Peršokti prie turinio

Geriausi pranešimai


#11412 Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui?

Parašė Syska 27 spalio 2014 - 22:56:37

skaititojas.jpg

Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui ?

 

Dauguma šioje forumo skiltyje esančių žmonių dažnai lankotės čia ir greičiausiai vedate, bei komentuojate kitų forumo narių krepšinio, futbolo ar bet kokio kito žaidimo istorijas. Na šis straipsnis bus tik apie Futbolo ir krepšinio dinastijas ir tikėkimės , kad tai padės šio puslapio nariams atsirinkti naudingą informaciją. Taigi iš daugelio vedančių savo sporto istorijas galime pasižiūrėti puikaus varžybų dizaino pateikimą, aukštos raiškos nuotraukas arba detalią statistiką, tačiau kartais tai nėra pats svarbiausias dalykas . Štai čia, mano nuomone, patys svarbiausi dalykai - norint , kad jūsų vedama istorija būtų iš tikrųjų įtraukianti ir įdomi skaitytojams:

 

1. Patrauklus akiai dizainas - Savaime suprantamas dalykas, tačiau be jo neįmanoma nė viena istorija. Šioje srityje dauguma šio forumo narių laikosi puikiai ir turi savitą aprašymo stilių. Vis dėl to vedant istoriją reikėtų vengti penelyg didelių nuotraukų , taip pat nuotraukų be rėmelių, žymiai gražiau atrodo , kai nuotrauka yra apkarpyta iš kampų ar ant jos bent jau uždėtas šioks toks gražus rėmelis : 
 

Pavyzdžiai : 

Spoiler

 

2. Kuo daugiau informacijos "už arenos ribų" - Naujienos už aikštelės ribų kartais net būna įdomesnės už tas , kurios yra pateikiamos varžybų metu . Įvairūs interviu su komandos treneriais, kurioziški nutikimai , komandos treniruotė dar labiau sudomintų skaitytojus.

 

3. Kuo daugiau nuotraukų iš varžybų:  - Ši informacija liečia labiau 2K ir Fifa žaidėjus, bet galioja visiems vedėjams. Visada įdomiau yra stebėti, kai naujienoje yra įdedama pagrindinė centrinė nuotrauka ir vėliau dar apačioje paliekamos 2,3 akiai nerežiančio dydžio nuotraukos iš žaidimo. Skaitytojo akis turi užkliūti už įdomaus epizodo , bet kai visos naujienos metu jis pamato tik titulinę nuotrauką ir krūvą teksto, tai tampa nepernelyg įdomu.


4. Pabrėžti svarbiausią teksto informaciją:  - Skaitytojo akis labiau užklius už tos informacijos kuri yra labiau pabrėžta - kaip vidury teksto įdėta pabraukta ir paryškinta informacija, ar paryškinta kėlinių statistika viduryje teksto. Taip pat, kai kūrinio pateikime yra nurodomi geriausiai žaidę krepšininkai viskas tampa patraukliau skaitytojui

 

5. ! Turnyrinė padėtis:  - Vienas svarbiausių ir įdomiausių dalykų istorijooje skaitytojui yra komandų turnyrinė padėtis ir turų rezultatai . Ši informacija labiausiai liečia PCF ir Eurolygos 2K žaidėjus, bet tuo pačiu ir NBA 2K žaidėjus. Stebint dinastijas retas, kuris parašydavo, kokia yra komandos turnyrinė padėtis grupėje apart jos pergalių ir pralaimėjimų santykio. Maža turnyrinė lentelė po naujiena ir turo rezultatai įneštų daugiau gyvasties tiek PCF tiek Eurolygos dinastijose. Skaitytojams taptų žymiai įdomiau skaityti

 

6. Kėlinių statistika:  - Atrodo menka detalė, tačiau pakankamai praturtinanti varžybų aprašymo turinį - tai yra kėlinių rezultatai, apačioje varžybų rezultato . Taip skaitytojas galės lengviau įsidėmėti varžybų eigą.

 

7. Sudėties pakitimai:  - Niekada nekeiskite komandos sudėties dar prieš pradedant dinastiją ar jos pradžioje . Tik įsibėgėjant dinastijai ar siekiant jos įdomiausius taškus  - pvz: kažkas blogai žaidžia, žaidėjas gavo traumą . - tada galima kažką koreguoti ir tai - labai atsargiai  - ne daugiau vieno žaidėjo.

 

8. Pagrindinė varžybų informacija:  - Maloniausiai atrodo, kai visa pagrindinė varžybų informacija būna sutalpinta vienoje eilutėje, kurioje yra rašomas varžybų rezultatas. Norėdamas sužinoti visą statistiką - skaitytojas galės tiesiog paspausti ant bet kurios komandos pavadinimo , norėdamas sužinoti jos rezultatyviausius žaidėjus , arba norėdamas sužinoti komandų statistiką paspaus ant rezultato , ar bet kurio direct linko nurodyto tekste.

Tai va. Tikiuosi, kad padėjau ir taip, jūs padarysite savo dinastijas dar įdomesnes negu buvo:).


 • 15


#18409 Pirmasis gimtadienis!

