Peršokti prie turinio

Geriausi pranešimai


#18409 Pirmasis gimtadienis!

Parašė Revosport.lt 01 vasario 2015 - 14:40:15

1123640048_d6109e7b33.jpg

 

Turbūt nedaugelis iš aktyvių forumo narių pamena, ką darė praėjusiais metais vasario 1-ąją, bet tikimės, kad dar yra ne vien administracija, o ir kiti keli nariai, kurie vis dar užsuka čia ir pamena, jog 2014m. vasario 1-ąją Revolution.lt pristatė Forumą. Tai buvo ilgai planuotas ir kurtas diskusijų puslapis, kuris tik po ilgo laiko išvydo dienos šviesą. Forumą daug kas praminė vieno buvusio Sporto diskusijų forumo kopija, bet tai nėra kopija. Kadangi Revolution.lt Sporto turnyrų namai, tai kitokio forumo ir nebuvo galima sumąstyti, kaip apie Sportą, jo žaidimus ir turnyrus.

 

Grįždami į pirmuosius mėnesius, galime prisiminti, kad pirmiausia forumas gyvavo su neišbaigtu dizainu todėl forumui buvo sunku rinkti aktyvius narius. O neįdiegus tokių dalykų, kaip šaukykla ar kita, atbaidė daug žmonių, kurie nori susirašinėti, o ne diskutuoti. Bet Revolution.lt savo strategijos nekeitė ir dirbo kryptingai, o forumą reguliariai atnaujino iki kol narius pasiekė didelis pasikeitimas - dizaino. Naujos tinklapio spalvos turėjo forumą paversti jaukesniu ir taip padėti atvesti daugiau narių. Forumas tuomet pajuto pagyvėjimą, bet netokį koks buvo tikėtasi. Administracija tuomet šiek tiek aptingo ir pati ir forumo nereklamavo, nekvietė naujokų. Atrodė, kad forumas sunkiai ištemps vasarą, kai nevyksta krepšinio turnyrai, bet pasaulio futbolo čempionatas buvo tas, ko vasarą ir reikėjo - forume diskutavo šio sporto megėjai, o kai vyksta toks turnyras futbolą mėgsta visi. Likusį laiką po vasaros Revolution.lt nariai spėliojo, kokios gi bus jų mėgstamų komandų sudėtys ir kaip atrodys NBA 2k15.

 

Prasidėjus rudeniui į forumą grįžo nemažai vasarotojų. Žinoma, artėjantys klubiniai sezonai kvietė ne vieną naujoką prisijungti prie forumo, o taip pat ir galimybė vesti dinastijas - NBA 2k žaidimo megėjus. Verta pabrėžti, kad forumas dar rugsėjo pabaigoje mėgino bendradarbiauti su Buzzerbeater žaidžiančiais Lietuviais bei WWE Lietuvos mėgėjais, bet nei vienu atveju nepavyko kažkas rimto, nors WWE mėgėjų užsiregistravo virš 100, o gal ir daugiau, bet patys WWE projekto administratoriai pradingo, o poto sulaukėmė iš jų paaiškinimo, kad nebenori bendradarbiauti.

 

Rudeniui įsibegėjus iki pat dabar forumo aktyvumas bangavo, bet niekada nebuvo toks kritinis, jog jame niekas nerašytu, niekas nesilankytu ar neužsiregistruotu keli aktyvūs naujokai. Tad, Revolution.lt džiaugiasi, jog yra sporto megėjų, kurie nori protingai, išsamiai ir įdomiai diskutuoti, analizuoti bei patys vesti savo dinastijas.

Statistika:

 

Kadangi esame sporto megėjai, turime šiokios tokios statistikos.

