Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rinktinės vasara

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
89 atsakymai į šią temą

#1 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 4.271 Pranešimai
  • Vieta:Kaišiadorys

Parašė 30 birželio 2016 - 01:12:01

Sveiki, šioje temoje galime diskutuoti apie Lietuvos rinktinės draugiškas varžybas :)

Kaip jums pirmasis vaizdas po šiandien grajaus?

• 0

giphy.gif

Reklama

#2 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 30 birželio 2016 - 11:14:44

Bendrai vaizdas gražus, bet kaip rinktinės viduje yra dar nežinia, visgi tuojaus prisijungs pagrindiniai žaidėjai ir po kelių rungtynių teks jau jiems daugiau rungtyniauti, tad nuo tada kažkas pradės matytis. Bent jau man gražiai atrodė rinktinė su debiutantais manau jiems tikrai debiutas neapkarto, galbūt tik Kariniauskui kuriam dar mest ir mest baudas per treniruotes.

• 0

#3 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • 4.271 Pranešimai

Parašė 30 birželio 2016 - 12:13:46

Man labai patiko vakar matytas vaizdas, bet Zelandai be Penny tikrai susilpnejo, nezinau ka jie darys toje atrankoje, taciau Girdziunas vakar pranoko Kariniauska, galbut Kariniauskas nervinosi, nes ir baudas pramete, bet Girdziunui Svyturio arena labai lipo. Aplamai, vakar kas tik iejo tie ir pataike, suzaide, labai norejau Grigoni pamatyti, matosi, kad snaiperis neblogas ir jeigu ne siemet, tai ateityje tikrai pravers duris rinktines.

• 0

giphy.gif

#4 Reggie

Reggie

Lygos žvaigždė

• Administratorius
  • 1.430 Pranešimai

Parašė 30 birželio 2016 - 18:43:40

Kaip ir kiekviename pasiruošime prie Kazlausko - pradžioje mažai derinių, gražiai improvizuoja visi, tai ir žaidimas gražiai žiūrisi. Į pasiruošimo galą neliks jokio grožio. 

• 0
Paveiksliukas

#5 rokytowss

rokytowss

Legenda

• Administratorius
  • 3.001 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 30 birželio 2016 - 19:23:30

Kaip ir kiekviename pasiruošime prie Kazlausko - pradžioje mažai derinių, gražiai improvizuoja visi, tai ir žaidimas gražiai žiūrisi. Į pasiruošimo galą neliks jokio grožio. 

Ir nuo savęs noriu pridurt, kad ir tie debiutantai visokie pradžioje gražų įspūdį palieka, bet su laiku pradingsta, pvz Ulanovas, nors sužaidė neblogai ir kol kas įspūdis geras, tikiu, kad krist gali net anksčiau nei 13-as ar 14-as.

Daug kalbos apie Girdžiūną, bet man jis nepatinka kažkodėl, aišku, važiuos, nes geriau neturim, bet toks variantas kaip Juškevičius jis iš kurio antrą PG bandė daryt, pirmiausia puolimas, tada kūryba, neatlieka įžaidėjo funkcijų jis, bet su laiku gal biški pasikeis viskas, nes iš pirmo interviu matosi, kad supranta jog pirmiausia kūrėjas turi būt, o ne taškų mašina.

• 0

2mi5v.gif

#6 Turkaz

Turkaz

Legenda

• Narys
  • 4.271 Pranešimai

Parašė 02 liepos 2016 - 12:34:21

As ne i tema, bet per kur transliuos FIBAQT?

• 0

giphy.gif

#7 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 02 liepos 2016 - 13:31:00

As ne i tema, bet per kur transliuos FIBAQT?

Šiaip viską beveik FIBA transliuoja per youtube, jei merginų U17 ir t.t. čempionatus tiesiogiai rodo, manau nedarys išimties ir FIBAQT.

• 0

#8 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 03 liepos 2016 - 13:03:54

Kol kas labai simpatiškas rinktinės žaidimas o ir naujokai neblogai atrodo. Tikiuosi Kazlauskas pasirengimo metu o ir Olimpiadoje leis žaidėjams improvizuoti, nes vėl surakins į rėmus ir bus nervų kiekvienose varžybose. O ir tikuosi bent jau Ulanovas ar Grigonis pateks į dvyliktuką.

