, kad jo tas submission judesys naudojamas.

*Zack Ryder vs (US champ) Rusev - man labai patinka Rusevas ir Zackas, bet kai tik kas nors išeina į ringą apsirengęs kaip Amerikos vėliava, jau gali žinoti, kad bus įveiktas :D ir Lana mmm  :P

*Charlotte/Dana Brooke vs Sasha Banks/Bayley - bravo! Bayley pagaliau pašaukta į pagrindinę sudėtį! Nežinau kaip kam nors gali nepatikti Bayley.

*Sami Zayn vs Kevin Owens - geras mačas, man labiau patinka KO, bet gerai, kad ir Samiui davė pergalę.

*John Cena/Big Cass/Enzo vs The Club - nemeluosiu, žiūrėjau tik promo kai Enzo kalbėjo, o paties mačo nelabai. Čia win/win situacija mano manymu, nes abiejose pusėse yra kas nors kam reikia pergalės išskyrus Johną.

*Higlight Reel su Chris Jericho ir Randy Orton - geras segmentas, Ortonas atrodė kaip čia pasakius.. šviežias, pailsėjęs, atsigavęs ir t.t. Dar paminėjo apie Brocko steroidų dalyką ten kas buvo netikėta.

*Seth vs Dean vs Roman - geras mačas, Reigns atrodė stipriai ko Vincas nori, aš sirgau už Rollins arba Ambrose, bet labiau už Ambrose, nes norėjau, kad titulas keliautų į smackdowną ir tai nutiko.

Manau geras ppv buvo  :)

Šį pranešimą redagavo TNG: 25 liepos 2016 - 21:12:47

• 0

#5 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 25 liepos 2016 - 17:57:48

Patiko PPV, kažkaip tikėjausi blogesnio tačiau šiaip viskas visai neblogai. Gal nelabai kas skaito tačiau apie viską po biški:

Charlotte su Dana man kaip kovotojos nepatinka tad sirgau Sasha ir jos partnerė Bayley. Labai džiugu jog debiutavo Bayley. NXT mano buvo mėgstamiausia kovotoja.
Natalya įdomiai atrodo kaip blogietė tačiau bent jau šia kova beveik visa prasukau, nesudomino.
New Day prieš Wyattus tai geras mačas buvo o ir visų pirma gerai buvo kaip sakant "išreklamuotas" mačas. Patiko jų visų promo prieš PPV tad ir tikėjausi kažko tokio čia. Kova buvo ne dėl titulų tad Wyattams ši pergalė buvo labai reikalinga.
Visiškai sutinku su TNG, pats irgi pražiūrėjau tik Enzo promo. Kietas jis prie mic'o, balsas įdomus ir tinka jam būti su tokiu kaip Big Cass komandoje. Tačiau kova nelabai patiko, prasukau. Jau tampa nuobodu Cenos ir AJ feudas, o dar kai įkiša kitus.
Rusevas man nuobodus kaip čempionas o ir Zacko kaip U.S. čempiono nematau. Tikiuosi greičiau praras titulą.
Jau kaip prajuokino Bob savo veiksmais ir griuvinėjimais, net kažkaip neįdomu pasidarė ir prasukau visą kovą. Nežinau kaip turėjo tai patikti žiūrovams, bet apgailėtina. Miz'as tikiuosi nepraras titulo šitam.
Gera matyti grįžus RKO! Pagaliau! Patiko jo segmentas su Jericho ir tas #outtanowhere. Bravo! :)
Kova dėl WWE titulo. Mhm. Patiko. Nostalgiškai porą momentų atrodė trijulė, prisiminiau Shield laikus. Graži kova ir vertas buvo Deanas pergalės, smagu jog pagrindinis titulas lieka SD!
Ir visiškas PPV šou stealeris tai KO ir Sami kova. Nuostabu! Pražiūrėjau visą kovą ir labai patiko. Sami yra labai talentingas kovotojas ir tikiuosi jie abu RAW gaus gerą pushą ir žinoma pagaliau abu turės titulus. KO tai išvis man yra "auksinis", visos jo kalbos ir charizma tiesiog WOW. Tik gaila pagrindinis titulas ne pas jį.

O šiaip PPV manau vertas 8/10. Dešimtukui tolokai tačiau bent jau nebuvo nuobodu žiūrėt. Laukiam pirmadienio RAW ir antradienio SD. ;)

Šį pranešimą redagavo Egoistas: 25 liepos 2016 - 18:05:16

#6 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 30 spalio 2016 - 17:48:28

wrbLFdNV7U0.jpg

Jau šiąnakt įvyks Raw PP "Hell in a Cell". PPV vyks Bostone. Kokios Jūsų nuomonės ir prognozės kaip pasibaigs kovos?