Parašė Revosport.lt 01 vasario 2015 - 14:40:15

1123640048_d6109e7b33.jpg

 

Turbūt nedaugelis iš aktyvių forumo narių pamena, ką darė praėjusiais metais vasario 1-ąją, bet tikimės, kad dar yra ne vien administracija, o ir kiti keli nariai, kurie vis dar užsuka čia ir pamena, jog 2014m. vasario 1-ąją Revolution.lt pristatė Forumą. Tai buvo ilgai planuotas ir kurtas diskusijų puslapis, kuris tik po ilgo laiko išvydo dienos šviesą. Forumą daug kas praminė vieno buvusio Sporto diskusijų forumo kopija, bet tai nėra kopija. Kadangi Revolution.lt Sporto turnyrų namai, tai kitokio forumo ir nebuvo galima sumąstyti, kaip apie Sportą, jo žaidimus ir turnyrus.

 

Grįždami į pirmuosius mėnesius, galime prisiminti, kad pirmiausia forumas gyvavo su neišbaigtu dizainu todėl forumui buvo sunku rinkti aktyvius narius. O neįdiegus tokių dalykų, kaip šaukykla ar kita, atbaidė daug žmonių, kurie nori susirašinėti, o ne diskutuoti. Bet Revolution.lt savo strategijos nekeitė ir dirbo kryptingai, o forumą reguliariai atnaujino iki kol narius pasiekė didelis pasikeitimas - dizaino. Naujos tinklapio spalvos turėjo forumą paversti jaukesniu ir taip padėti atvesti daugiau narių. Forumas tuomet pajuto pagyvėjimą, bet netokį koks buvo tikėtasi. Administracija tuomet šiek tiek aptingo ir pati ir forumo nereklamavo, nekvietė naujokų. Atrodė, kad forumas sunkiai ištemps vasarą, kai nevyksta krepšinio turnyrai, bet pasaulio futbolo čempionatas buvo tas, ko vasarą ir reikėjo - forume diskutavo šio sporto megėjai, o kai vyksta toks turnyras futbolą mėgsta visi. Likusį laiką po vasaros Revolution.lt nariai spėliojo, kokios gi bus jų mėgstamų komandų sudėtys ir kaip atrodys NBA 2k15.

 

Prasidėjus rudeniui į forumą grįžo nemažai vasarotojų. Žinoma, artėjantys klubiniai sezonai kvietė ne vieną naujoką prisijungti prie forumo, o taip pat ir galimybė vesti dinastijas - NBA 2k žaidimo megėjus. Verta pabrėžti, kad forumas dar rugsėjo pabaigoje mėgino bendradarbiauti su Buzzerbeater žaidžiančiais Lietuviais bei WWE Lietuvos mėgėjais, bet nei vienu atveju nepavyko kažkas rimto, nors WWE mėgėjų užsiregistravo virš 100, o gal ir daugiau, bet patys WWE projekto administratoriai pradingo, o poto sulaukėmė iš jų paaiškinimo, kad nebenori bendradarbiauti.

 

Rudeniui įsibegėjus iki pat dabar forumo aktyvumas bangavo, bet niekada nebuvo toks kritinis, jog jame niekas nerašytu, niekas nesilankytu ar neužsiregistruotu keli aktyvūs naujokai. Tad, Revolution.lt džiaugiasi, jog yra sporto megėjų, kurie nori protingai, išsamiai ir įdomiai diskutuoti, analizuoti bei patys vesti savo dinastijas.

Statistika:

 

Kadangi esame sporto megėjai, turime šiokios tokios statistikos.

 

 • Forume išviso parašyta 17.845 pranešimų. 20% šių pranešimų parašė JP9 ir rokytowss. Rugsėjo mėnesį visų pranešimų santykis ir šių narių santykis procentaliai buvo apie 40%.
 • 11 narių yra parašę 500 ar daugiau pranešimų.
 • Šiuo metu aktyvių (kurie apsilanko kartą per savaitę ir kartą per savaitę parašo pranešimą) narių skaičius nesudaro daugiau 30.
 • Daugiausia sukurtų temų, kaip ir pranešimų yra Krepšinio žaidimų kategorijoje.
 • Populiariausios lygos forume (pagal narių aktyvumą): NBA, Eurolyga, LKL. Mažiau populiaros: Premier lyga ir F1. Visos kitos mažiau aktyvios arba visai neaktyvios.
 • Daugiausia atsakymų sulaukusi tema: Taip ar ne, kurią sukūrė rokytowss.
 • Geriausiai įvertinta tema: "Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui?" (11 rep). Autorius Syska.
 • Geriausiai įvertinti pranešimai: Syskos grafikos darbai Doshkes dinastijoje (8 rep.). Syskos nuomonė apie rungtynes: "Lietuvos Rytas - Šiauliai" (8 rep.).

   

Su gimtadieniu Revolution.lt Forumo bendruomene! :)


 • 13


#30854 Forumui - du metai!

Parašė Revosport.lt 01 vasario 2016 - 16:54:46

bday.pnglogo.png

 

Vasario 1 diena - išskirtinė diena, kadangi šią dieną Revolution.lt atidarė forumą, kurio tikslas suburti įvairaus sporto mėgėjus. Per dvejus metus forumas daug nesikeitė. Daugiausia buvo atlikti smulkūs patobulinimai ar atnaujinimai, bet svarbiausia, jog aktyvių forumo narių skaičius nuo praėjusio gimtadienio ženkliai padidėjo, jei anksčiau į puslapį užeidavo maždaug iki 15 narių per dieną, tai paskutiniais mėnesiais šis skaičius ir aktyvumas diskusijose gerokai padidėjo, bet žinoma, negalima užmigti ant laurų.
 