 

 • Forume išviso parašyta 17.845 pranešimų. 20% šių pranešimų parašė JP9 ir rokytowss. Rugsėjo mėnesį visų pranešimų santykis ir šių narių santykis procentaliai buvo apie 40%.
 • 11 narių yra parašę 500 ar daugiau pranešimų.
 • Šiuo metu aktyvių (kurie apsilanko kartą per savaitę ir kartą per savaitę parašo pranešimą) narių skaičius nesudaro daugiau 30.
 • Daugiausia sukurtų temų, kaip ir pranešimų yra Krepšinio žaidimų kategorijoje.
 • Populiariausios lygos forume (pagal narių aktyvumą): NBA, Eurolyga, LKL. Mažiau populiaros: Premier lyga ir F1. Visos kitos mažiau aktyvios arba visai neaktyvios.
 • Daugiausia atsakymų sulaukusi tema: Taip ar ne, kurią sukūrė rokytowss.
 • Geriausiai įvertinta tema: "Kaip vesti dinastiją, kad ji būtų įdomi skaitytojui?" (11 rep). Autorius Syska.
 • Geriausiai įvertinti pranešimai: Syskos grafikos darbai Doshkes dinastijoje (8 rep.). Syskos nuomonė apie rungtynes: "Lietuvos Rytas - Šiauliai" (8 rep.).

   

Su gimtadieniu Revolution.lt Forumo bendruomene! :)


 • 13


#12688 avatarų aikštelė

Parašė Reggie 09 lapkričio 2014 - 21:27:07

Kartais ir aš tokius darau. Karts nuo karto papildysiu. Galiu ir pagal prašymus padaryt. :)

HardenD12.png DHHou-1.png DeRozan.png Dame-1.png DameLillard-1.png Blake-1.png JButler.png 
JeffGreen2.png KDd.png KiddGilchrist.png Kemba2.png Kemba.png Kuzia.png Kuzia2.png
JA-1.png JAfive-1.png Kobe.png Mamba.png LBJ.png Lbj2.png Noel.png
L-Train.png Rose.png TajGibson.png TobiasHarris.png TD.png Westbrick.png Wall.png 
Waiters.png MVP.png DMo.png J_V.png JV.png Spanoulis.png Shakur.png 
JamesAnderson.png Javtokas.png Adas.png TLeslie.png


 • 12


#30854 Forumui - du metai!

Parašė Revosport.lt 01 vasario 2016 - 16:54:46

bday.pnglogo.png

 

Vasario 1 diena - išskirtinė diena, kadangi šią dieną Revolution.lt atidarė forumą, kurio tikslas suburti įvairaus sporto mėgėjus. Per dvejus metus forumas daug nesikeitė. Daugiausia buvo atlikti smulkūs patobulinimai ar atnaujinimai, bet svarbiausia, jog aktyvių forumo narių skaičius nuo praėjusio gimtadienio ženkliai padidėjo, jei anksčiau į puslapį užeidavo maždaug iki 15 narių per dieną, tai paskutiniais mėnesiais šis skaičius ir aktyvumas diskusijose gerokai padidėjo, bet žinoma, negalima užmigti ant laurų.
 
Antruosius metus, kaip ir šiuos, pasitikome su pakilimu. Buvo pakankamai aktyvu, daugelyje temų, bet atšilęs oras sujaukė visą aktyvumą ir pradingo ne tik dauguma forumo narių, bet ir administracija, žinoma, prie to prisidėjo ir tai, jog 2015 metų vasarą nevyko joks didelio dėmesio sulaukiantis čempionatas. Palyginus su 2014 metų vasara, kai vyko pasaulio futbolo čempionatas, forume buvo nemažai šios sporto šakos gerbėjų, kurie palaikė aktyvumą. Rudenį aktyvumas sugrįžo su kaupu, nes grįžo ištikimiausi nariai, prie jų prisijungė dar keli, ir šiuo metu turime tą skaičių, kurį minėjome prieš tai - apie 20 aktyvių narių ir lyginant su pernai metais, dabar tai nuteikia pozityviai, nes pirmųjų metų pabaigoje forumo aktyvumas banguodavo.
 
Žengiant į trečiuosius metus viskas nuteikia labai pozityviai, kadangi forume netrūksta įvairių diskusijų, žinoma, kai kur galima būtų pasitempti. Taip pat įvairių žaidimų išleidimas turėtų paskatinti neužmiršti forumo šiuo metu aktyviausius narius bei gal atvilioti dar vieną kitą dinastijų megėją.
 
