Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Lionel Messi - Stronger

5 atsakymai į šią temą

#1 Imugas

Imugas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 14 Pranešimai
  • Vieta:Utena

Parašė 08 vasario 2014 - 23:36:16

Taigi sveiki ir šiandieną noriu su jumis pasidalinti savo neabejotinai labiausiai pasisekusiu mix'u, kuris gavo beveik 500 tūkstančių peržiurų!

Dėl muzikos, tai čia jau youtube supjovė kažką, bet youtube'ėje yra mano mixo kopijų ir štai viena iš jų su normaliai grojančia muzika -

• 0

Reklama

#2 KasGeriaTasDega

KasGeriaTasDega

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 56 Pranešimai

Parašė 08 vasario 2014 - 23:43:54

Nors nemėgstu Messio, bet mixas tikrai įdomus ir tikrai ne mažiau įspūdingesnis negu olimpinių žaidynių atidarymas (trololo :D) Šaunuolis!

• 2

#3 zhinomas_kaip_gerrardas

zhinomas_kaip_gerrardas

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 88 Pranešimai
  • Vieta:Kaunas

Parašė 09 vasario 2014 - 10:09:21

Pažiūrėjus va tokius mix'us kur būna įdėti geriausi žaidimo momentai C.Ronaldo ir L.Messi neabejotinai galiu pasakyt kad Messi visa galva geresnis už Ronaldo pykit nepykit, bet tie kurie gaudosi futbole su manim sutiks visais 110% :) P.S Messi vienas mano nemėgstamiausių žaidėjų tad nesakykit jog giriu nes palaikau barca ar jis mėgstamiausias.. :)

• 0

#4 Durant

Durant

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 133 Pranešimai

Parašė 09 vasario 2014 - 18:31:06

Labai gražus video :o Ne veltuj tokio pasisiekimo sulaukė
  • 0

#5 JaunuoLis

JaunuoLis

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 2 Pranešimai

Parašė 21 vasario 2014 - 21:19:40

Nors nemėgstu, nei barcos, o tuo labiau ir messi, bet video tikrai gražus ir matosi, kad sulaukė nemažai populiarumo :)

• 0

#6 lebryant

lebryant

Suolelio šildytojas

• Narys
  • AkisAkis
  • 107 Pranešimai
  • Vieta:Derby, United Kingdom

Parašė 22 vasario 2014 - 16:48:34

Na aš turiu vieną pastebėjimą - video ir muzika outSync. Epizodai tikrai parinkti geri, galima įsivaizduoti, kiek laiko užtruko atrasti ir atrinkti. Muzika taip pogi video mixams tinkanti, bet atrodo, kad video sau, muzika irgi sau. Efektų pagalba ar kitaip perdėliojus video epizodus, mixas galėtų pasiekti žiūrovo emocijas - o tai ir yra, ko iš mixo žmonės tikisi.

Gal kiek kritiškai atrodo mano postas, bet tiesiog matau tavyje potencialo ir būtų šaunu, jeigu jį išnaudotum. Sėkmės kūryboje!

• 1

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)