Peršokti prie turinio

Nuotrauka

The Forest

1 atsakymas į šią temą

#1 roonie

roonie

Rich Piana

• Narys
  • AkisAkisAkisAkis
  • 629 Pranešimai
  • Sporto šaka:Kačialkė
  • Komanda:Laboral Kutxa , Neptūnas, Celtics , Mavericks

Parašė 31 liepos 2015 - 18:27:59

TheForest_Game.jpg

Sveiki forumiečiai. Norėjau jūsų paklausti ar žinoti tokį žaidimą ,,The Forest'' ?

Jei ne tai siūlau susipažinti :

Pats žaidimas maždaug daugiau negu prieš metus buvo išleistas ir žaidime buvo tikrai daug bugų įvairių.

Bet dabar išėję buvo pilna Updatų iki dabartinio 0.21 versijos ( tai reiškia 20 įvairiausių update jau buvo )

Pats žaidimas primena Minecraft , bet čia grafika kur kas geresnė , nors pats žaidimas užima vos 1 GB :D

Man asmeniškai žaidžiant vienam naktį gan nejauku :D , bet galima jau ir Multiplayer žaisti . O multiplayer yra kur kas jaukiau ir smagiau :D. Ypač per kokį lietų , kai negali išeiti į kiemą gali pažaisti tokius survival/horror žaidimus.

Dar nesu išbandęs ar su draugu veikia , bet tikiu , kad eitų . Nes šiandien pats pabandžiau . Ne visi , bet keletą serverių iš tikrūjų veikia ir galima susirašynėti su kitu nepažystamu žmogumi. Dauguma serverių neveikia  dėl to ,kad jų internetas labai jau prastas arba man atrodo tiesiog , kad žmogus naudoja naujesnę/senesnę versiją žaidimo.

Jeigu norite smagiai praleisti laiką prie PC su kokiu nors draugu tiesiog sekite žingsnius:

Spoiler

Informacija rasta iš Youtube video 

Spoiler

Gal norėtumėte sužaisti? :D Būtų smagiai keturiese-aštuoniese forumiečiai sulošti   :D

• 2

kqZ7WL3.gif

Reklama

#2 Gražvis

Gražvis

Booker D

• Narys
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.977 Pranešimai
  • Komanda:Phoenix "Suns", Toronto "Raptors", Kauno "Žalgiris", Kėdainių "Nevėžis"

Parašė 31 liepos 2015 - 18:40:18

Dar neprisiruošiau parspūst, bet kai atsikratysiu egzamino tada galėsim bandyt pažaist online multiplayer

Aš bandžiau su sena vaizdo korta tai žiauriai lagino, o nauja kažkodėl neteko bandyt

P.S. Mldc, kad kuri įvaresnę temą

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)