Na o dabar šiek tiek statistikos:

 • Forume išviso parašyta 29.826 pranešimų. Per antrus metus parašyta 11.967. Per pirmus metus - 17.845.
 • Pernai lyginome, kiek narių yra parašę daugiau, nei 500 pranešimų, jų buvo 11. Dabar galime lyginti, kiek narių parašė daugiau, nei 1000 pranešimų - jų 8. Kiek dabar yra parašę daugiau, nei 500 pranešimų? 16 narių.
 • Per metus sukūrėme - 411 temų.
 • Daugiausia sukurtų temų, kaip ir pranešimų yra Krepšinio žaidimų kategorijoje.
 • Populiariausios sporto lygos forume: NBA, Eurolyga, LKL, F-1. Taip pat galima išskirti Eurobasket 2015 skiltį ir Dakarą, kurie trunka tik porą savaičių, bet atsiranda nemažai narių, kurie diskutuoja šiose temose.
 • Daugiausia atsakymų sulaukusi tema vis dar: Taip ar ne, kurią sukūrė Rokytowss.
 • Geriausiai įvertinta tema per antruosius metus: "Pirmasis gimtadienis!" (13 rep). Autorius Revolution.lt. Ne oficialaus forumo vartotojo? "Perkūno blogas - Ką nuveikė LKL komandos? (1 dalis)" (11rep). Autorius: Perkūnas.
 • Geriausiai įvertintas pranešimas per antruosius metus: Suiluap avatarų atnaujinimas(9 rep.). Autorius: Suiluap.
 • Ir kiek gi narių užsiregistravo per antruosius metus? 91, tik ar net spręsti jums, bet lyginant su pirmais metais, tai žymiai mažiau, bet praėjusiais metais nemažai pasidarbavo WWE megėjai, kurių dėka tiek ir užsiregistravo, bet kiek iš jų liko forume?

Su gimtadieniu Revolution.lt Forumo - REVOSPORT bendruomene!


 • 10


#36133 Perkūno grafikos krautuvėlė.

Parašė Perkūnas 11 liepos 2016 - 11:03:47

#LTeam edition

xhqg0u9.png 0soIDDz.png lRmXFen.png ck2QVWM.png

mzuuliv.png AweDx9h.png 30JIiHh.png Fps0MIU.png RwgD6ti.png

Ft2irmR.png 6uUDNnW.png drpUh1U.png 9mge4wr.png 0RATBWX.png

c2Qyq19.png bZsPT9b.png 04Kx1iX.png c9z5yDO.png Z25CJjS.png

Gjv82kK.png tIv54QZ.png MOjKGFs.png n3vUqF4.png PDEIqjr.png

rkCMsTH.png NzDk7LI.png nH0VLfs.png RIjMXJG.png 7EA9GwY.png

s1qXZbc.png dSY9IVz.png dkXKqgP.png K6KovCv.png VJ9DrAb.png


 • 9


#21559 avatarų aikštelė

Parašė Reggie 26 balandžio 2015 - 17:02:48

Dar vienas apdeitas. NBA naujokai.

 

JabariParker.png JabariParker1.png andrew-wiggins-tri.png jamesennis.png Parker_Wiggins2.png Wiggins.png

DanteExum.png LangstonGalloway.png Napier.png JordanClarkson.png JusufNurkic.png KJMcDaniels.png

marcus-smart1.png MarcusSmart.png Mirotic.png Mirotic1.png LaVine.png ZachLaVine.png

NerlensNoel.png PJHairston.png Elfrid%20Payton.png Bogdanovic.png JuliusRandle.png JuliusRandle1.png

NikStauskas_1.png nik-stauskas-nba-sacramento-kings-phoeni Stauskas.png


 • 9


#17353 LKL 2014/15

Parašė Syska 18 sausio 2015 - 20:46:32

Viszi kasz palayko Rita, Zhalgeri i Neptuna ira duxai ir ubagai nes viszi zino kad gereuse LKL komanda ira Mazeikei . 

