Peršokti prie turinio

Nuotrauka

NBA Menedžeris

žaidimai nba krepšinis

Jokių atsakymų į šią temą

#1 robocopas

robocopas

    Naujokas

  • Narys
  • Akis
  • 1 Pranešimai

Parašė 17 balandžio 2016 - 11:50:25

Sveiki,

užmačiau šį forumą internete ir nusprendžiau prisijungti ir pasiūlyti jums vieną NBA menedžerį, kuris veikia Fast Break Basketball 3 žaidimo dėka. Gal kas nors ir prisimena iš senų laikų šį FBB žaidimą, buvo ne vienas toks menedžeris kurtas lietuvių pastangomis.

Šį kartą viskas naujau, šviežiau ir įdomiau.

Visas veiksmas vyksta čia: http://bayksball.com/hoops/

 

30 NBA komandų, su realiais žaidėjais. Šiuo metu esame 2009-2010 finaluose ir greitu metu prasidės tarpsezonis prieš naują sezoną. Tarpsezonio metu visada yra daroma patikra, kad užtikrinti tai, jog visi esami dalyviai yra aktyvus, tad kartais patikros metu atsilaisvina komandos.

Trumpai apie žaidimą:

* Kad dalyvauti, nereikia turėti FBB3 žaidimo, užtenka prisiregistruoti forume ir gausite prisijungimus prie pagrindinio puslapio, kur ir valdyste savo komandą.
* Mainai, kontraktų pasirašymas, atleidimas ir naujokų šaukimas
* Taktikos teikimas, nuo minučių paskirstymo iki puolimo ir gynybos taktikų, bei pagrindinių žaidėjų pasirinkimo.
* Kiekvieno sezono pabaigoje vyksta treniruočių stovyklos ir vasaros lyga, kurių metų žaidėjai patobulėja arba praranda įgūdžius, priklausomai nuo amžiaus ir potencialo.

Taip pat neseniai buvo pradėta ir NBDL lygą į kurią kiekviena komanda gali perleisti po 2 žaidėjus, siekiant gauti papildomą tobulėjimą jiems. http://bayksball.com/nbdl/index.php

 

Šiuo metu mūsų yra 30, tačiau yra kelios potencialios komandos, kurios atsilaisvins vos tik atsiradus norintiems prisijungti prie šio menedžerio. Kol nėra vietų NBA lygoje, suteikiame galimybę valdyti NBDL komandą iki kol atsilaisvina NBA komanda. Didžioji dalis dalyvių yra iš Amerikos, taip pat yra ir NBA fanų iš Ispanijos, bei du Lietuviai.

Trumpai tiek, jeigu turite kokių klausimų - klauskit padėsiu :)

Visi esate laukiami, o kadangi aš esu vienas iš dviejų administratorių, tai jeigu atsirastų norinčių, pabandyčiau gauti jums vietą nes turime 2-3 žaidėjus, kurie nėra aktyvūs ir būtų proga juos pakeisti aktyviais.


Forumas ir registracija čia: http://vavhoops.proboards.com/


  • 1

Reklama


Atsakyti  Panašios temos su panašiais raktažodžiais: žaidimai, nba, krepšinis

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)