Antruosius metus, kaip ir šiuos, pasitikome su pakilimu. Buvo pakankamai aktyvu, daugelyje temų, bet atšilęs oras sujaukė visą aktyvumą ir pradingo ne tik dauguma forumo narių, bet ir administracija, žinoma, prie to prisidėjo ir tai, jog 2015 metų vasarą nevyko joks didelio dėmesio sulaukiantis čempionatas. Palyginus su 2014 metų vasara, kai vyko pasaulio futbolo čempionatas, forume buvo nemažai šios sporto šakos gerbėjų, kurie palaikė aktyvumą. Rudenį aktyvumas sugrįžo su kaupu, nes grįžo ištikimiausi nariai, prie jų prisijungė dar keli, ir šiuo metu turime tą skaičių, kurį minėjome prieš tai - apie 20 aktyvių narių ir lyginant su pernai metais, dabar tai nuteikia pozityviai, nes pirmųjų metų pabaigoje forumo aktyvumas banguodavo.
 
Žengiant į trečiuosius metus viskas nuteikia labai pozityviai, kadangi forume netrūksta įvairių diskusijų, žinoma, kai kur galima būtų pasitempti. Taip pat įvairių žaidimų išleidimas turėtų paskatinti neužmiršti forumo šiuo metu aktyviausius narius bei gal atvilioti dar vieną kitą dinastijų megėją.
 
Na o dabar šiek tiek statistikos:

 • Forume išviso parašyta 29.826 pranešimų. Per antrus metus parašyta 11.967. Per pirmus metus - 17.845.
 • Pernai lyginome, kiek narių yra parašę daugiau, nei 500 pranešimų, jų buvo 11. Dabar galime lyginti, kiek narių parašė daugiau, nei 1000 pranešimų - jų 8. Kiek dabar yra parašę daugiau, nei 500 pranešimų? 16 narių.
 • Per metus sukūrėme - 411 temų.
 • Daugiausia sukurtų temų, kaip ir pranešimų yra Krepšinio žaidimų kategorijoje.
 • Populiariausios sporto lygos forume: NBA, Eurolyga, LKL, F-1. Taip pat galima išskirti Eurobasket 2015 skiltį ir Dakarą, kurie trunka tik porą savaičių, bet atsiranda nemažai narių, kurie diskutuoja šiose temose.
 • Daugiausia atsakymų sulaukusi tema vis dar: Taip ar ne, kurią sukūrė Rokytowss.
 • Geriausiai įvertinta tema per antruosius metus: "Pirmasis gimtadienis!" (13 rep). Autorius Revolution.lt. Ne oficialaus forumo vartotojo? "Perkūno blogas - Ką nuveikė LKL komandos? (1 dalis)" (11rep). Autorius: Perkūnas.
 • Geriausiai įvertintas pranešimas per antruosius metus: Suiluap avatarų atnaujinimas(9 rep.). Autorius: Suiluap.
 • Ir kiek gi narių užsiregistravo per antruosius metus? 91, tik ar net spręsti jums, bet lyginant su pirmais metais, tai žymiai mažiau, bet praėjusiais metais nemažai pasidarbavo WWE megėjai, kurių dėka tiek ir užsiregistravo, bet kiek iš jų liko forume?

Su gimtadieniu Revolution.lt Forumo - REVOSPORT bendruomene!


 • 12


#12688 avatarų aikštelė

Parašė Reggie 09 lapkričio 2014 - 21:27:07

Kartais ir aš tokius darau. Karts nuo karto papildysiu. Galiu ir pagal prašymus padaryt. :)

HardenD12.png DHHou-1.png DeRozan.png Dame-1.png DameLillard-1.png Blake-1.png JButler.png 
JeffGreen2.png KDd.png KiddGilchrist.png Kemba2.png Kemba.png Kuzia.png Kuzia2.png
JA-1.png JAfive-1.png Kobe.png Mamba.png LBJ.png Lbj2.png Noel.png
L-Train.png Rose.png TajGibson.png TobiasHarris.png TD.png Westbrick.png Wall.png 
Waiters.png MVP.png DMo.png J_V.png JV.png Spanoulis.png Shakur.png 
JamesAnderson.png Javtokas.png Adas.png TLeslie.png


 • 12


#36133 Perkūno grafikos krautuvėlė.

Parašė Perkūnas 11 liepos 2016 - 11:03:47

#LTeam edition

xhqg0u9.png 0soIDDz.png lRmXFen.png ck2QVWM.png

mzuuliv.png AweDx9h.png 30JIiHh.png Fps0MIU.png RwgD6ti.png

Ft2irmR.png 6uUDNnW.png drpUh1U.png 9mge4wr.png 0RATBWX.png

c2Qyq19.png bZsPT9b.png 04Kx1iX.png c9z5yDO.png Z25CJjS.png

Gjv82kK.png tIv54QZ.png MOjKGFs.png n3vUqF4.png PDEIqjr.png

rkCMsTH.png NzDk7LI.png nH0VLfs.png RIjMXJG.png 7EA9GwY.png

s1qXZbc.png dSY9IVz.png dkXKqgP.png K6KovCv.png VJ9DrAb.png


 • 9


#24616 Perkūno blogas - Ką nuveikė LKL komandos? (1 dalis)

Parašė Perkūnas 04 rugpjūčio 2015 - 20:30:30

Ką gi šiemet nuveikė LKL komandos?

Nuomonė. Nepatinka galima prieštarauti, bet argumentuotai.

Gero skaitymo.

