Peršokti prie turinio

Nuotrauka

RIO2016 | Boksas

• Norint atsakyti būtina prisiregistruoti
11 atsakymai į šią temą

#1 Lukas`Qwerty

Lukas`Qwerty

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 13 liepos 2016 - 09:41:23

Sveiki, manau čia skonio reikalas, bet tikrai yra kas domisi kovų menais, šiuo atvėju - olimpinis boksas. 

Šiais metais Lietuvos rinktinę atstovauja du boksininkai Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas. Šie atletai kelialapius iškovojo olimpinės atrankos turnyre, E.Stanionis iškovojo pirmąja vietą, o jo kolega E.Petrauskas - sidabro medalį. Eimantas yra 2015 metų Europos čempionas, tuo tarpu Evaldas dalyvavo Londono olimpinėse žaidynėse ir iškovojo trečiąją vieta, savo svoryje Evaldas buvo tarp tokių bokso žvaigždžių kaip Vasyl Lomachenko (du kart olimpinis čempionas, du kart pasaulio čempionas, pasaulio vicečempionas ir europos čempionas).

Kokia Jūsų nuomonė, kas turi realesnį šansą parvežti olimpinį medalį į Lietuvą? 

• 1

Reklama

#2 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.738 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 13 liepos 2016 - 10:54:03

Kol neaiškūs abiejų boksininkų burtai ir būsimi varžovai tol sunku kažką pasakyti, bet jei vertinant vien pagal demonstruojamą formą paskutiniais metais, tai be abejonės Eimantas, o kaip bus realiai pamatysim jau greitai. O kokia paties nuomonė šiuo klausimu ? :)

• 0

giphy.gif

#3 Lukas`Qwerty

Lukas`Qwerty

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 13 liepos 2016 - 19:58:12

Kol neaiškūs abiejų boksininkų burtai ir būsimi varžovai tol sunku kažką pasakyti, bet jei vertinant vien pagal demonstruojamą formą paskutiniais metais, tai be abejonės Eimantas, o kaip bus realiai pamatysim jau greitai. O kokia paties nuomonė šiuo klausimu ? :)

Mano nuomone Eimantas turi didesnių šansų nei Evaldas, kaip jau ir pats minėjai Eimantas pastaraisiais metais rodo tikrai gera forma, tiek žiūrint iš technikos pusės, tiek žiūrint iš fizinio bei psichologiško pasirengimo. 

Nepamirštant, kad šiais metai olimpinėse žaidynėse bokse bus leidžiama kovoti ir profesionaliems boksininkams, tai sudaro iš tiesų minusų ir pliusų. Profesionalus boksas labai skiriasi nuo megėjų, profesionalai yra pratę judėti nuo aštuonių iki dvylikos raundų kovose, tai jie tuos tris raundus apsižiūri savo varžova, kaip prie jo prieiti, kokiam penktam raunde prasideda spaudimas, nepamirštant, kad jie kovoms ruošias po du, kartais net šešis mėnesius, jie turi laiko apsižiūrėti savo varžovo judesius internete, jo spragas ir visus kitus jo daromus veiksmus, o megėjai jie ruošiasi būtent kelioms kovoms iš karto, na, bet ar mano ir kitų boksininkų ir jų trenerių nuomonė pasitvirtins pamatysime per kovas, kaip jos vyks.

Varžovai gal jau taip galim spėti pasižiūrėjus praeitas kovas jo nuo 2015 iki 2016 metų, šios dienos. Varžovai irgi nėra silpni, europos čempionai, dalyviai, pasaulio čempionai, pas Evalda svoryje jei jis boksuosis iki 60kg, manau bus jau mano minėtas Vasyl Lomachenko, kuris tikrai rodo gera technika, fizini pasirengima, nora laimėti su kiekvienu smūgiu, na varžovas tikrai geras, kaip sakoma bokse kiekvienas smūgis gali būti paskutinis, bet jei Evaldas su juo pateks į viena svorį, Evaldui kaip ir jau šansų nėra aukso parsivežti, mano nuomonė tokia, palyginus jų pasirengimus, stovyklas, pačias pasirengimo sąlygas, Lomachenko tikrai pranašesnis, bei jau matytas praeitų olimpinių žaidynių veikėjas, prieš kurį Evaldas laimėjo tai Valentino Domenico, Italas tikrai geras varžovas, tik aš nežinau ar ji besiboksuoja, bei Kubietis Yasnel Toledo, bet kiek žinau jis svoryje iki 64kg, bet kiek žinau Evaldas irgi boksuosis iki 64kg svoryje, tai bus matyti.