#9 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 545 Pranešimai
  • Sporto šaka:Povandeninės šaškės
  • Komanda:Kupiškio Kavarskas

Parašė 03 liepos 2016 - 13:47:45

Kol kas labai simpatiškas rinktinės žaidimas o ir naujokai neblogai atrodo. Tikiuosi Kazlauskas pasirengimo metu o ir Olimpiadoje leis žaidėjams improvizuoti, nes vėl surakins į rėmus ir bus nervų kiekvienose varžybose. O ir tikuosi bent jau Ulanovas ar Grigonis pateks į dvyliktuką.

:D Šį kartą geresnis bandymas apsimesti komiku nei aną kartą (žr. portugalų-lenkų derbis), čia tas tavo laisvumas ar improvizacija nebent baltos kumelės sapnas, o realiai tokio lygio žaidėjai kokius turim tiesiog nėra įgalūs tai įgyvendinti, vėl bus medinis žaidimas su ilgom pozicinėm atakom ir taškų gimdymas, aišku bent gintis kažkiek pramokta ir atsisakyta Sireikiškos taktikos įmesti daugiau nei varžovai. Bet aišku tokie ekspertai kaip tu tokio žaidimo norėtum , ko pasekoje net iš grupės neišeitumėm, ar kad užimtumėm 4 vietą ir taptumėm amerikonų grobiu. Žodžiu susitaikyk su šių dienų realybe.

• -2

#10 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 03 liepos 2016 - 14:43:08

:D Šį kartą geresnis bandymas apsimesti komiku nei aną kartą (žr. portugalų-lenkų derbis), čia tas tavo laisvumas ar improvizacija nebent baltos kumelės sapnas, o realiai tokio lygio žaidėjai kokius turim tiesiog nėra įgalūs tai įgyvendinti, vėl bus medinis žaidimas su ilgom pozicinėm atakom ir taškų gimdymas, aišku bent gintis kažkiek pramokta ir atsisakyta Sireikiškos taktikos įmesti daugiau nei varžovai. Bet aišku tokie ekspertai kaip tu tokio žaidimo norėtum , ko pasekoje net iš grupės neišeitumėm, ar kad užimtumėm 4 vietą ir taptumėm amerikonų grobiu. Žodžiu susitaikyk su šių dienų realybe.

Vėl TU gėjus ir kaunietis viename :D sakiau man tokie nepatinka ir bjauru vien net atrašinėti. Kažkodėl tik mano postas Tau užkliūvo apie laisvumą žaidime, kodėl neprisikabinėjai prie suiluap? Sakiau kažkoks ne komikas o homikas esi, sorry manęs nedomina. Tu kaip didelis "ekspertas" matau, jau susitaikei su savo realybe. Žinau tokius žinovus "ekspertus" kurie žiūrint varžybas su alaus bokalu ( jei dar net esi pilnametis išvis juokinga) vis kritikuoja ir galėtų geriau sužaisti ar sutreniruoti rinktinę. :D Sėkmės žmogau, čia mano nuomonė ir jei Kazlauskas surakins rinktinę į rėmus kai guri žaisti būtent taip ir jokių improvizacijų tai nenustebčiau jei bent užimtumėm 4 vietą.

#11 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 545 Pranešimai

Parašė 03 liepos 2016 - 15:11:28

Vėl TU gėjus ir kaunietis viename :D sakiau man tokie nepatinka ir bjauru vien net atrašinėti. Kažkodėl tik mano postas Tau užkliūvo apie laisvumą žaidime, kodėl neprisikabinėjai prie suiluap? Sakiau kažkoks ne komikas o homikas esi, sorry manęs nedomina. Tu kaip didelis "ekspertas" matau, jau susitaikei su savo realybe. Žinau tokius žinovus "ekspertus" kurie žiūrint varžybas su alaus bokalu ( jei dar net esi pilnametis išvis juokinga) vis kritikuoja ir galėtų geriau sužaisti ar sutreniruoti rinktinę. :D Sėkmės žmogau, čia mano nuomonė ir jei Kazlauskas surakins rinktinę į rėmus kai guri žaisti būtent taip ir jokių improvizacijų tai nenustebčiau jei bent užimtumėm 4 vietą.

Apie kokius čia gėjus kalba eina, čia lygtais Vilniuje paradai, tai gal ir pats turi su tuo bendro nuo komiko iki homiko vienas žingsnis. Šiaip jei tu galvoji, kad su tavim diskutuoju tai nereiškia, kad aš irgi prijaučiu tavo netradicinėms pažiūroms, nors šiaip dantis sukandęs toleruoju, nors ta propaganda, kai negalima nieko prieš tokius veikėjus pasakyti ką galvoji tikrai glumina.