 

Kauno "Žalgiris": Lietuvos čempionai sezoną pradėjo rimtu pasistiprinimu įžaidėjo pozicijoje, juo tapo pagrindinis Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis. Kaip sakė kauniečių "vadas" Paulius Motiejūnas "geriau daugiau mokėti savam". Jis buvo visiškai teisius. Manau tai kol kas geriausias visos lygos pirkinys šį tarpsezonį. Patikimas, taiklus, puikiai aikštelę matantis, motyvuotas ir savo komandą mylintis kaunietis kitą sezoną pretenduoja būti ekipos lyderiu. Neblogas sprendimas suteikti antrą šansą po traumos grįštančiam ir sezono pradžioje neblogai atrodančiam Kasparui Vecvagarui, kuris net blogiausiu atveju galės būti paskolintas kitai ekipai. Sutarčių pratęsimo su R.Javtoku, P.Jankūnu, E.Ulanovu ir S.Vene buvo galima tikėtis, tačiau sutarties pratęsimas su "amžinai jaunu" Vyteniu Lipkevičium yra staigmena. Panašu, kad ir kaip prastai be žaistų šis krepšininkas, jis visad liks "Žalgiryje"... Gal būt klystu. Tačiau čia jau Vytenio darbas tai įrodyti. Kai kas džiaugėsi, kai kas liejo apmaudą kai ekipoje Artūrą Milaknį pakeitė Martynas Pocius. Vėl pakels vertę ir keliaus į kitą klubą? Gali būti. Reikėjo sutarties dviems sezonams, bent išpirką būtume gavę... Kad ir kaip be būtų manau Martynas yra geras pirkinys, kiekvienas norintis įrodyti savo vertę darys viską, kad pasirodytų kaip galima geriau ir padėtų komandai iškovoti pergalių. Ar to ne gana? Net jei paliks klubą, jis jį paliks atlikęs savo darbą - įrodęs savo vertę. Ją įrodęs geru žaidimu. Paskutiniu kauniečių pirkiniu tapo australas Brock Motum. Jei jis buvo įsigytas kaip Dariaus Songailos pamaina į sunkiojo krašto poziciją - puikus sprendimas, jei kaip centras - turėsim žvėrį puolime ir skylę gynyboje. Pagyvensim pamatysim. Pažymys kauniečiams : 9/10.

 

Kėdainių "Nevėžis" : Tikriausiai slaptai renka komandą, vertą čempionų titulo. 

 

Alytaus "Dzūkija" : Nors ir komandos komplektacija buvo pradėta labai viltingai - pratęstos sutartys su treneriu ir Adamu Lapeta, tačiau tolimesnė įvykių eiga liūdina. Prarasti komandos lyderiai ir jokio rimtesnio pirkinio rinkoje. Ekipa kuri rodėsi kovos dėl 3-4 vietos, panašu smigs žemiau. Gal būt dar nustebins? Tikėkimės. Pažymys: 6/10.

 

Klaipėdos "Neptūnas" : Netikėtai Utenoje žybtelėjęs treneris Adomaitis, keletas pajėgių amerikiečių, Arvydas Šikšnius ir pratęstos sutartys su ekipos lyderiais - labai gera pradžia. Kol kas rinkoje "Neptūnas" "duoda į kaulus" daugeliui LKL ekipų ir renka komandą, kuri galės pagadinti nervus ir nugalėti abu Lietuvos grandus. Kaip sakoma "Gera pradžia - pusė darbo". Laukiam kitų pirkinių. Pažymys : 8/10.

 

Panevėžio "Lietkabelis" : Panevėžys kol kas nors ir lėtai, tačiau užtikrintai renka komandą, su kuria galima kovoti ne tik dėl prieš paskutinės vietos. Sutarčių pratęsimas su patikimu snaiperiu Mantu Kazonu ir vienu komandos lyderių Arnu Labucku + sutarčių pasirašymas su pajėgiu amerikiečiu ir Artūru Valeika leidžia tikėtis, kad ekipa sugebės rimčiau pakovoti dėl vietos turnyrinės lentelės viduryje. Tikiuosi tai nebus paskutiniai rimti pirkiniai. Pažymys : 8/10.

 

Kitoje dalyje: "Vytautas", "Lietuvos rytas", "Pieno žvaigždės", "Juventus" ir "Šiauliai".


 • 9


#21559 avatarų aikštelė

Parašė Reggie 26 balandžio 2015 - 17:02:48

Dar vienas apdeitas. NBA naujokai.

 

JabariParker.png JabariParker1.png andrew-wiggins-tri.png jamesennis.png Parker_Wiggins2.png Wiggins.png

DanteExum.png LangstonGalloway.png Napier.png JordanClarkson.png JusufNurkic.png KJMcDaniels.png

marcus-smart1.png MarcusSmart.png Mirotic.png Mirotic1.png LaVine.png ZachLaVine.png

NerlensNoel.png PJHairston.png Elfrid%20Payton.png Bogdanovic.png JuliusRandle.png JuliusRandle1.png

NikStauskas_1.png nik-stauskas-nba-sacramento-kings-phoeni Stauskas.png


 • 9


#14422 rokytowss avatarai

Parašė rokytowss 22 gruodžio 2014 - 02:04:15

Seniai nenaujinau, per tą laiką, kol čia nieko nebuvo kūriau ir noriu pateikt darbelius, kuriuos padariau. Jei kas patiks - imkit :)

 

braudsas_zpsf8440383.jpg orelikas_zpsdd16ab81.jpg giedraitis_zpsc4261121.jpg cizauskas_zpscf11663a.jpg moser_zps77fd1d46.jpg gudaitis_zpsb9bb72ad.jpg kariniauskas_zpsd2bc107b.jpg lekavicius_zps099db3a2.jpg cherry_zpsdc1dc5f1.jpg marjanovic_zps43821e2f.jpg 

