Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Fallout Shelter

2 atsakymai į šią temą

#1 Doncevas

Doncevas

Naujokas

• Narys
  • Akis
  • 48 Pranešimai

Parašė 28 sausio 2016 - 21:53:04

Sveiki, ar niekas nelošiat šio žaidimuko ant telefono? Kaip supratau buvo išrinktas 2015 metų žaidimas ant telefono.. Jei žaidžiat papasakot kaip sekas, gal kas kokių patarimu turit? Pradėjau prieš kelias dienas žaist, bet nnt kabliuoja :D

• 0

Reklama

#2 Doshke

Doshke

Lygos MVP

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.364 Pranešimai
  • Vieta:Vilnius
  • Sporto šaka:Krepšinis
  • Komanda:Lietuvos Rytas, Pistons, Liverpool, Ferrari

Parašė 29 sausio 2016 - 02:09:22

Na nežinau ar dar daug žmonių žaidžia su telefonu. Aš mieliau renkuosi patikrint FB, IG, Snapchat ir tą patį forumą. :) Aišku, jei turėčiau kažkurią 3d GTA dalį, tai žaisčiau, bet neturint - visiškai netraukia kiti žaidimai, nes nėra sukurti telefonui. Pvz.: FIFA patinka žaist per planšetę, bet per telefoną - per mažas ekranas. Bent jau mano. :)

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

#3 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 29 sausio 2016 - 17:45:14

Aš WWE supercard tik kapoju kasdien ant telefono, nes ten žaidimas toks, kad ilgas kelias iki viršūnės ir nesibaigiantis tobulėjimas :D myNBA2K16 yra tas pats žaidimas kaip ir Supercard, tik NBA fanams irgi manau užkabliuotų ką nors, bet aš wwe kapoju tik, nes du tokius žaisti per daug visko, o šį Fallout grajų gal išbandysiu, nes ant naujo telefono turėtų veikti gerai.

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)