Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Krepsio varzybos

krepsinis treniruotes

8 atsakymai į šią temą

#1 mindaugas12

mindaugas12

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai

Parašė 09 kovo 2016 - 22:48:31

Sveiki, noreciau paklausti esu sunkiojo krasto puolejas ir trapakai nlb krenta per varzybas taciau kartais man uzeina taip, kad pataikau kokius 6-7 tritaskius is eiles ir as bandau tobulinti metima taciau niekaip nepavyksta jau kokius 5 men dirbu ant ju ir jokio rezultato bet kartais uzeina kad krenta tritaskiai... Gal zinot kaip treniruotis man nes as jau nebesugalvoju ka daryti per treniruotes metu po 50-70 tritaskiu

• 0

Reklama

#2 Macao

Macao

Startinio penketo narys

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 570 Pranešimai

Parašė 10 kovo 2016 - 14:04:00

Didink metimų skaičių, po 100 mesk per treniruotes, manau ateis su laiku metimas tikrai :)

• 0

#3 GHOST

GHOST

Šeštasis žaidėjas

• Narys
  • AkisAkisAkis
  • 251 Pranešimai
  • Sporto šaka:Kašis
  • Komanda:Phoenix Suns

Parašė 10 kovo 2016 - 14:50:07

tai aisku dirbk kiek imanoma ilgiau, daugiau ir turetu ateit su laiku rezultatai. Bet aisku ne visiem lemta metyt, tai jeigu nepavyks visada kitas stiprybes galesi tobulint. Beto, losi mkl?

• 0

89fd5aa01d33444d1468ab7f334b919c502.png

#4 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.190 Pranešimai
  • Vieta:Marijampolė.
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Warriors

Parašė 10 kovo 2016 - 16:13:47

Nėr čia ką ir patart , mes 2x daugiau nei meti dabar ir bandyk iš toliau šiek tiek nei iš tritaškio , tai paskui lengviau iš arti eina (bent jau man taip).

• 0

#5 mindaugas12

mindaugas12

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai

Parašė 10 kovo 2016 - 19:41:46

Suprantat as metyciau daugiau per treniruotes, bet as dirbu su postais tai net nzn ar dar ji man tobulinti arba tiesiog treniruotis kol paeis tie metimai, Ghost as mkl losiu

• 0

#6 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • 2.372 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 14 kovo 2016 - 17:53:21

Sveiki, noreciau paklausti esu sunkiojo krasto puolejas ir trapakai nlb krenta per varzybas taciau kartais man uzeina taip, kad pataikau kokius 6-7 tritaskius is eiles ir as bandau tobulinti metima taciau niekaip nepavyksta jau kokius 5 men dirbu ant ju ir jokio rezultato bet kartais uzeina kad krenta tritaskiai... Gal zinot kaip treniruotis man nes as jau nebesugalvoju ka daryti per treniruotes metu po 50-70 tritaskiu

Kažkaip man viskas atsimuša į psichologiją iš tavo parašymo, nes net ir techniką atkalus reikia pasitikėt savimi, kad ranka nenukryptu, kaip nors į šoną arba iš nepatogios situacijos pavyktų įmesti. :) Net nelabai yra, ką ir patart. Tiesiog mėtyt ir tikėt kiekvienu metimu ir gal bandyt neapsiribot vien tik tritaškiais, o mėtyt iš įvairių padėčių. Na o jai ir pasitiki savimi, tai tada atkreipt dėmesį į tokius dalykus, kaip šuolį, rankų padėtis ir pan.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#7 Perkūnas

Perkūnas

Stern des Südens

• Narys
  • 1.924 Pranešimai
  • Vieta:БЕОГРАД
  • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas
  • Komanda:FC Bayern München Kauno Žalgris

Parašė 17 kovo 2016 - 15:47:57

Daugiau pasitikėjimo savimi! Nori būti geru snaiperiu, turi tikėti kad pataikysi viską ką mesi. Psichologinis faktorius yra nepaprastai svarbus. Techniką tobulink mėtydamas daugiau: pamėtyk prieš treniruotę ir po jos, iš pradžių bandyk mėtyti prisitaikęs, gerai paruoštus metimus, kai surasi geriausią metimą, pradėk mesti greitus metimus po perdavimų, sienų. Tai geriausias būdas tapti patikimu snaiperiu, tačiau be psichologijos nieko nebus. Čia kaip su panele- norėdamas kažką pasiekti turi labai pasitikėti savimi, tik nepersistengti. :) Sėkmės tobulėjant, pasidalink kaip sekėsi :)

• 0

Paveiksliukas

#8 Syska

Syska

Dariaus Maskoliūno kritikas

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 1.255 Pranešimai
  • Komanda:Sacramento Kings, Londono Arsenal, Nico Rosberg

Parašė 18 kovo 2016 - 00:08:56

Tu bandyk atrasti savo releasą pirmą ir jį išlavinti , kad metimas būtų stabilus, turėtų gerą trajektoriją . Va tada jau reikia dirbti ant metimo. 

• 0

KOkyl8.gif

#9 mindaugas12

mindaugas12

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 3 Pranešimai

Parašė 01 rugsėjo 2016 - 21:26:49

na cia as dekoju uz patarimus rezultas geras buvo sekasi gerai atradau savo releasa ir dabar viskas einasi gerai o jeigu norit zinoti ka as dariau tai:          1. metau metymus nuo tritaskio visose pozicijose.                                                                                                                                                                    2. labai daug meciau nuo vidurio linijos.                                                                                                                                                                                    3. namie kamuoli meciau i siena is rieso :).                                                                                                                                                                              4. visada pries metydamas tritaskius nusiteikiu kad juos visus pataikisiu ir tai padejo! :) Taigi dar karta dekoju uz jusu patarimus :)

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)