 

dirk_zps0db9f682.jpg rauz_zpsf3e392c2.jpg kobe_zps192234ee.jpg griffin_zps77dd7101.jpg wiggins_zps6cf97a49.jpg parkeris_zps8a4f6e43.jpg geraldgreen_zps64f3db42.jpg rondo2_zps678d047d.jpg rondo_zpse1d743ca.jpg swagy02_zps2d1502fb.png swagy_zps9c0dae62.jpg kemba_zpsd9ea77a5.jpg harden_zpsc32f6713.jpg linas_zps2ad27247.jpg kawajus_zps92747a48.jpg

 

jamesrodriguez_zpscc24740b.jpg carlostevez_zpsf0c079aa.jpg herrera_zps75f680ef.jpg dimarija_zps4c8a7f59.jpg neymar_zpsb7f5a34b.jpg


 • 9


#30724 Sportando Basket Manager | Išleistas

Parašė Syska 30 sausio 2016 - 21:13:18

SBM 16: Tikros pavardės : čia

SBM 16: Žaidėjų, trenerių ir nuotraukų fotkės : čia

Mano Sutvarkytos LKL Komandų sudetys (Overall'ai žaidėjų : nes Lapeta buvo 77, o Hanlan 72) : čia

 

Nepagailim ++++

 

Šiaip faina, kad sugrįžo lyderių komandų marškinėlių markavimas. Pabandysiu kiek įmanoma paupdatint juos, kad būtų visiškai identiški su Realiais. Šiaip atrodo, kažkiek gana pasikeitę. Tuojau išbandysim žaidimą . Net dinastiją sumąsčiau pravest:). 


 • 8


#17353 LKL 2014/15

Parašė Syska 18 sausio 2015 - 20:46:32

Viszi kasz palayko Rita, Zhalgeri i Neptuna ira duxai ir ubagai nes viszi zino kad gereuse LKL komanda ira Mazeikei . 

 

 

Jo . Ryto varžybos as always. +19 antram . Jau lygu trečio gale. Įprastas atvėjis prie Šeškaus. Nebuvo dar varžybų , kad Streako negautų Rytas. Adas visai neblogai sužaidė. Valeika nors ir pririnko taškų, nemažai prigrybavo. Baron'as praktiškai be klaidų, labai neblogai sužaidė, per jam skirtą laiką. Moseris jei nedarytų savo vaikiškų klaidų irgi labai solidžiai atrodytų (anyway vistiek geriau nei pusė ryto komandos) . Lukauskis, Jasaitis, Janavičius  - šie žaidėjai nesveikai stabdo komandos žaidimą, kai lasvai būtų galima patraukti ant greitų atakų, o jie tik pyst ir sustabdo viską. Gecevičius vėl tik kas antras padoriai sulošia. Žodžiu , nepatinka man Ryto žaidimas visiškai. Jei komanda dar sugebės pateikt kokių nors netikėtumų ir pradėt žaist solidžiau savo ribų, tada manau EuroCupe tikrai turėsim aukštą vietą ir LKL'e dėl titulo bus galima pasiplėšyt, na , o dabar - viskas nežinioje.

 

Jasaičio žaidimas man kelia tokias emocijas tarsi aš žiūrėčiau filmą su tėvais ir būtų sekso scena jame ir tas jausmas, kai pasidaro žiauriai nejauku ir išeini pasiimt geriau kažko atsigert ar dar ko nors kol praeis tas laiko tarpas. Tai va.


 • 8


#15896 Trucker career - Doshke

Parašė Syska 02 sausio 2015 - 13:13:15

joeeverymantruckdriver.png

 

Va apie ką aš kalbėjau omeny. Keliaudamas turėjai problemėlių, nebūtum lietuvis jei prieš artėjantį inkilą nesidrąskytum ant 130km/h. Prieš tai dar žiede mašiną sudaužyt spėjai, bet tai koks skirtumas gi ne kiaušinius vežei. Viskas praėjo pozityviai užsidirbai dar dvi štukas eurų , o kadangi jų Lietuvoj konvertuot nereiks tai gali iš vis ramiai jaustis. Euras ne rublis. Žemyn nenukris.

 

EDIT: kažkas tokio turi būt.
20a0c02fde582ea24e262150233c5f7d.png

EDIT: Arba kažkas tokio

 

0127fbdf12f40321641fb67757021c26.png

 

ece3603cc469cb8739c4c876121440d9.png

 

7dd8a428a75c0dbab166878de2c12987.png

 

arba

 

081020-simon-hmed-530a.standard.jpg


 • 8


#14761 Su Šventėmis visus

Parašė Turkaz 24 gruodžio 2014 - 17:06:12

n-CHRISTMAS-FUNNY-large570.jpg

 

 

Būsiu pirmasis, kuris tai padarys. muhahaha. Taigi, noriu pasveikinti visą Revolution forumo, bei revolution įvairiausių turnyrų bendruomenę su Šventomis kalėdomis, bei naujaisiais metais. Norėčiau palinkėti forumui gyvuoti dar ilgai, o čia esantiems žmonėms daug gerų emocijų, jog gyvenime lydėtų sėkmė, rastumet antrąsias puses. Jei rimtai, tai linkiu sėkmės, laimės ir, kad 2015 metai būtų geresni nei buvo 2014.