Kas dėl rinktinės, tai aš nepaisant to koks menkas aukšto lygio žaidėjų pasirinkimas pas mus bebūtų, tikiu trenerio galimybėmis, o tas negražus klampus žaidimas su gera gynyba, mielasis estete, ir yra raktas į aukštas vietas.

• -1

#12 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 03 liepos 2016 - 15:28:26

Apie kokius čia gėjus kalba eina, čia lygtais Vilniuje paradai, tai gal ir pats turi su tuo bendro nuo komiko iki homiko vienas žingsnis. Šiaip jei tu galvoji, kad su tavim diskutuoju tai nereiškia, kad aš irgi prijaučiu tavo netradicinėms pažiūroms, nors šiaip dantis sukandęs toleruoju, nors ta propaganda, kai negalima nieko prieš tokius veikėjus pasakyti ką galvoji tikrai glumina.
Kas dėl rinktinės, tai aš nepaisant to koks menkas aukšto lygio žaidėjų pasirinkimas pas mus bebūtų, tikiu trenerio galimybėmis, o tas negražus klampus žaidimas su gera gynyba, mielasis estete, ir yra raktas į aukštas vietas.

Apie tokius gėjus kalbu kurie net avatare deda pimpalus, tik kavenskai tokie gali būt kurie patys yra susmirdę homikai ir vaidinti kitus. Aš žodžio pasakyti nebijai ir tikrai deginčiau ar išvežčiau į Sibirą tokius gyvenimo nuskriaustus homikus kaip Tu jog daugiau nesiveistų. Mano diskusija su Tavim baigta. Ačiū ir viso gero.

Turim gerą trenerį, ir jam spręsti kas yra aukšto lygio ir galės žaisti Olimpiadoje. O tu didysis eksperte geriau pasilaikyk sau savo nuomonę, nes bent jau man tikrai nėra įdomi.

#13 George

George

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 145 Pranešimai
  • Vieta:Dubajus, JAE
  • Sporto šaka:Kašiukas
  • Komanda:Vanagai

Parašė 03 liepos 2016 - 15:29:40

Juokingas čia tas jūsų ginčas. Vadinti kažką gėju neabejotinai žemas lygis. Primena kiemo "diskusijas", kai tiesiog nebeturėdamas argumentų pagrįsti savo tiesą, bet nenorėdamas to pripažinti pasiunti n* ir dar p**aru išvadini.

Kas liečia rinktinę tai kol kas žavi žaidimas. Pirmosios rungtynės pasiruošime, o talžo kitas komandas, kurios jau netrukus kovą dėl vietos olimpiadoje pradės. Girdžiūnas man patinka, žavi jo gebėjimas šaltakraujiškai pataikyti metimus, bet trūksta jam žaidimo skaitymo, norėtusi sulaukti iš jo daugiau rezultatyvių perdavimų. Kariniauskui šiek tiek sunkiau su jauduliu susitvarkyti, bet visgi patinka tai jog atlieka tas įžaidėjo funkcijas, + dar ir gynyboje puikiai atidirba. Ulanovas irgi palieka įspūdį kiek žinau su juo komandos +/- rodiklis geriausias komandoje, o reikia nepamiršti to, jog jis žaidžia ketvirtu numeriu. Grigonis iš dalies atrodo geriau nei rinktinės senbuviai Seibutis ir Milaknis, bet sakyti, kad reikia imti jį į rinktinę dar per anksti. Rizikinga būtų tą daryti žinant, kad olimpiadoje jau gali būti pilnos kelnės baimės ir jokios naudos. Pažiūrėsim kaip atrodys rinktinė su visais žaidėjais. Viliuosi, jog Motiejūnas kuo greičiau pasirašys kontraktą ir spės atvykti.

• 0

Dlv0Jum.png

#14 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 545 Pranešimai

Parašė 03 liepos 2016 - 15:34:13

Apie tokius gėjus kalbu kurie net avatare deda pimpalus, tik kavenskai tokie gali būt kurie patys yra susmirdę homikai ir vaidinti kitus. Aš žodžio pasakyti nebijai ir tikrai deginčiau ar išvežčiau į Sibirą tokius gyvenimo nuskriaustus homikus kaip Tu jog daugiau nesiveistų. Mano diskusija su Tavim baigta. Ačiū ir viso gero.