• 2

#4 rokytowss

rokytowss

Lygos MVP

• Administratorius
  • 2.983 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 07 rugpjūčio 2016 - 17:58:35

Nu ką, Eimantas Stanionis pasiėmė pirmą pergalę :o

• 0

2mi5v.gif

#5 Lukas`Qwerty

Lukas`Qwerty

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 17 rugpjūčio 2016 - 13:58:59

Nežinau kaip Jums, bet man šios olimpinės ypač boksas yra visiškai apgailėtinos... Nusivyliau teisėjavimu. Dėl Evaldo kovos dar buvo abėjonių, tikrai nerodė tokio bokso kokio tikėjausi, dėl tos kovos dar tikrai sutinku dėl pralaimėjimo, bet Eimantas mano nuomone turėjo laimėti, tikrai šauniai boksavosi, žinoma pats irgi gavo, bet tikrai rodė technika, ryžta, akcentavo smūgius, nesiamivė, stengėsi nemėtyti smūgiu bereikalingai ką demonstravo jo priešininkas. Jo priešininkas ringe visiška pakazūha rodė, čia net nebuvo abėjonių dėl Eimanto kas laimėjo. Čia yra sportas, sportininkai treiruojasi, ruošiasi, deda pastangas, o šiais metais labiau politika matėsi olimpinėse. Čia mano nuomonė, nežianu kaip Jums, bet čia neteisybė...

• 1

#6 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 17 rugpjūčio 2016 - 14:15:34

Nežinau kaip Jums, bet man šios olimpinės ypač boksas yra visiškai apgailėtinos... Nusivyliau teisėjavimu. Dėl Evaldo kovos dar buvo abėjonių, tikrai nerodė tokio bokso kokio tikėjausi, dėl tos kovos dar tikrai sutinku dėl pralaimėjimo, bet Eimantas mano nuomone turėjo laimėti, tikrai šauniai boksavosi, žinoma pats irgi gavo, bet tikrai rodė technika, ryžta, akcentavo smūgius, nesiamivė, stengėsi nemėtyti smūgiu bereikalingai ką demonstravo jo priešininkas. Jo priešininkas ringe visiška pakazūha rodė, čia net nebuvo abėjonių dėl Eimanto kas laimėjo. Čia yra sportas, sportininkai treiruojasi, ruošiasi, deda pastangas, o šiais metais labiau politika matėsi olimpinėse. Čia mano nuomonė, nežianu kaip Jums, bet čia neteisybė...

100% pritariu..

• 0

#7 Lukas`Qwerty

Lukas`Qwerty

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 17 rugpjūčio 2016 - 19:03:26

O kokios kitų narių nuomonės?

• 0

#8 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 17 rugpjūčio 2016 - 19:08:18

Kokios nuomonės gali būt, kai boksas visose Olimpiadose toks buvo... Ir šiemet ne vien mes nukentėjom, bet ir airiai, kiniečiai.. :)

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#9 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai

Parašė 17 rugpjūčio 2016 - 20:01:55

http://www.sportas.l...iseju-kritikams

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#10 Lukas`Qwerty

Lukas`Qwerty

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 5 Pranešimai

Parašė 18 rugpjūčio 2016 - 07:37:27

Boksas niekada mano nuomone nebuvo paremtas politika, kai aš boksavus boksas buvo kitokio lygio, taškai būdavo skaičiuojami sąžiningai, kad ir kokios varžybos vis tiek taškai būdavo skaičiuojami daugmaž teisingai, o dabar pakeista taškų sistema kuri labiau skaičiuoja nebesmūgius kaip seniau, o teisėjų nuožiūra kas ringe parodo didesnį pasitikėjima, pergalės skiriamos tiems kurie boksuojasi atsidengę, daug atvirų smūgių, o tie kurie rodo gražią technika, ne tiek pasitiki savo jėgomis, bet žengia į prieį ir pataiko viena, kita smūgi teisėjai mano akimis neįžvelgia prasmės jam skirti pergalės nors jis rodo tikrai švarų boksa. 
Vienintelis boksas manau kur nėra jokios politikos tai būtu WSB ir profesionalų lygos, na dar didesnėse šalyse, šalių lygos ten nėra jokios politikos, ten laimėtojas sprendžiamas pagal parodyta rezultata ir kaip jis pasiruošęs tie fiziškai, tiek psichologiškai. Muša tiksliau, nemėto smūgiu į visas puses, daug šansų, kad gaus tas boksininkas pergalę, o olimpinėse žaidynėse paskutiniu metu viena politika, tikrai užjaučiu sportininkus kurie rodė nora, ryžta, dėjo visas jėgas ir jo kova buvo "nusukta".

• 0

#11 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.359 Pranešimai

Parašė 18 rugpjūčio 2016 - 13:13:50

Boksas niekada mano nuomone nebuvo paremtas politika, kai aš boksavus boksas buvo kitokio lygio, taškai būdavo skaičiuojami sąžiningai, kad ir kokios varžybos vis tiek taškai būdavo skaičiuojami daugmaž teisingai, o dabar pakeista taškų sistema kuri labiau skaičiuoja nebesmūgius kaip seniau, o teisėjų nuožiūra kas ringe parodo didesnį pasitikėjima, pergalės skiriamos tiems kurie boksuojasi atsidengę, daug atvirų smūgių, o tie kurie rodo gražią technika, ne tiek pasitiki savo jėgomis, bet žengia į prieį ir pataiko viena, kita smūgi teisėjai mano akimis neįžvelgia prasmės jam skirti pergalės nors jis rodo tikrai švarų boksa. 
Vienintelis boksas manau kur nėra jokios politikos tai būtu WSB ir profesionalų lygos, na dar didesnėse šalyse, šalių lygos ten nėra jokios politikos, ten laimėtojas sprendžiamas pagal parodyta rezultata ir kaip jis pasiruošęs tie fiziškai, tiek psichologiškai. Muša tiksliau, nemėto smūgiu į visas puses, daug šansų, kad gaus tas boksininkas pergalę, o olimpinėse žaidynėse paskutiniu metu viena politika, tikrai užjaučiu sportininkus kurie rodė nora, ryžta, dėjo visas jėgas ir jo kova buvo "nusukta".

Kad jau trijose OŽ iš eilės skandalai, o esu girdėjęs, kad ir anksčiau taip būdavo Olimpinėse. Po Pekino Olimpiados ir kalbų buvo, kad boksą nori išbraukt, bet neatsimenu ar dėl tų dalykų, ar dėl to, kad nesaugus sportas.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#12 Moralas

Moralas

Lygos MVP

• Moderatorius
  • 1.738 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 07 spalio 2016 - 14:14:14

Tarptautinė mėgėjų bokso federacija (AIBA) nušalino nuo darbo visus 36-is arbitrus, kurie teisėjavo 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Tarp jų yra ir lietuvis Kęstutis Bagdanavičius.

Po Rio olimpiados AIBA pradėjo ginčytinų momentų tyrimą, o organizacijos vykdantysis direktorius Karimas Buzidi net atsistatydino.

AIBA tyrimo metu buvo nutarta diskvalifikuoti visus 36-is olimpinio turnyro teisėjus.

http://m.delfi.lt/sp...php?id=72491176

Įdomiai čia gaunasi, visi teisėjai diskvalifikuoti, tai ko tada išvis vertas pats Olimpinis bokso turnyras, tokiu savo žingsniu AIBA manau tik parodė, kad visos kovos Rio nebuvo "švarios", nors kita vertus, kai abejotinų kovų buvo tik nedidelė dalis, tai šalinti visus tikrai nereikėjo. Žodžiu AIBA padarė cirką ir tokiu savo žingsniu apdergė ne tik korumpuotus, bet tikėtina tai pačiai kategorijai prilygino sąžiningai dirbusius arbitrus.Kokios Jūsų nuomonės?

• 0

giphy.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)