 

 

SU ŠVENTĖMIS  ;) 

 
 

 • 8


#56 Revolution.lt Forumo Atidarymas

Parašė Revosport.lt 31 sausio 2014 - 23:28:58

2014 metų Vasario  1-oji diena Įsirašys į Revolution.lt istoriją. Šią dieną pagaliau atidaromas projekto Revolution.lt forumas, kuriame kviečiame diskutuoti apie sportą, sporto žaidimus. Nors pagrindinė forumo įdėja – sporto diskusijos, neužmiršime ir kitų svarbių temų, tokių, kaip turnyrų, grafikos, video kūrimas ir kita. Forumo pagrindinis tikslas atkurti tokias diskusijas apie sportą, kokios dar vyko daugiau kaip prieš keletą metų garsiuose Lietuvos forumuose.

 

Nors pirmomis dienomis forumas atrodys tuščias, bet tikime, jog jūs bei moderatoriai - būsite aktyvūs: kursite temas, diskutuosite, mėginsite padėti vieni kitiems iškilus klausimams. 

 

Taip pat forume gali pasitaikyti klaidų (vertimo, blogo atvaizdavimo ar kitų), tad jei jų rasite iškart praneškite administracijai, kur pamatėte klaidą.

 

Revolution.lt administracija


 • 7


#41251 Ko reikia forumui?

Parašė Macao 18 gruodžio 2016 - 21:39:04

Pala, naujas dizainas aktyvumą pakels ir prikvies naujų narių? Chebra, supraskit, kad forumas stovi tik ant senbuvių, stebuklas įvyksta, jeigu ateina naujas narys ir jis išlieka aktyvus - tokie buvo Moralas su Demolition (bent jau jie šauna į galvą pirmiausiai), kurie atėjo ir forume pradėjo diskutuoti, įnešė naujų vėjų, nors jau ir nuo jų registracijos geras pusmetis praėjo. Kas toliau? Šviežienos jokios nėra. Paklauskit jų kas juos šiame forume sužavėjo ir kur jie jį pamatė.

 

Bet tas bet koks išvaizdos pakeitimas visada duoda vaisių, gal dizainas geras, gal nereikia naujo, bet visada taip būna, kad kažką pakeitus ateina noras kitiems užeit, paprastas marketingo dalykas čia, kai parduotuvė pakeičia išvaizdą daugelis irgi nueina, gal net kažką nusiperka, nors to ir nereikia, čia panašiai ir tuo pačiu priešingai, ateis, gal vėl atgims noras postint, tik tiek, kad ta banga gali praeit ir po savaitės vėl visi „užmigs“

 

rokytowss, kaip naujas dizainas gali pritraukti naujų narių, jeigu jie apie jį net nėra girdėję? Asmeniškai man nei šilta nei šalta, kur ten kas pasikeičia savo dizainus, jeigu aš apie tą tinklapį net sapne nesų sapnavęs. Taip, gal senbuviams ir sukels kažkokias emocijas, bet kiek dar laiko forumas turės labai ribotą, pastovų, konkretų skaičių narių? Dizaino pakeitimas, naujovių įdiegimas į sistemą  NETURI JOKIOS PRASMĖS, kai forumo nr. 1 problema yra aktyvumas, mažas naujo turinio generavimas.

 

Ir jūs nekaltinkit narių, šiais dalykais turi rūpintis administracija, ta tikroji, o ne šita, kuri tiesiog mesta į ugnį, kad pagyvintų čia kažką "plz dw pabūk moderatorium, paspamink ten kokias naujienas, kad biškį aktyviau čia viskas atrodytų.."  Kalbu apie forumo savininką, įkurėją ar ten kažką.. Nežinau aš čia tos hierarchijos.

 

Čia ne nariai kalti, kad aktyvumo nėra. Tiesiog per mažai čia mūsų, kad viskas vyktų organiškai. Ateina žmogus įspūdžiais apie čempionų lygą pasidalinti, pamato, kad skiltyje vos trys postai per mėnesį ir išeina, nes tiesiog nenori turėt monologo su savimi. 


 • 7


#36471 Revosport.lt pristato naują dizainą

Parašė Revosport.lt 12 liepos 2016 - 22:30:28

Turbūt visus dabartinius narius nudžiugino ši naujiena, kadangi pagaliau forumas šiek tiek pasikeitė ir atnaujino dizainą. Nors daugelis prašė, jog jį atnaujintume anksčiau, bet su tripledouble noru ir pagalba jį atnaujinome tik praėjus 2 metams ir 3 mėnesiams nuo tada, kai buvo uždėtas senasis dizainas.

 

Šis dizainas bei jo spalvos pasirinktos neatsitiktinai, forumas siekia išlaikyti savo veidą panašų. Žinoma, šis dizainas dar kažkiek keisis, o ypač, po šių metų Olimpinių žaidynių, kadangi viršutiniuose logotipuose neatsitiktinai už sportininkų nugarų yra jų šalių vėliavos.

 

Už pagalbą tripledouble suteikiame 100 reputacijos taškų.

 

Revosport.lt administracija


 • 7


#33638 LKL 2015/2016

Parašė Syska 22 gegužės 2016 - 23:12:26

Okei . Sveikinimai Neptūnui . Pelnyta pergalė visos serijos metu. Nuo pat pirmų sekundžių iki paskutinių akimirkų kova iš paskutiniųjų . Pripažįstu. Ugnelės, aistros ir kovos pas juos buvo dešimt kartų daugiau nei pas Rytą. Sėkmė, Ryto dovanos, kertiniai metimai, netgi psichologinis spaudimas tapo parankus Neptūnui vos prasidėjus varžyboms.