WWE Universal Championship Hell in a Cell Match:
-Kevin Owens © vs. Seth Rollins

WWE Raw Women’s Championhip Hell in a Cell Match:
-Sasha Banks © vs. Charlotte

WWE United States Championship Hell in a Cell Match:
-Roman Reigns © vs. Rusev (with Lana)

WWE Raw Tag Team Championship Match:
-The New Day (c’s) vs. Sheamus and Cesaro

WWE Cruiserweight Championship Match:
-TJ Perkins vs. Brian Kendrick

-Luke Gallows and Karl Anderson vs Enzo Amore and Big Cass

-Bayley vs Dana Brooke

#7 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.035 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius/Molėtai
  • Komanda:Moletu Ežerunas/ Kauno Žalgiris/Vilniaus Žalgiris/ Detroit Pistons

Parašė 30 spalio 2016 - 19:52:23

WWE Universal Championship Hell in a Cell Match:
-Kevin Owens © vs. Seth Rollins

WWE Raw Women’s Championhip Hell in a Cell Match:
-Sasha Banks © vs. Charlotte

WWE United States Championship Hell in a Cell Match:
-Roman Reigns © vs. Rusev (with Lana)

WWE Raw Tag Team Championship Match:
-The New Day (c’s) vs. Sheamus and Cesaro

WWE Cruiserweight Championship Match:
-TJ Perkins vs. Brian Kendrick

-Luke Gallows and Karl Anderson vs Enzo Amore and Big Cass

-Bayley vs Dana Brooke

Štai tokie mano spėjimai. Manau panašiai ir viskas ir bus  Kevin Owens tik nesenai iškovojo titula ir kažkaip nežinau jei taip greit prarastu kažkaip nelogiška.  Toliau eina  Sasha  Banks prieš Charlotte manau  Sasha irodys savo žodžius ir nepraras titulo . Romanas ir Rusevas manau Roman laimės nes kažkaip WWE nenores kad jis butu Jobberis ir šiaip jei nelaimėtu ir Feud butu kažkoks neaiškus o dėl kitu kovu komentaru neturiu

• 0

#8 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 30 spalio 2016 - 21:44:19

Panašiai galvoju. Manau visi kas laiko čempionų titulus turėtų ir laimėti. Tik aišku tikiuosi įdomių kovų ir kokių nors WOW momentų, man "Hell in a cell" yra vienas įdomiausių PPV.

Nuo kada čia Romanas yra jobberis? Net jei pralaimės nereiškia jis toks yra. :)

#9 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • 2.035 Pranešimai

Parašė 31 spalio 2016 - 11:02:23

Panašiai galvoju. Manau visi kas laiko čempionų titulus turėtų ir laimėti. Tik aišku tikiuosi įdomių kovų ir kokių nors WOW momentų, man "Hell in a cell" yra vienas įdomiausių PPV.

Nuo kada čia Romanas yra jobberis? Net jei pralaimės nereiškia jis toks yra. :)

Niekada nesakiau , kad jis jobberis sakau   , kad WWE  pushina  Romana  tad nemaniau , kad jis pralaimės kaip ir matome iškovojo titula iš Rusevo.

• 0

#10 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 31 spalio 2016 - 11:08:48

Štai tokie mano spėjimai. Manau panašiai ir viskas ir bus  Kevin Owens tik nesenai iškovojo titula ir kažkaip nežinau jei taip greit prarastu kažkaip nelogiška.  Toliau eina  Sasha  Banks prieš Charlotte manau  Sasha irodys savo žodžius ir nepraras titulo . Romanas ir Rusevas manau Roman laimės nes kažkaip WWE nenores kad jis butu Jobberis ir šiaip jei nelaimėtu ir Feud butu kažkoks neaiškus o dėl kitu kovu komentaru neturiu

Niekada nesakiau , kad jis jobberis sakau   , kad WWE  pushina  Romana  tad nemaniau , kad jis pralaimės kaip ir matome iškovojo titula iš Rusevo.

Juk vakar ką parašei, reiškia galvoji jis gali būti jobberis, Arba aš tave blogai supratau, nes tikrai sunku suprasti porą tavo sakini.Net pralaimėjęs kovą jis nebūtų jobberis.  ;)

Nežiūrėjau dar PPV, tik mačiau rezultatus. Labiausiai nustebino turbūt Charlotte pergalė ir Enzo pralaimėjimas. 

#11 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 17 lapkričio 2016 - 08:28:28

SurviorSeries2016poster.jpg4

Šį sekmadienį įvyks bendrasPPV tarp Raw ir Smackdown divizionų. Kas nors žiūrės, ką nors palaikys? Kokios nuomonės?

Visas card'as:

56640204468efa6147012d8a20dfe36a293.jpg

#12 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 17 lapkričio 2016 - 09:07:53

Žiūrėsiu žinoma, sirgsiu už Goldbergą, nes jis vienas geriausių ever, o Lesnaras gali sau leisti kartą ir pralaimėti.

• 0

#13 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 17 lapkričio 2016 - 09:13:02

Žiūrėsiu žinoma, sirgsiu už Goldbergą, nes jis vienas geriausių ever, o Lesnaras gali sau leisti kartą ir pralaimėti.

