Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Perkūno blogas - Ką nuveikė LKL komandos? (2 dalis)


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 atsakymas į šią temą

#1 Perkūnas

Perkūnas

  Stern des Südens

 • Moderatorius
 • 1.924 Pranešimai
 • Vieta:БЕОГРАД
 • Sporto šaka:Krepšinis, futbolas, tenisas
 • Komanda:FC Bayern München Kauno Žalgris

Parašė 05 rugpjūčio 2015 - 19:31:16

Ką gi šiemet nuveikė LKL komandos?

Nuomonė. Nepatinka galima prieštarauti, bet argumentuotai.

Gero skaitymo.

Part II

 

Pasvalio "Pieno žvaigždės": Gerą sezoną turėję pasvaliečiai įvykdė pagrindinį savo vasaros tikslą - išlaikė puikų trenerį M.Šernių. Teigiamai galima vertinti sutarties pratęsimą su nepaprastai kovingu krepšininku Žygimantu Skuču, nors jis reguliariojo sezono metu ir neatrodė kaip rimtas ekipos lyderis, net kaip pajėgus vidutiniokas, Žygimantas atsiskleidė atkrintamosiose varžybose, kuriose Utenos klubui tapo tikru galvos skausmu. Nors ir ekipa neteko savo lyderių, tačiau kol kas jų kompensavimas atrodo pakankamai rimtai - ekipą papildė G.Staniulis, L.Blausas ir L.Samėnas. Pradėta paraiška į kovą dėl 4-5 vietos? Sudėtis dar tik pradėta formuoti, tikėkimės teigiami darbai tęsis. Pažymys - 8/10.

 

Prienų-Birštono "Vytautas": Pirma ekipa kuri Lietuvoje reprezentuos du miestus - Prienus ir Birštoną. Į ekipą sugrįžęs ekipos veidas V.Šeškus pasiryžęs atgaivinti ekipą, ir taikosi į stipriausių ketvertą, kuriame užims, kol kas nieko rimto nenuveikusios Utenos komandos vietą. Realu? Net gi labai. Ekipą papildė ne vienas gerai Lietuvoje žinomas veidas, todėl be lieka tikėtis, kad prieniškiai-birštoniškiai nenuvils ir po pernai metų fiasko kils į kovą dėl aukščiausių pozicijų. Pažymys vienareikšmiškas - 10/10.

 

Šiaulių "Šiauliai": Pasistiprinę šiauliečiai taikosi surinkti visus "Lietuvos ryto" skolinamus krepšininkus, tačiau kol kas oficialus tik P.Dambrausko perėjimas. Jau antrą sezoną savo lyderius į sostinę išsiuntę Saulės miesto atstovai sudėties pradėjo nuo sutarčių pasirašymo su įžaidėjais - patraukliausia preke Lietuvos krepšinio rinkoje. Lieka tikėtis, kad šiauliečiai neprašovė įsigydami pasak G.Petrausko "europietišką krepšinį demonstuojantį", tačiau niekad Europoje nežaidusį amerikietį. Kitu atveju, gali tekti skaudžiai nudegti. Puikus pasistiprinimas ekipai yra ir vienas naudingiausių LKL krepšininkų A.Jomantas, kuris turėtų kompensuoti R.Giedraičio netektį. Dabar lieka laukti, kuo bus pakeistas Jucikas. Pažymys - 8/10.

 

Utenos "Juventus": Taupyti linkęs Utenos klubas, kol kas nuvilia labiausiai. Mano manymu trečią vietą užėmęs ir aukštus tikslus kitam sezonui keliantis klubas, turėtų atrodyti kur kas pajėgiau, o pradžiai nieko gero nežada. E.Želionis ir A.Urbutis kol kas atrodo kaip vidutiniokai, palyginus su tuo ką įsigijo pagrindiniai konkurentai iš Klaipėdos. Nėra pinigų? Tikriausiai nebus ir rimtos sudėties. Atsiprašau, bet 6/10.

 

Vilniaus "Lietuvos rytas": Įprasti LKL vasaros čempionai. Šiemet vilniečiai atliko tikrai gerą darbą - pasipildė D.Gailium, M.Runkausku ir išsaugojo ekipos lyderį A.Kavaliauską. Kitus pirkinius vertinti ir komentuoti yra sunku. Naujasis įžaidėjas iš Argentinos kol kas nėra išbandęs europietiško krepšinio, todėl sunku spręsti kaip jis pritaps Lietuvoje, A.Gudaitis kaip ir "Žalgiryje" netikėtai gali prarasti motyvaciją ir neįsilieti į ekipos žaidimą (žaidėjo vardan, tikiuosi kad taip nebus), jeigu R.Giedraitis pribrendo iki "Ryto" lygio ir gali tapti pakankamai rimta paspirtimi klubui, neaiški lieka J.Juciko ateitis. Ar nepasikartos A.Valeikos situacija, kai kitoje ekipoje puikai žaidęs krepšininkas Vilniuje "trina suolą" ir nelabai be prisideda prie ekipos žaidimo? Viską pamatysime sezono eigoje, tačiau už tikrai gerą darbą tiek laisvų agentų rinkoje, tiek kuriant krepšinio "piramidę" Vilniuje - 9/10.


 • 3

tumblr_mdafu2ztHu1qhp1v5o1_500.gif


Reklama

#2 Dvigubas dublis

Dvigubas dublis

  Lygos MVP

 • Narys
 • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
 • 2.190 Pranešimai
 • Vieta:Marijampolė.
 • Sporto šaka:Krepšinis
 • Komanda:Warriors

Parašė 06 rugpjūčio 2015 - 12:31:18

Sutinku visu šimtu procentų dėl Prienų ir Ryto komandų domėjausi visą vasarą pirkiniais jų ir sudėtimis , su PPŽ ir Šiauliais kitokia situacija neseku jų visai.


 • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)