 

Neesu aš patenkintas šiandien arbitrų darbu. Pagal mane Brandtas šiandien turėjo po trijų minučių sedėt ant suolo su penkiom pražangom puolime. Nežinau kaip ten yra, bet pas australus turbūt įgimta yra po kietos užtvaros , dar korpusu uždengti žaidėją arba atkišti alkūnę , kad nepralystų priešininkas . Labai, labai abejoju , kad rungtynėse prieš Žalgirį bus netraktuojamas pražangomis toks "kietas" krepšinis, tačiau pagyvensim pamatysim .

 

Fortūna irgi šiandien davė savo . Plytvica Šikšnius pakapojo tritaškių su pražanga, kai laisvas yra pratęs skaldyti lankus savo plytomis . Tapo įgimtas nepriekaištingas Ewingo pataikymas sudėtingose situacijose ir Girdžiūno šaltakraujiškumas . Nekalbu, kad Šarakauskas visos serijos metu sugebėjo tritaškius mesti geriau už bet kurį Ryto krepšininką šiame sezone. Tas pats Baderis atsirado tada, kada Neptūnui jau pristigo ginklų ir galima sakyti savo tais firminiais ~5/6 taškeliais šiandien labai daug prisidėjo prie pergalės. Tas pats Grantas netgi serijos metu baudas pradėjo pataikyti geriau už visus Ryto krepšininkus

 

Visa tai labai gerai atspindi Neptūno komplektaciją. Viskas yra tobula . Puikus centras Grant'as , kuris savo jėga ir kovingumu pralenkia praktiškai visus LKL'o centrus. Zavackas , Šarakauskas, (papildytas Brandt'as) paduoda komandai universalumo puolime  ir pagalbos kovojant po krepšiais . Butkevičius , Šikšnius pasižymi puikiu atletiškumu ir nors labai gero metimo neturi, karts nuo karto įšauna ir iš toli . Baderis , Mažeika pasižymi savo taiklumu , gebėjimu patraukti sudetingais epizodais , šaltumu .  Ewingas su Minde iš vis yra kažkas tobulo . Neabėjotinai du geriausi Playmakeriai šiuo metu LKL lygoje . Vienas yra geriausias LKL legionierius , kitas yra geriausias lietuvis įžaidėjas šioje lygoje. Visa tai parodo, kad komanda suformuota pagal finansus kone tobulai . Yra tie lyderiai kurių reikia . Mindė, Ewingas atitraukia žmones. Yra kam mest viskas tobula . Štai yra priežastis , dėl ko, manau, kad Neptūnas šiemet gali tikrai pasiplėšyti Finaluose. 

 

Eikime prie Ryto. Na šiandien matėsi kažkoks kovingumas iš Browno . Visai neblogai jis ten maudė didžiausią pasaulio medį Plaistedą . Aišku kažkokios durnos klaidos kaip visada vyravo jo žaidime , bet visumoje pasirodė tikrai neblogai . Pensininkas Lukauskis galėjo šiandien būti mačo didvyris , nors ir primalė begales šūdo .  Visgi patraukęs lemiamu momentu sugebėjo viską ir sup*st. Aišku klausimas dar ar Ewingas nemynė ten linijos , ar tikrai prieš laiko pabaigą buvo pražanga ir t.t, bet Lukauskio nemąstymas tokiu momentu mane žudė. Vien jau tai, kad turint -6 jis sugebėdavo atkovojus kamuolį einant 4 prieš 2 sugebėt sustabdyt greitą ataką, mane vertė griebtis rankas už galvos . All in all šiandieninis Ryto žaidimas nebuvo vertas finalo . Banalus puolimas , be jokios minties ar užbaigtumo . Taip, praėjo ten keli derinukai žaidžiant baudos aikštelėje , bet toliau nieko . Žiauriai lengva yra varžovams gintis, kai Rytas net nebando įžaisti tritaškio, apšaudyti varžovų savo slaptu ginklu ar pamėginti greičiau žaisti . Tiesiog lėtas, banalus, pozicinis puolimas su dviem labai kompleksuotais ir įgūdžių stokojančiais įžaidėjais. Pačėso kalė Lukashovas eilinį mačą žaidė privaręs į kelnes. Greitų atakų rezultatas būdavo gręsianti klaida , nerangus perdavimas centrui arba ilgas atakos badymas nukreipus nugarą į varžovų įžaidėją. Jokių kuriamų progų, jokios improvizacijos . Tiesiog važiavo kaip senas Zaporožietis į labai statų kalną. Atrodo ,kad važiavo nuspaudęs maksimalų gazą , bet atleidus greičio pedalą automobilis net neįveikęs 50 procentų lipimo į kalną nuriedėdavo žemyn. Tas pats Rytas, atrodo, kad kovojo varžybose ne su Neptūnu , o su teisėjais. Nors ir nebuvo teisėjų darbas labai tenkinantis , tačiau buvo momentų, kai vilniečiai ginčydavosi su arbitrais tiesiog , kad ginčytis. Nepripažindavo elementariausių dalykų, kas vėlgi, vedė komandą iš pusiausvyros. 