Manau ne veltui WWE pasikvietė Goldbergą ir greičiausia per šį PPV nugalės Lesnarą arba laimės Golbergas su diskvalifikacija. Čia viskas nesibaigs viena kova, dar viename PPV susikaus.  ;)

#14 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 17 lapkričio 2016 - 15:35:15

Manau ne veltui WWE pasikvietė Goldbergą ir greičiausia per šį PPV nugalės Lesnarą arba laimės Golbergas su diskvalifikacija. Čia viskas nesibaigs viena kova, dar viename PPV susikaus.  ;)

Gali būti, jei Lesnaras laimės tada tarp jų bus serija 1-1 ir galbūt tada būtų trečias ir paskutinis mačas

Taip pat labai įdomu tai, kad Undertakeris galimai vėl bus matomas ne tik Wrestlemanijoje, bet dažniau nes sugrįžęs per paskutinę smackdown laidą kažką tokio sakė jis 

• 0

#15 landx

landx

Lygos MVP

• Narys
  • 2.035 Pranešimai

Parašė 17 lapkričio 2016 - 20:28:46

Gali būti, jei Lesnaras laimės tada tarp jų bus serija 1-1 ir galbūt tada būtų trečias ir paskutinis mačas

Taip pat labai įdomu tai, kad Undertakeris galimai vėl bus matomas ne tik Wrestlemanijoje, bet dažniau nes sugrįžęs per paskutinę smackdown laidą kažką tokio sakė jis 

Na  manau jis galvoje turėjo kad greitai sužinosime  su kuo jis kausys Wresliamanijoje , tad manau greičiausiai   tai bus Cena arba Ortonu bent kiek gandai sklinda o kalbant apie Smackdown jis buvo nuostabus tikrai buvo įdomus ir  tikrai žiuresiu Survivor Series nes tikrai WWE produktas pagerėjo ženkliai , net ir man  ilgamečiui fanui kur WWE žiuriu 10+ metu jau buvo pabodė ir neidomu , bet dabar viskas pasikeitė.

• 0

#16 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 19 lapkričio 2016 - 11:32:34

Na  manau jis galvoje turėjo kad greitai sužinosime  su kuo jis kausys Wresliamanijoje , tad manau greičiausiai   tai bus Cena arba Ortonu bent kiek gandai sklinda o kalbant apie Smackdown jis buvo nuostabus tikrai buvo įdomus ir  tikrai žiuresiu Survivor Series nes tikrai WWE produktas pagerėjo ženkliai , net ir man  ilgamečiui fanui kur WWE žiuriu 10+ metu jau buvo pabodė ir neidomu , bet dabar viskas pasikeitė.

Pozityviai galvojant gal ir normalus šou, bet man tai šlamštas vieni liurbiai apart Godlbergo, Lesnaro ir dar man patinka iš smackdowno moterų divizionas ir iš RAW Šarlotė.

• 0

#17 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 19 lapkričio 2016 - 22:34:00

Pozityviai galvojant gal ir normalus šou, bet man tai šlamštas vieni liurbiai apart Godlbergo, Lesnaro ir dar man patinka iš smackdowno moterų divizionas ir iš RAW Šarlotė.

Kodėl šlamštas? :) yra neblogų ir talentingų imtynininkų, bet va tik nelabai moka juos išnaudoti WWE ir todėl yra tarp jobberių arba nėra tokie geri kokie jie būdavo NXT. Tačiau šiaip produktas pagerėjęs tikrai ypač Smackdowno divizionas. :) 

Jei gerai sukurs scenarijų tarp Goldbergo ir Lesnaro tada manau ir 3 ar 4 jų kovos bus įdomios. Pažiūrėsim kaip bus sekmadienį, tikiuosi gero PPV ir gerų kovų nors man Survivor Series vienas iš nuobodžiausių PPV.

#18 Gražvis

Gražvis

Legenda

• Narys
  • 3.048 Pranešimai

Parašė 21 lapkričio 2016 - 13:40:00

Goldbergas!! Sunešiojo Lesnarą per 90 sekundžių :D :D Kažkas netikėto ir tai yra gerai, nes vieni stumms, kitiems kaip man patiks toks sprendimas, bet vienas dalykas garantuotas - žmonės kalbės ir žiūrės šou

• 0

#19 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 28 lapkričio 2016 - 14:55:17

Goldbergas!! Sunešiojo Lesnarą per 90 sekundžių :D :D Kažkas netikėto ir tai yra gerai, nes vieni stumms, kitiems kaip man patiks toks sprendimas, bet vienas dalykas garantuotas - žmonės kalbės ir žiūrės šou

Absurdas čia. :) Lesnarą darė kaip Beast, sugadino Undertakerio streaką ir planavo duoti titulą palaikyti o čia taip sunešiojo part-timer'is. Dar per tokį laiką trumpą, nes jo forma baisi ir neištvertų jis normalios kovos apie 10-15 minučių. O šiaip PPV neblogas, kaip ir visuomet nieko vau per Survivor Series nebūna.

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)