 

 

Jo . Ryto varžybos as always. +19 antram . Jau lygu trečio gale. Įprastas atvėjis prie Šeškaus. Nebuvo dar varžybų , kad Streako negautų Rytas. Adas visai neblogai sužaidė. Valeika nors ir pririnko taškų, nemažai prigrybavo. Baron'as praktiškai be klaidų, labai neblogai sužaidė, per jam skirtą laiką. Moseris jei nedarytų savo vaikiškų klaidų irgi labai solidžiai atrodytų (anyway vistiek geriau nei pusė ryto komandos) . Lukauskis, Jasaitis, Janavičius  - šie žaidėjai nesveikai stabdo komandos žaidimą, kai lasvai būtų galima patraukti ant greitų atakų, o jie tik pyst ir sustabdo viską. Gecevičius vėl tik kas antras padoriai sulošia. Žodžiu , nepatinka man Ryto žaidimas visiškai. Jei komanda dar sugebės pateikt kokių nors netikėtumų ir pradėt žaist solidžiau savo ribų, tada manau EuroCupe tikrai turėsim aukštą vietą ir LKL'e dėl titulo bus galima pasiplėšyt, na , o dabar - viskas nežinioje.

 

Jasaičio žaidimas man kelia tokias emocijas tarsi aš žiūrėčiau filmą su tėvais ir būtų sekso scena jame ir tas jausmas, kai pasidaro žiauriai nejauku ir išeini pasiimt geriau kažko atsigert ar dar ko nors kol praeis tas laiko tarpas. Tai va.


 • 8


#15896 Trucker career - Doshke

Parašė Syska 02 sausio 2015 - 13:13:15

joeeverymantruckdriver.png

 

Va apie ką aš kalbėjau omeny. Keliaudamas turėjai problemėlių, nebūtum lietuvis jei prieš artėjantį inkilą nesidrąskytum ant 130km/h. Prieš tai dar žiede mašiną sudaužyt spėjai, bet tai koks skirtumas gi ne kiaušinius vežei. Viskas praėjo pozityviai užsidirbai dar dvi štukas eurų , o kadangi jų Lietuvoj konvertuot nereiks tai gali iš vis ramiai jaustis. Euras ne rublis. Žemyn nenukris.

 

EDIT: kažkas tokio turi būt.
20a0c02fde582ea24e262150233c5f7d.png

EDIT: Arba kažkas tokio

 

0127fbdf12f40321641fb67757021c26.png

 

ece3603cc469cb8739c4c876121440d9.png

 

7dd8a428a75c0dbab166878de2c12987.png

 

arba

 

081020-simon-hmed-530a.standard.jpg


 • 8


#14761 Su Šventėmis visus

Parašė Turkaz 24 gruodžio 2014 - 17:06:12

n-CHRISTMAS-FUNNY-large570.jpg

 

 

Būsiu pirmasis, kuris tai padarys. muhahaha. Taigi, noriu pasveikinti visą Revolution forumo, bei revolution įvairiausių turnyrų bendruomenę su Šventomis kalėdomis, bei naujaisiais metais. Norėčiau palinkėti forumui gyvuoti dar ilgai, o čia esantiems žmonėms daug gerų emocijų, jog gyvenime lydėtų sėkmė, rastumet antrąsias puses. Jei rimtai, tai linkiu sėkmės, laimės ir, kad 2015 metai būtų geresni nei buvo 2014.

 

 

SU ŠVENTĖMIS  ;) 

 
 

 • 8


#56 Revolution.lt Forumo Atidarymas

Parašė Revosport.lt 31 sausio 2014 - 23:28:58

2014 metų Vasario  1-oji diena Įsirašys į Revolution.lt istoriją. Šią dieną pagaliau atidaromas projekto Revolution.lt forumas, kuriame kviečiame diskutuoti apie sportą, sporto žaidimus. Nors pagrindinė forumo įdėja – sporto diskusijos, neužmiršime ir kitų svarbių temų, tokių, kaip turnyrų, grafikos, video kūrimas ir kita. Forumo pagrindinis tikslas atkurti tokias diskusijas apie sportą, kokios dar vyko daugiau kaip prieš keletą metų garsiuose Lietuvos forumuose.

 

Nors pirmomis dienomis forumas atrodys tuščias, bet tikime, jog jūs bei moderatoriai - būsite aktyvūs: kursite temas, diskutuosite, mėginsite padėti vieni kitiems iškilus klausimams. 

 

Taip pat forume gali pasitaikyti klaidų (vertimo, blogo atvaizdavimo ar kitų), tad jei jų rasite iškart praneškite administracijai, kur pamatėte klaidą.