 

Pati komanda nors visos serijos metu atrodė, kad turi labai stiprų charakterį ir sugebėjo pavyti "neįveikiamąjį" Neptūną iš 0:2 į 2:2 , tačiau žaidžiant.. Visose penkiose varžybose to charakterio praktiškai nebuvo . Taip, Rytas sugebėdavo pasivyti varžovus tada , kai šie būdavo šiek tiek atitrūkę, sugebėdavo sugrąžinti intrigą kai atrodė, kad Ryto puolimas jau nebeteikia jokių šansų. Bet visa tai man atrodo labiau Neptūno nuopelnas , ne Ryto. Klaipediečiai ne vieną kartą šį sezoną krito ketvirtuose keliniuose tiesiog ištaškydami savo pranašumą , tarsi sustabdydami savo puolimą. Ši serija buvo neišimtis . Atakos tempimas ir metimas per rankas dažnai Neptūnui nepavykdavo, todėl Rytui belikdavo tik atmesti taškus atgal, kas, verta pripažinti , vėl Rytui labai sunkiai sekėsi . Rytas yra geresnė komanda vertinant tai, kad žaisdami tokį šlykštų ir akiai nepatrauklų krepšinį, be jokios energijos ir meilės savo fanams (nekalbu apie tuos kelis žaidėjus, kurie atidavė visą save prieš savo fanus),  sugebėjo taip kovoti prieš Neptūną.Vienintėlis dalykas yra tas, kad Neptūną galime pavadinti komandą , o Ryto ne. Rytas yra kažkoks vidutiniokų ir neišsipildžiusių legionierių kratinys, kuriame pilna žaidėjų, kurie negalėjo atskleisti net pusės savo žaidimo . Tikiu , kad jei Rytas turėtų tokį žaidėją kaip Eidsonas , House ar bet kokį kitą , kuris galėtų tampyti varžovų gynybą, tada ir būtų atsiskleidusios tikros Gailiaus, Runkausko , Ado , Oreliko, bet kurio kito Ryto vidutinioko spalvos. Erdvės trūkumas puolant sudarė labai komplikuojančias sąlygas žaisti komandoje, ko pasekoje rezultatas nebuvo toks, kokio buvo tikimasi . Kaip bebūtų, labai tikiuosi , kad Rytas sugebės dalinai išsaugoti branduolį (Kafka, Adas, Gailius, Gudaitis, Runkauskas). Su visa derama pagarba išmesti tuos, kurie jau atidavė viską ką galėjo savo prime ir tiesiog ramiai juos palydėti į pensiją (Kšyštofas,  Lukauskis, Jomantas). Išmesti visus medkirčius ir medlipius kurių tikrai komandai nereikia (Lapeta, Lukashovas, Brownas) ir kitą sezoną suformuoti tokią komandą - kuri galėtų kovoti EuroCupe dėl šanso varžytis Eurolygoje.


 • 7


#26940 Revosport.lt

Parašė Revosport.lt 09 spalio 2015 - 14:34:01

Prieš nepilną mėnesį buvo skelbta, kad forumas nori sutrumpinti savo pavadinimą ir jūsų pagalba buvo išrinktas forumo trumpinys - Revosport.lt. Dabar galite mūsų forumą pasiekti netik senu ir ilgu pavadinimu, bet ir šiuo trumpu. Kolkas šis pavadinimas tik peradresuos į seną adresą, bet ir tai užtruks mažiau laiko, nei renkant ilgą pavadinimą, vėliau sutvarkysime, jog abu adresai veiktų taip pat.

 

Taip pat ačiū sakome Macao, kadangi būtent jis ir pasiūlė šį trumpinį. Už šią įdėją jam skiriame 10 reputacijos taškų ir tikimės, kad visi kiti taip pat siūlysite, kaip pagerinti forumą! :)

 

http://revosport.lt

 

Revolution.lt administracija.


 • 7


#1755 Nauji subforumai

Parašė Revosport.lt 15 vasario 2014 - 22:47:24

Šiandien forume sukurta labai daug naujų subforumų, kurie, mano nuomone, turėtu diskusijas paversti patogesnėmis. Kai kurie bus skirti konkursams. Dabar aš jums juos trumpai pristatysiu:
 

 • Sukurtas subforumas „Mėnesio geriausieji“, kuriame pirmą mėnesį bus renkamas geriausias mėnesio narys ir geriausia mėnesio dinastija, antrą mėnesi prisidės mėnesio naujoko nominacija, o su laiku planuojama tą skaičių didinti. Plačiau apie mėnesio geriausių rinkimus greitu metu galėsite rasti sukurtoje subforumo temoje.
 • LKL skiltyje sukurti atskiri subforumai Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos Ryto“ komandų naujienoms. Varžybos ir kitų klubų naujienos ir toliau bus aptarinėjamos temoje: „LKL diskusijos ir varžybų aptarimas“.
 • Nacionalinių futbolo čempionatų skiltyje taip pat sukurti subforumai geriausių komandų naujienoms. Kaip ir LKL skiltyje varžybas bei kitų klubų naujienas bus galima aptarinėti panašiuose temose kaip ši: „Premier lygos naujienos ir varžybų aptarimas“.
 • Na ir paskutinis subforumas sukurtas forumo žaidimų skiltyje. Jis vadinasi „NBA totalizatorius“. Kaip jau galima suprasti jame vyks konkursas, kuriame reiks spėti rezultatus, o geriausiems atiteks prizai. Plačiau apie totalizatorių bus rašoma subforume.

 

Taigi tiek šiam kartui. Tikiuosi atnaujinimai bus į naudą. Jei turite pasiūlymų, juos pateikite čia.


 • 7


#40792 VLOGAS

Parašė Kobys 26 lapkričio 2016 - 20:35:33


 • 6


#38189 Krepšinis 2016 m. olimpinėse žaidynėse

Parašė Syska 08 rugpjūčio 2016 - 11:04:49

 

Tikiu, kad ne visiems gali patikti, bet pabandžiau pažiūrėti į šį mačą iš kiek kitos perspektyvos;)


 • 6