Turim gerą trenerį, ir jam spręsti kas yra aukšto lygio ir galės žaisti Olimpiadoje. O tu didysis eksperte geriau pasilaikyk sau savo nuomonę, nes bent jau man tikrai nėra įdomi.

Pats kiši snapą į diskusiją išvadini gamasiekais, o dabar tepi slides sėkmės, apsikvailinai pačiu paprasčiausiu būdu. Nors reikia pasveikinti, kad daugiau nesivelsi į šią "diskusiją", visgi kuo toliau tuo labiau brendi į ekskrementus. Dar klounas prie mano avataro prisikabino, klounas kokių reta. :D Ir kas gali dar su tavim diskutuoti, homikas ir dar egoistiškas, sunku tau bus susirasti porą net ir tokiam tolerastiškame mieste kaip Vilnius.

• 0

#15 Svečias_Egoistas_*

Svečias_Egoistas_*
  • Svečias

Parašė 03 liepos 2016 - 15:41:27

Pats kiši snapą į diskusiją išvadini gamasiekais, o dabar tepi slides sėkmės, apsikvailinai pačiu paprasčiausiu būdu. Nors reikia pasveikinti, kad daugiau nesivelsi į šią "diskusiją", visgi kuo toliau tuo labiau brendi į ekskrementus. Dar klounas prie mano avataro prisikabino, klounas kokių reta. :D Ir kas gali dar su tavim diskutuoti, homikas ir dar egoistiškas, sunku tau bus susirasti porą net ir tokiam tolerastiškame mieste kaip Vilnius.

Ir čia kalba "protingas" kavenskas kuris pirmas pradėjo svaidytis homiko žodžiai (žr. Euro 2016 diskusijas) o dabar verkia jog jam buvo atsakyta tuo pačiu, nes net avatare įsideda pimpalus. Tai kuriam čia tai patinka? Nebūtų kavenskas :)

Ne su Tavim įsikišau į diskusiją tai gi ne Tavo reikalas, nesmirdėk ir nesijausk užkalbintas. :)

#16 Hyper

Hyper

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 53 Pranešimai

Parašė 03 liepos 2016 - 15:56:51

.

• -1

#17 Demolition

Demolition

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 545 Pranešimai

Parašė 03 liepos 2016 - 16:15:52

Teisingai, vyrai, homikus su juodaodžiais, žydais, kavenskais ir su visais tolerastais reikia išvežt į Sibirą ir daugiau nediskutuot su jais, dar paskui užsikrėsim jų homiškumu!

Reikės dažniau šitam forume lankytis, kiekvieną kartą prisijuokiu.

Visiem nusišikt ant to, kas tau juokinga, o kas ne, čia tau ne viešoji apklausa. 

• -1

#18 Hyper

Hyper

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 53 Pranešimai

Parašė 03 liepos 2016 - 16:20:17

.

• 0

#19 Perkūnas

Perkūnas

Stern des Südens

• Moderatorius
  • 1.924 Pranešimai
  • Vieta:БЕОГРАД
  • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas
  • Komanda:FC Bayern München Kauno Žalgris

Parašė 03 liepos 2016 - 16:27:43

Ir čia kalba "protingas" kavenskas kuris pirmas pradėjo svaidytis homiko žodžiai (žr. Euro 2016 diskusijas) o dabar verkia jog jam buvo atsakyta tuo pačiu, nes net avatare įsideda pimpalus. Tai kuriam čia tai patinka? Nebūtų kavenskas :)

Ne su Tavim įsikišau į diskusiją tai gi ne Tavo reikalas, nesmirdėk ir nesijausk užkalbintas. :)

http://forumas.revol...rumo-taisyklės/

Yra tokia daili taisyklė - neįžeidinėti kitų forumo narių.

Tikiuosi ateityje kalbės argumentai, o ne įžeidimai, nes kitaip pasirūpinsiu kad tai baigtųsi, nes nusibodo tokius dalykus matyti.

Ačiū už supratingumą.

• 3

tumblr_mdafu2ztHu1qhp1v5o1_500.gif

#20 rokytowss

rokytowss

Legenda

• Administratorius
  • 3.001 Pranešimai
  • Vieta:Raseiniai / Kaunas
  • Komanda:Žalgiris ir Manchester United

Parašė 12 liepos 2016 - 18:19:02

Na, gynyba toliau fantastiška, įdomu kaip ji atrodys atėjus rimtesnėms kovoms, jau neilgai liko laukt su tokiu klausimu, nes greit su ispanais sulošim.

• 0

2mi5v.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)