 

Revolution.lt administracija


 • 7


#41251 Ko reikia forumui?

Parašė Macao 18 gruodžio 2016 - 21:39:04

Pala, naujas dizainas aktyvumą pakels ir prikvies naujų narių? Chebra, supraskit, kad forumas stovi tik ant senbuvių, stebuklas įvyksta, jeigu ateina naujas narys ir jis išlieka aktyvus - tokie buvo Moralas su Demolition (bent jau jie šauna į galvą pirmiausiai), kurie atėjo ir forume pradėjo diskutuoti, įnešė naujų vėjų, nors jau ir nuo jų registracijos geras pusmetis praėjo. Kas toliau? Šviežienos jokios nėra. Paklauskit jų kas juos šiame forume sužavėjo ir kur jie jį pamatė.

 

Bet tas bet koks išvaizdos pakeitimas visada duoda vaisių, gal dizainas geras, gal nereikia naujo, bet visada taip būna, kad kažką pakeitus ateina noras kitiems užeit, paprastas marketingo dalykas čia, kai parduotuvė pakeičia išvaizdą daugelis irgi nueina, gal net kažką nusiperka, nors to ir nereikia, čia panašiai ir tuo pačiu priešingai, ateis, gal vėl atgims noras postint, tik tiek, kad ta banga gali praeit ir po savaitės vėl visi „užmigs“

 

rokytowss, kaip naujas dizainas gali pritraukti naujų narių, jeigu jie apie jį net nėra girdėję? Asmeniškai man nei šilta nei šalta, kur ten kas pasikeičia savo dizainus, jeigu aš apie tą tinklapį net sapne nesų sapnavęs. Taip, gal senbuviams ir sukels kažkokias emocijas, bet kiek dar laiko forumas turės labai ribotą, pastovų, konkretų skaičių narių? Dizaino pakeitimas, naujovių įdiegimas į sistemą  NETURI JOKIOS PRASMĖS, kai forumo nr. 1 problema yra aktyvumas, mažas naujo turinio generavimas.

 

Ir jūs nekaltinkit narių, šiais dalykais turi rūpintis administracija, ta tikroji, o ne šita, kuri tiesiog mesta į ugnį, kad pagyvintų čia kažką "plz dw pabūk moderatorium, paspamink ten kokias naujienas, kad biškį aktyviau čia viskas atrodytų.."  Kalbu apie forumo savininką, įkurėją ar ten kažką.. Nežinau aš čia tos hierarchijos.

 

Čia ne nariai kalti, kad aktyvumo nėra. Tiesiog per mažai čia mūsų, kad viskas vyktų organiškai. Ateina žmogus įspūdžiais apie čempionų lygą pasidalinti, pamato, kad skiltyje vos trys postai per mėnesį ir išeina, nes tiesiog nenori turėt monologo su savimi. 


 • 7


#36471 Revosport.lt pristato naują dizainą

Parašė Revosport.lt 12 liepos 2016 - 22:30:28

Turbūt visus dabartinius narius nudžiugino ši naujiena, kadangi pagaliau forumas šiek tiek pasikeitė ir atnaujino dizainą. Nors daugelis prašė, jog jį atnaujintume anksčiau, bet su tripledouble noru ir pagalba jį atnaujinome tik praėjus 2 metams ir 3 mėnesiams nuo tada, kai buvo uždėtas senasis dizainas.

 

Šis dizainas bei jo spalvos pasirinktos neatsitiktinai, forumas siekia išlaikyti savo veidą panašų. Žinoma, šis dizainas dar kažkiek keisis, o ypač, po šių metų Olimpinių žaidynių, kadangi viršutiniuose logotipuose neatsitiktinai už sportininkų nugarų yra jų šalių vėliavos.

 

Už pagalbą tripledouble suteikiame 100 reputacijos taškų.

 

Revosport.lt administracija


 • 7


#38009 Pralaimėjimų Užgrūdinti

Parašė tripledouble 05 rugpjūčio 2016 - 23:00:08

Tikiuosi patiks! :)


 • 6


#40792 VLOGAS

Parašė Kobys 26 lapkričio 2016 - 20:35:33


 • 6